Výživová poradna Zlín, K Pasekám 2517

Výživová poradna Zlín
Otevírací hodiny
Po: 08:00 - 16:00
Út: 08:00 - 16:00
St: 08:00 - 16:00
Čt: 08:00 - 16:00
Pá: 08:00 - 16:00

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ano

Výživová poradna Zlín, K Pasekám 2517

Výživová poradna Zlín

Kristýna Kašíková, 25 let, -32 kg

Jmenuji se Kristýna Kašíková. Jsem mladá maminka dvou dětí. Do The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se přihlásila po porodu první dcery. Největší důvod byl asi ten, že mě opustil partner, necítila jsem se vůbec dobře a měla jsem téměř̌ 100 kg. Vždy jsem bojovala s kily, ale tenkrát to byl vážně velký extrém. Zhubla jsem nějakých 27 kg. A můžu říct, že moje odhodlání zhubnout mi zachránilo i vztah. Cítila jsem se úžasně, měla jsem o dost vetší́ sebevědomí́ a partner si mě začal všímat, a dokonce začal na mne i zdravě žárlit. Váhu jsem si držela téměř rok a půl a pak přišel druhy syn. Po jeho porodu jsem zhubla opět s programem dalších 20 kg. Nyní́ si váhu držím stále +-2 kg. Ráda si taky občas dám nějakou tu očistu těla s The 1:1 Diet, protože mi moc chutná́ a vždy mi zlepší atopický ekzém na který trpím.

Jsem za The 1:1 Diet neskutečně vděčná, změnil mi život!

Renata Matějíčková, 45 let, -25 kg

-25kg

,,Mami, ty už  jsi horší než já", pronesla moje dcera, když jsem se konečně vrátila domů. ,,Tebe nechat v obchodě s oblečením, tak zapomeneš na čas a jsi schopná všechno vykoupit!"  Opravdu, úplně jsem zapomněla, že na mě dcera čeká a myslela jsem jenom na to, jak mi bude nové oblečení slušet.

Ale jak to začalo? Vždyť ještě nedávno jsem se necítila dobře, měla jsem nadváhu a nelíbila se sama sobě. Naštěstí mi manžel s dcerami připravili k Vánocům dárek přesně na míru-poukázku od The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan na konzultace a měření. Měla jsem trošku obavy, jak to zvládnu i s prací, ale jsem tvrdohlavá, tak jsem si řekla, že to dám. Velkou oporou mi přitom byla moje poradkyně Jana Gabryšová, která mi byla ochotná kdykoliv i po telefonu poradit s případnými problémy. Ubíhaly týdny a měsíce a já jsem jen žasla, jak jdou kila dolů. Měla jsem více energie, tím i více pohybu a byla jsem čím dál spokojenější. Dokonce jsem si pořídila stroj na posílení břicha. Pod vedením odborníka jsem se našla i ve zdravém stravování a dostala se z 82 kg na 57 kg. I okolí žaslo, jak se měním.

Nyní jsem šťastná a moc si užívám nákupy o několik čísel menšího oblečení. S tím souvisí i úvodní příhoda, kdy jsem šla nakupovat jídlo, ale skončila jsem v obchodě s oděvy a úplně zapomněla na celý svět. Ráda bych poděkovala své poradkyni za úžasný přístup ke klientům, ale i svému manželovi a rodině za finanční i emocionální podporu. Bez nich bych to tak dobře nezvládla. Jsem pyšná i na sebe, že jsem to nevzdala a šla za svým vysněným cílem.

Všem, kteří bojují s nadváhou i se svou vůlí něco s ní udělat, doporučuji program The 1:1 Diet.

Jarmila Klvačová, 45 let, -17 kg

-17kg

Na moji cestu s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mě přivedla docela prekérní situace. Šla jsem za dcerou do nemocnice, a když jsem si u ní sedala, ruply mi kalhoty. To byl impuls, díky kterému jsem se rozhodla, že se sebou potřebuji něco udělat.

Na zázračné diety nevěřím a tak bych nevěřila ani programu The 1:1 Diet, držela ho však v tu dobu moje kamarádka a ta mě přesvědčila, že opravdu funguje, protože jsem na ní jednoznačně viděla výsledky. Proto jsem se odhodlala a do programu jsem se vrhla taky a výsledky na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat. Během několika měsíců jsem dokázala zhubnout 17 kg a konečně jsem se sebou začala být opět spokojená. Kromě shozených kilogramů a úbytku centimetrů nejen v pase mi však tato dieta přinesla i další a pro mne mnohem důležitější věci. Díky ní jsem totiž začala svůj volný čas trávit více aktivně, znovu sportovat, jelikož se mohu mnohem lépe pohybovat, což mě také více spojuje s mými blízkými, se kterými jezdím na kole, chodím na túry, jezdím na in-linech apod.

