Sabina Loduhová

Výživová poradna Kladno
Výživová poradna Kladno
737 855 623 Stará 241, Kladno 27201
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Sabina Loduhová

Výživová poradna Kladno

Byla jsem unavená maminka od dětí, která ztrácela naději, že bude lépe. Měla jsem váhu přes 100kilo. Mé cíle a sny se začali vzdalovat. Pokusu o snížení nadbytečných kil bylo hodně, ale bez úspěchu. Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděla z časopisu o výživovém programu The 1:1 Diet by Cambridghe Weith Plan. Ani na okamžik jsem nezaváhala a okamžitě nastoupila do programu. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe udělala. Celým programem jsem prošla, podařilo se mi zhubnout 25 kilo tuku. Změnil se mi život, mohla jsem nosit oblečení, které mi před tím viselo ve skříni. Kolegové z práce mi říkali, jak jsem omládla, zlepšila se mi pleť, vlasy a začala jsem aktivně sportovat. Moje děti a já společně trávíme čas u vody, v přírodě, na kole ... Ale hlavně, a to je nejdůležitější, již nemám žádné zdravotní potíže. Začátek byl těžký. Ale to je každá životní změna. Já měla to štěstí, že jsem na to nebyla sama.

Pokud se rozhodnete změnit svůj život, splnit si svůj sen nebo dojít do vysněného cíle, věřte nejste na to sami. Povedu Vás a budu Vaší oporou.

Jan Loduha, 33 let, -10 kg

-10 kg

Do programu jsem se přihlásil, protože The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mění životní osudy lidí, kteří chtějí udělat v životě změnu. Dozvěděl jsem se o tomto programu od mé manželky, která hubla právě The 1:1 Diet a když jsem pozoroval, jak jí to jde, řekl jsem si, že to také zkusím. Jsem dobrovolný hasič, pomáhám lidem a chtěl jsem zredukovat váhu. Vážil jsem přes 100 kilo a tento stav se dobrou fyzickou kondicí nedá nazvat. Chci se tomuto poslání dál věnovat, ale věděl jsem, že musím změnit přístup sám k sobě, tak aby mi bylo lépe a abych mohl při zásahu být více aktivní a fit. Mimo jiné i dokázat své manželce, že když má člověk sen a cíl, nesmí se vzdát.

Nejdříve jsem se pokoušel hubnout sám. Zhubl jsem asi 5 kilo, bylo to trápení a měl jsem hlad. Ale já se nevzdal a po tomto trápení jsem zvolil program The 1:1 Diet. Ten mě naučil disciplíně v pravidelném stravování a pitném režimu. Jídla mi velmi chutnají, a i když jsme na zásahu, který trvá celý den mám díky vyváženému jídlům The 1: 1 Diet pokrytý den výživným jídlem. Nejraději mám polévky, tyčinky a tetra packy. Nehladovím. Jídlo je lehké a nezatěžuje při zásahu tělo. Mohu se naplno soustředit na práci. V minulosti jsem řešil hlad třeba kebabem, po kterém jsem se cítil unavený, někdy se dostavil i pocit pálení žáhy. Takto se stravovat již nechci a nebudu. Mám zpět své zdraví, sebevědomí a mužnost.

Každý svým způsobem pomáhá lidem. Ať už sobě nebo jiným a je jen na nás, jak se k tomu postavíme. Mojí manželce (která prošla programem) se díky The 1:1 Diet změnil život a splnil sen. Máme spolu zdravého syna.

Chci být oporou své ženě, a dokázat jí že jakákoliv životní výzva se dá zvládnout i když to může ze začátku bolet. Pokud chcete začít na sobě pracovat The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je skvělá volba.

