Sabina Loduhová

Výživová poradna Kladno
Výživová poradna Kladno
Výživová poradna Kladno
737 855 623 Stará 241, Kladno 27201
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Kladno
734 720 437 Huťská 229, Kladno 27201
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Sabina Loduhová

Výživová poradna Kladno Výživová poradna Kladno

Byla jsem unavená maminka od dětí, která ztrácela naději, že bude lépe. Měla jsem váhu přes 100kilo. Mé cíle a sny se začali vzdalovat. Pokusu o snížení nadbytečných kil bylo hodně, ale bez úspěchu. Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděla z časopisu o výživovém programu The 1:1 Diet by Cambridghe Weith Plan. Ani na okamžik jsem nezaváhala a okamžitě nastoupila do programu. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe udělala. Celým programem jsem prošla, podařilo se mi zhubnout 25 kilo tuku. Změnil se mi život, mohla jsem nosit oblečení, které mi před tím viselo ve skříni. Kolegové z práce mi říkali, jak jsem omládla, zlepšila se mi pleť, vlasy a začala jsem aktivně sportovat. Moje děti a já společně trávíme čas u vody, v přírodě, na kole ... Ale hlavně, a to je nejdůležitější, již nemám žádné zdravotní potíže. Začátek byl těžký. Ale to je každá životní změna. Já měla to štěstí, že jsem na to nebyla sama.

Pokud se rozhodnete změnit svůj život, splnit si svůj sen nebo dojít do vysněného cíle, věřte nejste na to sami. Povedu Vás a budu Vaší oporou.

Libuše Hladíková, 31 let

Do svých devětadvaceti let jsem nepřesáhla hranici sta kilogramů. Přišlo druhé těhotenství a já se vyjedla na neuvěřitelných stotřicetsedm kilogramů. Vedle svého manžela jsem vypadala jako jeho máma a svým dětem jsem nestačila, nehledě na to, že si všichni v mém okolí (byť v dobrém) dělali ze mě a mé váhy legraci. Nic jsem nikdy nikomu nevyčetla a buď jsem mlčela, nebo jsem si z mé váhy udělala legraci s nimi i když se mi v tu chvilku chtělo plakat. Tak moc jsem chtěla, zase vypadat alespoň jako předtím než jsem otěhotněla! Nějakou dobu jsem se snažila zhubnout. Začala jsem se více hýbat a méně jíst. K ničemu to bohužel nevedlo a já to po čase vzdala.

Pak jednoho dne zapracovala dětská upřímnost. Šli jsme se synem domů (nevím jak ho to v tu chvíli napadlo) a on prohlásil: „Maminko, já tě mám rád, i když jsi tlustá.“ V tu chvíli jsem nad tím začala přemýšlet. Přemýšlela jsem nad tím celou noc a ráno jsem si řekla A DOST! Věděla jsem, že si má bývalá kolegyňka ve vedlejším městě otevřela Hstudio new Bubu, kam se chodí cvičit. Okamžitě jsem si zamluvila termín a další den jsem jela. A takhle začalo mé cvičení ve VacuShapu. Ze začátku to bylo pro mě těžké, jelikož jsem neměla žádnou kondičku. Ale po měsíci viditelných výsledků (váha šla pomaloučku dolů) a podpory od Haničky Hondlové, které studio patří, mě cvičení neskutečně začalo bavit.

Po asi dvou měsících jsem dala dolů několik kilogramů a pak se váha zastavila. V tu chvíli mi Hanička poradila, ať zkusím zavolat její výživové poradkyni, paní Sabině Loduhové. Chvíli jsem váhala a přemýšlela jestli to má vůbec cenu. Ale pak jsem tu myšlenku zahnala a přece jen zavolala. Už po telefonu paní Sabina zněla moc sympaticky a já se začala na naší schůzku těšit. Na naší první schůzce mi paní Sabina vysvětlila vše, co se programu, The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, týká. Dala mi domů všechny podklady na přečtení a měla jsem si rozmyslet, jestli začnu s programem, nebo jestli mi napíše jídelníček na „míru“.

Doma jsem vše probrala s manželem a za jeho plné podpory jsem se rozhodla začít s programem. Chtěla jsem se zase cítit dobře a být pro sebe zase krásná. Proto jsem paní Sabině zavolala hned druhý den a na další den jsme si domluvily opět schůzku. S programem jsem začala okamžitě.

Pravidelné cvičení ve VacuShapu a program The 1:1 Diet dodržuji již přes půl roku. Za tu dobu jsem hodně zhubla. Hanička a paní Sabina se za tu dobu staly ne jen mými rádci a poradci, ale také mými kamarádkami a jsou pro mě obrovskou psychickou podporou.

Dnes se cítím skvěle, mohu běhat s dětmi, aniž bych musela odpočívat, manželovi se líbím mnohem víc, lépe se mi dýchá a čtyři patra schodů vyběhnu jako nic. Ale to hlavní je, že mám ráda zase sama sebe a cítím se lépe i po psychické stránce. Dnes mě všichni chválí, též mě podporují a mají radost semnou.

Obrovské děkuji, patří i mému manželovi, který mě vždy podpořil ve všem a měl semnou neskutečnou trpělivost. Vím, že se na něj mohu kdykoli spolehnout a mám se o koho opřít.

