Aktuality

Představujeme Pop Squares – Proteinové chipsy!

Nové Proteinové chipsy mají vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah vlákniny, nízký obsah nasycených tuků a obsahují méně než dva gramy tuků na porci. Přinášíme je ve třech lahodných příchutích - Barbecue, Sýr a cibulka a Pečené kuře – všechny jsou ultra křupavé a chutnají fantasticky!

Možností, jak použít proteinové chipsy je celá řada. Mohou být součástí programu, nebo jako alternativa k běžným pochutinám. Skvěle chutnají s jednoduchým dipem - do 200 gramů řeckého jogurtu bez tuku přidejte najemno nasekanou pažitku, opečenou cibuli nebo česnek. Tato kombinace přináší více než 26 gramů bílkovin ve 200 kcal jídle.

Z čeho jsou vyrobeny? 

Proteinové chipsy jsou vyrobeny převážně z hrachových bílkovin a fazolí a podle jedné ze tří příchutí jsou  ochuceny čistým rajským, cibulovým nebo česnekovým práškem, pravým tymiánem a petrželkou. Všechny příchutě jsou vhodné pro vegany a Barbecue příchuť je bez kvasnic.

Můžete je použít jako svačinku, nebo přímo jako součást Kroku 4 a vyššího. Pro použití v nižších Krocích se obraťte na svého poradce.

Není pochoutka jako pochoutka – porovnání Barbecue Proteinových chipsů a brambůrků

Najít křupavou svačinku s nízkým obsahem kalorií je v dnešní době docela snadné. Ale najít takovou, která není složená jen ze sacharidů (škrob), s velmi malým množstvím vlákniny nebo bílkovin, to je už složitější. Většina odborníků na výživu se shoduje, že obsah bílkovin a vlákniny je tím, co vám může pomoci potlačit hlad a uspokojit chutě.

Vláknina má také tu výhodu, že je dobrá pro vaši střevní mikroflóru a bílkoviny zasytí na delší čas. Najít vhodnou kombinaci chutě, vlákniny a vysokého obsahu bílkovin nebylo lehké. Výsledek ale předčil očekávání a Pop Squares tak určitě najdou cestu do vaší kuchyně.

Ale nejde jen o bílkoviny a vlákninu, proteinové chipsy The 1:1 Diet byly vytvořeny tak, aby obsahovaly více živin, které jsou důležité pro racionální stravování a méně těch, které by tam být neměly.

Zde je srovnání našich nových The 1:1 Diet proteinových chipsů s častou volbou českých domácností – brambůrky.

Aby bylo porovnání čestné, porce v obou případech počítáme 28g.

Pop Squares mají nižší obsah kalorií (102 versus 140), ale nižší obsah tuku (1,8 g oproti 8 g). Mají obdobné množství sacharidů, ale téměř 20x méně nasycených tuků, pouze desetinu soli a více než 4,5x více vlákniny ... a navíc mají více než 3x tolik bílkovin.

I mlsat se dá s rozumem, proto kontaktujte svého poradce.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.