Výživová poradna Ostrava, Lumírova 639/2

Výživová poradna Ostrava
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Ostrava, Lumírova 639/2

Výživová poradna Ostrava

Denisa Štěchová, 28 let

Jmenuji se se Denisa Štěchová a je mi 28 let. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od mé bývalé profesorky ze střední školy. Jednou jsem ji potkala a vypadala skvěle. Hned jsem se ji zeptala, jak se ji podařilo takhle zhubnout. A ona mi pověděla o programu The 1:1 Diet. Hned jsem věděla, že to musím také vyzkoušet. Ona mi to vřele doporučila a dala mi kontakt na poradkyni, paní Renatu Štěpánovou. Tak jsem neváhala a zavolala jsem. Jsem moc ráda, že jsem to udělala, jelikož program je opravdu účinný. Zhubla jsem téměř 8 kg. Nemohla jsem tomu uvěřit. Hned po prvním týdnu jsem cítila velkou změnu. Mimo to, že jsem zhubla přebytečná kila, mě The 1:1 Diet naučila, jak se správně stravovat. Nyní už se mi nestává, že bych měla chuť na nezdravé potraviny, které jsem předtím vyhledávala. Výrobky mi velice chutnají a všem bych je vřele doporučila. Také jsem velmi spokojena s paní Štěpánovou, se kterou se mi velice dobře spolupracuje a vždy mi dokáže dobře poradit a povzbudit mě. Vyzkoušela jsem opravdu mnoho diet a žádná mi nezabrala tak jako komplexní program The 1:1 Diet.

Hana M.

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své zkušenosti s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Po padesátce přibylo starostí, já jedla nepravidelně, hlavně večer a nenápadně jsem se začala zakulacovat, hlavně na břichu. Začaly mne zlobit klouby, před rokem jsem nemohla pro bolest v levém koleni skoro chodit, a tak jsem si vyslechla diagnózu-prasklý meniskus. Paní doktorka se mne zeptala, proč jsem tak přibrala? Tehdy jsem se po delší úvaze rozhodla, že zhubnu a půjdu na operaci. Diety jsem nikdy neřešila, tak jsem nejdříve zkoušela, co se dalo. Ale váha se hnula jen tak o kilo, dvě. Pak jsem se dozvěděla od kolegyně, která po prázdninách vypadala jako dvacítka, o programu The 1:1 Diet. A už to šlo ráz na ráz. Vyhledala jsem Ing. Renatu Štěpánovou, která mne velmi mile přijala a já k ní získala naprostou důvěru. Začátky nebyly jednoduché, hlavně víkendy, kdy jsem vyvařovala manželovi a návštěvám, byly krušné. Dlouhé podzimní večery jsem se snažila někdy i zaspat, neboť mne večer přepadal nezřízený pocit hladu. Kila začala jít ale dolů a manžel si všiml mé změny. Nejvíc mne těšil opětovně se rýsující pas a štíhlejší nohy. V listopadu r. 2015 jsem šla na operaci, která se nad očekávání povedla. V programu jsem vydržela až do jara 2016, asi jsem měla štěstí, že mi produkty, zejména kaše i koktejly chutnaly. Tyčinky jsem si nechávala jako bonus. Od té doby opět hodně a bezbolestně chodím. Vrátila se mi svižnost, chuť cvičit a celkový elán. Měla jsem konfekční velikost 44, nyní jsem opět na 40, trička Xl jsem vyměnila za M.

Děkuji Renatě Štěpánové za zájem, empatii a milý přístup po celou dobu mé proměny.

Júlia Zanapa

Jmenuji se Júlia Šťotová, je mi 22 let a konečně mám ráda své tělo. Vyzkoušela jsem už spoustu diet – buď jsem nejedla vůbec, příliš ovoce a k tomu nic jiného, anebo třeba prášky na hubnutí. Nikdy jsem však nebyla 100 % rozhodnutá a šla jsem na to špatně. Vždy se dostavil jo-jo efekt. Pořád jsem své hubnutí tedy odkládala na další dny a ve fitku jsem se taky nikdy nepředřela. Cpala jsem se sladkostmi a byla nešťastná z toho, že asi už nikdy nezhubnu, protože jsem prostě líná. NEJSEM!!