Rostislav Sáček, 42 let

Na diety jsem nikdy moc nevěřil. Vždy jsem zkoušel jen nejíst. K rozhodnutí navštívit Sabinu mě dovedl pohled na mou skvělou ženu. Ta různé diety zkoušela ale až při komplexním programu The 1:1 Diet jsem si všiml toho, že se mi moje žena začala opravdu měnit a hubnout doslova před očima. Najednou jsem viděl, že tento program opravdu funguje. Poprosil jsem o sjednání schůzky u Sabiny

Nejdříve ve mně panovala obava, jestli budu dodržovat pokyny a zda mi budou jídla, koktejly a nápoje chutnat. Tak že jsem tajně ochutnával různé koktejly, vždy když jsem je ráno manželce míchal. Párkrát jsem ochutnal i jídla a ukázalo se, že mi to vlastně chutná. Při první návštěvě u Sabiny jsme si promluvili o tom, co očekávám a jestli je to vůbec možné zhubnout. Na první konzultaci jsem byl zvážen, změřen a skvěle poučen. Za prvních pár dni jsem si velice jednoduše zvykl na předepsané porce a intervaly mezi jídly. Popravdě jsem byl překvapen, jak mi to vlastně vyhovuje a dokonce jsem se začal i cítit mnohem lépe, lehce a svěže.

Musím říct, že nejvíce jsem se těšil na ráno až si dám jeden z koktejlů programu The 1:1 Diet a odpoledne na tyčinku. Při další návštěvě bylo znát, že se někde nějaká kila ztrácí, ale zatím to nebylo vidět. Tedy alespoň já jsem to neviděl, ale čísla mluvila jasně. To mě utvrdilo v tom, že program The 1:1 Diet opravdu funguje. Po asi 4 týdnech už si všímalo i mé okolí a přátele. Vždy jsem slyšel „Rosťo vypadáš dobře jak to děláš?“ „Rosťo, já tě nepoznávám, ty jsi úplně jiný člověk. Jsi tak fresh“. Víte – všechny tyto slova a i to, že jsem proměnu začal vidět sám na sobě byl pro mě neuvěřitelně silný hnací motor, který mě vždy utvrdil v tom, co dělám pro svůj nový životní styl, vzhled a v neposlední řadě hlavně zdraví. V současné době mám dole několik kilogramů a cítím se naprosto skvěle, pohyb je pro mě jednodušší jak při práci tak i při sportování. 

Chtěl bych moc poděkovat své ženě za její podporu a důvěru při mé proměně a Sabině za její perfektní spolupráci v mém hubnoucím programu The 1:1 Diet a za velice chutné produkty, které na mě zafungovali svou jednoduchou přípravou, velkým výběrem druhů jídel a chutí.

Kristýna Jiříčková, 38 let

Jelikož celá má rodina odjakživa trpěla a trpí nadváhou, brzy jsem zjistila, že k ní mám i já velké sklony. Čím jsem byla starší, tím víc jsem si uvědomovala, že zásadní bude naše strava. Když mi bylo 16 let, začala jsem chodit na sportovní gymnázium, měla jsem náročný trénink basketbalu, ale nehubla jsem. Moje strava se skládala z několika tabulek čokolády a baget se salámem. Vrcholem všeho byl závažný úraz kolene.

Další zlom nastal, když jsem nastoupila do 1. práce v nemocnici na interní oddělení, nebyl čas řešit co jím, kdy jím. Přidal se stres. Jedla jsem co bylo zrovna při ruce. Čím dál tím víc jsem si uvědomovala, kolik nemocí je zapříčiněno nevhodným životním stylem. V nemocnici jsem viděla mnoho pacientů s nadváhou až obezitou, kteří trpěli cukrovkou, vysokým tlakem, infarktem nebo mrtvicí. Nebavilo mě léčit lidem následky jejich špatného stravování, proč dávat několik léků na tlak, cholesterol a diabetes, když by stačilo s člověkem promluvit a vysvětlit mu, z jakého důvodu těmito chorobami trpí a pomoci mu změnit přístup k sobě sama od počátku a zbavit se obezity. Vážila jsem tak, jako nikdy před tím, cítila se špatně, byla jsem hrozně unavená, často nemocná. Po práci jsem zvládla jenom ležet na gauči, zcela bez energie a elánu. Když mě rodina donutila jít na procházku, nemohla jsem to ani udýchat. Byla na dně, měla jsem pocit, že můj život už skončil, cítila jsem se asi tak na 80 let. Nevešla jsem se do ničeho, co jsem měla v šatníku, a tak jsem nosila jen neforemná dlouhá černá trika a legíny. Můj svět se omezil na práci a rodinu. Připadala jsem si hrozně, neatraktivně a unaveně. Moc jsem to ve skrytu duše chtěla změnit, ale nějak mi to samotné nešlo. Pokusem jsem sama zhubla 8 kg, ale dál už to nešlo. (demotivující)

