Blog a recepty

Naši výživoví poradci a spokojení klienti sdílí svoji cestu za vysněnou postavou. Nechte se inspirovat tipy, jak aktivně žít, jak se racionálně stravovat a jak najít zdravý balanc ve všem, co děláte. A pokud chcete, abychom se nějakému tématu pověnovali více, napište nám. Redukční program The 1:1 Diet tvoříme společně s vámi.

Co vám prozradí BMI kalkulačka?

BMI kalkulačka vám prozradí, jaká by měla být vaše ideální váha. Výsledek však neberte jako dogma

Nový ročník Buď fit 2023

Je nám nesmírným potěšením představit vám nový ročník projektu Buď fit 2023, který navazuje na úspěšný ročník Buď fit s Dietou 2022.

Kardio nebo silové cvičení: Čemu dát při hubnutí přednost?

Tuhle otázku si dříve či později položí každý, kdo touží po štíhlejší postavě. A položili jsme si ji i my. Neexistuje na ni však jednoduchá odpověď. Abyste zjistili, jak vaše tělo na pohyb reaguje, je potřeba nejdříve pochopit, co jednotlivé aktivity spouští za procesy.

Pohyb už mě nebolí

V Proměně roku 2022 skončil Matúš Slávik mezi nejúspěšnějšími v kategorii Muž roku. Nejdřív na sobě musel zapracovat se svou poradkyní Markétou Vránovou.

Co cvičit, když se vám nechce do fitka? Vyzkoušejte tyto fitness programy, které vás budou bavit i doma

Prozradíme vám jeden z AHA momentů našich klientů. Nemusíte chodit do fitka, když chcete zhubnout a nemusíte ani cvičit hodinu každý den. Stačí vám 20 minut, podložka a hlavně chuť vytvořit si nový zdravý návyk. Pojďme společně vyzkoušet zábavné cvičení na doma!

Silvestrovské jídlo: Thajské krevetové špízy

Všechny ty brambůrky, tyčinky a chlebíčky u Silvestra s Menšíkem s sebou přináší špetku nostalgie. Pocit těžkosti v břiše už ale taková hitparáda není. Je to přeci jen jednou za rok, tak ať se cítíme dobře a ať to stojí za to!

Jak nepřibrat během Vánoc. 5 chytrých tipů pro pohodové a fit svátky

Cukroví, bramborový salát, smažená ryba a litry alkoholu. Někteří lidé se už několik týdnů dopředu děsí toho, jak jim o Vánocích bude těžko, kolik toho vypijí a kolik kilo zase přiberou. Je dobré si uvědomit, že Vánoce nejsou svátky obžerství, ale svátky, kdy můžeme strávit čas se svými blízkými. A tento čas nemusí znamenat jen válení se u telky.

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Zkuste Vánoce odhlečeněji! Náš výživový poradce Lukáš Vrána pro vás připravil pár tipů.

Cuketové lasagne

Vegetariánské lasagne s velkou porcí hub, rajčat a hlavně cuket doplňuje svěží cottage s řeckým jogurtem.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.