Blog a recepty

Naši výživoví poradci a spokojení klienti sdílí svoji cestu za vysněnou postavou. Nechte se inspirovat tipy, jak aktivně žít, jak se racionálně stravovat a jak najít zdravý balanc ve všem, co děláte. A pokud chcete, abychom se nějakému tématu pověnovali více, napište nám. Redukční program The 1:1 Diet tvoříme společně s vámi.

14.11. - Světový den diabetu

Tento den upozorňuje na prevenci i na život s cukrovkou.

Anežka Rusevová pro časopis Tina

S dvaceti kily dole jsem omládla. Jak se momentálně cítí popsala pro nové vydání časopisu Tina.

Klientky programu The 1:1 Diet na obálce časopisu Dieta

Naše klientky na obálce časopisu Dieta? Ano, slyšíte správně! Gratulujeme a jsme na holky a jejich výživové poradce moc pyšní.

Obezitologie a bariatrie 2022

Proběhla Celostátní konference obezitologie a bariatrie 2022. The 1:1 Diet představilo alternativní řešení k praktikovaným opatřením.

Jak zvládnout změny spojené s menopauzou

Z průzkumu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vyplývá, že přibývání na váze v menopauze má drastický vliv na sebevědomí u 25 % žen. Každá desátá žena dokonce přiznává, že právě v tomto křehkém období je její sebevědomí nejnižší za celý život.

Udělejte si z procházky plnohodnotný fitness trénink

Pohyb zlepší vaši fyzickou i psychickou pohodu a pomůže vám v dosažení vašeho cíle. Stačí udělat jen dvě věci – obout tenisky a vyrazit ven.

Jak zhubnout natrvalo a bez jojo efektu

Pokud řešíte hubnutí opakovaně, pak možná stále hledáte cestu, jak získat vysněnou postavu a udržet si ji. Dopředu je dobré zmínit, že neexistuje žádná zázračná dieta, která by odvedla všechnu práci za vás. Je to proces. A tenhle proces musí začít ve vaší hlavě. Upravte svoje myšlení a začnou se dít věci.

Proměna roku 2022

V letošním roce se do Proměny přihlásil rekordní počet zájemců, bylo jich přes 50 a celkově shodili neuvěřitelných 1 299 kilogramů!

5 tipů, jak zařadit bílkoviny do jídelníčku

Každý asi ví, že bílkoviny jsou základním stavebním kamenem našeho těla. Jedná se tedy o makroživinu, kterou nezbytně nutně potřebujeme.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.