Nikdy nezapomenu na ten den, kdy do ordinace přišla moje pacientka zdravotní sestřička, vždy vypadala podobně jako já. Pár kilo nadváhy, tváře bez make-upu, kde jste mohli číst, co vše za ten den prožila a kolik toho musela řešit. Vypadala, že má jiné životní priority než řešit to, jak vypadá. Nepoznala jsem jí. Do ordinace vešla nádherná štíhlá žena v červených dlouhých šatech s načesanými blond vlasy. Místo pozdravu jsem ze sebe po chvilce úžasu dostala jenom: „Proboha, jak jste to udělala???“ 

A pak už šlo vše ráz na ráz. Řekla mi o Sabině- výživové poradkyni, o programu, spíše stravovacím stylu The 1:1 Diet. Moje výživová poradkyně Sabinka je úžasná žena, která svoje klienty podpoří psychicky i fyzicky na dlouhé cestě ve změně životního stylu a je to žena na správném místě. Musím říct, že to byla drsná změna, ale již po několika málo dnech jsem se cítila lépe. A hlavně mi to chutnalo! Program The 1:1 Diet má velkou výhodu v tom, že vás naučí zdravému stravování v udržovací fázi již můžete jíst běžnou stravu. Když nestíháte, doplníte pravidelné jídlo o produkt, aby tělo nestrádalo nedostatkem bílkovin a živin. Po několika měsících mám vysněnou váhu a cítím se skvěle než kdykoli před tím. Jsem moc ráda, že se nemusím bát debatovat s pacienty o výživě a doporučovat jim změnu životního stylu v prevenci civilizačních chorob mohu jim skutečně pomoci a ne jen předepisovat léky. V blízké budoucnosti bych ráda svoje zkušenosti zúročila a věnovala se převážně pacientům toužícím jako já změnit svůj životní styl, nalézt rovnováhu a začít žít život naplno s pomocí správné výživy a změny stravovacích návyků. A tím vším předcházet civilizačním chorobám a omezit léky. Protože léky přece nikdo brát nechceme.

Jsem moc vděčná a děkuji za možnost vrátit se zpátky do života.

Markéta Tomanová, 37 let

Konečně se cítím skvěle, lehce, plná energie a šťastná - i když já jsem byla v celku šťastná vždycky.

Současné spokojenosti, jsem dosáhla jen díky komplexnímu programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a samozřejmě díky podpoře a pomoci mé vždy pozitivně naladěné poradkyni Sabině Loduhové.

Rozhodnutí, konečně se svou váhou něco udělat, přišlo po narození mé druhé dcery. I když ne hned po narození, ale když bylo dceři 10 měsíců, začali jsme společně chodit na mimi-plavání. Po zhlédnutí fotek a videa, kde jsem byla opravdu obrovská a to mimi v mém náručí se úplně ztrácelo, jsem řekla A DOST. Již delší dobu jsem o tomto programu věděla od známých, kteří díky němu zhubli a váhu si udrželi. Neváhala jsem a hned jsem si vyhledala na netu nejbližší poradce, našla jsem na Kladně a okamžitě jsem volala s prosbou o pomoc s redukcí váhy. Po telefonické domluvě jsme si sjednali se Sabinkou schůzku hned na nejbližší termín. Už po telefonu jsem poznala, že Sabinka je velmi sympatická a pozitivní osoba, což mě ještě více povzbudilo. Po zjištění všech údajů naměřených na InBody přístroji jsem se ještě více zhrozila, kam až jsem to nechala se svou váhou zajít. V mém případě byl největší problém s nepravidelnou a nevyváženou stravou. A moc k tomu nepřidávalo ani to, že doslova MILUJU sladké... dokázala jsem klidně na posezení spořádat půlku sklenice Nutely. Kdykoli jsem se sama snažila o změnu stravovacích návyků a o vypuštění sladkého, vydržela jsem maximálně týden. 

Pro dosažení svého cíle jsem rozhodně potřebovala někoho, kdo mi poradí a toho človíčka jsem našla. Na první schůzce se Sabinkou jsme probraly vše, co program The 1:1 Diet je, z čeho se skládá a čemu v mém těle pomáhá. Dostala jsem tři produkty na den + zeleninu a bílkovinu na 14 dní. Neuvěřitelně mi toto stravování vyhovovalo hned od prvního dne, kdykoli jsem měla jídlo při sobě a mohla jsem si ho hned sníst. Což byl doposud problém, než jsem zaopatřila miminko, nakrmit, přebalit a uspat - ze začátku dcera spala pouze v kočárku, a to pouze když se jelo - takže jsem jídlo řešila nějakými sušenkami a nebo jsem třeba ani půl dne nejedla.

Produkty The 1:1 Diet jsou velmi chutné a opravdu zasytí. Jsem spíš na sladké, takže jsem si okamžitě zamilovala karamelky a tyčinky, ale i různé shaky a kaše jsou výborné. Ze slaných jídel mi nejvíce chutná zeleninová polévka s krutonky a těstoviny se sýrovou omáčkou.

Jsem ráda, že jsem se do toho dala a že na sobě vidím a hlavně cítím výsledky. 

