Lenka Smržová

Výživová poradna Praha 6 - Dejvice
Výživová poradna Praha 6 - Dejvice
Milady Horákové 116/109, Praha 6 - Dejvice 16000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Lenka Smržová

Výživová poradna Praha 6 - Dejvice

Nikdy jsem neměla velkou nadváhu, ale nějaké to kilo navíc jsem řešila snad od 20 let. Seznámila jsem se programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Paln, který mění zaběhnuté zlozvyky. Nadchla mě komplexnost a jednoduchost. Líbilo se mi, že poradce bude mým koučem, oporou a spolu najdeme tu správnou cestu ke změně životního stylu. Přebytečná kila se mi podařila rychle zhubnout a dostat se na svoji vysněnou váhu, kterou si držím dodnes. Jím mnohem zdravěji, pravidelně sportuji a naučila jsem se vnímat, co moje tělo pro správné fungování potřebuje. Žádná zásadní změna není jednoduchá, ale když jsem si zvykla na nový jídelníček, cítila jsem spoustu energie, byla jsem nadšená, že jsem našla to, co jsem tak dlouho hledala. Dnes se stal program The 1:1 Diet součástí mého života a těší mě, že mohu podporovat klienty, kteří se rozhodnout udělat něco pro sebe a vydají se na cestu za zdravým životním stylem.  

Snažím se stále vzdělávat v oblasti výživy, absolvuji různé kurzy a semináře spojené se zdravím a stravováním. 

Vlastimil Balač, 63 let

Jmenuji se Vlastimil Baláč a bude mi 63 roků. 

Trpím Bechtěrevovou chorobou V. st. Tvrdým až nekompromisním sportováním nemoc úspěšně překonávám. V posledních letech se mým dalším nepříjemným soupeřem stala nadváha. Konkrétně veliké břicho, zbytek těla s nadváhou problém neměl. Vlivem choroby a vysokým množstvím viscerálního tuku jsem začal mít problémy se zadýcháváním, těžko se ohýbal, těžko se oblékal, atd. Mé stravovací návyky nebyly nic moc. Vzhledem ke svým sportovním aktivitám jsem jedl spíše méně, nepravidelně a nevyváženě. Pravidelně jezdím do lázní, kde už se několik let potkáváme stejná parta. Dva z nich viditelně zhubli a tak jsem zjišťoval, jak to dokázali. Oba zhubli s pomocí Lenky Smržové s programem The 1:1 Diet a tak jsem je požádal o kontakt a domluvil si schůzku. 

Na vstupní konzultaci mě paní Lenka zvážila, změřila, vyhodnotila můj stav. Vysvětlila vše o programu The 1:1 Diet a domluvili jsme se jak začít. Nakoupil jsem produkty. No pěkně se mě z toho motala hlava. Šel jsem večer do sauny a dal si dvě „poslední“ piva. Druhý den jsem se začal stravovat podle pokynů výživové poradkyně Lenky. Snažil jsem se vše dodržovat. Vlastně jsem jedl více než předtím a hlavně pravidelně. Sportování jsem neomezil. 2-3 x týdně lyžování, 2-3 x týdně spinning, sauna. Tak, jak jsem byl zvyklý před programem. Pocit oslabení jsem ani při velké zátěži necítil. Na kontroly jsem chodil každý týden. Hlídali jsme, aby nešly dolů svaly, přidáním větší porce bílkovin. Postupně jsme ubírali produkty The 1:1 Diet a přidávali přílohy a ovoce. Učil jsem se pravidelně jíst. Cítil jsem obrovské uvolnění, zlepšený krevní tlak, zadýchávání bylo pryč. Omládl jsem o 30 let. Odjížděl jsem do každoročních lázní v Třeboni plný energie. Všichni nevěřícně koukali, jak jsem se změnil. Díky pravidelnému stravování a veliké zátěží – denně hodinka posilovna, skupinové cvičení, odpoledne 40 – 50 km na kole. 

A nyní je úkol vše udržet. Kondice vynikající, vše jde podstatně rychleji. U každého piva mně bliká v hlavě kontrolka, abych si více než vážil toho, kam jsem se dostal. Počítám s další intenzivní spoluprací se svou výživovou poradkyní Lenkou. Určitě budu chodit na pravidelné kontroly, abych si váhu udržel, a kdyby se to ubíralo špatným směrem a začal se zase špatně stravovat, abychom to včas zarazili.

Výživový program The 1:1 Diet mi opravdu změnil a prodloužil život. Děkuji.

Marcela Kabrdová, 29 let

Jmenuji se Marcela Kabrdová a pocházím z Vysočiny. Celý život jsem vyrůstala v malé vesnici nedaleko Žďáru nad Sázavou, která se jmenuje Vatín. Je to vesnice o přibližně 320 obyvatelích, takže nemusím říkat, že každý ví o každém vše. Studovala jsem hned dvě střední školy se dřevařským zaměřením. Vždy jsem byla spíše manuální typ člověka se selským rozumem. Rodinný příběh mám spíše smutný. Moji mamku si vlastně ani nepamatuji. Zemřela v mých čtyřech letech na prasknutí aorty. Mě a mou sestru vychovávala babička, která si nás vzala pod svá ochranná křídla. Můj taťka zemřel bohužel v mých sedmnácti letech na infarkt myokardu. Takže jsme zůstaly s babičkou a sestrou samy. Moje stravování bylo vzhledem k životním strastem nepravidelné, nezdravé a požitkářské. Znáte babičky, každá druhá má pocit, že jejich vnouče je vyhublé, skoro nic nejí a nejlépe by si během nedělního oběda mělo třikrát přidat. A u nás to nebylo jiné. Neřešila jsem a nezajímalo mě, jestli to jídlo je zdravé nebo ne, hlavně že mi chutnalo. Vždy jsem měla na rozdíl od svých vrstevníků vyšší postavu, ale také silnější tělo, které se za mou výškou trochu ztrácelo. S nepříjemnými výroky mých spolužáků jsem se setkávala v průběhu celého dospívání. Dlouhé roky mi nezáleželo na tom, jak vypadám a kolik vážím kilo. Neměla jsem potřebu a důvody to řešit, byla jsem zvyklá tak vypadat.

Můj životní zlom nastal, když jsem začala studovat vysokou školu v Praze. Bylo to období častých pivních večerů, nepravidelné mastné stravy, ranních vyprošťováků a rychlých fastfoodových jídel. Pohybu v té době taky nebylo moc, takže jsem velmi rychle přibrala na váze. Na konci vysoké školy jsem potkala Janu Pilečkovou, která v programu The 1:1 Diet začala čtrnáct dní přede mnou. Koneckonců byla mou největší inspirací pro životní změnu. Přišlo období života, kdy jsem chtěla sportovat, poznávat nová místa a cestovat. Můj životní styl tomu bohužel nešel naproti. Kvůli špatné a nevyvážené stravě jsem byla často unavená, skleslá a bez života. Svůj čas jsem ráda trávila na gauči, vozila jsem se všude autem a neudělala ani krok navíc. Když se ohlédnu zpět v čase, tak jsem byla pohodlný člověk. Ráda jsem o věcech mluvila, ale doopravdy pro to nic nedělala. 