Alexandra Jeřábková, 43 let, -16 kg

-16 kg

Na začátku jsem byla já - žena, matka, která si myslela, že zvládne všechno. Pracovala jsem 4,5 roku v zahraničí a v ČR měla rodinu. Práce na směny a stres z práce a z toho, že jsem bez rodiny mě po 4,5 letech vymačkali jako citrón. Dostavili se problémy zdravotní i psychické. Zastavila jsem se a zbilancovala své priority, zůstala 4 měsíce doma a hledala východisko jak z toho ven.

 Než jsem pochopila, že změnou musím začít u sebe. Chvíli to ale trvalo, než jsem se k tomu dokopala, prostě musela přijít dobrá konstelace hvězd a také vím, že ne hned ta první zprofanovaná dieta je ta nej :-). Něco jsem si nastudovala a nakoukala, a nakonec vybrala The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Našla jsem si poradkyni, která je nejblíže. Už podle vysmáté fotky poradkyně, jsem věděla, že si sedneme (prostě pozitivní sluníčko). 

Když jsem s programem začínala opravdu jsem netušila, že díky podpoře a chutným produktům to bude tak snadné to zvládnout. Ano byli problémy, na začátku s hypoglykémii, byla mi zima a měla jsem zácpu. Ale časem vše odeznělo a Sabča mi poradila jak na to a hledala řešení.  Příprava produktů mi v práci šetřila čas, mněla jsem je snadno a rychle po ruce – vzhledem k mé profesy - perioperační sestry - pracující na směny / takže bez starostí / a hlavně jsem neměla hlad. Doma mám tři chlapy – manžel a patnáctiletí synové dvojčata - takže vařit jsem nezapomněla. O pohyb se mi starají 2 psy, takže každodenní procházky jsou pro mě nutností :-)

V průběhu programu The 1:1 Diet mi byli motivací prokazatelné výsledky - úbytek váhy s podrobnou analýzou těla. Děkuji mojí skvělé a empatické poradkyni Sabině Loduhové a svojí rodině v podpoře za novým já. Má očekávání se zcela naplnila – zredukovala jsem svoji váhu, vylepšila si zdraví a psychiku a nabyla ztracené sebevědomí a mám více energie. Mám pozitivní reakce a obdiv z okolí rodiny a na pracovišti, co víc si můžu přát?

Ano, tohle je způsob, který Vám změní život, ale jen v případě, že ho opravdu chcete a jste ochotni pro to něco udělat /kousnout se/ a přestat se ovládat jídlem.

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě The 1:1 Diet.

Jana Čechová, 48 let, -10 kg

-10 kg

Za sebou mám již několik pokusu o zhubnutí. Některé úspěšné a některé naopak. Dokonce jsem hubla na OB klinika v Praze. Jojo efekt, ale na sebe nenechal dlouho čekat a já nabrala ještě víc kil. Nebyla jsem schopná dodržet jídelníček, měla jsem hlad a váha různě lítala nahoru a dolů. 

Začala jsem se tedy jinak. Víc se hýbat. Oblíbila jsem si cvičení VacuShape, kde se mi podařilo zhubnout pár kilo. Jednoho dne na cvičení jsem se seznámila se Sabčou, která také na cvičení chodí. Bylo to setkání v pravou chvíli. Domluvila jsem si se Sabinkou schůzku a pak šlo vše jak po másle. Nastavila mi jídelníček s jídlem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, kde jsem mohla i trochu ovoce a přílohy. Váha se začala hýbat směrem dolů. Jsem nadšená, jelikož mi Sabča pomohla najít zpět sebedůvěru a připravila mě do svatebních šatů. Měla jsem krásnou svatbu, kde jsem se cítila naprosto skvěle. Nejraději mám koktejl čokoláda s mátou a mátové karamelky. I teď když občas zamlsám, kila mi jdou stále dolů.  Kdo se rozhodne pro změnu jděte do toho se Sabčou. Super přístup, milá a profesionální. A hlavně, vždy mě motivovala nevzdat to.  

Jana Roštínská, 39 let, -18 kg

-18 kg

Tak tohle jsem já.