Moc děkuji Sabinko

Irena Strnadová, 57 let

Celý život jsem sportovala (basketbal) a váhu jsem si nemusela hlídat. Vždy jsem měla kolem 65 kilo. Pravidelný pohyb mi toto zajišťoval a vše bylo naprosto v souladu. Jak pohyb, tak strava. Ve 22 letech se mi narodila první dcera a s ní společně i několik kilo navíc. Ty jsem neshodila a po deseti letech se narodila druhá dcera a s ní opět další kilo nahoru. Ty se mi také nedařilo zhubnout, péče o rodinu, práce, stres…. prostě život již nebyl tak jednoduchý a já se v té záplavě povinností a starostí někde ztratila a zapomněla na sebe. Hodně mě ovlivnila psychika. 

Vždy jsem se snažila něco pro sebe udělat, ale nedokázala jsem začít správně. Neuměla jsem si pomoci tak, abych měla motivující výsledky. Neměla jsem výdrž. Zkoušela jsem různé diety, bohužel s žádným anebo špatným výsledkem. To, co mě nakoplo bylo, že jsem viděla fotky z naší první dovolené u moře. Bylo to hrozné vidět se takto. Blížilo se mi 50 let a já jsem si řekla že teď již nic nebudu odkládat a konečně v mém životě přišla řada na mě. Začala jsem si hlídat kalorie, zařadila pravidelný pohyb s hůlkami. Jsem beran, takže jsem prostě držela. Pak se ale vše zastavilo. Dostavilo se těžké období a já zase začala nabírat pracně shozená kila.

Pak ale přišel zlomový okamžik. Lékaři mi sdělili závažnou nemoc. Musela jsem podstoupit několik operací. Po tom všem jsem si řekla, že ještě chci žít. Na plno, plnými doušky si užívat života v mé vysněné postavě, a hlavně být zdravá. Začala jsem bojovat o sebe a své sny. Našla jsem si Sabinku. Výživovou poradkyni z Kladna (program The 1:1 Diet) na doporučení moji švagrové. Po první konzultaci jsem byla odhodlaná, protože Sabča mi vše vysvětlila, zvážila na přístroji InBody, a i přes můj zdravotní stav mi dala naději a dokázala mi pomoci. Sestavila mi jídelníček na míru The 1:1 Diet. Na jejím jídelníčku jsem zhubla. Chodila jsem na pravidelné konzultace, kde se řešil, jak jídelníček, tak i moje pocity, strachy, nálady.... no prostě vše co souvisí s tím, aby tělu bylo dobře a hublo. I přes jídelníček jsem si kupovala jídla The 1:1 Diet a jsou naprosto úžasné. Zbožňuji karamelky, tyčinky, kaše prostě sladká jídla, ale i polévky, protože mi moc chutnají. A velice jsem si oblíbila hotová jídla, která používám, když nemám čas si uvařit klasické jídlo. 

Sabča je neuvěřitelná bytost. Vždy mi dokázala pomoci i když se to netýkalo jen jídla, každý člověk potřebuje slyšet i to hezké i když mu to zrovna nejde tak jak by chtěl. Každá minuta našeho setkání mě vždy nabila. Doporučuji, udělejte změnu, najděte si poradce třeba jako já Sabinku, a jděte do toho spolu s The 1:1 Diet. Zjistila jsem, že život se dá prožít nejen v křeči a že každý z nás může pro sebe vždy něco udělat, každý máme možnost volby. Můžeme se radovat z každé maličkosti. Já se raduji ze své nové postavy, ze svého opět nabytého zdraví, a dokonce jsem v sobě našla další kus odvahy a přijala jsem možnost zkusit si roli modelky. 

Takže žijte naplno jako já. 

Renata Holečková, 53 let

Dobrý den, jmenuji se Renata a jsem ráda že jsem dostala doporučení na Sabinu Loduhovou, která mě provedla programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a pomohla mi zbavit se posledních kil, která mě trápila.

Již v minulosti jsem držela různé diety a dařilo se mi zhubnout kila, která jsem v životě postupně nabírala. Nejdříve něco zůstalo po dětech, pak náročná práce, nepravidelná strava ….. no a ono se to časem prostě nakupilo. Chodila jsem pravidelně cvičit, držela jsem diety a ono to ze začátku šlo. Po nějakém čase se hubnutí zastavilo. Myslela jsem si, že je to v mém věku normální, ale výživová poradkyně Sabina mi vysvětlila, že v každém věku se můžeme cítit dobře a něco pro sebe udělat. Vybrala pro mě krok programu The 1: 1 Diet a protože jsem se nechtěla vzdát ovoce a přílohy začali jsme na kroku 4. A ono to fungovalo. Měla jsem dost jídla i energie. Nic mi nechybělo. Naopak mi tyčinky a polévky moc chutnají. I když již nejsem na programu, tak si ráda koupím právě tyčinky a polévky, jelikož je to pro mě rychlá svačina plná bílkovin a vitamínů.

Jsem ráda že jsem se do toho pustila a doporučuji všem co chtějí udělat něco fajn pro své zdraví.

Paní Sabina je příjemná a vždy Vám poradí.

Miroslava Tomaníková, 52 let

Dobrý den, 

ráda  bych poděkovala paní Sabině za profesionální přístup, doporučení a trpělivost. Velmi mi vyhovuje, že mi Sabča jídelníček s produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, rozvrhla a přizpůsobila mým denním potřebám a pracovním povinnostem. 

