Výživová poradna Zlín, K Pasekám 2517

Výživová poradna Zlín
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ano

Výživová poradna Zlín, K Pasekám 2517

Výživová poradna Zlín

Jaroslav Zapletal, 54 let

Jmenuji se Jaroslav Zapletal a mám 54 let. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděl v roce 2017 od své přítelkyně, která se do programu tehdy přihlásila. Abych ji podpořil v jejím boji s kilogramy, přihlásil jsem se také. Absolvovali jsme měření a na základě výsledků jsme začali hubnout s poradkyní Martinou Markovou. Tím, že jsme na to byli dva, jsme se vzájemně podporovali v těžkých chvílích a radovali se z dosažených výsledků. Začal jsem se více zajímat o zdravý životní styl a začal sportovat – posilovna. Program jsme ukončili s poradkyní Jankou Gabryšovou. Poté došla doba covidová a mě čekala náročná operace nohy. Bohužel nedopadla tak, jak si lékaři plánovali a museli mi amputovat nohu v koleni. S mou psychikou to zamávalo. Ale jsem bojovník a pomocí rodiny jsem již za dva měsíce chodil na protéze. Také díky shozeným kilogramům mi to šlo lépe. Začal jsem se více zajímat o sport postižených. Dostal jsem se do oddílu AC WOZMENI ZLÍN. Za tento tým sportuji ve vrhu koulí, diskem a oštěpem. A pár medailí už jsem i vybojoval. Sport pro mě je vyčištění hlavy a setkání se skvělými lidmi, které bych jako zdravý nikdy nepotkal. Teď jsem si dal další cíl: tenis na vozíku. Tak uvidíme, jak se mi bude dařit.
Život s protézou je těžší, ale je to neustálé posunování cílů, které si dávám. Letos to byl výstup pro charitativní nadaci na Sněžku. A zvládl jsem to! Co bude příště uvidíme!
Důležité je, že dosaženou váhu si stále držím a díky pravidelnému sportu jsem si zpevnil postavu. Bohužel díky amputaci již nemůžu docházet na měření, ale i tak skvělé poradkyně rád navštívím!
Váš Jaroslav

Markéta Stodůlková, 33 let

Problémy s váhou jsem měla už od dětství. Špatné stravovací návyky, téměř žádný sport a obezita v rodině. Zkoušela jsem samozřejmě různé diety, ale jelikož výsledek byl vždy znát velmi pomalu, tak jsem to po nějaké době vzdala. 
Největší zlom přišel u prvního těhotenství, to jsem si říkala, že se musím opravdu držet a přibrat co nejméně. Jelikož máme 2 děti po 2 letech, tak se to na mně ale i tak podepsalo. Do toho nepravidelná strava, dojídání ,,na stojáka” co děti už nechtějí. Když jsem se viděla na fotkách s dětmi, tak jsem si říkala: proboha, to snad ani nejsem já. Rozhodnutí jít do programu The 1:1 Diet beru jako jedno z nejlepších. Už teď se cítím skvěle a to jsem teprve v půlce svého výsledku, kterého chci dosáhnout. Mou obrovskou oporou je můj manžel, který mě pořád chválí a podporuje. Další velkou oporou je i moje tchýně, která šla do programu se mnou a navzájem se motivujeme. Mít parťáka a tak blízkého je super, protože spolu trávíme hodně času. 
Měly jsme s tchýni i štěstí na skvělou poradkyni p. Markovou. Díky těm shozeným kilům mám daleko více energie, nejsem na konci dne už tak zničená, když se věnuji dětem. Už se nemůžu dočkat konečného výsledku.

Irena Stodůlková, 51 let

Jmenuji se Irena Stodůlková. Do programu The 1:1 Diet mě přivedla moje snacha Markétka. Vzájemně se podporujeme - ve dvou se to lépe táhne. Již mám dole 20 kilogramů a cítím se lépe. Obzvláště na kole se mi sportuje snáze. Vše, co si obléknu mi sluší. Manžel jezdí dálkové trasy s kamionem, a tak nebývá i delší dobu doma. Když se teď vrátil z cest, nemohl mě poznat. Říká, že mi to moc sluší. Díky tomuto programu mám více energie a mohu ho všem jen doporučit.

