Miluška Palečková, 35 let

Jak se mi změnil život při programu The 1:1 Diet ? Asi se nebudu, ani nechci chválit nad ztracenými kily, protože je to asi samozřejmostí v tomto programu, ale chci se pochlubit ostatními změnami: změnou stravovacích návyků a životního stylu..

Chci se podělit o zážitky a třeba i někoho motivovat, že to jde, když se chce. Ale teď se zamyslím daleko víc a půjdu do mé minulosti, aby každý pochopil….

Kdysi dávno před 35ti lety se narodila krásná, zdravá holčička a nic nenasvědčovalo tomu, jaký jednou bude mít těžký a složitý život. Doslova a do písmene obrovské životní zkoušky. V 5ti letech jsem měla ošklivou angínu a krátce po této nemoci se objevila kožní nemoc známá jako lupénka. Kdybych tenkrát tušila, jak mi změní život, asi bych se chovala jinak, ale kdyby, nemá smysl psát. Najednou jsem byla vůči všem „jiná“. Děti v mém věku se mi smály, ukazovaly si na mně a mnohdy i štítily…..a proč? Asi jim nikdy nikdo nevysvětlil, nikdo jim neřekl, co to je lupénka, i učitelkám i mým rodičům nedocházelo, jak začínám psychicky trpět. 

Tak jsem se začala uzavírat do sebe, sebevědomí na bodu mrazu, začala jsem se stranit a vyhýbat lidem. Nedokázala jsem sama v sobě jinak reagovat. A hlavně jsem byla dítě a taky jsem pořádně všechno nechápala. Najednou mi bylo 15 a já měla za největší kámošku lednici. Jídlem jsem řešila svoje psychické problémy, ale to jsem opravdu netušila, že mně to vlastně uspokojuje. Takže nejen, že jsem byla „jiná“, ale ještě ke všemu tlustá J Co myslíte, že to udělá s puberťačkou? 

Vztek, nechápavost, otázky tipu proč zrovna jáááá??? Extrémní stydlivost a sebevědomí minus 200 % a neustále jsem poslouchala od rodičů nadávky, že jsem tlustá. Nikdo mně neposlal k psychologovi, nikdo mně nechápal, byla jsem na to „sama“ a HLAVNĚ jsem se o tom styděla mluvit. Proto jsem možná vystudovala zdrávku. Chtěla jsem pomáhat. 

První pokusy zhubnout 

Když mi bylo 20-22 let, nějaké pokusy o hubnutí proběhly, klasika Adipex a různé reklamní blafy anebo jsem nejedla vůbec. Ano pomohlo to, ale pak JOJO efekt a bylo vymalováno. Pak proběhnul můj první vážný 5ti letý vztah, vyklouznutí z rodinného hnízda a já šla do světa a najednou mi bylo 27. 

Váha hrozná a jednoho dne jsem při cestě do práce skončila v nemocnici. Přestala jsem mluvit, chodit, polykat….hrůza, nepřeji nikomu. Po týdnu byla diagnóza na světě – porucha nervosvalového přenosu nebo-li myastenia gravis. BUCH !!! Další nemoc podmíněná stresem a imunitou. Nebudu to rozmazávat, dostala jsem se hrobníkovi z lopaty a to doslova. Dostala jsem druhou šanci na život a můj žebříček hodnot byl najednou úplně někde jinde. 

Rozešla jsem se s přítelem, který byl důvodem mého stresu a začala na sobě makat. Po roce jsem se vrátila do práce o několik kilo lehčí, ale bohužel mi pro zhoršení museli nasadit hormonální léčbu a BYLO. 

Kilíčka šla nahoru a to docela hodně rychle, byla jsem oteklá a nateklá jak měsíc. Co se dalo dělat, ale žila jsem!!! Pak jsem potkala dalšího chlapa, se kterým jsem byla 4 roky a tak nějak jsem prostě žila, bavila se, jedla a jednou jsem si řekla DOST! 