Jelikož nemám dostatek času a hodně hodin trávím na cestách, tak jídla The 1:1 Diet mi skvěle vyhovují. Naprosto plní mé očekávání. Vyživit tělo, aby nestrádalo a zároveň si pochutnat. Tetrapack Latté jsem si zamilovala i přes to, že preferuji pouze černou kávu. Potřebovala jsem se nastartovat a hlavně naučit se pravidelnějšímu stravování. 

V roce 2019 jsem měla vážnou a těžší operaci kolena. Tím pádem jsem velmi omezila pohyb a pozvolna nabrala. Takže shodit nějaké to kilo je moc fajn. Protože jsem si neudělala foto před začátkem, vybrala jsem alespoň foto ze soukromého alba. Myslím, že i když jsem teprve na začátku, lepší stravování se začíná projevovat už i na váze. 

Doporučuji všem The 1:1 Diet. Ať už potřebujete zlepšit své stravovací návyky, či shodit nějaké to kilo bez jojo efektu. 

Jan Loduha, 33 let

Do programu jsem se přihlásil, protože The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mění životní osudy lidí, kteří chtějí udělat v životě změnu. Dozvěděl jsem se o tomto programu od mé manželky, která hubla právě The 1:1 Diet a když jsem pozoroval, jak jí to jde, řekl jsem si, že to také zkusím. Jsem dobrovolný hasič, pomáhám lidem a chtěl jsem zredukovat váhu. Tento stav se dobrou fyzickou kondicí nedá nazvat. Chci se tomuto poslání dál věnovat, ale věděl jsem, že musím změnit přístup sám k sobě, tak aby mi bylo lépe a abych mohl při zásahu být více aktivní a fit. Mimo jiné i dokázat své manželce, že když má člověk sen a cíl, nesmí se vzdát.

Nejdříve jsem se pokoušel hubnout sám. Zhubl jsem pár kilo, bylo to trápení a měl jsem hlad. Ale já se nevzdal a po tomto trápení jsem zvolil program The 1:1 Diet. Ten mě naučil disciplíně v pravidelném stravování a pitném režimu. Nejraději mám polévky, tyčinky a tetra packy. Nehladovím. Jídlo je lehké a nezatěžuje při zásahu tělo. Mohu se naplno soustředit na práci. V minulosti jsem řešil hlad třeba kebabem, po kterém jsem se cítil unavený, někdy se dostavil i pocit pálení žáhy. Takto se stravovat již nechci a nebudu. Mám zpět své zdraví, sebevědomí a mužnost.

Chci být oporou své ženě, a dokázat jí že jakákoliv životní výzva se dá zvládnout i když to může ze začátku bolet. Pokud chcete začít na sobě pracovat The 1:1 Diet je skvělá volba.

Alexandra Jeřábková, 43 let

Na začátku jsem byla já - žena, matka, která si myslela, že zvládne všechno. Pracovala jsem 4,5 roku v zahraničí a v ČR měla rodinu. Práce na směny a stres z práce a z toho, že jsem bez rodiny mě po 4,5 letech vymačkali jako citrón. Dostavili se problémy zdravotní i psychické. Zastavila jsem se a zbilancovala své priority, zůstala 4 měsíce doma a hledala východisko jak z toho ven.

Než jsem pochopila, že změnou musím začít u sebe. Chvíli to ale trvalo, než jsem se k tomu dokopala, prostě musela přijít dobrá konstelace hvězd. Něco jsem si nastudovala a nakoukala a nakonec vybrala The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Našla jsem si poradkyni, která je nejblíže. Už podle vysmáté fotky poradkyně, jsem věděla, že si sedneme (prostě pozitivní sluníčko). 

Když jsem s programem začínala opravdu jsem netušila, že díky podpoře a chutným produktům to bude tak snadné to zvládnout. Ano byli problémy, na začátku, byla mi zima a měla jsem zácpu. Ale časem vše odeznělo a Sabča mi poradila jak na to a hledala řešení. Příprava produktů mi v práci šetřila čas, měla jsem je snadno a rychle po ruce – vzhledem k mé profesy - perioperační sestry - pracující na směny / takže bez starostí / a hlavně jsem neměla hlad. Doma mám tři chlapy – manžel a patnáctiletí synové dvojčata - takže vařit jsem nezapomněla. O pohyb se mi starají 2 psy, takže každodenní procházky jsou pro mě nutností :-)

V průběhu programu The 1:1 Diet mi byli motivací prokazatelné výsledky - úbytek váhy s podrobnou analýzou těla. Děkuji mojí skvělé a empatické poradkyni Sabině Loduhové a svojí rodině v podpoře za novým já. Má očekávání se zcela naplnila – zredukovala jsem svoji váhu, vylepšila si psychiku a nabyla ztracené sebevědomí a mám více energie. Mám pozitivní reakce a obdiv z okolí rodiny a na pracovišti, co víc si můžu přát?

Ano, tohle je způsob, který Vám změní život, ale jen v případě, že ho opravdu chcete a jste ochotni pro to něco udělat /kousnout se/ a přestat se ovládat jídlem.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě The 1:1 Diet.