 Můj příběh se asi moc neliší od těch ostatních. Nikdy jsem problémy s váhou neřešila. Dostatek pohybu kompenzoval nepravidelnou a nezdravou stravu. Když váha ukázala nějaké to kilo navíc, tak stačilo pár dní zůstat na salátech a kila byla dole. První problémy s váhou jsem začala řešit po prvním těhotenství. Před porodem prvního syna mi váha ukázala něco přes 100kg. Polovinu těhotenství jsem prozvracela a druhou prostě projedla. S druhým synem už to bylo lepší, přírůstek váhy nebyl tak strašný (už jsem totiž nepřibrala z 60kg na 100kg jako u prvního, ale jen z 85kg opět na metráček :-)). Po druhém porodu jsem se pustila s manželem do drastické diety, která byla pro oba utrpením. Ale vydrželi jsme a kila šla dolů. Vrátila jsem se zpět na 65kg a pár let si tuto váhu držela. Se zdravým stravováním to ale nemělo nic společného. První moje jídlo byla až okolo 10.hodiny, místo oběda jen zeleninový salát a pak už jen večeře. A mezitím samozřejmě hodně kávy a skoro žádný pitný režim. Po pár letech jsem změnila práci a nastoupila do kanceláře, kde se společně s kolegy chodí na oběd. A váha začala jít nahoru. Nejprve to nebylo nic strašného, pár kilo navíc bylo, ale v tu dobu jsem neměla ještě žádné problémy. Postupem času si už tak vyhladovělé tělo stále víc a víc ukládalo, až jsem se zase ocitla na hranici 100kg.  Moje oblečení už mi nebylo a já si začala připadat hrozně. Měla jsem pocit, že se na mě každý dívá, že jsem prostě obrovská!! Běžné činnosti už jsem vnímala jako problém, jen zavázat si tkaničky u bot bylo jako ponor do jeskyně. Každý den jsem vstala s předsevzetím, že už konečně s tím začnu něco dělat. Čím víc jsem ale chtěla, tím víc jsem se v tom plácala a dělala (jak už dnes vím) základní chyby. Topila jsem se nejen v problémech s výživou, ale především v psychických problémech. Byla jsem prostě na dně, sebevědomí nulové a vize do budoucna žádná.

Až jednoho dne jsem v sobě našla sílu a rozhodla jsem se, že tento život prostě nechci. Rozhodla jsem se, že se chci zase cítit jako dřív.  Jako 38- mi letá ženská, kterou život baví a chce ho žít. Netušila jsem, jak si upravit stravu, a tak jsem začala s pohybem. Na doporučení známé jsem začala chodit na Vacushape. S mojí tehdejší váhou byly první tréninky peklo – fyzička nulová, měla jsem problémy to celé vůbec udýchat a každých 5 minut jsem myslela, že zkolabuju. Postupem času se ale vše zlepšilo. Váha se začala trochu hýbat, ale pořád mě brzdilo stravování. Moje představa o výživovém poradenství byla tehdy naprosto mimo. Při slovu výživová poradkyně jsem si představila dokonalou 50ti kilovou paní, která nikdy problémy s váhou neřešila a kterou by ani ve snu nenapadlo sníst třeba brambůrky. Při utkvělé představě třeba jablka na dopolední svačinu mi naskakovala husí kůže. Tohle už jsem také zkoušela a upřímně musím říct, že to jablko v kabelce mě strašilo i několik dní.