Dozvěděla jsem se o The 1::1 Diet by Cambridge Weight Plan programu přes svou kamarádku a hodně jsem o něm četla i v časopisech a hned jsem si vyhledala poradkyní – Renatu Štěpánovou z Ostravy. Bylo to to nejlepší, co jsem mohla pro své tělo udělat. Paní Štěpánová a The 1:1 Diet mi pomohli zhubnout a zbytek už je jen na mě. Ano, stále pokračuji. Nesnášela jsem vaření, neměla jsem nikdy svou vlastní kuchařku. Teď mě jídlo a vaření zajímá a hlavně jsem v jídle chytřejší. Vím, co můžu, jak moje tělo reaguje na různé potraviny. Vím, co je pro mě dobré a co ne. Teď miluju čas, kdy můžu být v kuchyni a vařit. Těším se z jídla.

Když jsem začínala s The 1:1 Diet, měla jsem nadváhu. Paní Štěpánová mi doporučila 3 The 1:1 Diet produkty denně + zeleninu. Okolí mi fandilo, ale nikdo nechápal, jak můžu vydržet jíst tak málo. Ono to nebylo málo. Naučila jsem se díky programu jíst pravidelně. Těšila jsem se až zhubnu a začnu do jídelníčku zařazovat další jídla (ovoce, více zeleniny, maso, pečivo...).

S The 1:1 Diet přišla změna. Ten pocit, kdy si konečně uvědomíte, že jste na správné cestě a baví vás to. Netrápíte se. Jim víc než předtím a ono to funguje. Já stále hubnu. Tímto programem to neskončilo, ale spíše začalo. Začala jsem cvičit a mám z toho radost a ne muka. Byla jsem dokonce i běhat a už vím, proč lidé běh tak miluji.

Program The 1:1 Diet bych doporučila všem. Ze začátku to může být pro některé boj (to nebyl můj problém naštěstí), ale hlavní je to nevzdat a vydržet. Výsledky stojí za to! A produkty chutnají výborně. A paní Štěpánová vás u toho podpoří.

Andrea

Má spokojenost s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Nikdy jsem neměla problém s váhou a to až do doby, kdy jsem ve svých 33 letech porodila svého prvního syna. Nešly mi shodit má těhotenská kila a kila nabraná v šestinedělí, neboť pod tíhou mateřství :-) bylo v období šestinedělí moje oblíbené jídlo - sladké v jakékoli podobě a v pití bodovala coca cola, čímž se stalo, že jsem v šestinedělí přibrala další kila.

Snažila jsem se změnit stravování, dokonce jsem se donutila chodit cvičit, a to i přes můj vnitřní odpor ke cvičení, ale veškeré mé snahy dostat se zpět na mou obvyklou váhu byly marné. V dubnu 2016 jsem si řekla a dost, za poslední cca rok a půl jsem měla sebevědomí na bodu mrazu a nerada chodila mezi ty štíhlé maminky a lidi vůbec. Lidé mě znali vždy jako štíhlou "holku" a najednou každý přemýšlel, zda nejsem opět těhotná. Pokaždé, když jsem šla ven, jsem vytáhla černé volné tričko, aby zakrylo mé kilogramy navíc. Nejraději bych, kdybych v té době mohla chodit kanálama. 