Jana Čechová, 48 let

Za sebou mám již několik pokusu o zhubnutí. Některé úspěšné a některé naopak. Dokonce jsem hubla na OB klinika v Praze. Jojo efekt, ale na sebe nenechal dlouho čekat a já nabrala ještě víc kil. Nebyla jsem schopná dodržet jídelníček, měla jsem hlad a váha různě lítala nahoru a dolů. 

Začala jsem se tedy jinak. Víc se hýbat. Oblíbila jsem si cvičení VacuShape, kde se mi podařilo zhubnout pár kilo. Jednoho dne na cvičení jsem se seznámila se Sabčou, která také na cvičení chodí. Bylo to setkání v pravou chvíli. Domluvila jsem si se Sabinkou schůzku a pak šlo vše jak po másle. Nastavila mi jídelníček s jídlem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, kde jsem mohla i trochu ovoce a přílohy. Váha se začala hýbat směrem dolů. Jsem nadšená, jelikož mi Sabča pomohla najít zpět sebedůvěru a připravila mě do svatebních šatů. Měla jsem krásnou svatbu, kde jsem se cítila naprosto skvěle. Nejraději mám koktejl čokoláda s mátou a mátové karamelky. I teď když občas zamlsám, kila mi jdou stále dolů.  Kdo se rozhodne pro změnu jděte do toho se Sabčou. Super přístup, milá a profesionální. A hlavně, vždy mě motivovala nevzdat to.  

Jana Roštínská, 39 let

Tak tohle jsem já.

 Můj příběh se asi moc neliší od těch ostatních. Nikdy jsem problémy s váhou neřešila. Dostatek pohybu kompenzoval nepravidelnou a nezdravou stravu. Když váha ukázala nějaké to kilo navíc, tak stačilo pár dní zůstat na salátech a kila byla dole. První problémy s váhou jsem začala řešit po prvním těhotenství. Polovinu těhotenství jsem prozvracela a druhou prostě projedla. S druhým synem už to bylo lepší, přírůstek váhy nebyl tak strašný. Po druhém porodu jsem se pustila s manželem do drastické diety, která byla pro oba utrpením. Ale vydrželi jsme a kila šla dolů. Vrátila jsem se zpět na svou původní váhu a pár let si ji držela. Se zdravým stravováním to ale nemělo nic společného. První moje jídlo byla až okolo 10.hodiny, místo oběda jen zeleninový salát a pak už jen večeře. A mezitím samozřejmě hodně kávy a skoro žádný pitný režim. Po pár letech jsem změnila práci a nastoupila do kanceláře, kde se společně s kolegy chodí na oběd. A váha začala jít nahoru. Nejprve to nebylo nic strašného, pár kilo navíc bylo, ale v tu dobu jsem neměla ještě žádné problémy. Postupem času si už tak vyhladovělé tělo stále víc a víc ukládalo. Moje oblečení už mi nebylo a já si začala připadat hrozně. Měla jsem pocit, že se na mě každý dívá, že jsem prostě obrovská!! Běžné činnosti už jsem vnímala jako problém, jen zavázat si tkaničky u bot bylo jako ponor do jeskyně. Každý den jsem vstala s předsevzetím, že už konečně s tím začnu něco dělat. 

Až jednoho dne jsem v sobě našla sílu a rozhodla jsem se, že tento život prostě nechci. Rozhodla jsem se, že se chci zase cítit jako dřív. Jako 38- mi letá ženská, kterou život baví a chce ho žít. Netušila jsem, jak si upravit stravu, a tak jsem začala s pohybem. Na doporučení známé jsem začala chodit na Vacushape. S mojí tehdejší váhou byly první tréninky peklo – fyzička nulová, měla jsem problémy to celé vůbec udýchat a každých 5 minut jsem myslela, že zkolabuju. Postupem času se ale vše zlepšilo. Váha se začala trochu hýbat, ale pořád mě brzdilo stravování. Moje představa o výživovém poradenství byla tehdy naprosto mimo. Při slovu výživová poradkyně jsem si představila dokonalou 50ti kilovou paní, která nikdy problémy s váhou neřešila a kterou by ani ve snu nenapadlo sníst třeba brambůrky. 

Jednoho dne se ale vše změnilo. Právě na tréninku jsem potkala Sabinu – výživovou poradkyni The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a domluvili jsme si schůzku. Program jsem trochu znala především díky pořadu Tlouštíci. Na první schůzce mě Sabina změřila a vysvětlila mi, kde dělám největší chyby. A byla to právě Sabina, která ve mně naprosto zbořila moji představu „dokonalé (50ti kilové) výživové poradkyně“. Pochopila jsem, že i ona si programem prošla a díky tomu dobře ví, co její klienti prožívají a jak se cítí. Úplně jsem se zamilovala do koktejlů. Protože jsem nebyla zvyklá snídat, jen pít kávu. Ke snídani is dám koktejl kapučíno a jsem maximálně spokojená. Na to, aby člověk pochopil, že má problém s váhou vlastně výživového poradce nepotřebuje, na to má doba zrcadlo. Člověk ale prostě potřebuje parťáka a průvodce, který mu naslouchá, pomáhá, kterému se prostě můžete svěřit se svými pocity nebo kterému můžete večer zavolat o pomoc, když máte depku. A to je prostě nejvíc.

