Výživová poradna Kuřim, Farského 212

Výživová poradna Kuřim
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Kuřim, Farského 212

Výživová poradna Kuřim

Eva Paráková, 44 let

Jmenuji se Eva Paráková a je mi 44 let. Můj příběh se určitě o mnoho neliší od příběhů ostatních žen. Nikdy jsem problémy se svou váhou neřešila. Od dětství jsem vždy byla hubená, jako „prst“ a rukou by mě objali. Až neuvěřitelný, jak jsem se dokázala díky nezdravé, nepravidelné stravě, nadměrným pitím kávy, nedostatečným pitným režimem a nedostatkem pohybu, dostat na hrozivou váhu. Mám tři děti. První problémy s váhou jsem začala řešit po prvním těhotenství s dcerou. Díky tomu, že jsem jedla za dva a vše co jsem potkala, jsem se projedla a nabrala. Začalo období dojídání po dětech. Nějaká ta čokoláda, večer sklenička vína a k tomu samozřejmě nějaké ty pochutiny…. Psal se rok 2019 a já to vidím jako teď…. Cítila jsem se jako“ pytel cementu“, zadýchávala jsem se a skoro nic jsem na sebe neoblékla. Nic jsem si nemohla na sebe pořádně koupit a sehnat. Chůze do schodů nebo zavazování tkaniček bylo pro mě utrpením. Kondička naprosto žádná. Bez absolutního sebevědomí. Bylo to strašně stresující. Měla jsem pocit, že se na mě každý dívá. 

Až jednoho dne mě snad něco osvítilo a já jsem našla v sobě sílu a odvahu se rozhodnout s tím něco dělat. Našla jsem si ve svém okolí poradnu a opsala kontakt na výživovou poradkyni a neotálela a hned zavolala. Byl to program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Ozvala se mi velice příjemná paní Jana, výživová poradkyně a já hned věděla, že do toho jdu, že se nemusím vůbec ničeho bát. Opadly ze mne veškeré moje zábrany. Paní Jana byla a stále je velmi ochotná, vše mi vysvětlila. Nejdříve telefonicky a pak samozřejmě osobně. Velmi mě namotivovala. Řekla jsem si: “Když ne teď, tak nikdy. Po pár týdnech, měsících, si samozřejmě mé okolí začalo všímat změny a já měla obrovskou chuť a radost v tom pokračovat. 

 V programu jsem zhubla na vytouženou váhu. Vždy jsem s velkým natěšením a zároveň i velkým respektem za paní Janou docházela. Byla jsem vždy moc spokojená s přístupem a doteď jsem. Ráda paní Janu i teď po mé proměně navštěvuji a s velkou chutí si občas kupuji i přípravky na zpestření, které mi stále moc chutnají. Skvěle si pokaždé popovídáme, vždy mi ve všem poradí, a i když občas zaškobrtnu a zhřeším, tak mne podrží a já se vrátím znova zpět k té cestě ke splněnému a vytouženému cíli. Stala se mou důležitou částí proměny. Navždy zůstane v mém srdíčku.

The 1:1 Diet mi dal a přinesl velkou životní změnu. Cítím se skvěle, prostě báječně. Můžu si na sebe koupit a obléknout vše, na co si ukážu a vzpomenu. To je tak báječné zjištění. Už se držím tři roky a doufám, že stále budu. A proto můžu všem ženám z vlastní zkušenosti doporučit: Nečekejte na nic, nedejte na žádné řeči závistivých lidí a jděte do toho… výsledek stojí za to.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Zapletalová Výživová poradna Boskovice Výživová poradna Kuřim

Je skvělé vidět úsměvy na tváři klientů spokojených sami se sebou a bude mi potěšením i velkým závazkem, pokud se do toho rozhodnete jít se mnou.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jan Pelan Výživová poradna Boskovice Výživová poradna Kuřim

Štíhlá postava a estetika je pouze třešničkou na dortu a příjemnou odměnou za vynaložené úsilí. Velice rád vám v něm budu vaší oporou, průvodcem i pomocníkem.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.