Už v listopadu 2015 jsem se o The 1:1 Diet programu dověděla prostřednictvím reklamy v časopise, ale stále jsem váhala a čekala, že změnou jídelníčku a hýbáním se budu na své váze opět vídat čísla kolem 60, leč marně. Jak jsem již zmínila, v dubnu 2016 jsem se objednala na konzultaci k paní Renatě. Budu-li upřímná, i přes úspěšné reference na The 1:1 Diet ve mě bylo plno otazníků a jakási nedůvěra, že by tohle na mě mohlo fungovat. Paní Renata mi vše vysvětlila již v telefonu, čímž mě docela "uklidnila", ale pořád ve mě hlodal červíček nedůvěry. Při osobním setkání s paní Renatou, která je velmi milá, vstřícná a vše mi podrobně vždy vysvětila, jsem věděla, že jsem 100% rozhodnuta program The 1:1 Diet zkusit na vlastní kůži. V průběhu programu jsem zhubla a dostala se pod svoji původní váhu, kterou jsem měla před synem. Cítím se bezvadně. Moje okolí reaguje kladně. Moc člověka, zvláště pak ženu, potěší, když jí lidé v okolí řeknou, že jí to sluší a zhubnutí ji omladilo. Sebevědomí se opět vrátilo a oblečení uložené vespod šatníku nyní vystřídalo to, co delší čas obývalo vrchní police.

Opět se zase na sebe ráda podívám do zrcadla. Moc děkuji The 1:1 Diet a především skvělé, a velmi milé poradkyni paní Renatě Štěpánové za všechno. Vzkaz pro všechny, kteří také váhají. Jděte do toho, nebudete litovat :-)

Spokojená klientka Andrea

Krista Prokopová, 45 let

Jmenuji se Krista Prokopová, je mi 45 let a pocházím z vesnice. Nikdy jsem nebyla hubená, vždy jsem měla kila navíc. Pokoušela jsem se omezit jídlo a přišlo zhubnutí o 1-2 kg, které jsem ovšem brzy zase nabrala zpět. Vždycky jsem si říkala, že přiberu i z vody. Jinak jsem byla zatížená na sladké a chipsy. Hlavně večer, a to bylo špatně. Pokoušela jsem se zhubnout za pomocí běhu nebo chůze s hůlkami, ale moc to nepomáhalo.

V září roku 2018 jsem byla s manželem na dovolené u moře a hodně jsem fotila. Když jsem s odstupem času prohlížela fotky, tak jsem se styděla za to, jak vypadám. Říkala jsem si, že to snad nejsem ani já. Rozhodla jsem se, že se sebou musím něco dělat. Ale co? Uvažovala jsem o tabletách. Které pomáhají, abych zhubla? Kdo vám poradí?

Pracuji v nemocni a potkala jsem se s pacientem, který byl na našem oddělení 10 dní. Občas jsme se dali do řeči a jeden den jsme si povídali o jeho kilech navíc. Našel si výživovou poradkyni a dodržoval program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Tak jsem ho poprosila o telefonní číslo na poradkyni. Dlouho jsem váhala, jestli mám zavolat, ale nakonec jsem se rozhodla. Domluvila jsem si schůzku.

Začala jsem v březnu. S paní Ing. Renatou Štěpánovou jsme si o všem povídali a já se začala stravovat podle plánu. Začalo hubnutí. První den byl strašný, úplně jiné jídlo a návyky, žádné sladkosti ani tučné věci. K tomu ještě spousta rodinných oslav. Ale dobrý, zvykla jsem si na nový režim a špatných návyků se zbavovala.

Každý týden jsem chodila na kontroly a viděla ten posun. Kila šla dolů a ve skříni jsem měla spoustu velkých věcí. Důležité bylo to, že se cítím moc dobře. Poté mi začali lidé kolem mě říkat, že jsem úplně jiný člověk. Takže vás to nakopne ještě více, jste šťastní a máte větší sebevědomí.

Škoda, že jsem to nezkusila dřív. Teď se cítím opravdu dobře, jsem spokojená s mou postavou. Dále si chci držet novou váhu a být dál šťastná. Takže moc děkuji paní poradkyni i výživovému programu. Program rozhodně doporučuji všem, stojí to za to.