Do programu jsme šli společně s manželem a výsledek je obrovský. Zase nás život baví.

Není důležité kolikrát v životě člověk padne na kolena, ale kolikrát se dokáže zase zvednout. Tohle „obyčejné“ setkání na tréninku nám změnilo život a já jsem za to moc vděčná právě Sabče.

Vladimíra Chudá, 43 let

V mládí jsem hodně sportovala, dokonce i závodně. Nikdy jsem neměla problém s váhou. Mohla jsem jíst na co jsem měla chuť a díky pohybu jsem nepřibírala. Byla jsem štíhlá a nosila jsem oblečení jaké jsem chtěla. Pak ale přišlo dospívání a já začala pomalu nabírat váhu. Sport jsem již nedělala pravidelně. Jedla jsem stále stejně velké porce a na složení jídel jsem také nedbala. Kila navíc na sebe nenechala dlouho čekat. Do toho jsem měla náročné zaměstnání, kde jsem pracovala od brzkých hodin až do večerních. Špatné stravování (rychlé občerstvení, únavu zaháněla sladkým jídlem….) bylo tedy i v práci a na sport jsem po těžkém a dlouhém dni již neměla ani sílu ani pomyšlení. Došlo to tak daleko, že jsem nechtěla chodit do společnosti, protože jsem nemohla nosit pěkné oblečení jako dřív a necítila jsem se v pohodě. 

A pak to přišlo. Na doporučení mého kamaráda, který úžasně zhubl s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, jsem oslovila výživovou poradkyni Sabinu, která mi pomohla vrátit se zpět do života. Již první návštěva mě utvrdila, že jsem na správném místě. Sabina mi vše vysvětlila, nastavila plán redukce a pak už šlo vše ráz na ráz. Jídla mi moc chutnají, především koktejl, polévka a karamelové kousky jsou moje jedničky. Jednoduchá příprava, a hlavně variabilita programu The 1:1 Diet je pro mě naprosto skvělá. Sabča my vždy program přizpůsobila na mé možnosti. A ještě nekončím 😊Pravidelně chodím na měření svalů a tuků. Cítím se báječně jsem plná energie. Hlavně již vím, co kdy jíst a pít a naučila jsem se pravidelnosti. Začínám sportovat a hlavně, zase mě baví svět. Děkuji Sabině, mojí průvodkyni za pomoc ve dnech, kdy jsem to chtěla vzdát. Ale věřte, že Sabča Vás v tom nenechá, je to člověk na správném místě. Protože je jedna z nás. Děkuji Sabčo. 

Dana Maiová, 37 let

Chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh a zároveň nakopnout lidi k prvnímu kroku. I já byla na začátku!

Celý život na dietách, již na základní škole jsem bojovala s obezitou, takže jsem celý život stále začínala s nějakou novou dietou. Byla jsem nešťastná, uzamčena v sobě sama se s sebou. Manželovi jsem se líbila taková, jaká jsem, tak mě koneckonců poznal, ale bylo to ve mně.

 Až jednou přišla kamarádka, že jde na bariatrickou operaci-minigastrický bypass žaludku, říkám ji, ty jsi blázen, do toho bych nešla. To musí jít i bez toho, opět jsem začínala-nevydržela... Kamarádka se za mnou vždy po kontrole zastavila, s odstupem asi 2 měsíců a já žasla, koukala jsem na ní s otevřenou pusu, během okamžiku vedle mě stála štíhlá holka. No a šla jsem do toho i já, začátky nebyly procházka růžovou zahradou, i když má člověk po operaci, není vyhráno, musí být disciplinovaný.

Jsem 4 roky po operaci, váhu si držím +-3 kg a teď jsem objevila úžasné produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight plan. Pročítala jsem složení a každý produkt dá do těla to, co tělo potřebuje, vyživí ho, doplní vitamíny. Tím, že je po této operaci žaludek zmenšený, nikdy jsem do sebe nedostala takovou porci, aby mi pokryla poměr bílkovin, tuků, sacharidů a teď bez problémů. Proto zdůrazňuji, nezhubla jsem jen díky těmto produktům, ale pomáhají mi vyživit mé tělo, které strádalo a hlavně produkty jsou velmi chutné, mají širokou škálu, takže na chuť si přijde každý. A protože mají i tekutou formu, mohou se používat i po operaci.

 A bonus je skvělá výživová poradkyně Sabča z Kladna, která zná a umí. A hlavně se na ní můžete vždy obrátit. 

Hana Hondlová, 43 let

Jsem majitelka a zároveň obsluha studia pro ženy, Hstudio NewBubu v Novém Strašecí. Do otevření svého studia jsem šla především kvůli zdraví. Chtěla jsem cvičit, chtěla jsem být fit. Pro The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan , jsem se rozhodla především z důvodu být zdravá.

Moje motivace byla, že jako motorkářka jsem se potřebovala vejít do kombinézy. Byla mi těsná. A protože si přeji být krásná a štíhlá, není to o tom koupit si větší velikost, ale zhubnout do té menší. Z programu The 1:1 Diet mi nejvíce chutná tetrapak Latté a karamelky – slaný karamel. Polévky mi také moc chutnají, zalévají se horkou vodou, kdežto tetrapaky a karamelky vezmu do kapsy a jdu.