Nový začátek 

Našla jsem si OB kliniku na netu a tam se dozvěděla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zároveň jsem poslala k vodě dalšího chlapa…měl marihuanu raději než mně, takže jsem skončila u paní Viktorie Handrychové, fajn ženské a já začala žít. Tenkrát dala kila dolu a já chtěla pokračovat po létě, ale jak to tak bývá….s novým přítelem jsme si dovezli z dovolené v bříšku miminko. 

Myslím si, že kdybych nezhubla, tak ani žádné miminko nebude!!! Den předtím jsem byla u paní Viktorie a za 2 dny jsem jí šla produkty vrátit. Byla jsem z toho moc překvapená, ale bylo to jasné. Žádný stres, pročištěná po The 1:1 Diet programu, líbila jsem se sama sobě, pacienti mě milovali, byla jsem prostě šťastná. Nosila jsem oblečení jaké jsem chtěla a HLAVNĚ mi bylo naprosto jedno, co si o mně lidi myslí!!!! 

Asi se divíte, proč ještě nepadla nějaká hodnota kg, ale jednak si to nijak extra nepamatuju a jednak je to pro mě nepodstatné. Takže jsem se s paní Viki na nějaký čas rozloučila a šla si užívat čas příchodu miminka. I přes moje nemoci jsem zvládla všechno dobře, dokonce jsem do poslední chvíle chodila do práce, ale to víte….papáníčko, chutě, mňam mňam a doslova a do písmene v den porodu byla váha 136 kg tuším a mohu za sebe říct, že den po porodu už jsem chtěla kontaktovat Viki, abych mohla začít, ale musela jsem 3 měsíce počkat. 

Myslím, že jsem opět začala někdy v červnu 2018, byla jsem na program úplně nažhavená, chtěla jsem se dostat zatím tam, kde jsem skončila před porodem a to se mi do teď povedlo a dokonce jsem už dávno dál a jsem kousek od dvouciferného čísla. Za ten rok se mi vrátilo zpátky alespoň ten kousek sebevědomí, laborka krásná, bojuju se všemi nemocemi dál. I když bohužel cíl je daleko, snažím se. 

Kdybych nebyla tak pozitivně naladěný člověk, možná už bych to dávno vzdala, ale Viktorie to muže potvrdit, několikrát jsem musela přerušovat ze zdravotních důvodu, antibiotika, různé nové léky na moje nemoci atd. atd. Takže pomalinku se sunu k cíli, možná tam nedorazím, ale ráda bych. Záleží na mém těle a hlavně mých kamarádech diagnózách, co jsou součástí mého já. Díky The 1:1 Diet jsem si uvědomila, že jsem závislá na jídle – respektive stres řeším jídlem, proto jsem podstoupila i kineziologii na radu paní Viktorie. Docela zajímavé, co se člověk o svém „já“ dozví. 

Jedu dál 

V tuto chvíli jím pouze porkovou polívku a naturální kaše, zbytek mi už prostě nechutná. Jako odměnu si dávám bublinkovou vodu s příchutí a je to príma. Snažím se jíst, tak jak se má, jsem pod stálým dohledem mé poradkyně, ale samozřejmě každý občas hřeší. A kdo ne, tak lže anebo je to blázen :-D Myslím si, že nic se nemá v životě přehánět, ale hlavně všechno řešit selským rozumem a hlavou. 

Před rokem jsem měla velikost 54 – možná i víc, dneska jsem na 44! Tak asi dobrý výsledek, co myslíte? Možná třeba ne? Nevím, ale pro mě ANO a to je důležité!!! Už mně nezajímá, co si myslí okolí. Nejlepší na tom všem je, že jsem musela prodat svůj šatník, abych měla na nový. Při rodičovské peníze nejsou, ale to ví každý. A ohromě mě pobavilo, že moje velké oblečení bylo některým ženám malé! Teď je to prima, nosím si co chci a je mi mooooc fajn. Já nikoho nesoudím, jak vypadá, protože je to každého věc, každého vůle a každého přístup. Důležitější je, že jsou lidi spokojení. 