Do programu The 1:1 Diet jsem vstoupila 23. 1. 2023 a mou poradkyní byla Lenka Smržová. O účinnosti programu jsem neměla pochyb, protože jsem již viděla, výsledky na výše zmíněné Janě Pilečkové. Nedokázala jsem si ještě tenkrát představit, kolik úsilí mě to bude stát. Postupem týdnů jsem zjišťovala, jak jsem byla zvyklá “užďibovat” jídlo okolo. Jak jsem byla zvyklá na “sladké tečky” po jídlech. Musím uznat, že začátek programu byl pro mě velký boj. Myslela jsem si, že jsem hladová, ale ve skutečnosti jsem měla jen děsné chutě. Několikrát jsem se svěřila své poradkyni s těmito problémy a byla mi vždy velkou oporou. Byla nedílnou součástí mých slabých chvil a krizových situací, které jsem díky ní zvládla a mohu být na sebe pyšná. Odpovědí na všechny mé chutě byla hořká čokoláda, haha. :) Po pár měsících se mi začala nalévat nová krev do žil, energie začala sílit a já měla pocit, že bych dokázala projít půlku světa na jeden zátah. Každý krok programu má své doporučené aktivity, které byste měli provozovat. Já měla v programu dokonce období, kdy jsem byla moc aktivní a musela jsem trochu ubrat. Konkrétně šlo o chůzi, která mi začala způsobovat pocit radosti, uvolnění a skvělého pocitu. Jen bylo potřeba to nepřehánět a naučit se také odpočívat. Objevila jsem nový styl života, ve kterém jídlo hraje velkou roli. Naučila jsem se pravidelně jíst, ve správném množství a hlídat si příjem tekutin. Uvědomila jsem si důležitost poměrů potravin, které na talíři máte. A ač se to může zdát neuvěřitelné, tak jsem se díky programu naučila, co která potravina obsahuje. Takže když si dnes dám banán, tak nevidím jen to, že je sladký a chutný. Vidím v něm i draslík, sacharidy a to, že se doporučuje jíst dopoledne. 

Program bych doporučila všem lidem, kteří chtějí změnit svůj postoj k jídlu, k sobě samotnému a chtějí se cítit lépe. Není to o tom si něco zakazovat, ale o rovnováze a vyváženosti. Jsem ráda, že jsem do programu vstoupila. Nechtěla jsem jít naproti chronickým onemocněním, která by v budoucnu pro mě mohly mít fatální následky. A protože pro mé rodiče to fatální následky mělo, tak jsem nechtěla dopadnout stejně. Konečně vynikla má vysoká postava a dlouhé hubené nohy. Začala jsem se sama sobě zdravě a upřímně líbit. Jsem pozitivní člověk, který si chce užívat životní závod. A program The 1:1 Diet společně s Lenkou Smržovou mi tento životní závod v mých dvaceti devíti letech.

Jana Pilečková, 26 let

Jmenuji se Jana Pilečková, říká se mi Janča, Anka, Janička, záleží, s kým zrovna jsem. Vyrůstala jsem ve městě Chomutov, které se nachází na severozápadě Čech. Myslím, že jsem vždy byla učenlivá, přátelská, empatická holka už od puberty. Ráda jsem trávila čas se svou rodinou, přáteli a poznávala nové lidi. 

Musím říct, že jsem dlouho neřešila a neviděla to, jak vypadám. Už od mala jsem byla silnější, otylejší a oplácanější než vrstevnice okolo mě. V průběhu základní školy jsem se setkávala s nepříjemnými pohledy a výroky spolužáků okolo mě, ale nic jsem si z toho v té době nedělala (nebo jsem si to aspoň myslela). Po základní škole jsem začala chodit na zdravotnickou školu, současně jsem zjistila, že mám hypofunkci štítné žlázy a nějaká část mé obezity je zapříčiněna právě touto nemocí. Začala jsem se za podpory mé skvělé mamky lépe stravovat, začala jsem chodit 2x týdně na zumbu. Musím uznat, že váha nějakou dobu šla dolů a měla jsem z toho radost. Období středoškolské bylo však velmi krušné, alkoholické a divoké. Takže moje shozená kila byla velmi rychle nahoře. Na vysoké škole tomu nebylo jinak. Hodně učení, málo času, stres ze zkoušek. Bylo nejjednodušší jíst fast foody, pít hodně kafe a málo vody, zajít na pivo, jíst levně ve formě čínských polévek, rohlíků a sekané. Pohybu v té době taky nebylo moc, takže to s mou psychikou, váhou a celkovou vyrovnaností šlo velmi rychle z kopce. Snažila jsem se zoufale se sebou něco dělat. Chvíli jsem si hrála s myšlenkou, že to nemá řešení. Že budu navždy silná, nebudu hezká, nebudu si moct obléknout, co chci, budu mít špatnou pleť, budu se stydět jít na koupaliště a budu se před ostatními přetvařovat, jak jsem šťastná a spokojená, uvnitř však budu brečet a křičet zoufalostí. 

Nejtěžší období nastalo, když jsem se přestěhovala po vysoké škole do Prahy. Nové město, nové lidi, nová práce, noví kolegové. Tehdy jsem si říkala NOVÁ JÁ.  Představte si letní den, venku svítí slunce a je 30 stupňů. Ideální den na koupaliště, procházku nebo na kafe s kamarády. Kde jsem ho strávila já? Na gauči, koukala na seriály, s hamburgerem v ruce a coca colou bez cukru. Když jsem se rozhodla jít ven, tak následovalo dlouhé rozhodování, co si vzít na sebe, abych se moc nepotila a zároveň abych toho na sobě moc neodhalila. V koupelně následovala další část příprav, protože mi moje obezita dost kazila obličej, který byl plný akné, tudíž make-up byl naprostou nutností, abych vůbec vyšla ven. Konečně jsem vyšla ven, make-up na mém obličeji se roztékal, stehna se mi třela jako o závod a tehdy jsem si poprvé všimla toho, že nemůžu dýchat. Můj dech byl rychlý, tváře jsem měla rudé a zpocené. “Co se děje?” říkala jsem si v duchu. Moc dobře jsem věděla, co se děje. Už je to se mnou opravdu zlé. Je mi 26 let a nedokážu ani normálně vyjít ven, aniž bych se nestyděla za každý svůj pohyb. Při návratu z venku jsem se postavila před zrcadlo ve spodním prádle a dostala jsem šok. Konečně jsem viděla to, co jsem dlouhé roky odmítala a nechtěla vidět. Byly Vánoce roku 2022 a konečně jsem si řekla, že s tím hodlám něco udělat! Inspirací pro mne byla herečka Anežka Rusevová, kterou sleduji na Instagramu a všimla jsem si její rychlé a úžasné proměny. Tehdy jsem poprvé narazila na program The 1:1 Diet Musím uznat, že jsem ze začátku byla trochu skeptická a nedůvěřivá. Bála jsem se toho, že je to jen další společnost, která z vás chce akorát dostat nehezké částky peněz, vnutí vám své produkty a ničemu vás nenaučí. Nicméně jsem se rozhodla do toho jít a 2. 1. 2023 jsem měla svou první schůzku s výživovou poradkyní Lenkou Smržovou, která sídlí na Hradčanské. Lenka Smržová na mě působila velmi mile, přátelsky a otevřeně. Na první schůzce jsem se velmi styděla, bála jsem se a nechtěla jsem se nikomu svěřovat se svými bolestmi. Lenka Smržová si velmi rychle získala mou důvěru. Cítila jsem z ní takový klid, teplo na duši a souzněnost. Začala jsem si brzy uvědomovat, že je tam pro mě. Mohu se jí s čímkoliv svěřit a dočkám se pochopení. Představila mi celý program, vysvětlila vše, co jsem potřebovala vědět. Souhlasila jsem, že do toho společně půjdeme. Na návštěvu jsem chodila každý týden, kdy jsem se zvážila a zjistila svou váhu, tuk, svalstvo i vodu v těle. Lenka Smržová mi i každý týden kontrolovala obvod okolo prsou, břicha, stehen a rukou. 

Program mě naučil čtyři základní věci, které si ponesu celý svůj život: 

PRAVIDELNOST - Nevěřila bych, že pravidelnost stravy bude pro mě takovým nadlidským úkolem. Protože jsem zdravotní sestra, tak jsem se musela naučit i rozložit jídlo do celého dne, když jsem měla například noční službu. Zpětně si uvědomuji, že pravidelnost je klíčová. Tělo i svou mysl učíte pravidelnosti.

