Jana Gabryšová

Výživová poradna Zlín
Výživová poradna Zlín
K Pasekám 2517, Zlín 76001
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Jana Gabryšová

Výživová poradna Zlín

Jmenuji se Jana. V mládí jsem byla štíhlá a nemusela se svou váhou vůbec zabývat. I po těhotenství se mi podařilo nabytá kila postupně shodit. Až kolem čtyřiceti let jsem začala mít nadváhu. Kila přibývala, aniž bych změnila stravovací návyky. Nejvíce k tomu přispěla menší operace, po které jsem byla určitou dobu bez možnosti většího pohybu.
Když už bylo nejhůř, potkala jsem kamarádku, která hodně zhubla. Od ní jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan, kterým prošla. Odhodlala jsem se objednat na konzultaci a ihned jsem začala plnit svůj plán. Velmi mě přitom podporovala moje poradkyně, která prožívala všechny moje úspěchy se mnou. Dodržování mi nedělalo žádné problémy, nepociťovala jsem hlad a byla jsem plná energie. Během programu se mi podařilo zhubnout 30 kilo a jsem úplně jiný člověk. Jsem sebevědomá, optimistická, s jiným pohledem na stravování a s chutí do života.
Protože se cítím skvěle, rozhodla jsem se stát se výživovou poradkyní. Naplňuje mne pomáhat lidem, kteří řeší stejný problém, jako jsem měla já. Tak neváhejte, stojí to za to!
 
Vaše Jana
 
ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270
 
Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem hlavním Cambridge Weight Plan centru špičkový analyzátor InBody 270.
Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek).
Přístroj dokže provést analýzu všem od dětí po dospelého člověk vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.
Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Miroslav Zeman, 37 let

Dobrý den, rád bych vám popovídal, proč jsem si vybral právě tento komplexní výživový program The 1:1 Diet pro svou proměnu.

Začnu tím, co bylo hnacím motorem a impulzem udělat změnu ve svém životě. Můj bratr Tomáš několik let zápasil s nadměrnou obezitou a celkovým špatným životním přístupem. Když mi letos zemřel ve věku 51let, jedním z důvodů, byly zdravotní komplikace, týkající se jeho nadváhy. Řekl jsem si, že takto dopadnout nemůžu a měl bych se o sebe více starat. Navštívil jsem tedy moji poradkyni paní Janu Gabryšovou, která mi ze vším moc pomohla. Nyní po několika měsících, jsem spokojenější, usměvavější, plný energie a hlavně o několik kilogramů lehčí.

Dík tomuto výživovému programu se cítím ve svém těle lépe a jsem rád, že jsem do této proměny šel.

František Jelínek, 62 let

Začal jsem svou cestu ke zhubnutí, když jsem vážil 160 kg. Byl jsem rozhodnutý něco s tím udělat a převzít kontrolu nad svým zdravím. Díky výživové poradkyni Janě Gabryšové ze Zlína jsem objevil program The 1:1 Diet, který mi měl pomoci dosáhnout mého cíle. Celých osm a půl měsíce jsem se plně soustředil na svou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu. Byla to náročná cesta, ale postupně jsem začal vidět první výsledky. Moje váha začala klesat a já se cítil lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. 

The 1:1 Diet mi umožnila užívat si chutné a vyvážené jídlo, což mi usnadnilo dodržování plánu. Velmi mi chutnaly kaše a polévky s krutony. Výživová poradkyně mi byla po celou dobu oporou, radila mi a motivovala mě k pokračování. Díky její podpoře jsem zvládal překonávat překážky a nevzdávat se. Kromě ztráty váhy jsem si také všiml zlepšení svého zdravotního stavu. Byl jsem šťastný, že díky své snaze a The 1:1 Diet jsem zlepšil svůj životní styl. Teď, když jsem zhubnul, se cítím skvěle. Mám více energie a radost z pohybu. Rád trávím čas venku se psy a začal jsem víc jezdit na kole a chodit.

Celá cesta k hubnutí mi ukázala, že s odhodláním, výživovým plánem a podporou odborníků mohu dosáhnout pozitivních změn ve svém životě. A to byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohl udělat.

