Výživová poradna Ostrov, Hlavní třída 713

Výživová poradna Ostrov
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Ostrov, Hlavní třída 713

Výživová poradna Ostrov

Stanislava Levová, 68 let

Dobrý den, jmenuji se Stanislava Levová a je mi 68 let. Svůj příběh s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem začala v lednu 2023 u poradkyně Věry Schmid v Plzni na Poliklinice  Slovany, která nastavila jízdní řád mému stravování na míru a já konečně začala hubnout, což se mi před tím nedařilo. V nějakých dietách jsem byla takřka celý život a většinou každá má snaha skončila jojo efektem. V mém životě došlo k několika ztrátám a já jsem zůstala sama. Rozhodla jsem se, že teď nastal čas udělat něco pro své zdraví, radikálně změnit svůj životní styl a stravovací návyky.  Začala jsem pátrat na internetu a šťastným kliknutím jsem se dostala právě k poradkyni Věrce Schmid. Líbilo se mi, jak jsme společně krok za krokem rozebraly moje stravovací návyky a ona hned viděla, proč mi moje snažení zhubnout nefunguje. Pod jejím vedením se mi podařilo  srovnat si všechny nejasnosti a překážky, které jsem nebyla schopna vidět sama. Za krátkou dobu při dodržování všech stravovacích pravidel jsem svou váhu zredukovala a váhu si již při normální stravě držím. Docházím na kontrolu každý měsíc a k mému překvapení se výsledky i nadále zlepšují. Věrko moc děkuji

Alena

Dobrý den, spolupráce s Věrkou byla od začátku založena na vzájemné důvěře, upřímnosti a dobré radě. Věrka má přehled a velmi dobře ví, co dělá, což je v tomto odvětví velmi důležité. Návštěvy byly vždy příjemným zážitkem.  

Věrko, děkuji Ti za neustálou podporu a dobrou náladu. Teď ve své skříni objevuji zapomenuté kousky oblečení, které jsem dlouho neoblékla. 

Díky  Ti.

Blanka Zajícová, 59 let

Konečně se cítím ve svém těle skvěle. V dubnu letošního roku přišel impuls....chci být zase zdravá, štíhlá, krásná a šťastná ženská. Zdravotní, ale hlavně psychické problémy z nadváhy mi braly chuť do života a já řekla dost! Kamarádka z práce Marcelka mi oznámila, že Věra Schmid otvírá poradnu v Ostrově pod vedením skvělé Renátky Dvořáčkové. Byla jsem první klientka. Někdo mi ukázal cestu, tak jdu do toho. Po zvážení na Inbody váze jsem šla do mdlob, po konzultaci, co budu jíst a pít se o mě pokoušel infarkt. Umřu hlady a utopím se i přesto jsem do toho šla po hlavě. První výsledky se dostavily po pár dnech a mě to neskutečně nakoplo. Renátka je skvělá poradkyně a úžasný človíček, co vám dodá energii a chuť vydržet a já jsem jí moc vděčná jsem kuchařka a nebylo to na začátku jednoduché... ochutnávky, lákadla, sladké....ale dá se to skloubit. A bonusy? Lepší zdraví, více energie, méně únavy a hromada sebevědomí...a za to to stojí.

Renátko, děkuji s láskou.

Stáňa

Jmenuji se Stáňa a je mi 67 let.

V lednu jsem se rozhodla udělat něco se svojí nadváhou. Na internetu jsem si našla program THE 1:1 DIET by Cambridge Weight Plan. Nejdříve jsem váhala jestli do toho mám jít, protože za celý život jsem držela spoustu diet bez větších úspěchů. Teď už vím, že to byla správná volba díky mé poradkyni paní Věře Schmid z Plzně. Od prvního setkání si získala mé sympatie, jejím přístupem, empatii a zkušenostmi. Cesta k cíli, kterou jsme společně vybraly, nebyla až tak těžká. Stačilo naslouchat a dodržovat vše, co mně doporučila. Díky p. Věrce jsem do června zhubla na cílovou váhu. Cítím se skvěle, mám zpátky zdravé sebevědomí a hlavně zdravé stravovací návyky. Kdo přemýšlí nad tím, jestli má tento výživový program podstoupit, říkám jedno velké ANO a neváhejte oslovit právě poradkyni p. Věru Schmid v Plzni. Já jí moc děkuji a budu jí navštěvovat i nadále, protože umí pomoci jak s nadváhou, tak i v osobním životě. Ještě jednou moc děkuji za všechno Věrko.