VODA - Další osobní výhra pro mne bylo naučit se pít vodu. Ano, nikdy jsem vodu nepila. Jen coca colu bez cukru, ledové čaje, kávu, energy drinky. Voda mi nikdy nechutnala, musela jsem pít něco sladkého a nejlépe perlivého. Dnes je voda moje závislost. 

POHYB - Prvních pár měsíců to bylo s pohybem velmi těžké. Každý den mě čekala minimálně půlhodinová procházka svižnějším tempem. Postupem dní, měsíců a kil dolů chůze začala být snazší, příjemnější a naplňující. Tělo jako kdyby mi zaplavila nová vlna obrovské energie, která už nikdy nezmizí. Chuť dělat nové věci, učit se sportům, zdolávat vrcholy, běhat, plavat atd. Dnes si neumím představit den bez pohybu

NEBÝT NA TO SAMA - Partnerství mezi klientem a poradcem v tomto programu mi přijde jako nejdůležitější vůbec, proto ho zmiňuji až jako poslední. Myslím si, že myšlenka toho, že v tom člověk není sám a má vedle sebe někoho, kdo ho podrží, pomůže, vysvětlí a poradí, když je v koncích je naprosto jedinečná součást programu The 1:1 Diet. Je to zároveň forma koučinku, vedení a jisté zdravé drezury vás samotných, kdy si nastavujete pravidla, která vám program zjednoduší a zpříjemní. Bez Lenky Smržové bych dnes nebyla tam, kde jsem. Byla mi koučkou, kamarádkou a parťačkou zároveň. Neméně důležitou osobou byla Marcela Kabrdová, která byla v programu The 1:1 Diet společně se mnou, takže jsme se navzájem podporovaly. Ani nevím, kdy mi došlo, že způsob mého stravování, pravidelnost, voda, pohyb a pozitivní myšlení se stalo mým životní stylem a láskou. Má cesta ale ještě není zdaleka u konce. Čeká mě zpevňování a formování mé postavy, nalezení mého stylu oblékání, učení sportům, které jsem nemohla kvůli váze provozovat. Zdolávání kopců, výšlapy po našich i zahraničních horách. Objevování nových míst, cestování po hlavních městech evropských států. Objevování nových jídel, zahraničních kuchyní. Budu konečně dělat a objevovat, protože můžu a hlavně díky programu The 1:1 Diet CHCI.

Barbora Kindlová, 45 let

Místo dortu? ….misku tofu :-)

Byla jsem vždy buclaté dítě a moje touha zhubnout byla vždy veliká. Nikdy se mi to výrazně nepovedlo. Po porodu syna jsem ke starým kilům přidala kila těhotenská a k nim pak pomalu další a další. Rodinná anamnéza s výrazy jako: diabetes, hypertense a můj již léčený špatný cholesterol, byla časovaná bomba. Zlom přišel v momentě, když už jsem velmi špatně chodila, zadýchávala se a stahovala se i ze společenského života – chtěla jsem být neviditelná.

Vzpomněla jsem si na článek s herečkou Anežkou Rusevovou, kde vyprávěla o programu The 1:1 Diet a pak už to šlo jak po drátkách. Ještě ten den jsem oslovila poradkyni Lenku Smržovou, která mě ohromila již při první návštěvě svým přístupem. Trpělivě odpovídala na všechny mé dotazy a vyslechla mé pochybnosti.

První vyšetření bylo šokující – nevešla jsem se ani do tabulek a o metabolickém věku raději ani nemluvím. Poradkyně se mnou prokonzultovala každý výsledek ze vstupního měření a navrhla mi osobní plán. Domů jsem odcházela s pocitem, že tohle, se zvládnout dá a že to zvládnu. Překvapilo mě, jak je program The 1:1 Diet velmi jednoduchý, doprovodné produkty chutné, jejich nabídka pestrá a kombinace produktů hodně variabilní. Stačí dodržovat jednoduchá pravidla a výsledek se dostaví. Po 8 měsících moje váha hodně klesla, pohybový aparát se velmi zlepšil a mé sebevědomí s každým zhubnutým kilem stoupá. Pochvalné komentáře od mých blízkých beru jako odměnu za svoji trpělivost a paní Lenku jako zlatého žolíka, který mi padl, když jsem to nejvíc potřebovala.

Spoustu práce mám ještě před sebou, ale věřím, že s touto změnou životního stylu vše dotáhnu do vytouženého cíle. Určitě to zkuste také, stojí to za to!

 

Andrea Müllerová, 51 let

 Už od dětství jsem byla baculaté dítě. Od puberty jsem svůj problém s oplácanou postavou řešila různými rychlo dietami a často několikadenním půstem. Výsledkem samozřejmě byl rychlý úbytek váhy, ale následně ještě větší přírůstek. Na řadu přišly slzy a smutek. A tak to jelo pořád dokola. S přibývajícími roky se střídalo období životních proher s životními výhrami. Pocity štěstí a klidu rychle střídaly stresy, smutek, beznaděj …A to vše, mě vždy stálo spoustu nervů a kil. Bylo to jak na houpačce, nahoru a šup dolů…

Vše skončilo sebelítostí a vztekem na sebe samu, že jsem slaboch a že jsem to zase nezvládla, tak jako spoustu situací ve svém životě. Místo podpory jsem slýchala „Tak už zase hubneš? A má to smysl? Vždyť už si začínala tolikrát“. Ve svých 45 letech jsem se rozhodla, že už to takhle dál nejde. Dala jsem si život do pořádku, vyřešila, co šlo vyřešit a bylo pro mě důležité. Vztahy, bydlení a začala jsem se učit, že musím taky myslet sama na sebe.

Měla jsem okolo sebe pár lidiček, kteří mi velice pomohli, a já jim za to moc děkuji a vážím si jich! A pak to přišlo samo, potkala jsem úžasnou paní, Lenku Smržovou a ta mi nabídla, že mi může pomoci. O všem si se mnou promluvila a já k ní získala velikou důvěru. A věděla jsem, že tentokrát to s ní zvládnu, že mám v ní velikou oporu. A tak jsem se seznámila s program The 1:1 Diet a vrhla se na to. A výsledek vidíte na mé fotce. Velikou oporou mi byl a je přítel, syn a mamča Danča.

Po 2 letech s The 1:1 Diet se cítím skvěle a mám ze sebe velikou radost. A když jsem to zvládla já, tak všichni, kdo o sobě pochybujete, hoďte obavy za hlavu a pusťte se do toho. Na mě vidíte, že to funguje a navíc mě i produkty The 1:1 Diet moc chutnají! A hladem jsem opravdu netrpěla. Stačí jen chtít a nechat se vést.

Valérie

Do určitého věku jsem neměla problém s nadváhou. Jedla jsem hodně sladké, pila jsem kávu s cukrem, sladké nápoje, neřešila jsem stravu, jedla jsem vše. Postupem času s přibývajícím věkem jsem začala pomalinku přibírat. Zvládla jsem si sama nastavit dietu, dělenou stravu, bez pečiva, cvičila jsem. Váha šla dolů, avšak jakmile jsem se vrátila k původním zlozvykům váha šla ještě více nahoru. Při druhém těhotenství jsem hodně přibrala, víc, než je běžné. Už to nešlo samo dolů. Nepomáhalo mi jen upravit jídelníček, zkoušela jsem půsty, nejíst, 14 ti denní steakovou dietu, někdy se zadařilo, ale vždy se dostavil jojo efekt a váha ještě více přibývala. Prostě jsem už sama nedokázala váhu zredukovat. Moje kamarádka, lékařka, mi poradila program od společnosti The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. I ona chodila pravidelně do poradny, poradkyně jí nastavila jídelníček s produkty plné bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Hubla rychle a slušelo jí to.

