Alena Drncová

Výživová poradna České Budějovice
Výživová poradna České Budějovice
Jírovcova 49, České Budějovice 37004
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: Váha Tanita
Platba kartou: Ano

Alena Drncová

Výživová poradna České Budějovice

Když mi začaly problémy s udržením váhy, inspirovala mě kamarádka, která se už dlouho trápila s obezitou. Prošla úžasnou proměnou díky programu The 1:1 Diet by Cambridge. Zkusila jsem dvoutýdenní kúru s pozvolným přechodem k běžnému (racionálnímu) stravování. Váhu se mi podařilo upravit. 

Občas trochu „hřeším“ (Vánoce, dovolená).  Pravidelně si 1 – 2x ročně zařadím krátký očistný program. Tím se dokážu vrátit ke správnému jídelníčku. Zvládám si díky tomu po celou dobu udržet BMI v rozmezí optimální váhy.  Jsem šťastná, že jsem program The 1:1 Diet objevila a ráda s jeho zvládnutím pomohu všem, kteří se ho rozhodnou vyzkoušet. 

Rozšířila jsem své vzdělání o kurz certifikovaného poradce The 1:1 Diet, rekvalifikační kurz výživového poradenství a navštěvuji doškolovací semináře. 

Renata Duspivová, 51 let

Jmenuji se Renata Duspivová, je mi 51 let, pracuji jako oční optik, ale především pracuji na plný úvazek jako matka. Zůstala jsem na dvě děti sama a s tím, jak se jim daří si myslím, že na sebe mohu být pyšná. Pracovat mi nikdy nedělalo problém, ba naopak, práce pro mě byla terapií, kterou jsem si nemohla dovolit. Bohužel jednoho dne mi mé tělo dalo stopku a s pracovní terapií byl konec. Nejprve to přišlo v podobě prvního infarktu a když jsem se neposlechla a jela na plné obrátky dál, přišly vyhřezlé plotýnky a já se na rok nemohla hýbat. Navíc jsem přestala ve stejný čas kouřit. Jak už to tak bývá, když se nehýbáte plus přestanete kouřit, tak přiberete. Nejen, že jsem se nemohla hýbat, ale už jsem se na sebe nechtěla ani podívat. Nevěděla jsem, co jsem udělala špatně a čím jsem si to zrovna já zasloužila. Nikdy jsem nejedla nezdravě a víc, než bych měla a přesto jsem takto dopadla. Když moje starší dcera viděla, jak moje váha zamávala s mým duševním zdravým, tak se rozhodla, že mi pomůže. Její kolegyně v práci zhubla, zeptala se, jak to udělala, a tak jsme přišly na program THE 1:1 DIET. Díky tomuto programu jsem zhubla zpátky na svojí původní váhu, rychle a bezbolestně. Zdravá záda se mi už nevrátí, ale díky zdravému stravování se mi vrátil optimistický pohled na svět, chuť do života a opět se cítím krásná a jsem vděčná, že jsem to podstoupila. 

Hana Matoušková, 60 let

"Moje životní proměna s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan"

Boj s váhou je můj celoživotní úděl. Vyzkoušela jsem řadu diet, ale jo-jo efekt vždy spolehlivě zafungoval. Ještě jsem si jej omlouvala nemocí spojenou se štítnou žlázou (léčím se s ní od roku 2007), že žádná z diet na mě neplatí.

Letos v únoru jsem byla na návštěvě u přátel a všimla si, že manžel kamarádky zhubnul a o programu mluvil s nadšením. Dostala jsem od něj kontakt na p. Drncovou, kterou jsem oslovila a tím začala má cesta k životní proměně. Nikomu jsem se s tím, že začínám zkoušet opět hubnout, nesvěřila. Nevěřila jsem sama sobě. Zbytečně - program The 1:1 Diet byl pro mě to pravé. Kila šla dolů poměrně rychle, neměla jsem chuť na jiná jídla. Dále jsem pokračovala ve cvičení. Radost z úspěchu mě motivovala v tom, abych vydržela. S postupujícím časem se měnila nejen postava, ale i zdravotní stav a životní elán k lepšímu. Samozřejmě byly krátké krize - váha nešla tak dolů tak, jak jsem si představovala. Zvládla jsem to a pokračovala. Povzbuzením pro mne byly i pochvaly mé lékařky.

Před dvěma lety jsem si v obchodě s kolegyní koupila tričko. Moc se mi líbilo, co na tom, že jsem si ho nemohla vyzkoušet - bylo mi malé! Kolegyně se divila, tak jsem jí řekla: " Do něj zhubnu! ". Ta koukala, když jsem v něm nedávno přišla do práce. Obdivné pohledy a pochvaly známých, ustupující bolest kolen pod tíhou obezity, hezké oblečení, které jsem měla "z hubených let" pověšené ve skříni a do kterého se nyní vejdu, to vše mi dodávalo sílu a sebedůvěru. Dokonce jsem sebrala odvahu a změnila zaměstnání (5 let před důchodem!). 

Za období, co jsem v programu The 1:1 Diet se cítím skvěle! Na závěr musím podotknout, že díky programu jsem změnila i dlouholeté stravovací návyky.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.