Výživová poradna Králův Dvůr, Průmyslová 614

Výživová poradna Králův Dvůr
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Králův Dvůr, Průmyslová 614

Výživová poradna Králův Dvůr

Andrea Šímová, 36 let

Nadváhou jsem trpěla prakticky od malička. Vyzkoušela jsem několik diet i hubnoucích programů, ovšem vždy bez dlouhodobého efektu. Přišlo první a druhé těhotenství a váha ulítla na neskutečné číslo. Několikrát jsem si slibovala, že s váhou něco udělám, změním stravu, začnu se víc hýbat, ale vždy jsem si našla výmluvu, proč nezačít. Zhruba rok po druhém těhotenství jsem konečně došla k rozhodnutí, že takto to opravu dál nejde. Od známých jsem se doslechla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, vyhledala jsem si podrobnější informace na internetu, kde jsem také našla nejbližší poradkyni Petru Končelovou, kterou jsem okamžitě kontaktovala a domluvila termín první návštěvy ze které jsem byla neskutečně nadšená. Péťa mi krásně popsala a vysvětlila jednotlivé kroky programu, absolvovala jsem první vážení a skočila rovnou do kroku 1. Pak už šlo vše ráz na ráz, každý týden jsem žasla nad tím, jak jde váha dolu a mé sebevědomí naopak rostlo vzhůru. Začala jsem se věnovat i pravidelnému pohybu, rychlé procházky s kočárkem, jumpingu, nebo jízdě na kole. Měsíce utíkali a kilogramů ubývalo, ale přišli Vánoce a program šel trochu stranou. Dokonce jsem začala přemýšlet nad tím, jestli už nebylo programu dost a nebude lepší vrátit se ke starému způsobu stravování. Ovšem moje úžasná poradkyně Péťa se mnou probrala vše, co mě trápilo a opět mě nasměrovala správným směrem. Díky programu The 1:1 Diet se můj život otočil o 360°, zdravá strava je nyní na denním pořádku a bez pravidelného pohybu už bych si den ani neuměla užít.

Eva a Ondřej Raczovi

Jsme manželé Ráczovi, v krátkosti se představíme.

Ondřej- přezdívaný „Medvídek“ (47 let, profesionální hasič), cyklista, vášnivý čtenář, obyčejný chlap, který nikdy nedbal na svůj zevnějšek a neřešil svou nadváhu.

Eva- přezdívaná „prdelatá Evička“ (46 let, OSVČ- střihačka psů), turistka, věčná dietářka a normální ženská, která celý život touží být hubená a štíhlá.

…a jak to celé začalo? Potkávali jsme známé, kteří běžně nosili velikosti XXXL a najednou jsme je nemohli poznat, jak moc jim to slušelo a byli štíhlí. Musím přiznat, že jsme jim záviděli a také chtěli vypadat tak skvěle. A tak jsme se o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan dozvěděli. Rodinná porada, zda do toho společně půjdeme, trvala opravdu jen chviličku a během 15 min už jsme měli domluvený termín u poradkyně Petry Končelové v Králově Dvoře.

Jak se říká, všechny začátky jsou kruté, tak tady to ani moc neplatilo. Jídlo nám chutná, vždy je po ruce a návody, tabulky jsou psané srozumitelně i pro nás obyčejné lidi. Manžel nepolevoval ani v krocích 4 a 5, vše poctivě vážil, striktně vše dodržoval a vždy si vyslechl zaslouženou pochvalu. U mě to bylo trošku horší, občas jsem zhřešila a naše poradkyně to vždy poznala. Proto bych poradila všem, kdo s tímto programem začíná, dodržujte pravidla a výsledek se určitě dostaví. My dva jsme toho opravdu důkazem, že to skvěle funguje.

Pavla a Vašek Kučerovi

Do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsme šli z důvodů. že nám dělalo problém se ohnout a zavázat si tkaničky, zadýchávali jsme se do schodů a byli jsme unavení. Ale také, kdy hlavně mně vadilo, jak vypadám, že si nemůžu dovolit nosit oblečení, které by se mi líbilo.

Hubnutí probíhalo rychle a „bezbolestně“, jídlo nám chutnalo a bylo jednoduché na přípravu, takže ani manžel na cestách neměl problém. Jak kila ubývala rychle, tak mě to i bavilo.

Poté, co jsme zhubli se nám úplně změnil život. Začali jsme sportovat, běhat, jezdit na kole a chodit na dlouhé procházky. Obměnili jsme celý šatník a cítíme se mnohem lépe než dřív. Změnili jsme rovněž stravování, takže teď se automaticky stravujeme zdravěji, protože si chceme váhu udržet.

Celkově se cítíme zdraví a spokojení.