Nebylo pro mě lehké všechno takhle psát a jít s kůži na trh, to mi věřte, ale třeba jeden nebo dva lidi se zamyslí nad svým chováním vůči jiným nebo i sám sobě, nebo někdo se zamyslí nad tím, že se někdo někomu posmíval nebo říkal o něm hrozné věci. Možná kdyby si to přečetli někteří moji kamarádi z dětství, tak se chytnou za nos, jak dokázali zkazit celý život jednou jedinou větou člověku, který za to vlastně ani nemohl. Takhle bych se mohla zamýšlet X hodin! A mohla bych psát a psát, ale to by nikoho nebavilo. A se nehodlám litovat! Já jedu dál, aby můj syn měl šťastné dětství, maminku i rodinu! 

Ze srdce děkuji za mou životní proměnu a pomoc 

TAKŽE děkuji za program The 1:1 Diet, děkuji za paní ING. Viktorii Handrychovou. Musím i zmínit paní Sabinu Čadkovou, která chvíli pracovala u Viktorie. Všem držím v životě palce, protože život JE BOJ !!! A já si ho krutě vybojovala! 

A malý vzkaz pro lidi, co soudí ostatní podle vzhledu: NIKDY NEVÍTE, KDY ONEMOCNÍTE A NASADÍ VÁM HORMONY. Já Vás taky pak nebudu soudit, jak vypadáte. 

Jen na závěr, měli jste čest s mojí maličkostí, jmenuji se Miluška, je mi 35 let, jsem zdravotní sestra, pracuji v jedné pražské nemocnici 10 let a pocházím z Vysočiny. Nejsem sladká a nikdy jsem na sladké nebyla, jsem masová a na programu The 1:1 Diet.

 

 