Nejprve jsem zkoušela různé produkty z internetu, které mi vůbec nechutnaly. Zhubla jsem, ale nedalo se to bez jídelníčku udržet, protože jsem hladověla. Opět jsem se vrátila ke špatným zlozvykům a nabrala kila navíc. Protože mi kamarádka poradila výše program The 1:1 Diet s tím, že poradce mi nastaví jídelníček, pohyb, a především jejich produkty jsou certifikované potraviny a velmi chutné. Našla jsem si na internetu poradkyni paní Lenku Smržovou z Prahy 6, která mi moc pomohla. Ve všem mi poradila, a především mi byla vždy oporou. Nebylo to hned a nebylo to jednoduché, ale produkty mi chutnaly, dostala jsem plán stravy. A především pravidelné kontroly, vážení a velká podpora paní poradkyně Lenky Smržové mě donutily vydržet a úspěch se dostavil. Dnes jsem se svojí postavou spokojená, a především si váhu držím, naučila jsem se zdravě jíst a když občas zhřeším, nic se nestane.

V poradně se mi vždy moc líbilo, obdivovala jsem prostředí, design, a celkovou atmosféru. Protože tomuto programu věřím, sama jsem si ho vyzkoušela mohu ho vřele doporučit a především doporučuji poradnu paní Lenky Smržové, které za veškerou podporu a trpělivost moc děkuji.

Alžběta Vaumundová, 32 let

Byla jsem vyčerpaná, nešťastná a nenáviděla jsem se za to, kdo jsem. Po dlouhých zdravotních problémech, osobních eskapádách jsem se neuměla zvednout a jít dál, vinila jsem všechny kolem sebe. Vždycky jsem věřila, že nikdo a nic mě nemůže změnit, ale minulost mi přinesla víc, než jsem dokázala snést. Jednoho dne jsem se potkala s kamarádkou, které jsem záviděla to, jak vypadá a jak je úspěšná. Ano, závist není pozitivní vlastnost, ale má mysl nebyla nastavena na lásku, na lásku k druhým a už vůbec ne na lásku k sobě samé. Vyprávěla mi, jak její sestřenice hrozně zhubla s programem The 1:1 Diet. Nevěřila jsem jí, ale kontakt jsem si přece jenom vzala. Avšak, než jsem se odvážila sjednat si schůzku, pár dní uplynulo.

Zlomové bylo ráno, kdy jsem se koukla do zrcadla a řekla o sobě tolik ošklivých slov a řekla si, že tenhle pocit už nechci, je čas na změnu. Pročetla jsem si o programu The 1:1 Diet pár informací a sjednala si schůzku se svou báječnou poradkyní Lenkou Smržovou.

Začátky byly těžké, ale chtěla jsem to dokázat. Přišel první úspěch, co mi vykouzlil úsměv na obličeji. A v tu chvíli jsem věděla, že to zvládnu, že cíl mám na dosah. Začala jsem sportovat, žít aktivní život, zase jako předtím. Najednou mi nevadilo, že váha ukazuje vysoké čísla, ale cítila jsem se skvěle, pozitivně, začala jsem vnímat život s lehkostí. Našla jsem si novou práci a změnila jsem vnímání sama sebe, respektuji se, raduji se, žiju!! To je pocit, který chci zažívat už dokonce života a ne vždy se daří, ale už mě to neovlivňuje jako předtím. Jsem ŠŤASTNÁ. 

Lubor Šťastný, 44 let

O programu The 1:1 Diet jsem se dozvěděl od mého dobrého kamaráda Zdeňka Janovského, který si sám programem prošel a díky tomu pro něj začal úplně nový život. Když mi o programu vyprávěl, byl jsem k tomu dost skeptický, protože jsem už pár diet vyzkoušel a vždy se bohužel nevyhnul jojo efektu, a ještě přibral kila navíc. 

Jmenuji se Lubor Šťastný a už od mého dětství jsem měl problémy s nadváhou. Pracoval jsem dlouhá léta jako podlahář a i když jsem dělal náročnou práci, u které jsem se vždy dost zapotil a samozřejmě i dost unavil, tak mé stravování bylo úplně mizerné. Přes den jsem se sotva stačil najíst a pitný režim byl ještě horší. Většinou jsem to dohnal až doma a to jsem se pořádně nacpal. I když jsem se snažil chodit občas do posilovny a měl ze sebe dobrý pocit moje váha stále rostla a velmi. Bohužel se pak ještě k únavě v práci po letech tahání těžkých balení materiálu dostavila pupeční kýla. Tak jsem musel práci dost omezit. Kamarád Zdenda mi u The 1:1 Diet doporučil svoji poradkyni Lenku Smržovou. Když jsem dorazil na první schůzku, nikdy by mě nenapadlo, co mě čeká. Moje první vážení na Inbody a výsledek byla katastrofa. 

Začal jsem na sobě pracovat hned, protože nebylo opravdu na co čekat. Ze začátku jsem měl pořád hlad, ale vždy jsem se řídil radou mého otce „ Když máš hlad, napij se vody „. Po měsíci už byly vidět výsledky a já se cítil o mnoho lépe a byl najednou úplně na jiném levelu a díky Nordic Walking a The 1:1 Diet jsem poznal, jak je život najednou úplně jiný, veselejší a lepší. Moc mě baví chodit a hlavně moje strava mě nabíjí energií. Velká část mých přátel a známých si začali všímat mojí změny. Dost mi fandí a podporují mě, což je v tomto případě dost důležité. Samozřejmě slýchám i negativní reakce, ale těm se dnes už jen směju :).

Cítím se skvěle a všem, kteří jsou nerozhodný, stejně jako jsem byl já, bych doporučil, aby na nic nečekali a dali se do práce! Vážně to stojí za to!!! 

Jaroslav Kvarda, 42 let

Mé jméno je Jaroslav a je mi 42 let. Celý život jsem aktivně sportoval, i na vrcholové úrovni a má fyzička bývala vždy skvělá. Jenže v průběhu let přišla nějaká zranění, má aktivita se snižovala, ale nadměrný příjem potravy zůstal stejný, jako když jsem pořádně makal. Byl jsem sice strašně tlustý, ale stále jsem občas chodil cvičit, takže i když už pohyb nebyl tak lehký jako dřív a už jsem i dost funěl, stále jsem se utěšoval, že jsem na tom lépe než většina mých vrstevníků, kteří nic nedělají. Zlomový okamžik přišel s mojí malou dcerkou, které jsou 3 roky, když mi najednou začala říkat táta s velkým břichem. Dokud to bylo pouze v soukromí, byla to dobrá legrace. Jenže časem to začala říkat všude, kde byla, a to mě začalo štvát. Já, takovej sporťák a jsem pro tu, kterou mám nejraději, jen obyčejný pupkáč? To ne.

Díky kolegům z práce jsem se dostal k programu The 1:1 Diet, kde pod vedením skvělé poradkyně Lenky Smržové, jsem dokázal celkem krátký čas zhubnout. Celý program mě velmi překvapil, protože dodaná jídla jsou opravdu moc chutná, neměl jsem mezi nimi hlad, a to co je pro mě nejdůležitější, vůbec jsem neměl nutkání po večerech vyjídat lednici. A pro ty, co mají problém s tím, že musí něco platit, jsem přesvědčen, že já byl schopen za týden projíst mnohem větší částku v normální stravě, než kolik stojí produkty z programu. Takže jsem hubl a zároveň šetřil.

Teď se cítím skvěle, zdraví se mi zlepšilo a prodloužil jsem si délku života, který strávím se svou milovanou dcerkou. V programu budu dále pokračovat, protože mi moc chutná a vyhovuje. Ale hlavně, již nejsem táta s velkým břichem.

Lenka Bártová, 40 let

Problémy s váhou řeším už dlouho. Zkoušela jsem různé diety, ale s minimálním výsledkem. Kamarádka začala loni s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a chtěla, abych se také přidala. Já se bála jojo efektu a tak jsem jí rok sledovala a k mému překvapení, žádný jojo efekt nenastal. To byl pro mě impuls začít.