Anna Škarbová

Dobrý den,
chtěla bych vyhodnotit spolupráci s Věrkou Schmid. Už dříve mi poskytla velkou podporu v hubnutí. Ale covid se na mě hodně podepsal. Neviděla jsem jiné východisko, než se vrátit k tomu, co mi dříve pomohlo. Když jsem se objednávala, Věrka mi řekla, že s tím něco uděláme. Opět jsem  našla chuť do života. Návštěva byla velice přátelská. Po měsíci jsem  zhubla a teď jdu do druhého měsíce. Díky podpoře se cítím mnohem lépe. Velice děkuji Věrušce za podporu a ochotu mi pomáhat. Kéž by bylo více takových lidí.
Přeji hezký den.

 

Jiří

Dobrý den Věrko, touto cestou Vám chci poděkovat za Váš skvělý vstřícný přístup, velkou dávku trpělivosti a pomoci při mém boji s vlastní váhou. Je to super, konečně jsem našel způsob, při kterém jsou kila dole, cítím se výborně a volněji. Každému, kdo bojuje se svými nad kily, tak jako jsem bojoval já, doporučuji program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Funguje rychle, skvěle, bez hladovění. Děkuji moc, hezký den Jiří 

Markéta

Dobrý den přeji. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, tak jsem si řekla, že do toho také půjdu. Na stránkách společnosti The 1:1 Diet jsem si našla výživovou poradkyni paní Věrku Schmid , napsala jí a ona se mi velice brzy ozvala a objednala mě na první konzultaci. Po zvážení byly mé výsledky katastrofální. Domů jsem si odvezla produkty The 1:1 Diet, spoustu cenných rad a má cesta k vysněné váze začala. Jídlo mi chutnalo, jen díky mému předchozímu špatnému stravování jsem měla problém tu spoustu jídla sníst.  Chtěla bych také zmínit, že jsem vyzkoušela spoustu výživových poradců a bohužel s žádným uspokojujícím výsledkem. U programu The 1:1 Diet jsem viděla první výsledky již po 14ti dnech, byla jsem strašně nadšená. Díky programu The 1:1 Diet Plan a své skvělé výživové poradkyni mám více elánu, naučila jsem se pravidelně stravovat, dodržovat pitný režim a hlavně se můžu opět naplno věnovat všemu, co mne baví bez studu. Děkuji z celého srdce paní Věrce. 

Jaroslav

Jmenuji se Jaroslav a chci vám mým příběhem říct, jak jsem nadšen, že se konečně podívám na sebe do zrcadla a usmívám se. Za tento úžasný výsledek chci poděkovat mé poradkyni, opoře a mentorce paní Věře Schmid, protože opravdu „Spolu šla kila dolů“.  Stres a nedostatek aktivity způsobily, že moje nadváha přešla do obezity. A začaly se prohlubovat mé zdravotní problémy.  Moje váha se blížila k hrozné číslovce. Zkoušel jsem sám zhubnout, ale nešlo mi to. Začal jsem hledat pomoc a chtěla tomu náhoda a vřelé doporučení na program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Našel jsem si jako poradkyni paní Věru a musím říct, že jsem měl šťastnou ruku. Vše mi vysvětlila a vždy mě podržela ve slabých chvílích. Momentálně jsem ve stabilizační fázi. Vyběhnu i schody a cítím se skvěle! Děkuji Jarda

Jarmila Hrabovská

Dobrý den paní Schmid,
posledních pár let jsem pomaličku přibírala až už to bylo neúnosné. I když jsem chtěla zhubnout, vůbec se mi to nedařilo.

Úspěch se dostavil teprve pomocí vašich produktů, které mi chutnaly a váha šla postupně dolů.

Za všechnu péči Vám děkuji.

Jarmila 
Karlovy Vary

Jarmila Hrabovská, 42 let

Dlouho jsem zkoušela najít způsob nebo cestu, jak zhubnout. Po přečtení článku na internetu jsem si říkala, že bych mohla zkusit program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. A tím se dostala k poradkyni paní Věře Schmid, která je velmi milá a ochotná, vždy poradí a doporučí co je nejlepší. V programu jsem 4 měsíce a s výsledkem jsem velmi spokojená.

Nyní se cítím opravdu dobře a jsem spokojená, že se mi daří dál hubnout.

 

Andrea a Radek

Dobrý den, Věrko.

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za Vaši pomoc, ochotu a profesionalitu v našem “hubnoucím” období. Já sama jsem docela dlouho váhala, zda-li do programu The 1:1 Diet jít a s odstupem času a ztracených kil jsem za tohle rozhodnutí opravdu ráda. Z velikosti 46 jsem se po celkém krátkém čase dostala na velikost 40 a stejně na tom byl i můj manžel, který do toho šel se mnou. Rapidně ubyl viscerální tuk a celkově se cítíme daleko lépe, než kdy jsme začínali. 