The 1:1 Diet mě také naučila, jak se správně stravovat a jelikož jím v rámci běžného stravování zdravěji, mohu si pak s kamarády, či rodinou jednou za čas bez výčitek užít oslavu, nebo příjemný večer u jídla a pití bez výčitek. Nyní už jsem ve fázi udržovací, kdy si jednoduše jednou za čas dám místo jídla produkt The 1:1 Diet, protože mi chutná a vím, že mám po ruce vždy něco rychlého a přitom výživného. Svého rozhodnutí se zapojit rozhodně nelituji!

Nela Sladková, 31 let, -28 kg

-28kg

Už od malého dítěte jsem byla vždycky silná. Po několika marných pokusech s dietami, jsem se na to vykašlala. Až jednou jsem uviděla kamarádku, která byla v programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Tak jsem se rozhodla do toho jít. Po úbytku váhy mě nebolí záda. nejsem tak unavená, jako dřív. Cítím se skvěle. A hlavně naučilo mě to naučilo pravidelně jíst. A zdravě jíst. Jediné, co mi to vzalo, je mých 28 kilo! Velké díky patří mojí poradkyni Janě Gabryšové, která mě programem doprovází.

Libor Chocholatý, 25 let, -37 kg

-37kg

Ve věku 23 let a váze 133 kilo, jsem si připadal normální a v pohodě. Po překročení 130 kil jsem si řekl, že to musí skončit. Mé tělo tohle dlouho nevydrží a co je cennější než zdraví. Zkoušel jsem cvičit, omezovat se v jídle… Nic nepomáhalo, protože jsem se nedokázal udržet. Byl jsem bezradný. Vše se změnilo jednoho dne, když jsem přijel k našim na návštěvu a viděl mamku, jak pije nějaký koktejl. Slovo dalo slovo a povídala mi o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Samozřejmě jako už u mnoha jejích diet jsem tomu nevěřil. Pádným argumentem bylo to, že teta, od které jsem se o programu dozvěděl, si váhu udržela více jak rok. Mamce to fungovalo také. Bylo rozhodnuto. Sedám k internetu a hledám nejbližší poradenské centrum. Uherské hradiště s paní Markovou. Výborně! Mám to dvě minuty cesty. Při zvednutí telefonu to zvedla strašně milá, sympatická a optimistická paní, která mi vysvětlila vše, co bylo potřeba a hned jsme domluvili návštěvu.
V centru příjemné zázemí a velmi motivují fotky klientů. Jdu do toho hned zítra! Padlo před odchodem. Jelikož se to ve dvou lépe táhne, šli jsme do toho i s přítelkyní. Nabídka produktů s širokým výběrem příchutí se zavděčí každému. Individuální přístup je nenahraditelný spolu s podporou poradkyně je smrtelná kombinace pro kila. Dnes je tomu už rok, co si váhu udržuji. Při pohledu do zrcadla si neobvykle říkám „začínáš vypadat jako člověk chlapče“.
Při stoupnutí na váhu vidím číslo 96 kilo!!!! Je to tu, všechno funguje. Váha je dole a konfekční velikosti mi padnou o 4 čísla menší než před rokem a půl. Program The 1:1 Diet mi úplně od základu změnil život. Jsem rád, že jsem se mohl podělit o tuhle milou zkušenost a chtěl bych strašně moc poděkovat svojí poradkyni paní Markové za trpělivost, její ochotu a nadšení pro věc pomoct mladému člověku si zachránit život. Všem vřele doporučuji program The 1:1 Diet!
Děkuji mnohokrát.

 

Podzimní AKCE 3+1 týden ZDARMA

Podzimní AKCE 3+1 týden ZDARMA v hodnotě 1869,- Přihlašovat se můžete od 3.10. do 31.10. 2022. Podmínkou získání produktů na jeden týden zdarma je úbytek 3 kg a pravidelné kontroly.

Těšíme se na Vás.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Gabryšová Výživová poradna Zlín Výživová poradna Otrokovice

The 1:1 Diet je komplexní výživový program s individuálním přístupem osobního poradce. Poznejte, jak vám jídelníček na míru může změnit život v mé poradně.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
BcA. Martina Marková Výživová poradna Zlín Výživová poradna Hustopeče

Těším se na všechny, kdo se rozhodli něco ve svém životě změnit i na ty, co chtějí zredukovat pár kilo a cítit lépe.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.