Dala mi kontakt na svou poradkyni Lenku Smržovou, hned jsem jí zavolala a domluvily se na druhý den a ještě ten den jsem začala. Byla jsem mile překvapená chutí produktů, rychlou přípravou a také, že nemám chuť na sladké. Kila začala mizet neuvěřitelnou rychlostí. Cítím se skvěle a vejdu se do oblečení, které jsem měla několik let schované ve skříni a doufala, že je třeba ještě někdy obléknu. Jsem v polovině cesty, nekončím, ráda bych ještě zhubla a já vím, že s poradkyní Lenkou Smržovou a s The 1:1 Diet to zvládnu.

Naďa Konvalinková, 42 let

Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh s The 1:1 Diet. Začátek byl stejný jako u ostatních, co si uvědomí kila navíc, která překáží. A když jsem začala uvažovat, že ta kila musí dolů, zrovna přijel na návštěvu známý, který byl s o několik kilo lehčí! Takže to byl pro mne obrovský impuls, že když se chce, všechno jde. Dal mi kontakt na nejlepší poradkyni, paní Lenku Smržovou, ihned se k ní objednala a nazítří jsem začala s programem The 1:1 Diet.

Jídla a koktejly se mi jedla jedna radost, miluji sladké a pocit plného žaludku. Prostě až na moje neustálé celodenní uzobávání, což jsem se musela odnaučit, nešlo zas o tak velkou oběť. Samozřejmě byly i horší dny, kdy se odolávalo hůře. Každopádně jsem se začala cítit lépe a bez únavy a to při péči o rodinu s několika měsíčním chlapečkem byla velké výhra. To se pak i příprava svačin pro děti a vyváření omáček s domácími knedlíky, které milujeme, stává menším lákadlem.

Takže shrnutí nakonec, pro mne a moji rodinu TROJNÁSOBNÁ VÝHRA: 1)  shozená kila čistého tuku, což byl mimochodem pěkně těžký batůžek, 2) z partnera se stal nekuřák, neboť v začátku mě chtěl podpořit a přestal kouřit a za 3) celkově změna stravovacích návyků k lepšímu!

Proto největší dík patří Lence Smržové, velký dík všem, co mají co do činění s The 1:1 Diet, jste úžasní a poděkování mé rodině, že to se mnou zvládli!

Martina Zdrubecká, 46 let

Jmenuji se Martina a je mi 46let. Bydlím v Roztokách u Prahy a jsem kuchařka v MŠ. 

Půlku svého života bojuji s nadváhou. Vyzkoušela jsem již mnoho diet, vždy s jojo-efektem. Moje sebevědomí bylo na 0. Vyhýbala jsem se zrcadlu. Už jsem se na sebe nemohla koukat. Jednoho dne jsem si řekla "a dost"!!!  Kolegyně krásně zhubla s programem The 1:1 Diet by  Cambridge Weight Plan a tak jsem to chtěla taky zkusit. Objednala jsem se na konzultaci. Poradkyně Lenka Smržová mi o programu všechno vysvětlila, zvážila mě a změřila, probrala se mnou můj zdravotní stav a domluvily jsme se na mírnějším kroku programu.

Šlo to opravdu pomaličku. Měla jsem málo pohybu. Po dobu mé redukce probíhala všechna covidová omezení, ale dokázala jsem to. Zhubla jsem  a vybojovanou váhu si držím. Naučila jsem se správně jíst.  A dokonce jsem začala i běhat. Nabyla jsem ztracené sebevědomí a nyní se po 20letech konečně cítím dobře. 

Moc děkuji své asistence Lence, bez které by to nešlo.

Daniela Slezáková, 22 let

Celý život jsem bojovala s kily navíc a jako dítě se potýkala s posměšky ostatních. Když jsem byla starší, tak jsem občas zkusila nějakou dietu, u které jsem však dlouho nevydržela. Vloni v létě mi kamarádka řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a vyprávěla mi o její známé, která díky tomuto programu zhubla. Neváhala jsem a ještě v ten samý den jsem si na oficiálních stránkách našla svou poradkyni, jež mi obratem nabídla termín první konzultace. Po první návštěvě jsem odcházela sama ze sebe zklamaná, neboť jsem svoji váhu nechala zajít až na neuvěřitelné číslo. Zároveň jsem ale byla plná motivace a řekla si ,,takhle ne, tentokrát už to dokážeš"!

Začátky byly velmi náročné. Prvních pár dní jsem se na základě změny režimu cítila unavená, hladová a bez síly. Po těchto kritických prvních dnech však přišel obrat a já se cítila plná energie a hlad už jsem ani nepociťovala.

Po dvou týdnech od počátku programu jsem zhubla už jsem na sobě začala pozorovat změny. Tento úspěch mě motivoval natolik, že jsem do své cesty za vysněnou postavou vložila ještě více úsilí. Po pár týdnech, kdy má kila šla krásně dolů, si změny začalo všímat okolí, což mě motivovalo k dosažení lepších výsledků. 

Program The 1:1 Diet bych doporučila každému, kdo stejně jako já volá po kompletní změně životního stylu. Program má rozhodně smysl.

Zdeněk Janovský, 43 let

Dobrý den, jmenuji se Zdeněk a je mi 43 let.
Rozhodně by mě nikdy nenapadlo držet nějakou dietu a už vůbec ne za to vyhazovat hříšné peníze. „Až budu chtít zhubnout, zhubnu sám,“ bylo vždy moje heslo. 
Po náhodném rozhovoru s kamarádem, kterému se podařilo díky programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan zhubnout  jsem usoudil, že by se možná malá pomoc hodila. „Na nic nečekej, zbytečně neztrácej čas a vyzkoušej to, co opravdu funguje“ pravil kamarád. A tak se taky stalo.
Jak mávnutím kouzelného proutku uteklo několika týdnů a já stál před svou výživovou poradkyní lehčí o nějaký to kilo a byl na konci celého programu The 1:1 Diet.
To však už zde nestál obtloustlý dietami pohrdající „tatík“, který tráví svůj volný čas popíjením zlatavého moku, ale energií nabitý muž, co rozhodně necouvne před žádnou výzvou v jakékoliv podobě. 
The 1:1 Diet mi nepomohlo pouze zhubnout, ale hlavně najít daleko lepší a zdravější způsob životního stylu, který mi byl dříve naprosto cizí a za to jsem vděčný rozhodně nejvíce.
Velké poděkování patří výživové poradkyni p. Lence Smržové, za její individuální přístup.

 

Ivana Bílá, 57 let

Od raného dětství jsem byla velice živé dítě. Navštěvovala jsem oddíl sportovní gymnastiky. Ve 13 letech se mi zhroutil svět, umřela mi maminka. Přibyla starost o domácnost. V 15 jsem se zamilovala a ukončila sportovní dráhu. V 17 se mi narodil syn a o dva roky později dcera. Jak rychle jsem se vdala, tak rychle jsem se rozvedla. Zůstala jsem na vše sama. Dálkově jsem vystudovala ekonomickou školu a stala jsem se OSVČ. Abych zvládla celou domácnost, denně jsem seděla u počítače 12 hodin. Neměla jsem čas na sebe, na sport. Ve 35 letech jsem přestala kouřit a během krátké doby jsem přibrala. Těžko jsem se s mojí postavou vyrovnávala. 

Díky sedavému zaměstnání a starostem o rodinu, byla moje váha v 56 letech velmi vysoká. Nemohla jsem do schodů, v obchodě jsem si po chvilkách musela sedat, všude jsem jezdila autem. Musela jsem podstoupit operaci kolene. Nemohla jsem vůbec nic, byla jsem zoufalá, bolavá a unavená. 