Kristýna Kašíková, 25 let

Jmenuji se Kristýna Kašíková. Jsem mladá maminka dvou dětí. Do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se přihlásila po porodu první dcery. Největší důvod byl asi ten, že mě opustil partner, necítila jsem se vůbec dobře a měla jsem téměř̌ 100 kg. Vždy jsem bojovala s kily, ale tenkrát to byl vážně velký extrém. A můžu říct, že moje odhodlání zhubnout mi zachránilo i vztah. Cítila jsem se úžasně, měla jsem o dost vetší́ sebevědomí́ a partner si mě začal všímat, a dokonce začal na mne i zdravě žárlit. Váhu jsem si držela téměř rok a půl a pak přišel druhý syn. Po jeho porodu jsem zhubla opět s programem další kila. Nyní́ si váhu držím stále +-2 kg. Ráda si taky občas dám nějakou tu očistu těla s The 1:1 Diet, protože mi moc chutná́. 

Jsem za The 1:1 Diet neskutečně vděčná, změnil mi život!

 

Renata Matějíčková, 45 let

,,Mami, ty už  jsi horší než já", pronesla moje dcera, když jsem se konečně vrátila domů. ,,Tebe nechat v obchodě s oblečením, tak zapomeneš na čas a jsi schopná všechno vykoupit!"  Opravdu, úplně jsem zapomněla, že na mě dcera čeká a myslela jsem jenom na to, jak mi bude nové oblečení slušet.

Ale jak to začalo? Vždyť ještě nedávno jsem se necítila dobře, měla jsem nadváhu a nelíbila se sama sobě. Naštěstí mi manžel s dcerami připravili k Vánocům dárek přesně na míru-poukázku od The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan na konzultace a měření. Měla jsem trošku obavy, jak to zvládnu i s prací, ale jsem tvrdohlavá, tak jsem si řekla, že to dám. Velkou oporou mi přitom byla moje poradkyně Jana Gabryšová, která mi byla ochotná kdykoliv i po telefonu poradit s případnými problémy. Ubíhaly týdny a měsíce a já jsem jen žasla, jak jdou kila dolů. Měla jsem více energie, tím i více pohybu a byla jsem čím dál spokojenější. Dokonce jsem si pořídila stroj na posílení břicha. Pod vedením odborníka jsem se našla i ve vyváženém stravování. Okolí žaslo, jak se měním.

Nyní jsem šťastná a moc si užívám nákupy o několik čísel menšího oblečení. S tím souvisí i úvodní příhoda, kdy jsem šla nakupovat jídlo, ale skončila jsem v obchodě s oděvy a úplně zapomněla na celý svět. Ráda bych poděkovala své poradkyni za úžasný přístup ke klientům, ale i svému manželovi a rodině za finanční i emocionální podporu. Bez nich bych to tak dobře nezvládla. Jsem pyšná i na sebe, že jsem to nevzdala a šla za svým vysněným cílem.

Všem, kteří bojují s nadváhou i se svou vůlí něco s ní udělat, doporučuji program The 1:1 Diet.

Jarmila Klvačová, 45 let

Na moji cestu s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mě přivedla docela prekérní situace. Šla jsem za dcerou do nemocnice, a když jsem si u ní sedala, ruply mi kalhoty. To byl impuls, díky kterému jsem se rozhodla, že se sebou potřebuji něco udělat.

Na zázračné diety nevěřím a tak bych nevěřila ani programu The 1:1 Diet, držela ho však v tu dobu moje kamarádka a ta mě přesvědčila, že opravdu funguje, protože jsem na ní jednoznačně viděla výsledky. Proto jsem se odhodlala a do programu jsem se vrhla taky a výsledky na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat. Konečně jsem se sebou začala být opět spokojená. Kromě shozených kilogramů a úbytku centimetrů nejen v pase mi však tento program přinesl i další a pro mne mnohem důležitější věci. Díky ní jsem totiž začala svůj volný čas trávit více aktivně, znovu sportovat, jelikož se mohu mnohem lépe pohybovat, což mě také více spojuje s mými blízkými, se kterými jezdím na kole, chodím na túry, jezdím na in-linech apod.

The 1:1 Diet mě také naučila, jak se správně stravovat a jelikož jím v rámci běžného stravování zdravěji, mohu si pak s kamarády, či rodinou jednou za čas bez výčitek užít oslavu, nebo příjemný večer u jídla a pití bez výčitek. Nyní už jsem ve fázi udržovací, kdy si jednoduše jednou za čas dám místo jídla produkt The 1:1 Diet, protože mi chutná a vím, že mám po ruce vždy něco rychlého a přitom výživného. Svého rozhodnutí se zapojit rozhodně nelituji!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.