Blog a recepty

Naši výživoví poradci a spokojení klienti sdílí svoji cestu za vysněnou postavou. Nechte se inspirovat tipy, jak aktivně žít, jak se racionálně stravovat a jak najít zdravý balanc ve všem, co děláte. A pokud chcete, abychom se nějakému tématu pověnovali více, napište nám. Redukční program The 1:1 Diet tvoříme společně s vámi.

Huben 2024 - Měsíc ztracených kil!

Týden hubnutí ZDARMA? Ano! Začněte s osobním výživovým poradcem a jídelníčkem na míru již 1.4.2024.

Smutný rekord: diabetes má v Česku už přes 1 milion lidí

Česká republika dosáhla neslavného milníku – celkový počet diabetiků přesáhl podle posledních dat jeden milion případů. Počty pacientů s cukrovkou navíc rostou kontinuálně a WHO dokonce varuje doslova před epidemií cukrovky.

Nižší váha jako novoroční předsevzetí – zkuste to letos jinak!

Opakuje se mezi vašimi novoročními předsevzetími hubnutí a touha po štíhlejší linii? Co to zkusit letos jinak?

Zakončení projektu Buď fit 2023!

Přestože projekt Buď fit není jen o hubnutí, zbavení se přebytečných kil je velkou motivací. Pro naše účastnice a možná i pro vás, které náš projekt sledujete. Tak tady jsou – Kamila, Verča a Katka a jejich proměny!

Podcast RESTART: Jak zabránit jojo efektu a udržet si váhu?

Další podcastový tip je tady! 🎧 Náš výživový specialista a poradce Lukáš Vrána byl hostem podcastu Restart, kde s Hankou Mašlíkovou probrali řadu zajímavých témat. 🧐 Mezi nimi třeba i to, jaká je úloha specialisty na výživu, a nebo jakých chyb se nejčastěji ve stravování dopouštíme.

Distributor roku za rok 2023!

Začátkem října jsme měli tu čest na centrále The 1:1 Diet v Anglii převzít cenu Distributor roku v kategorii GOLD za rok 2023!

Lukáš Vrána v podcastu Maminka

Jak shodit poporodní kila a kdy s tím vlastně začít? V podcastu Maminka.cz na všechno odpověděl náš výživový poradce a školitel Lukáš Vrána.

Recept na tacos s krevetami a rajčatovou salsou

Když se Mexiko vypraví na dovolenou do Středomoří, vznikne jídlo, které vás nejprve upoutá svým vzhledem, potom okouzlí kombinací chutí a nakonec ve vás zanechá vzrušující pocit, díky kterému už dopředu víte, že tenhle recept jste nedělali naposledy. Odjistěte ruční brzdu, vaše dnešní jídlo bude jedna velká hravá a barevná jízda!

The 1:1 Diet na F.O.O.D. PIKNIKU 2023

Byli jsme součástí letošního ročníku F.O.O.D. PIKNIK! Návštěvníci festivalu mohli ochutnat naše koktejly, smoothie a kolagenové drinky! Připraveno bylo kolo štěstí i bioimpedanční váha InBody.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.