Po rehabilitacích jsem navštívila na Šumavě svoji kamarádku, která tam provozuje penzion. Ta mi začala vyprávět o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který již nějakou dobu držela. Jejich kuchař, kterého jsem málem nepoznala, program držel také. Řekla jsem si, že s tím musím něco udělat a hned následující týden mě kamarádka vzala sebou do Prahy na první konzultaci k úžasnému člověku, sluníčku, Lence Smržové. Vše mi bylo vysvětleno a já začala s redukčním plánem. První měsíc byl krutý, ale já vydržela. Váha se snižovala. Jsem nový člověk. Chodím na procházky, jezdím na kole, chodím plavat. Jsem plná energie. Stále jezdím do Prahy na konzultace a ráda bych ještě váhu snížila.

Martin Malý a Karolína Šinfeltová

Dobrý den, jmenuji se Karolína Šinfeltová (23 let) a společně s mým přítelem Martinem Malým (22 let) jsme absolvovali program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan u paní Lenky Smržové

S přítelem žijeme v Praze a jsme spolu již 7 let a přibližně 2 a půl roku spolu žijeme. Ani jeden z nás s nadváhou nemíval problémy, začali jsme přibírat v době společného bydlení. Vzhledem k tomu, že máme celý život před sebou, rozhodli jsme se s tím něco udělat a vrátit se opět k normálu. Já studuji na vysoké škole a zároveň pracuji na poloviční úvazek. Pro hubnutí jsem se rozhodla v srpnu 2020. Byla jsem velmi nespokojená se svou postavou a už delší dobu jsem s tím něco chtěla udělat, ale nebyla jsem schopná se sama odhodlat. Největším impulzem pro mě byla moje mamka, která začala s programem The 1:1 Diet o několik měsíců dříve. Když jsem viděla, jaké má výsledky, rozhodla jsem se, že by tato cesta pro mě mohla být také vhodná. 

V lednu 2021 se pro změnu rozhodl i Martin. Pracuje jako technik požární ochrany a od nového roku změnil práci a rozhodl se, že by se svou váhou chtěl také něco udělat. Když viděl mé výsledky dosažené v programu rozhodl se pro stejnou cestu a od ledna do května 2021 jsme byli v programu spolu. Díky programu The 1:1 Diet se nám podařilo nejen zhubnout, ale našli jsme i správnou cestu ke stravování a změnili svůj životní styl. 

 

Jitka Ivanovová, 47 let

Jmenuji se Jitka Ivanovová a je mi 47 let. Jsem vdaná a mám dvě úžasné dcery. S váhou bojuji celoživotně. Vyzkoušela jsem snad všechny diety světa. Někdy se mi podařilo i zhubnout, nicméně rychle se dostavil jojo efekt. Dopracovala jsem se až k bandáži žaludku, která se též minula s účinkem. 

Vloni na jaře jsem sledovala pořad Tlouštíci a zaujaly mě produkty, o kterých mluvili. Začala jsem hledat na internetu informace. Až jsem našla odvahu a oslovila paní Lenku Smžovou. Domluvily jsme se na schůzce. Na první konzultaci jsem byla zvážena, změřena a vše mi bylo krásně vysvětleno. To, co ale „vypadlo“ za hodnoty mě naprosto odrovnalo. V tu chvíli se mi asi něco přepnulo v hlavě a já věděla, že do toho jdu a zvládnu to! Takto jsem pokračovat dál nemohla. Domluvily jsme se, jak budu jíst, co ano a co ne. Těšila jsem se na každé vážení. Při každé další schůzce váha ukazovala nižší a nižší čísla. Byla jsem šťastná. Celá rodina mě maximálně podporovala. Manžel hubl zároveň se mnou. Rok jsem hubla 3 Krokem, nyní jsem již ve stabilizaci. Začala jsem cvičit s trenérem. 

Stává se mi, že mě lidé na ulici nepoznávají. Cítím se naprosto skvěle a plná síly a energie, což mi dříve chybělo. Je naprosto úžasné jít do obchodu a kupovat si oblečení podle toho, co se mi líbí a ne podle toho, které je největší. 

Tereza Marková, 29 let

Chtěla bych moc poděkovat poradkyni paní Lence Smržové, jelikož se pro mne stala velice důležitým člověkem, který mi změnil život. Stala se pro mne více než poradkyní. Je to člověk s velkým srdcem, kterého si neskutečně vážím. Pomohla mi ve chvílích, které nebyly zrovna jednoduché. A musím říct, že se mnou měla velkou trpělivost. Stala se moji druhou mámou, která mi v Praze chyběla. 

S The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se setkala již v roce 2016, ještě v mém rodném městě, kdy jsem sebrala veškerou odvahu a šla do toho. Výsledky byly úžasné. Váha šla rychle dolů a sebevědomí rostlo. Bohužel jsem prošla těžším životním obdobím a váha šla zase nahoru.

Potom jsem se v Praze seznámila s paní Lenkou Smržovou, kdy jsem k ní přišla do poradny s opětovnou touhou zhubnout. „Maminkovským pohledem“ na mě pohlédla a já věděla, že to půjde, že to dám. Vysvětlila mi, že je ve své podstatě jednoduché zhubnout, ale váhu si udržet je teprve boj. A pokud se člověk vrátí ke starým zlozvykům, tělo mu to vrátí i s úroky.

Momentálně nejsem na své nejnižší váze, kterou jsem měla, ale jsem již delší dobu na váze, která je pro moji stavbu těla ideální a tu si zvládám držet. Jsem šťastná, spokojená a hlavně zdravá. Začala jsem pravidelně cvičit a je mi hrozně fajn.

Moc děkuji Tereza 

Jiří Krásný, 62 let

Jmenuji se Jiří Krásný a je mi 62let. 

Než jsem začal s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan moje váha byla opravdu vážný problém – i při menší zátěži jsem se zadýchával, otékaly mi kotníky a život mi začaly komplikovat i civilizační nemoci související s váhou. Takže sport nepřicházel vůbec do úvahy…

Z této situace mi pomohla moje dcera, která u výživové poradkyně paní Lenky Smržové absolvovala Program The 1:1 Diet před několika lety a měla neuvěřitelné výsledky ( po porodu jejího prvního dítěte se jí nedařilo zbavit se nabraných kil ). Před rokem a půl se mé dceři narodilo druhé dítě a opět kila z těhotenství nešla dolů. Domluvili jsme se, že začneme hubnout spolu. Ve dvou se to vždycky lépe táhne!

A tak jsme se objednali k paní Lence. S dcerou se již znaly z předchozích sezení, tak to pro mě bylo o to jednodušší. 

Věděl jsem, do čeho jdu a co mě čeká.

Začali jsme! Kila šla krásně dolů, postava se měnila před očima a bylo mi lépe a lépe. I přesto, že mám práci na dvousměnný provoz, nebyl problém dodržovat nastavené porce jídel. Musím říct, že jsem vše opravdu poctivě dodržoval.

Program právě končím a teď nastává ta nejtěžší fáze, bez pomoci produktů The 1:1 Diet, si tu novou krásnou váhu udržet.

Když jdeme s mojí ženou na nákup, už to není rychlé nakupování jen podle obalu nebo reklamy. Nyní si každý výrobek pěkně prohlédneme, podíváme se na nutriční hodnoty, a teprve pak s ním do vozíku! I to mě tenhle program naučil – jíst 5x-6x denně v malých porcích.

 A nějaké prázdné kalorie ve formě sušenky nebo dortu? Tak to už ne, to vážně nepotřebuji!

A ještě něco: k novému tělu a dobrému zdravotnímu stavu je také příjemný bonus vidět ty udivené pohledy a slyšet tu chválu od všech co mě znají, co jsem dokázal a jak skvěle teď vypadám.

Nejen moje rodina, ale i já sám jsem na sebe hrdý, že jsem to těch několik měsíců vydržel a že jsem během programu nikdy ničím „nezhřešil“!

Takže vám všem, kteří se stále rozhodujete, zda do toho jít, rád poradím - neváhejte ani minutu a jděte do toho! 