Po celou dobu jste nám byla rádcem, oporou, učitelem a motivátorem a za to vše Vám ještě jednou moc a moc děkujeme……..teď už je to jen na nás.

Andrea a Radek Plzeň

Radim Martynek

O motivaci II. aneb jak jsem se dostal z XL ➔ M
Jak jsem zhubnul za celkem krátky čas a oblékám o dvě konfekční velikosti menší oblečení, najdete na mém blogu. Tento článek je spíše pojednáním o pozadí (nikoli mém, ale samotného hubnutí).
Pomíjím lidi, kteří mají zdravotní potíže a nezhubnou, i kdyby se na hlavu postavili, ačkoli nadváha/obezita má na ně obrovské negativní dopady znásobující dosavadní potíže. Mám na mysli ty lidi, kteří chtějí zhubnout, ale stejně si to sousto před půlnocí neodpustí. Vždyť ten bůček v marinádě je v té lednici tak sám, samotinký, že se prostě musíme toho bílého sexu na něm dopustit. Z půlky prasete, kterou spořádáme spolu s Johnnie Walkerem, máme užitek několik desítek minut, ale z optimální váhy máme užitek celý život (a prase si taky můžeme dopřát). Přiznávám, že když snoubenka jako důvod svého odchodu uvedla „Jsi tlusté prase!“ a zrušila zásnuby, svatbu a zmizela z mého života, tak prvních pár kilo odešlo během týdne „samo“. Já prostě přestal jíst. Všechno. Úplně. Týden jsem nepozřel jediné sousto, a přesto jsem neměl hlad. „Gastronomické perpetum mobile,“ napadlo mě. Pil jsem jen vodu a kávu, kávu a vodu, pořád dokola. Ale nejedl jsem. Tím nechci říct, že máte přestat jíst ačkoli některým by to pomohlo! Tím chci říci, že pro mě to nastartování procesu hubnutí bylo psychického rázu. No a když jsem viděl, že jsem zhubnul a svět je lehčí, dopnu sako a přes krk zapnu už i knoflík košile, tak jsem začal hubnout kontrolovaně a pod dohledem Věry Schmid, která působí na Plzeňsku a Karlovarsku. Chodil jsem pravidelně na InBody, dodržoval několik jednoduchých zásad a těšil se na další a nižší výsledky ➔


„Ke zdravému životnímu stylu se musíme propít a projíst,“ říká Věra Schmid. „Hlavní chybou je přestat jíst nebo snižovat četnost jídla během dne v domnění, že zhubnete. Naopak je nutné se zaměřit na dostatečný příjem kvalitních bílkovin a vlákniny, a hlavně mít dostatečný příjem vody. Ani bez pohybu to nepůjde. Naopak: výdej energie a úprava stravování pomůže zastavit přibírání. Většinou stačí jen lehce zmenšit porce, jíst pravidelně, zajistit správný pitný režim, dopřát si kvalitní potraviny a dostatek času na to si připravené jídlo vychutnat. Kromě počtu porcí je důležitý také časový odstup mezi jídly. Jezte pravidelně po 2–4 hodinách, aby mělo tělo dostatek času jídlo strávit a zároveň nedocházelo k hladovění. Prostě pravidelně pít, jíst a hýbat se a výsledek je zaručen V chladném počasí je pitný režim trochu složitější. Jako hlavní se nabízí teplý čaj. Oblíbené vánoční nápoje jako svařák nebo grog a další nápoje obsahující alkohol zvyšují ztrátu tekutin a tím i minerálů. Nedostatek správných tekutin také může být jedním z hlavních faktorů, které po Vánocích zahýbají s ručičkou na váze. V tomto případě platí, že hlad je převlečená žízeň: čím méně pijeme, tím více máme chuť na něco na zub, protože tělo bez vody vysílá signály hladu. 

 
Nastolme rovnováhu mezi příjmem a výdejem – ať je to voda nebo jídlo. Voda odchází z našeho těla během dne nepřetržitě! Pouhé žití a dýchání v prostředí s běžnou teplotou nás stojí kolem 2,5 l denně. Zásady zdravého stravování: Rozjezte se! Přemýšlejte, co budete jíst druhý den, aneb vyberte si ze spousty správných potravin. Nepřejídejte se. Omezte víkendové párty se sklenkou alkoholu. Jezte v klidu. Dostatek spánku. Nevynechávejte snídani – je nejdůležitějším jídlem dne. Život si musíme prožít a ne ho přežít… Vše je o té rovnováze,“ uzavírá Věra Schmid.


