Blog a recepty

Naši výživoví poradci a spokojení klienti sdílí svoji cestu za vysněnou postavou. Nechte se inspirovat tipy, jak aktivně žít, jak se racionálně stravovat a jak najít zdravý balanc ve všem, co děláte. A pokud chcete, abychom se nějakému tématu pověnovali více, napište nám. Redukční program The 1:1 Diet tvoříme společně s vámi.

Nižší váha jako novoroční předsevzetí – zkuste to letos jinak!

Opakuje se mezi vašimi novoročními předsevzetími hubnutí a touha po štíhlejší linii? Co to zkusit letos jinak?

Smutný rekord: diabetes má v Česku už přes 1 milion lidí

Česká republika dosáhla neslavného milníku – celkový počet diabetiků přesáhl podle posledních dat jeden milion případů. Počty pacientů s cukrovkou navíc rostou kontinuálně a WHO dokonce varuje doslova před epidemií cukrovky.

Zakončení projektu Buď fit 2023!

Přestože projekt Buď fit není jen o hubnutí, zbavení se přebytečných kil je velkou motivací. Pro naše účastnice a možná i pro vás, které náš projekt sledujete. Tak tady jsou – Kamila, Verča a Katka a jejich proměny!

Podcast RESTART: Jak zabránit jojo efektu a udržet si váhu?

Další podcastový tip je tady! 🎧 Náš výživový specialista a poradce Lukáš Vrána byl hostem podcastu Restart, kde s Hankou Mašlíkovou probrali řadu zajímavých témat. 🧐 Mezi nimi třeba i to, jaká je úloha specialisty na výživu, a nebo jakých chyb se nejčastěji ve stravování dopouštíme.

Distributor roku za rok 2023!

Začátkem října jsme měli tu čest na centrále The 1:1 Diet v Anglii převzít cenu Distributor roku v kategorii GOLD za rok 2023!

Lukáš Vrána v podcastu Maminka

Jak shodit poporodní kila a kdy s tím vlastně začít? V podcastu Maminka.cz na všechno odpověděl náš výživový poradce a školitel Lukáš Vrána.

Recept na tacos s krevetami a rajčatovou salsou

Když se Mexiko vypraví na dovolenou do Středomoří, vznikne jídlo, které vás nejprve upoutá svým vzhledem, potom okouzlí kombinací chutí a nakonec ve vás zanechá vzrušující pocit, díky kterému už dopředu víte, že tenhle recept jste nedělali naposledy. Odjistěte ruční brzdu, vaše dnešní jídlo bude jedna velká hravá a barevná jízda!

The 1:1 Diet na F.O.O.D. PIKNIKU 2023

Byli jsme součástí letošního ročníku F.O.O.D. PIKNIK! Návštěvníci festivalu mohli ochutnat naše koktejly, smoothie a kolagenové drinky! Připraveno bylo kolo štěstí i bioimpedanční váha InBody.

5 triků, díky kterým budou vaše jídla bohatá na bílkoviny

Proč mám tak rychle po jídle hlad? Proč se mi nedaří snížit váhu? Proč mě pořád honí mlsná? Proč mám málo svalové hmoty, i když cvičím dost?

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.