Vysněné postavě ZDAR

Michal Michálek, 40 let

Jmenuji se Michal a je mi 40 let. Mám jak sedavé zaměstnání, tak i sedavé koníčky. Před 2 lety jsem nemohl dopnout „nový“ oblek a já si řekl, že metrák už nepokořím! Doposud jsem silně razil teorii: Co člověk z toho života má, když se pořádně nenažere. V mém podání by se dalo hovořit až o obžerství a plnohodnotném koníčku. Jedl jsem těsně před spaním a to jak žebírka a kolínka s pečivem, tak kachýnku s knedlíkem, nebo celý kyblík zmrzliny či pytlík pistácií večer u filmu, po každém jídle jsem si dal sladkou tečku a zapil to pivkem nebo sladkou limonádou. Pravidelně sportovat jsem přestal před 6 lety. Jen díky tomu, že jsem byl v mládí hubený jak lunt a rodiče taky nejsou žádní „pučmelouni“, tak se tento životní styl projevil jen a pouze na neustále se zvětšujícím pupku a přibývající váze.

V září 2016 mě zaujal můj kolega, který u nás externě vypomáhal. Řekl mi o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který zrovna sám držel a o tom jak skutečně pomohla nejen jemu, ale i jeho ženě a kamarádkám. S tím, že pokud budu ochotný zkonzumovat 4 produkty a 3 litry vody, aniž by tělo trpělo hlady, či nedostatkem nějakých prvků, tak zhubnu. To mě přimělo přemýšlet a vážně uvažovat o možnosti zkusit "tu kosmickou stravu".  Do té doby jsem nikdy žádnou dietu nedržel a byl jsem přesvědčen, že žádná dieta nefunguje, prostě se nesmí nic jíst a musíš se hodně pohybovat a pak zhubneš, ale to jsem nebyl ochotný udělat (čas v posilovně je pro mě ztracený čas). Na konci září 2016 jsem se objednal k poradkyni The 1:1 Diet - pí Lence Smržové. S tím, že to zkusím z hecu, zda to opravdu funguje – pevně odhodlán přesně dodržet program a že uvidíme za měsíc.

Na produkty The 1:1 Diet jsem si zvykl rychle a bylo to i velmi pohodlné (žádné nákupy a složité vyvařování). Dodržovat pitný režim bylo až nezvyklé, ale uvědomil jsem si, jak málo jsem vlastně pil (jistě ne více jak litr a půl denně). Během týdne jsem si vytipoval oblíbené chutě a stále jsem dodržoval pravidla programu (pravidlo bylo jediné - nejíst nic jiného :-)).

Hlad jsem nemíval a další koktejl mě vždy dostatečně zasytil, nebo sem se napil vody (osobně jsem si stravu rozvrhl po cca 3 hodinách). V práci to bylo v pohodě, tam nebyl čas na blbosti, ale doma když se rodina sešla k večeři a měla tam ty dobrůtky a vybrané lahůdky, tak mi s koktejlem v ruce nebylo zrovna veselo.

Byl jsem spokojený – měl jsem radost, že pupek „zmizel“, chválilo mě i okolí a manželka byla nadšená - hlavně pro nečekaný bonus, světe div se, přestal jsem po letech chrápat :-)

Chci Vás ubezpečit, že jsem skutečná reálná postava, žádný umělý kluk z Photoshopu a potvrzuji, že program The 1:1 Diet se dá zvládnout a funguje (něco mi nechutnalo, tak jsem po prvním týdnu vybral jen věci, co „šly“ – můj favorit byl jahodový a banánový koktejl, polévky jsou dobré, kaše mě osobně nechutnali – nikdy jsem na žádné kaše nebyl. Žádné složité vypočítávání kalorií, žádné hodiny v posilovně, jen pár produktů jídla pro kosmonauty a kila tuku jsou opravdu dole. Osobně bych ocenil amarouny z pytlíku s příchutí pečeného prasátka, kachýnky či grilovaných žebírek, ale takovou dietu jsem nenašel.

Doplnění po měsíci: Při postupném přechodu ke klasické stravě, jsem zhubl další 4 kila! S tím, že se nepřežírám, omezil jsem bílé pečivo a sladké. Celkem jím menší porce a musel jsem obměnit šatník - přece jenom 16 cm v pase je už znát. Trika a košile jdou (místo XL můžu nosit L, ale není to nutnost), ovšem kalhoty se musely koupit nové (to dietu prodražilo více než koktejly samotné). Jsem rád, že řeči okolí o „jojo" efektu se nepotvrdili a o „nákladnosti" programu se dá s úspěchem pochybovat. Tím, že jsem omezil sladké a restaurace, jsem ve své podstatě za stravování při programu ušetřil.

Doplnění po 2 letech:  Tak světe div se „jojo“ efekt se nekonal a pořád se držím… Děkuji!

Chci poděkovat za podporu a ochotu paní poradkyně Lenky Smržové a tento výživový program mohu opravdu s klidným svědomím doporučit.

Martina Vítů, 46 let

Kolem 18 let mi začala nadváha vadit. Zkoušela jsem různé diety od různých koktejlů po dělenou stravu, hubla jsem se stobem. Vždy se dostavil úspěch, ale krátkodobý a s velkým jojo efektem. Boj jsem již vzdala a projedla se na trojcifernou váhu. Sedavé zaměstnání tomu nepřispělo. S tím přišly zdravotní problémy a další důvod proč nesportovat, ale sedět jen u PC nebo TV a pokud možno mít u sebe dost jídla a sáček brambůrků.

Má sestra také bojovala s nadváhou. Hodně toho vyzkoušela a nikdy jí nic nevyhovovalo. Na dovolené v září 2018 se mi svěřila, že objevila redukční programu, která jí chutná a který funguje. Ochutnala jsem sýrové těstoviny a koktejl od The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zjistila jsem, že to nechutná špatně a rozhodla se to také zkusit. Hned jsem si našla na internetu ve svém okolí poradkyni a objednala se. V říjnu jsem šla na první konzultaci. Styděla jsem se za to, jak vypadám, ale poradkyně byla milá, vše mi vysvětlila a já do toho šla. Ze začátku jsem měla obavy, že to skončí stejně jako mé předchozí pokusy. První kila šla krásně dolů. Na Vánoce jsem dostala mírnější režim, takže i na trochu salátu a kapra došlo. Měla jsem obavy, co to udělá s mojí váhou, ale vše šlo dobře. Na jaře jsem měla mírnou krizi, když váha už tak rychle dolů nešla. Ale poradkyně mě vždy dokáže vyhecovat a já zatnu zuby. S její pomocí se mi podařilo dostat se pod magickou hranici 100kg. Díky tak velkému úbytku se mé tělo vzpamatovalo a já byla schopna se začít hýbat, aniž bych si tím ublížila. To mě nakoplo tak, že chodím pravidelně po práci cvičit.

Je to pro mě obrovský úspěch a další nakopnutí pokračovat dál a ještě víc na sobě pracovat. Mé okolí si změny všímá, ptá se, jak jsem to dokázala a já říkám, za vše může program The 1:1 Diet společně s mojí vůlí něco změnit. Teď už vím, že to není jenom o váze. Je třeba tělo i zformovat, zpevnit postavu a cvičení mi k tomu pomáhá. Nejenom, že si člověk po práci vyčistí hlavu, tělo je příjemně unavené, ale časem bude ještě dobře vypadat. Konec volného oblečení a skrývá všeho, co bylo třeba skrývat. Už jsem změnila svoji velikost 56 na 46-48, obměnila šatník a nestydím si vzít na sebe věci, které bych si dříve nikdy nedovolila.

Vím, že jsem v půli cesty a čeká mě, pro mě to nejhorší, úprava jídelníčku. Ale já to dokážu, protože už nikdy nechci chodit nakupovat do XXL. Chci se líbit sama sobě, chci se bez obav ohnout a zavázat si boty a cítit se dobře. Mé tělo si zaslouží být zdravé. 