Jan Šarman, 54 let

Jmenuji se Jan Šarman, jsem narozen v roce 1966 a měřím 180 cm. O vánocích 2016 jsem se rozhodl řešit svou nadváhu za pomoci odborníka. Na paní Štěpánovou a program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem dostal doporučení od Jaroslava Kučery. Začal jsem tedy s hubnutím hned po Novém roce 2017. Smekám před vědci a doktory, kteří za desítky let výzkumu přišli na to, jak tělu "vysvětlit", že nebude brát energii z jídla, ale má spalovat nežádoucí tuky. Po celou dobu držení programu jsem neměl ani na chvíli skutečný hlad. (Mou výhodou bylo, že jsem byl po Vánocích, slušně řečeno, tak přejedený, že když tělo začalo mít potřebu jídla, tak už jsem byl dávno v ketóze. :-)) S čím jsem samozřejmě musel bojovat, byla chuť na spoustu lákadel, a že jsme jich doma po Vánocích měli...

Díky programu The 1:1 Diet a paní Štěpánové jsem vstřebal obrovskou spoustu informací a hlavně zkušeností pozorováním svého těla - co skutečně potřebuje a co už je navíc. Dle slov mého kamaráda lékaře, který mě rovněž zásobil řadou informací z oblasti medicíny, se ze mě stal "dietolog amatér".

S dnešními informacemi už vím, jak hubnout, protože je to vždy o:

1. Hlídat si denní příjem kalorií
2. Mít dobrou skladbu potravin a pitný režim
3. Jíst pravidelně - nikdy nesmím mít hlad
4. Aspoň trochu se hýbat - chůze, kolo, ...

Pokud jde o druh potravin, tak nemám žádné omezení - maso, koření, alkohol - pivo, víno. Musím ale vědět, že každé takové jedno pivo musí být buď vyváženo např. cca. půlhodinou intenzívní jízdy na kole, nebo ubráním jiné, stejně kalorické potravy. 3 piva vydají za jeden vydatný oběd. Takže asi tak... A to už platí napořád. To za mě žádný přípravek ani konzultant neudělá. Jenže to vím až teď. A bez programu The 1:1 Diet a odborných konzultací bych to nevěděl. Díky ucelenému programu The 1:1 Diet jde hubnutí velice dobře, takže vidíte okamžitý efekt.

A nejvíce práce začíná v okamžiku návratu k normální stravě, což u programu The 1:1 Diet trvá skoro stejně dlouho, jako samotné hubnutí. Právě v tomto okamžiku se začínáte učit si tvořit vlastní jídelníček a správné návyky stravování. A vše postupně. Takže nedochází k žádnému neřízenému skoku.

Ano, musím mít silnou vůli si hlídat příjem jídla. Vždy, když jsem při jídle v nejlepším, tak musím po snězení odměřené dávky přestat, i když mám v tom okamžiku chuť sníst minimálně ještě jednou tolik. Když ale dokážu přestat, tak se do cca. 15 minut dostaví pocit sytosti a potřeba dále jíst úplně zmizí. A to je právě ta znalost a zkušenost, kolik a jakého jídla si odměříte, abyste měli jistotu, že se ani nepřejíte, a ani že to nebude stačit. A ten pocit normální váhy a celkového zdraví stojí za to chuť k jídlu překonávat.

Program The 1:1 Diet mohu tedy jen doporučit.

Jarka Končulová

Dobrý den,

touto cestou chci poděkovat panu Štěpánovi za jeho skvělý vstřícný přístup, velkou dávku trpělivosti a pomoci při mém boji s vlastní váhou.

Je to super, konečně jsem našla způsob, při kterém jsou kila dole, cítím se výborně a volně.

Každému, kdo bojuje se svými nadkily, tak jako jsem bojovala já, doporučuji !!! Funguje. Rychle, skvěle, bez hladovění. Paráda.

Děkuji moc

Jarka Končulová

Dagmar Kusynová

Dobrý den,

Velké poděkování patří mému osobnímu poradci Michalovi Štěpánovi. Jeho aktivní přístup, ochota, vždy příjemný a milý.