Klient

Jméno: Miluška Palečková
Věk: 35
Poradce: Ing. Viktorie Ovesná

Poradce

Ing. Viktorie Ovesná
Karlovy Vary

Další příběhy

Marie Kotilová, 63 let
Vlastimil Balač, 63 let
Marcela Kabrdová, 29 let
Jana Pilečková, 26 let
Barbora Kindlová, 45 let
Andrea Müllerová, 51 let
Ludmila Klimešová, 43 let
Kamil Vitner, 41 let
Jaroslav Zapletal, 54 let
Markéta Stodůlková, 33 let
Irena Stodůlková, 51 let
Martin Pospíšek, 38 let
Vladimír Jáša, 45 let
Miroslav Zeman, 37 let
František Jelínek, 62 let
Veronika Pilarová, 35 let
Petr Machara, 35 let
Hana Bali Šoltésová, 30 let
Blanka Veselá, 47 let
Monika Šímová, 36 let
Martina Krajčová, 55 let
Stanislava Levová, 68 let
Blanka Zajícová, 59 let
Libuše Hladíková, 31 let
Rostislav Sáček, 42 let
Kristýna Jiříčková, 38 let
Jitka Stojdlová, 38 let
Michaela Weissová, 48 let
Lenka Vondrovicová, 27 let
Milena Dvořáková, 65 let
Markéta Tomanová, 37 let
Irena Strnadová, 57 let
Hana Valerová, 34 let
Renata Holečková, 53 let
MUDr. Kristýna Hladníková, 31 let
Ivona Magyárová, 34 let
Iveta Bidrmanová, 54 let
Patricie Vaculovičová, 21 let
Mirka Suchomelová, 40 let
Michaela Vonešová, 33 let
Pavlína Studená, 40 let
Alžběta Vaumundová, 32 let
Andrea Kadlecová, 48 let
Veronika Fabiánová, 36 let
Lucie Fürstová, 42 let
Matúš Slávik, 34 let
Michal Krčmář, 39 let
Marian Šťastný, 43 let
Miloslav Král, 40 let
Stanislav Dufek, 35 let
Lubor Šťastný, 44 let
Jaroslav Kvarda, 42 let
Eva Paráková, 44 let
Veronika Kovář Žáková, 35 let
Lenka Bártová, 40 let
Naďa Konvalinková, 42 let
Veronika Brabencová, 33 let
Hana Kalašová, 36 let
Klára Hájková, 38 let
Michal Blümel, 41 let
Kateřina Chromková, 24 let
Iva Pospíšilová, 55 let
Renata Duspivová, 51 let
Eva Hosnedlová, 41 let
Daniela Vinklárková, 47 let
Vojtěch Kousal, 28 let
Lenka Klevetová, 34 let
Veronika Vydrářová, 33 let
Pavel Komeda, 30 let
Šárka Stejskalová, 47 let
Marie Jantošová, 37 let
Jana Remarová, 31 let
Jan Loduha, 33 let
Kristýna Kotásková, 30 let
Alexandra Jeřábková, 43 let
Anna Polcarová, 52 let
Martin Virt, 28 let
Jana Čechová, 48 let
Jana Roštínská, 39 let
Jaroslava Riantová, 42 let
Marie Fričová, 38 let
Dora Joukalová, 35 let
Vladimíra Chudá, 43 let
Lenka Coufalová, 38 let
Kristýna Pavlíková, 20 let
Hana Hondlová, 43 let
Denisa Barabášová, 44 let
Josef Pavlas, 36 let
Andrea Šímová, 36 let
Martina Zdrubecká, 46 let
Daniela Slezáková, 22 let
Zdeněk Janovský, 43 let
Ivana Bílá, 57 let
Marie Teršová, 56 let
Petra Haraštová, 23 let
Ladislava Masaryková, 44 let
Hynek Hejda, 48 let
Václav Čermák, 64 let
Iveta Paličková, 51 let
Blanka Sklářová, 34 let
Michaela Hrabová, 31 let
Barbora Jiříková, 47 let
Miriam Jantošová, 53 let
Monika Kulíková, 47 let
Michaela Kohoutová, 46 let
Petr Valášek, 41 let
Gabriela Vavírková, 51 let
Lucie Zajícová, 30 let
Dominika Brabcová, 29 let
Jitka Ivanovová, 47 let
Petra Duchoňová, 32 let
Vendula Valentová, 43 let
Nikol Kahlenová, 31 let
Adéla Půhonová, 19 let
Michal Tošovský, 32 let
Petra Šikutová, 41 let
Šimon Pečenka, 44 let
Zuzana Postlerová, 60 let
Radka Lážková, 47 let
Kristýna Barešová, 23 let
Kristýna Kašíková, 25 let
Renata Matějíčková, 45 let
Jarmila Klvačová, 45 let
Dagmar Bednařová, 42 let
Romana Doležalová, 51 let
Alexandra Doležalová, 25 let
Lucie Lukavcová, 37 let
Tereza Marková, 29 let
Olga Havle, 38 let
Zuzana Glaserová, 35 let
Radka Stratilová, 52 let
Petra N., 36 let
Denisa Štěchová, 28 let
Vilém Tham, 74 let
Krista Prokopová, 45 let
Hana Matoušková, 60 let
Jan Šarman, 54 let
Hana Michálková, 55 let
Helena Smolová, 67 let
Milan Müller, 56 let
Miroslav Lochman, 70 let
Michala Grendárová, 47 let
Jiří Krásný, 62 let
Michal Michálek, 40 let
Petr Ryšavý, 48 let
Lenka Ryšavá, 44 let
Žaneta Pešková, 32 let
Romana Linková, 32 let
Jana Čvančarová, 31 let
Miluška Palečková, 35 let
Jiří Foltýn, 39 let
Zuzana Celarová, 26 let
Jana V., 46 let
Martina Vítů, 46 let
Silvie Rybníčková, 44 let
Jana Čechová, 41 let
Marcela Ludvová, 32 let
Andrea Navrátilová, 41 let
Monika Barvíková, 23 let
Jarmila Ščučková, 75 let
Jana Vítková, 60 let
Adam Tesarčík, 36 let

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.