Jednoho dne se ale vše změnilo. Právě na tréninku jsem potkala Sabinu – výživovou poradkyni The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a domluvili jsme si schůzku. Program jsem trochu znala především díky pořadu Tlouštíci. Na první schůzce mě Sabina změřila a vysvětlila mi, kde dělám největší chyby. A byla to právě Sabina, která ve mně naprosto zbořila moji představu „dokonalé (50ti kilové) výživové poradkyně“. Pochopila jsem, že i ona si programem prošla a díky tomu dobře ví, co její klienti prožívají a jak se cítí. Úplně jsem se zamilovala do koktejlů. Protože jsem nebyla zvyklá snídat, jen pít kávu. Ke snídani snídám koktejl kapučíno a jsem maximálně spokojená.  Na to, aby člověk pochopil, že má problém s váhou vlastně výživového poradce nepotřebuje, na to má doba zrcadlo. Člověk ale prostě potřebuje parťáka a průvodce, který mu naslouchá, pomáhá, kterému se prostě můžete svěřit se svými pocity nebo kterému můžete večer zavolat o pomoc, když máte depku. A to je prostě nejvíc.

 Do programu jsme šli společně s manželem a výsledek je obrovský. Já jsem shodila 18kg a manžel 26kg a je nám báječně. Zase nás život baví.

Není důležité kolikrát v životě člověk padne na kolena, ale kolikrát se dokáže zase zvednout. Tohle „obyčejné“ setkání na tréninku nám změnilo život a já jsem za to moc vděčná právě Sabče.

Vladimíra Chudá, 43 let, -17 kg

-17 kg

V mládí jsem hodně sportovala, dokonce i závodně. Nikdy jsem neměla problém s váhou. Mohla jsem jíst na co jsem měla chuť a díky pohybu jsem nepřibírala. Byla jsem štíhlá a nosila jsem oblečení jaké jsem chtěla. Pak ale přišlo dospívání a já začala pomalu nabírat váhu. Sport jsem již nedělala pravidelně. Jedla jsem stále stejně velké porce a na složení jídel jsem také nedbala. Kila navíc na sebe nenechala dlouho čekat. Do toho jsem měla náročné zaměstnání, kde jsem pracovala od brzkých hodin až do večerních. Špatné stravování (rychlé občerstvení, únavu zaháněla sladkým jídlem….) bylo tedy i v práci a na sport jsem po těžkém a dlouhém dni již neměla ani sílu ani pomyšlení. Došlo to tak daleko, že jsem nechtěla chodit do společnosti, protože jsem nemohla nosit pěkné oblečení jako dřív a necítila jsem se v pohodě. 

A pak to přišlo. Na doporučení mého kamaráda, který úžasně zhubl s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, jsem oslovila výživovou poradkyni Sabinu, která mi pomohla vrátit se zpět do života. Již první návštěva mě utvrdila, že jsem na správném místě. Sabina mi vše vysvětlila, nastavila plán redukce a pak už šlo vše ráz na ráz. Jídla mi moc chutnají, především koktejl, polévka a karamelové kousky jsou moje jedničky. Jednoduchá příprava, a hlavně variabilita programu The 1:1 Diet je pro mě naprosto skvělá. Sabča my vždy program přizpůsobila na mé možnosti. Zhubla jsem 17 kilo tuku. A ještě nekončím 😊Pravidelně chodím na měření svalů a tuků. Cítím se báječně jsem plná energie. Hlavně již vím, co kdy jíst a pít a naučila jsem se pravidelnosti. Začínám sportovat a hlavně, zase mě baví svět. Děkuji Sabině, mojí průvodkyni za pomoc ve dnech, kdy jsem to chtěla vzdát. Ale věřte, že Sabča Vás v tom nenechá, je to člověk na správném místě. Protože je jedna z nás. Děkuji Sabčo. 

Dana Maiová, 37 let

Chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh a zároveň nakopnout lidi k prvnímu kroku. I já byla na začátku!

Celý život na dietách, již na základní škole jsem bojovala s obezitou, takže jsem celý život stále začínala s nějakou novou dietou, 10 kg dole a 15 nahoře, nikdy jsem nevydržela, abych shodila 30 kg.  Byla jsem nešťastná, uzamčena v sobě sama se s sebou. Manželovi jsem se líbila taková, jaká jsem, tak mě koneckonců poznal, ale bylo to ve mně.