Na programu Thea 1:1 Diet nebylo nic nepříjemného. Měla jsem jen ze začátku asi třídenní únavu. To ale bylo tím, že jsem skoro každý den cvičila a špatně jedla. Pravidelně cvičím 3x týdně ve VacuShape. V podtlaku spálím 3200kj. Sabina mi upravila jídlo tak, abych nebyla unavená a mohla dál sportovat. Pak, už to bylo vše v pořádku. V současné době se cítím skvěle. Se Sabčou jsem moc spokojená, stali se z nás dobré kamarádky. Vřele doporučuji Sabču, která Vás provede celým programem, zhubnete, naučí Vás zdravě jíst a co je důležité pro mě, vždy doporučuje v programu vhodný pohyb.

Klientky mého studia se mě ptají, jakým způsobem jsem tak zeštíhlela. Vždy jim říkám že dostatkem pravidelného pohybu a úpravou jídelníčku. A od toho tady máme Sabču.

Denisa Barabášová, 44 let

Rozhodla jsem se zkusit program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan hlavně kvůli zdraví. V minulosti jsem vyzkoušela mnoho diet a nic nefungovalo. Vlastně fungovalo, ale jen na chvíli a vždy se dostavil jojo efekt. Tak jsem oslovila Sabinu.  

Pro mě, za pomoci Sabči, nebylo těžké program The 1:1 Diet dodržet. Jídla jsou dobrá a nejvíce mi chutnají polévky a koktejly. A když jsem už mohla i další dobroty, moc mi chutnají proteinové chipsy.  Příprava jídel je jednoduchá a rychlá. A to mi moc vyhovovalo. Prostě časově nenáročné. Hlavně tyčinky, vezmu a jdu. 

Ze začátku asi týden byl hlad, ale pak už ne. Chutě jsem neměla vůbec, což bylo velice zajímavé, protože jsem byla milovník brambůrek a čokolád. Se Sabčou jsem v telefonickém kontaktu telefonicky i přes sms skoro každý den. Vždy jsme spolu konzultovali jakýkoliv problém. Vždy ochotně poradila, odpověděla na otázky ohledně jídla a sestavení pokrmů a vyslechla mě. Jsem ráda, že jsem do toho se Sabčou šla. Ničeho nelituji a doporučuji každému, kdo chce změnit svůj život a začít NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL.    

S programe The 1:1 Diet se cítím sebevědomá, zdravá, plná energie a hlavně jsem se naučila jíst tak, aby to mému tělu prospívalo.

Monika Kulíková, 47 let

Můj příběh se Sabčou.
Jsem nadšená a moc spokojená. O co šlo?
V lockdownu jsme všichni přibrali. Ano, i já. Pekli jsme a vařili několik jídel denně. A já tak moc ráda jím a vždy jsem ráda jedla. 
Tak jsem oslovila mou dlouholetou kamarádku Sabinu, která je odborník v oboru, sama bych si nedovolila nekvalifikovaně nasazovat diety. To je špatně. Sabi pracuje s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Výsledek? Vidíte sami. A co mi k tomu pomohlo? Disciplína v jídle a dobré chutné jídlo od The 1:1 Diet, jako koktejly, tyčinky a polévky. Nahradila jsem pouze 2 jídla denně, a jedla jsem každé 3 hodiny. Děkuji, Sabi za skvělé výsledky, za lidsky a osobní přístup. Funguje to, jde to, ale je to jen o Vás. Já byla zvykla na postavu modelky. Modelling je neúprosný, ale nakonec jsem to zvládla.
Nebyla jsem se sebou spokojena. A teď? Posuďte sami, jsem šťastná. 

Šimon Pečenka, 44 let

Mám celoživotní obtíže s udržováním váhy na ideálním čísle. Do nedávna mi to přišlo jako nerovný souboj Davida proti Goliášovi. A proto jsem navštívil výživovou poradkyni Sabinu Loduhovou a díky ní jsem na změnu hmotnosti dostal úplně jiný pohled. Z vlastní zkušenosti teď můžu říct, že to není až tak těžký souboj a to hned z několika důvodů. Ten první je Sabina, která mi pomáhá zvládat každé zaváhání, podporuje neúnavně moje odhodlaní a bez zaváhání mě vede správným směrem.

Vyvážená strava v rámci The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mi naprosto vyhovuje. Střídám sladké i slané jídlo a většina výrobků mi skutečně chutná. A nejlepší na tom všem je, že necítím ani hlad a zatím ani chutě nad rámec. Tedy pokud to všechno sečtu a podtrhnu. Pod vedením skvělé výživové poradkyně Sabiny Loduhové a s pomocí stravy v rámci výživového plánu The 1:1 Diet jsem poslal do propadliště dějin několik kilo tuku, bez ztráty svaloviny. A to vše za celkem krátký čas.

Tento program můžu jen doporučit. Bez Vašeho odhodlání a spolupráce to sice nejde, ale se Sabinou je to fakt lehčí.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.