Přestalo mi chutnat sladké, schody do 5. patra jsem vyběhl bez zadýchání, na spoustu míst, kam jsem jezdíval autem, jsem začal chodit pěšky, nežeru tolik a zákusky jsem nahradil zeleninou (taková syrová mrkev se sklenkou bílého nebo spařená brokolice s dvojkou portského není od věci :-) Když člověk nastartuje tento „spalovací“ režim, tak drobná „dietní pochybení“ nejsou žádný problém. Tělo funguje dál. A nemalou radost jsem měl taky z úbytků centimetrů po obvodu na různých částech těla. Díky tomu jsem vyházel i relativně nové oblečení z éry, rozprodal relativně nové obleky, z nichž se nově staly „zavinovací obleky“, nakoupil vyštíhlené košile velikosti M, džíny, mikiny a užívám si nové image. Absenci pneumatiky kolem pasu Vám ukazovat nebudu, protože mnohem lépe je viditelný rozdíl před a po v obličeji:


• fotka vlevo – tlusté prase se surikatou na rameni – metabolický věk: 59 let
• fotka vpravo – vinař s pivem v ruce – metabolický věk: 39 let
Další fotky a výstupy z InBody a další fotky najdete na http://radim.martynek.cz/?p=953 :-)
„Jíme, abychom žili. Nežijeme, abychom jedli.“

Petra N., 36 let

Jmenuji se Petra N. je mi 36 let a program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem vyzkoušela již podruhé. Při obou těhotenství jsem nabrala taková kila, která na mojí výšku byla extrém. Bolely mě záda, klouby, člověk byl jako koule a hlavně, když se člověk podíval do zrcadla, tak se zděsil. Rozhodla jsem se, že prostě musím ze sebou něco udělat a program The 1:1 Diet byla jasná volba:-).

Je to dlouhá cesta, ale účinná, děkuji Věrce Schmid za poradenství, vstřícnost a ochotu. Ještě sice nekončím, ale už teď se cítím zase jako nový člověk:-).

Těm, co bojují s kily navíc, tento program určitě doporučuji. 

Alice Němcová

Vážená paní Schmid, chtěla bych vyjádřit maximální spokojenost s Vaší prací výživové poradkyně, díky níž jsem zhubla a cítila se mnohem lépe. Doba covidová nás všechny trochu zastavila, a tak po dvou letech se na Vás opět obracím a chtěla bych nadále využívat Vaše služby. 

Děkuji za spolupráci Vaše vděčná klientka Alice Němcová Plzeň. 

Nina Adamcová

Tímto bych chtěla velice poděkovat, za ochotu a rady v jakýkoliv den a hodinu, paní Věře Schmid.

Díky skvělé spolupráci mám kila dole. Paní poradkyně nastaví výživový plán každému na míru. Děkuji za skvělou spolupráci, a s paní Věrkou zůstanu i nadále v kontaktu. Věřím, že ta zbylá kila společně zvládneme. Určitě doporučuji tento program vyzkoušet.

 

Jana D.

Vážení,

Chtěla bych Vás seznámit s mými pocity po absolvování programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Po celou dobu se mi velmi mile věnovala paní Věra Schmid. Byla pro mne velkou oporou a rádkyní v době, kdy se dařilo, ale také v době, kdy se tak úplně nedařilo. Mohla jsem se na ni obrátit s jakýmkoliv dotazem. Na začátku se daří asi vždycky. Kila jdou dolů skoro sama. Nabídka jídel je naprosto dostačující a navíc je vše moc chutné. Od paní Schmid jsem vždy dostala upřímnou pochvalu😊. Později, když už mne pevná vůle někdy opouštěla a výsledky nebyly tak přesvědčivé byla paní Schmid pohotová s radami a podporou, abych nic nevzdávala. A vyplatilo se.

Nyní k paní Schmid stále docházím na udržovací kůru. Každá návštěva je milá, pozitivní, a proto se mi tolik daří v novém těle.

Všem, kteří jste nespokojeni a opravdu chcete se sebou něco udělat, doporučuji kontaktovat poradkyni The 1:1 Diet paní Věru Schmid, nebudete litovat😊.

Držím vám všem palce.

S pozdravem Jana D.

Marie K.

Ráda bych moc poděkovala paní Věře za podporu při mém hubnutí, jste profesionálka na svém místě, bez vaší podpory, bych to nezvládla. Máte velmi příjemné vystupování a je vidět, že jste žena na svém místě. Ještě jednou moc a moc děkuji jsem moc ráda, že jsem vás poznala a přeji vám hodně spokojených klientek, ale vím, že kdo chodí k vám, tak musí být spokojený. Každý tak jako já, ještě jednou velké díky. 