 Až jednou přišla kamarádka, že jde na bariatrickou operaci-minigastrický bypass žaludku, říkám ji, ty jsi blázen, do toho bych nešla. To musí jít i bez toho, opět jsem začínala-nevydržela... Kamarádka se za mnou vždy po kontrole zastavila, s odstupem asi 2 měsíců a já žasla, koukala jsem na ní s otevřenou pusu, během okamžiku vedle mě stála štíhlá holka. No a šla jsem do toho i já, zhubla jsem 36 kg, začátky nebyly procházka růžovou zahradou, i když má člověk po operaci, není vyhráno, musí být disciplinovaný.

 Jsem 4 roky po operaci, váhu si držím +-3 kg a teď jsem objevila úžasné produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight plan. Pročítala jsem složení a každý produkt dá do těla to, co tělo potřebuje, vyživí ho, doplní vitamíny. Tím, že je po této operaci žaludek zmenšený, nikdy jsem do sebe nedostala takovou porci, aby mi pokryla poměr bílkovin, tuků, sacharidů a teď bez problémů. Proto zdůrazňuji, nezhubla jsem jen díky těmto produktům, ale pomáhají mi vyživit mé tělo, které strádalo a hlavně výrobky jsou velmi chutné, mají širokou škálu, takže na chuť si přijde každý. A protože mají i tekutou formu, mohou se používat i po operaci.

 A bonus je skvělá výživová poradkyně Sabča z Kladna, která zná a umí. A hlavně se na ní můžete vždy obrátit. 

Hana Hondlová, 43 let, -9 kg

-9 kg

Jsem majitelka a zároveň obsluha studia pro ženy, Hstudio NewBubu v Novém Strašecí. Do otevření svého studia jsem šla především kvůli zdraví. Chtěla jsem cvičit, chtěla jsem být fit. Pro The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan , jsem se rozhodla především z důvodu být zdravá.

 Moje motivace byla, že jako motorkářka jsem se potřebovala vejít do kombinézy. Byla mi těsná. A protože si přeji být krásná a štíhlá, není to o tom koupit si větší velikost, ale zhubnout do té menší. Před tím jsem zkusila dietu Keto a za mě si myslím, že není vhodná, že naopak může zdravotně ublížit. Konzumace jejich jídel a celá dieta keto není kontrolována výživovým poradcem. Z programu The 1:1 Diet mi nejvíce chutná tetrapak Latté a karamelky – slaný karamel. Polévky mi také moc chutnají, zalévají se horkou vodou, kdežto tetrapaky a karamelky vezmu do kapsy a jdu.

Na programu Thea 1:1 Diet nebylo nic nepříjemného. Měla jsem jen ze začátku asi třídenní únavu. To ale bylo tím, že jsem skoro každý den cvičila a špatně jedla. Pravidelně cvičím 3x týdně ve VacuShape. V podtlaku spálím 3200kj. Sabina mi upravila jídlo tak, abych nebyla unavená a mohla dál sportovat. Pak, už to bylo vše v pořádku. V současné době se cítím skvěle. Se Sabčou jsem moc spokojená, stali se z nás dobré kamarádky. Vřele doporučuji Sabču, která Vás provede celým programem, zhubnete, naučí Vás zdravě jíst a co je důležité pro mě, vždy doporučuje v programu vhodný pohyb.

Klientky mého studia se mě ptají, jakým způsobem jsem tak zeštíhlela. Vždy jim říkám že dostatkem pravidelného pohybu a úpravou jídelníčku. A od toho tady máme Sabču.

Denisa Barabášová, 44 let, -13 kg

-13 kg

Rozhodla jsem se zkusit program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan hlavně kvůli zdraví. V minulosti jsem vyzkoušela mnoho diet a nic nefungovalo. Vlastně fungovalo, ale jen na chvíli a vždy se dostavil jojo efekt. Tak jsem oslovila Sabinu.  