Martin Pospíšek, 38 let

Jmenuji se Martin Pospíšek. Loni v dubnu jsem se dostal s váhou nad metrák a cítil jsem velkou únavu. Můj zdravotní stav byl špatný. Po návštěvě lékaře jsem zjistil, že mám velmi vysoké hodnoty cukru. Byl jsem poslán k odborníkovi. Ten řekl, že tak rozhozený metabolismus ještě neviděl a dostal jsem hrst léků na každý den. Bylo mi řečeno, že musím navštívit výživového poradce a snížit váhu. Hned jsem si vyhledal výbornou poradkyni Martinu Markovou a začal s komplexním výživovým programem The 1:1 Diet. S programem jsem byl velmi spokojený. Nyní se cítím výborně. Nejsem unavený a pohyb mi nedělá problémy. Při návštěvě lékaře jsem dostal velkou pochvalu. 

Vladimír Jáša, 45 let

Jmenuji s VLADIMÍR JAŠA. Mým cílem bylo snížení váhy, jelikož jsem pociťoval velké problémy s klouby. Nedařilo se mi to ale u jiných diet získat. Na doporučení paní Markové jsem začal s programem The 1:1 Diet. Úspěch se díky pečlivosti p. Markové a mé pevné vůli dostavil. Mám úbytek téměř třicet kilogramů. Mám nyní výborné krevní testy a už mě nebolí nohy. Ráno schody beru po dvou a celý den mám dobrou náladu. Kdybych to nezažil na vlastní kůži, tak bych tomu nevěřil. To, že je mi lépe po všech stránkách na mně vidí celé okolí, ale hlavně to pociťuje má rodina a lidé v mojí firmě. 
Doporučuji všem! A všude pěji jen chválu!

Miroslav Zeman, 37 let

Dobrý den, rád bych vám popovídal, proč jsem si vybral právě tento komplexní výživový program The 1:1 Diet pro svou proměnu.

Začnu tím, co bylo hnacím motorem a impulzem udělat změnu ve svém životě. Můj bratr Tomáš několik let zápasil s nadměrnou obezitou a celkovým špatným životním přístupem. Když mi letos zemřel ve věku 51let, jedním z důvodů, byly zdravotní komplikace, týkající se jeho nadváhy. Řekl jsem si, že takto dopadnout nemůžu a měl bych se o sebe více starat. Navštívil jsem tedy moji poradkyni paní Janu Gabryšovou, která mi ze vším moc pomohla. Nyní po několika měsících, jsem spokojenější, usměvavější, plný energie a hlavně o několik kilogramů lehčí.

Dík tomuto výživovému programu se cítím ve svém těle lépe a jsem rád, že jsem do této proměny šel.

František Jelínek, 62 let

Začal jsem svou cestu ke zhubnutí, když jsem vážil 160 kg. Byl jsem rozhodnutý něco s tím udělat a převzít kontrolu nad svým zdravím. Díky výživové poradkyni Janě Gabryšové ze Zlína jsem objevil program The 1:1 Diet, který mi měl pomoci dosáhnout mého cíle. Celých osm a půl měsíce jsem se plně soustředil na svou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu. Byla to náročná cesta, ale postupně jsem začal vidět první výsledky. Moje váha začala klesat a já se cítil lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. 

The 1:1 Diet mi umožnila užívat si chutné a vyvážené jídlo, což mi usnadnilo dodržování plánu. Velmi mi chutnaly kaše a polévky s krutony. Výživová poradkyně mi byla po celou dobu oporou, radila mi a motivovala mě k pokračování. Díky její podpoře jsem zvládal překonávat překážky a nevzdávat se. Kromě ztráty váhy jsem si také všiml zlepšení svého zdravotního stavu. Byl jsem šťastný, že díky své snaze a The 1:1 Diet jsem zlepšil svůj životní styl. Teď, když jsem zhubnul, se cítím skvěle. Mám více energie a radost z pohybu. Rád trávím čas venku se psy a začal jsem víc jezdit na kole a chodit.

Celá cesta k hubnutí mi ukázala, že s odhodláním, výživovým plánem a podporou odborníků mohu dosáhnout pozitivních změn ve svém životě. A to byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohl udělat.

Kristýna Kašíková, 25 let

Jmenuji se Kristýna Kašíková. Jsem mladá maminka dvou dětí. Do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se přihlásila po porodu první dcery. Největší důvod byl asi ten, že mě opustil partner, necítila jsem se vůbec dobře a měla jsem téměř̌ 100 kg. Vždy jsem bojovala s kily, ale tenkrát to byl vážně velký extrém. A můžu říct, že moje odhodlání zhubnout mi zachránilo i vztah. Cítila jsem se úžasně, měla jsem o dost vetší́ sebevědomí́ a partner si mě začal všímat, a dokonce začal na mne i zdravě žárlit. Váhu jsem si držela téměř rok a půl a pak přišel druhý syn. Po jeho porodu jsem zhubla opět s programem další kila. Nyní́ si váhu držím stále +-2 kg. Ráda si taky občas dám nějakou tu očistu těla s The 1:1 Diet, protože mi moc chutná́. 