Silvie Krejčí

Dobrý den paní Věro,

moje proměna odstartovala 11.5.2020. K dnešnímu dni se cítím skvěle. To vše jen díky programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, vaší poradně a vaší skvělé asistence Renatě Dvořáčkové, kde mám skvělou motivaci v pravidelných kontrolách, kdy se bojím hřešit a to mě motivuje. Díky programu The 1:1 Diet nabral můj život úplně jiný směr. Za to moc děkuji !!!!!             

S pozdravem pěkného dne Silvie

 

Veronika

Každý kdo měl nebo má problémy s nadváhou často slyší, aby s tím začal něco dělat. Ano, musí sám chtít a je jenom na dotyčném, co s tím udělá. Ale přece každý potřebuje pomocnou ruku a někoho, kdo už o hubnutí něco ví! 

Když jsem objevila program The 1:1 Diet ba Cambridge Weight Plan, byla jsem nadšená výsledky jiných, ale také trošku nejistá. Proto mé velké díky patří Věře Schmid za vysvětlení na jaké bázi vše funguje, za otevření očí, že je na čase se sebou něco udělat a hlavně za pocit, že to společně zvládneme. Podpora, ta je opravdu důležitá. 

Kdybych se měla ohlédnout zpět a říct, co mi program The 1:1 Diet dal a vzal?! Dal mi nové já. A vzal? No, přece kila. 

Václav Halada

Tak se rok s rokem sešel a já mám kila dole, a to díky skvělé poradkyni paní Schmid a perfektní spolupráci při najetí na tento výživový plán a hlavně přehození hodnot v hlavě. Mimochodem, úplně se mi srovnal krevní tlak. Doporučuji všem, kdo ještě váhá.

Petra

Je mi 38 let a jsem tzv věčný dietář. Od svých cca 15 let jsem snad pořad držela nějaké diety. Nebyla jsem nikdy tlustá, ale úplná modelka taky ne. Celý život se zkrátka musím hlídat, abych měla normální postavu. Vyzkoušela jsem vše. Váhu jsem si jakž takž držela kolem 75-80 kg, ale před 7 lety jsem potkala nejlepšího chlapa na světě a zapomněla si hlídat váhu, pak 2 porody, dlouhodobé kojení a vypapala jsem se. byl to pro mě šok, když jsem v květnu 2020 vlezla na váhu. Ihned jsem psala kamarádce, která s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan nádherně zhubla a rozhodla se od 1.6. zkusit The 1:1 Diet. Od zase jiné kamarádky jsem dostala doporučení na poradkyni Věrušku Schmid z Plzně, která mi lidsky velice sedla a má velké zásluhy na tom, že jsem shodila. Jela jsem v kroku 1A a můj denní režim byl ráno kolem 8-9h kaše, kolem 12-13 h bílkovina a zelenina, 15-16h smoothie nebo Shake a 19-20h chilli polévka. První 3 dny byly kruté, ale pak jako když utne hlad žádný a hlavně přestala úplně chuť na sladkosti, které byly mou závislosti. Celkově mi velmi vyhovoval určený režim, kontroly u poradkyně a také to, že jsem pořad nemusela stát u kuchyňské linky a řešit jídlo. Když jsem měla pocit, že už nemůžu, tak mě vždy výsledky z poradny nakoply a jela jsem dal. Nyní v lednu 2021 pokračuji po malé pauze a chtěla bych dát dolů ještě pár kil. Můj cil je mít na začátku 7. Věřím, že to s pomocí poradkyně a výborných produktů opět zvládnu. 

Viktor Pešula, 63 let

Chtěl bych poděkovat za vaši podporu při mé hubnoucí kúře, perfektním vystupování a vysvětlení ve stravovacích návycích určitě vás budu dál doporučovat u mě 100procentni spokojenost. Děkuji 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Renata Dvořáčková Výživová poradna Karlovy Vary Výživová poradna Ostrov

Jen pro svou zkušenost s programem a naprostou důvěru v něj, jsem se rozhodla, že se stanu certifikovanou poradkyní. Ráda nyní předám své zkušenosti a pomohu Vám na Vaší cestě.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Věra Schmid Výživová poradna Karlovy Vary Výživová poradna Plzeň Výživová poradna Ostrov Výživová poradna Hradec Králové

Denně děláme jednu ze dvou věcí – buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc. Poznejte, jak vám osobní přístup a jídelníček na míru může změnit život v mé poradně.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.