Poradce The 1:1 Diet jako podpora

Každý z našich poradců si programem The 1:1 Diet sám prošel a ví, jaké to je, když člověk bojuje s váhou. Osobní zkušenost je to nejcennější, co s vámi může sdílet. Naučíte se lépe stravovat a dlouhodobě si udržet zdravý životní styl. Získejte parťáka na své cestě za vysněnou postavou.

Podpora od poradců

1. Hlavní slovo máte vy

Začínáme! Cílem prvního setkání s poradcem The 1:1 Diet je vzájemné představení. Budete mluvit o tom, co vás přivedlo, jaká je vaše motivace a po jakém výsledku toužíte. Váš osobní výživový poradce vám bude pozorně naslouchat a bude vám k dispozici.

2. Vážení a měření

Nejde pouze o kilogramy, ale také o centimetry, procenta a váš celkový stav. Osobní výživový poradce vás zváží, změří obvod pasu a boků a také zjistí na bioimpedančním přístroji přesné složení těla. Program nastaví tak, aby vám vyhovoval. Společně budete sledovat změny v průběhu programu The 1:1 Diet a při každém dalším setkání se budete radovat z úspěchů.

3. Odborný náhled na zařazení

Jsme stoprocentní profesionálové. Pro rozhodnutí o zařazení do programu potřebuje váš poradce znát i vaši osobní anamnézu, prodělané nemoci, operace, alergie. Stud není na místě – každá informace je důležitá a pomáhá poradci vyhodnotit, jestli je pro vás program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vhodný. Buďte bez obav, zakládáme si na diskrétním přístupu.

4. Vítejte v programu

Gratulujeme! Stali jste se součástí jedinečné cesty, která pomáhá měnit životy. V programu The 1:1 Diet získáte nejen odborné poradenství, ale i osobní povzbuzení a psychickou oporu. Na svého poradce se můžete vždy obrátit s dotazem. Zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá, dejte nám ji kdykoliv. Vaše proměna s The 1:1 Diet právě začíná, užijte si ji.

Získejte certifikát, staňte se naším poradcem a pomáhejte druhým na cestě za lepším já.

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.