Jsem za The 1:1 Diet neskutečně vděčná, změnil mi život!

 

Renata Matějíčková, 45 let

,,Mami, ty už  jsi horší než já", pronesla moje dcera, když jsem se konečně vrátila domů. ,,Tebe nechat v obchodě s oblečením, tak zapomeneš na čas a jsi schopná všechno vykoupit!"  Opravdu, úplně jsem zapomněla, že na mě dcera čeká a myslela jsem jenom na to, jak mi bude nové oblečení slušet.

Ale jak to začalo? Vždyť ještě nedávno jsem se necítila dobře, měla jsem nadváhu a nelíbila se sama sobě. Naštěstí mi manžel s dcerami připravili k Vánocům dárek přesně na míru-poukázku od The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan na konzultace a měření. Měla jsem trošku obavy, jak to zvládnu i s prací, ale jsem tvrdohlavá, tak jsem si řekla, že to dám. Velkou oporou mi přitom byla moje poradkyně Jana Gabryšová, která mi byla ochotná kdykoliv i po telefonu poradit s případnými problémy. Ubíhaly týdny a měsíce a já jsem jen žasla, jak jdou kila dolů. Měla jsem více energie, tím i více pohybu a byla jsem čím dál spokojenější. Dokonce jsem si pořídila stroj na posílení břicha. Pod vedením odborníka jsem se našla i ve vyváženém stravování. Okolí žaslo, jak se měním.

Nyní jsem šťastná a moc si užívám nákupy o několik čísel menšího oblečení. S tím souvisí i úvodní příhoda, kdy jsem šla nakupovat jídlo, ale skončila jsem v obchodě s oděvy a úplně zapomněla na celý svět. Ráda bych poděkovala své poradkyni za úžasný přístup ke klientům, ale i svému manželovi a rodině za finanční i emocionální podporu. Bez nich bych to tak dobře nezvládla. Jsem pyšná i na sebe, že jsem to nevzdala a šla za svým vysněným cílem.

Všem, kteří bojují s nadváhou i se svou vůlí něco s ní udělat, doporučuji program The 1:1 Diet.

Jarmila Klvačová, 45 let

Na moji cestu s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mě přivedla docela prekérní situace. Šla jsem za dcerou do nemocnice, a když jsem si u ní sedala, ruply mi kalhoty. To byl impuls, díky kterému jsem se rozhodla, že se sebou potřebuji něco udělat.

Na zázračné diety nevěřím a tak bych nevěřila ani programu The 1:1 Diet, držela ho však v tu dobu moje kamarádka a ta mě přesvědčila, že opravdu funguje, protože jsem na ní jednoznačně viděla výsledky. Proto jsem se odhodlala a do programu jsem se vrhla taky a výsledky na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat. Konečně jsem se sebou začala být opět spokojená. Kromě shozených kilogramů a úbytku centimetrů nejen v pase mi však tento program přinesl i další a pro mne mnohem důležitější věci. Díky ní jsem totiž začala svůj volný čas trávit více aktivně, znovu sportovat, jelikož se mohu mnohem lépe pohybovat, což mě také více spojuje s mými blízkými, se kterými jezdím na kole, chodím na túry, jezdím na in-linech apod.

The 1:1 Diet mě také naučila, jak se správně stravovat a jelikož jím v rámci běžného stravování zdravěji, mohu si pak s kamarády, či rodinou jednou za čas bez výčitek užít oslavu, nebo příjemný večer u jídla a pití bez výčitek. Nyní už jsem ve fázi udržovací, kdy si jednoduše jednou za čas dám místo jídla produkt The 1:1 Diet, protože mi chutná a vím, že mám po ruce vždy něco rychlého a přitom výživného. Svého rozhodnutí se zapojit rozhodně nelituji!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Gabryšová Výživová poradna Zlín

The 1:1 Diet je komplexní výživový program s individuálním přístupem osobního poradce. Poznejte, jak vám jídelníček na míru může změnit život v mé poradně.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
BcA. Martina Marková Výživová poradna Zlín Výživová poradna Uherské Hradiště

Těším se na všechny, kdo se rozhodli něco ve svém životě změnit i na ty, co chtějí zredukovat pár kilo a cítit lépe.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.