Cenové srovnání The 1:1 Diet s konkurečními dietami

Hledáte snadnou cestu k vysněné váze, která neunaví vaši peněženku? Říkáte si, kolik asi The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan stojí? Nic netajíme, cenu za svá výživná jídla i osobní poradenství můžete znát předem. Přidejte se k nám a poznejte skutečný význam zdravého životního stylu.

Investice do zdraví

Na českém trhu se můžeme setkat se širokou nabídkou samostatných produktů i ucelených programů pro redukci hmotnosti. Vaše výsledky nezávisí zdaleka jen na kvalitě pořízených produktů, ale i na denní spotřebě jídla. Zejména pro dlouhodobé výsledky je určující správné a vyvážené nastavení programu.

 

Denní dávka jídla s energetickou hodnotou 800 - 1000 kcal stojí v programu The 1:1 Diet v průměru pouze 267 Kč. Co je však důležité, naše jídlo je natolik nutričně vyvážené, že vám bude během dne stačit doporučený počet porcí a vy nepocítíte ani náznak hladu. A když vás přece jenom bude honit mlsná, díky pravidelným konzultacím a doporučením svého výživového poradce sáhnete po zelenině nebo po některém z našich snacků.

 

Stále zvažujete možnosti? Nezapomeňte, kolik ušetříte, když si nebudete muset kupovat svačinku a kávu v bistru na rohu. Nebo kolik vás vlastně stojí oběd v restauraci. K tomu připočtěte pravidelné nákupy jídla v obchodě. Mrkněte na jednoduché porovnání níže.


 

Opravdová hodnota

programu The 1:1 Diet

Každá porce našeho jídla je poctivá a pečlivě vyvážená. Pokud vyměníte svůj běžný jídelníček za individuální plán od výživového poradce, bude vaše cesta za vysněnou postavou mnohem snazší. Syté, zdravé a chutné jídlo budete mít vždy po ruce, ušetříte čas přípravou receptů a nebudete se trápit hlady.

  • Klíčem k úspěchu je odborné vedení. Naši poradci mají know-how a zkušenosti.
  • Naše produkty vám pomáhají najít cestu ke zdravějšímu stravování.
  • Výživová hodnota každého produktu je díky optimálnímu složení a gramáži tak vyvážená, že během dne nepocítíte hlad a sníte jen potřebné množství jídla.
  • Při postupu jednotlivými Kroky The 1:1 Diet se učíte vybírat si vhodné potraviny.
  • Cílem programu je, abyste se stali výživovými poradci sami sobě.
  • Kdybyste na své cestě náhodou klopýtli, jsme tu stále pro vás.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.