  

Jana Čechová, 41 let

Pak už jsem se začala za svoji postavu stydět a bála jsem se, že se za mě stydí i moje rodina a obzvlášť můj malý syn, ale i přes všechny svoje pocity jsem nebyla ochotná se svojí vahou cokoliv dělat. Až loni na jaře mi moje maminka řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a o paní Lence Smržové.

Domluvila jsem si s ní schůzku a rozhodla se, že už po několikáté vyzkouším další dietu. Byla jsem velmi pesimistická, a proto mě mile překvapilo, když moje váha po čtrnácti dnech šla o několik kg dolů. Během několika měsíců jsem pomocí komplexního programu The 1:1 Diet a za velké podpory paní Lenky Smržové zhubla o více než 40 kg, aktuálně jsem o 50 kg lehčí (srpen 2019). Naučila jsem se novým stravovacím návykům a začala jsem mít ráda sport. I když už je to několik měsíců, co už nejsem na tomto programu, stále si svoji váhu udržuji a jsem velmi spokojená. Mé díky patří programu The 1:1 Diet a paní Lence Smržové.

Po 3 letech...

Již podruhé ve svém životě sedám k počítači, abych Vám napsala svůj příběh. Moje cesta za hubnutím začala někdy v roce 2017, kdy jsem se seznámila s programem The 1:1 Diet a poradkyní Lenkou Smržovou a s vlastní zkušeností, jak moc „lehké“ je zhubnout a jak moc těžké je si svojí vysněnou váhu udržet. 

Přišlo mi, že držet tento program je pro mě vlastně strašně jednoduché. Každý den rozmícháš tři produkty a o nic se nestaráš. Prostě ideální. Do toho jsem začala pravidelně běhat a cvičit a kila šla dolů sama. 

Jenže potom přišel zlomový okamžik, kdy jsem najednou byla bez komplexního programu The 1:1 Diet a musela jsem se o svoje jídlo začít starat sama. Bála jsem se sníst cokoliv navíc, abych náhodou nepřibrala ani deko. Každý mi říkal, jak báječně vypadám a mně to samozřejmě hrozně moc lichotilo. 

Pak do našich všech životů zasáhl Covid. Jelikož moje zaměstnání zdravotní laborantky s tím úzce souviselo, tak jsem najednou neměla tolik času myslet na správné stravování a na cvičení a začala jsem jíst více a pohyb jsem omezovala. Můj život se začínal vracet tam, kde byl před programem. A tak jsem v polovině minulého roku měla o nějaké to kilo navíc. 

Řekla jsem si, že takto není možné fungovat. Proto jsem neváhala a opět se vrátila k programu The 1:1 Diet a dostala se k váze, kde se cítím dobře. Produkty The 1:1 Diet mě vlastně doprovází každý den. Vždy mám v kabelce nějaký produkt, který si kdykoliv, když nestihám normální jídlo, můžu sníst. Nevyčítám si jídlo, protože to jsem dělávala a věřte, že to nebyla správná cesta. Pokud mám někdy opravdu na něco chuť, tak si to s velkou chutí dám a pak vím, že se pár dní musím hlídat. Stále běhám, ale už jen třeba dvakrát týdně. Nejsem už sice dokonalá, ale jsem šťastná. A k tomu jste mi dopomohli vy z programu The 1:1 Diet a samozřejmě Lenka Smržová, která se za ta dlouhá léta stala moji obrovskou oporou a troufám si říct, že i kamarádkou.

 

Jarmila Ščučková, 75 let

Nejdříve dovolte kratičký úvod: je mi 75 let a měřím 155 cm. Vě věku 65 let, tehdy mi byla zjištěna nefunkčnost štítné žlázy. Najednou jsem během roku přibrala. Tím mé trápení začalo. Vždy něco dolů, větší část nahoru. Tak to šlo až do února 2020. Má váha pro mě byla již neúnosná. 
Posledním impulzem se nad sebou zamyslet, byla cesta z oslavy narozenin mého zetě. Domů jsem těžko dolezla, scházel mi dech. Vše jsem sváděla na astma, ale dcera tomu nevěnovala pozornost a prohlásila: ne astma!, tlustá jsi!, s tím musíš něco dělat. Protože je to děvče činu, sehnala mi kontakt na komplexní program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a já se musela hned objednat k výživové poradkyni. 
Poradkyně Lenka Smržová se mi zalíbila. Neslibovala, že kila sama budou odpadávat, ale že to určitě půjde. A šlo to! Byla a je mi velkou oporou. 
Začátek nebyl jednoduchý - chyběly mi rohlíky, čokoláda. Časem jsem se vše naučila. Změnila jídelníček. Začala chodit na dlouhé procházky. A dnes je mi dobře, jsem pohyblivá, nezadýchávám se.

Nově získanou váhu si dodnes krásně držím. Dokonce jsem i ve svém věku začala běhat :-)
Tímto bych chtěla každému, kdo bojuje s nějakým tím kilem navíc a je již v letech, vzkázat: nikdy není pozdě začít!!

Adam Tesarčík, 36 let

Celý svůj život jsem byl takový “váleček“. Nikdo z naší rodiny by si asi nemohl zahrát na topmodela – plnoštíhlou postavu máme prostě zakořeněnou v genech. Navíc jsem byl vždy v rámci slušného vychování učen jíst a dojíst vše, co mi bylo naservírováno na talíř. Proto jsem tomu od malička nikdy nepřisuzoval žádnou váhu, a ani se nijak nezajímal o zdravý styl života. K tomu všemu již žiju delší dobu sám a bylo mi jedno, čím se nacpu a jak vypadám.

Z dnešního pohledu byl vrchol tohoto mého přesvědčení i jedno obchodní setkání s výživovou poradkyní. Když jsem jí v rámci schůzky naznačil, že bychom naše reklamní partnerství mohli “vybártrovat“ – že já se jí postarám o reklamu a ona o mě – tak to striktně odmítla se slovy: „Člověka, který žije ve stresu, jezdí ze schůzky na schůzku, celý den kvůli času nejí a večer se nafutruje u televize chipsy, já nechci – nemělo by to smysl. Až jednou budete ředitelem a budete mít na sebe víc času, přijďte a já vás dám do latě.“ Tohle mě tehdy ještě více utvrdilo, že jsem nyní beznadějný případ…
Takový větší zlom přišel loni. Po dlouhém boji s cukrovkou a chorobami s ní svázané nám zemřela babička. Jelikož otce nemám, z nejbližší rodiny mi zbyla jen maminka. I té byl již diagnostikován diabetes a dle všeho to v budoucnu může čekat i mě. Začal jsem nad svým životním stylem přemýšlet a zkusil jsem si vařit a připravovat jídlo do krabiček. Neřešil jsem suroviny, mouku, pečivo, zeleninu – jen se snažil aspoň pravidelně jíst. Cítil jsem se sice lépe, ale váha byla stále stejná. Také jsem pak vyměnil klasické cigarety za nahřívací. Další pokrok k zdravějšímu stylu života. Nakonec jsem potkal svého známého, o kterém vyprávím ve svém videu. Tento člověk žije ještě ve větším pracovním shonu než já. Cestuje mnohem více než já. A přesto se mu díky programu The 1:1 Diet podařilo shodit kila. Mám rád nové výzvy, proto jsem se rozhodl, že to také vyzkouším. Nelituji toho. Už po prvních pár dnech jsem viděl pokrok, který byl tou největší motivací v tom dále pokračovat. A již teď, ve druhém Kroku po dvou měsících, jsem úplně jiný člověk. Nejen zevnějškem…

P.S.: A milá paní výživová poradkyně: Z toho svého vámi odsouzeného “pracovního uspěchaného stylu života“ jsem nemusel slevit ani o centimetr!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.