Stručně a jasně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan kila pryč!!!! Tenhle program je přesně to, co jsem chtěla, krásně formuje naše těla. I když zprvu obavy jsem měla, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla.  Doporučit všem mohu, přijďte upraví vám vaši váhu.

Dagmar Kusynová

Jaroslav Kučera

Vždy jsem věděl, že chci ještě jednou v životě být štíhlý. Jako mladý jsem závodně tančil a byl jako " lunt ",  jak říkávala moje babička. Ale po ukončení aktivní kariéry šly kila rychle nahoru.  Pořád jsem byl v rodině z chlapů spíše ten hubenější, ostatní mají přes 120 kg a více :-). Jelikož má profese je trenér latinskoamerických tanců, už to bylo i na mne moc. 
Od kamarádů trenérů jsem věděl o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, několik z nich zhublo přes 20 kg, tak jsem si na internetu našel poradce v Ostravě a vybral si p. Štěpánovou. S její pomocí se mi podařilo dostat na vysněnou váhu 72 kg, ve všem mi poradila a já se pouze držel jejich
doporučení. 
Děkuji The 1:1 Diet a paní Štěpánové, cítím se mladší a mnohem sebevědomější. Celkově jsem mnohem vitálnější. Program jsem doporučil mnoha známým, stejně tak i rodině, např. můj bratr již váhu zredukoval přes 30 kg a dále pokračuje.  

 

Roman Vícha, 44 let

Jmenuji se Roman Vícha a je mi 44 let. Rozhodnutí začít s mou váhou 142kg něco dělat, mi pomohla aktivita mých dcer v taneční škole, kde jsem se nechal inspirovat jejich trenérem, který také svou váhu snížil o více jak 30kg.
Myšlenka, že budu lehčí byla nepředstavitelná. Moc jsem tomu nevěřil a šel do toho s pocitem, že stejně se to nepodaří. I přesto všechno, že jsem aktivně hrál fotbal celý život a byl aktivní, věděl jsem, že moje váha mi začíná těžce vadit. Rozhodnutí začít, bylo složité.
Velké poděkování patří hlavně kamarádům z taneční školy, rodině, ale hlavně paní poradkyni Renátě Štěpánové, která mi dodávala vždy energii a podporu v začátcích, kdy jsem sám bojoval s pocitem hladu a chuti. Po celou dobu byla mou podporou a člověkem, bez které bych to sám nezvládl.
Bylo to zajímavé, když po týdnu jsem se cítil sice hladový, ale úbytek váhy už byl znát. Týden co týden jsem začal chápat, že to opravdu jde. Hlad jsem nepociťoval, váha šla dolů a můj mozek si uvědomil, že přísun piva a alkoholu prostě odbourám úplně.
Rodina to uvítala pozitivně, a i když někdy se smáli, že jsem jak králík a pořád stojím u lednice a místo piva piji čistou vodu.
Po půl roce jsem přešel z velikosti xxxl na velikost l, někdy xl. Celý šatník jsem změnil, ale hlavně jsem se změnil i já. Uvědomuji si, že můj zdravotní stav a váha je to, co dělá můj život lepší.
Pokud někdo z Vás váhá, nebojte se toho, a jděte do toho. Opravdu to stojí za úsilí a vynaložené finance. Sami pak budete se sebou spokojeni.
Zdraví Vás Roman.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Ing. Michal Štěpán Ph.D. Výživová poradna Ostrava

The 1:1 Diet je komplexní výživový program s individuálním přístupem osobního poradce. Poznejte, jak vám jídelníček na míru může změnit život.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Ing. Renata Štěpánová Výživová poradna Ostrava

Rozhodnutí změnit životní styl není jen otázka ztráty kil, je to i komplexní přístup k sobě samému v oblasti duševního i fyzického zdraví. Ráda Vám budu v tomto nápomocna. 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.