Pro mě, za pomoci Sabči, nebylo těžké program The 1:1 Diet dodržet. Jídla jsou dobrá a nejvíce mi chutnají polévky a koktejly. A když jsem už mohla i další dobroty, moc mi chutnají proteinové chipsy.  Příprava jídel je jednoduchá a rychlá. A to mi moc vyhovovalo. Prostě časově nenáročné. Hlavně tyčinky, vezmu a jdu. 

Ze začátku asi týden byl hlad, ale pak už ne. Chutě jsem neměla vůbec, což bylo velice zajímavé, protože jsem byla milovník brambůrek a čokolád. Se Sabčou jsem v telefonickém kontaktu telefonicky i přes sms skoro každý den. Vždy jsme spolu konzultovali jakýkoliv problém. Vždy ochotně poradila, odpověděla na otázky ohledně jídla a sestavení pokrmů a vyslechla mě.  Jsem ráda, že jsem do toho se Sabčou šla. Ničeho nelituji a doporučuji každému, kdo chce změnit svůj život a začít NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL.    

S programe The 1:1 Diet se cítím sebevědomá, zdravá, plná energie a hlavně jsem se naučila jíst tak, aby to mému tělu prospívalo.

Monika Kulíková, 47 let, -5 kg

-5 kg

Můj příběh se Sabčou.
Jsem nadšená a moc spokojená.
O co šlo?
V lockdownu jsme všichni přibrali. Ano, i já. Pekli jsme a vařili několik jídel denně. A já přibrala 5kg. Cože? Jenom 5 kg, slyším? Ano. Na mě je každé kilo znát. A já tak moc ráda jím a vždy jsem ráda jedla. 
Tak jsem oslovila mou dlouholetou kamarádku Sabinu, která je odborník v oboru, sama bych si nedovolila nekvalifikovaně nasazovat diety. To je špatně. Sabi pracuje s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Výsledek? Vidíte sami. Pryč je 4,5 kila, skoro 10 cm v pase, přes stehna a boky 3️ cm, a pod prsama 6 cm. A co mi k tomu pomohlo? Disciplína v jídle a dobré chutné jídlo od The 1:1 Diet, jako koktejly, tyčinky a polévky. Nahradila jsem pouze 2 jídla denně, a jedla jsem každé 3 hodiny. Děkuji, Sabi za skvělé výsledky, za lidsky a osobní přístup. Funguje to, jde to, ale je to jen o Vás. Já byla zvykla na postavu modelky. Modelling je neúprosný, ale nakonec jsem to zvládla.
Nebyla jsem se sebou spokojena. A teď? Posuďte sami, jsem šťastná. 

Šimon Pečenka, 44 let, -25 kg

-25 kg

Mám celoživotní obtíže s udržováním váhy na ideálním čísle. Do nedávna mi to přišlo jako nerovný souboj Davida proti Goliášovi. A proto jsem navštívil výživovou poradkyni Sabinu Loduhovou a díky ní jsem na změnu hmotnosti dostal úplně jiný pohled. Z vlastní zkušenosti teď můžu říct, že to není až tak těžký souboj a to hned z několika důvodů. Ten první je Sabina, která mi pomáhá zvládat každé zaváhání, podporuje neúnavně moje odhodlaní a bez zaváhání mě vede správným směrem.

Vyvážená strava v rámci The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mi naprosto vyhovuje. Střídám sladké i slané jídlo a většina výrobků mi skutečně chutná. A nejlepší na tom všem je, že necítím ani hlad a zatím ani chutě nad rámec. Tedy pokud to všechno sečtu a podtrhnu. Pod vedením skvělé výživové poradkyně Sabiny Loduhové a s pomocí stravy v rámci výživového plánu The 1:1 Diet jsem poslal do propadliště dějin 25 kg tuku, bez ztráty svaloviny. A to vše za celkem krátký čas.

Tento program můžu jen doporučit. Bez Vašeho odhodlání a spolupráce to sice nejde, ale se Sabinou je to fakt lehčí.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.