Aktuality

Huben 2024 - Měsíc ztracených kil!

Huben je pravidelnou akcí programu The 1:1 Diet. Celý měsíc duben odměňujeme klienty za jejich úsilí a rozhodnutí ke změně životního stylu. Klienti získají TÝDEN HUBNUTÍ ZDARMA! Mohou se zapojit jak stávající klienti, tak i úplní nováčci. 

Jak získáte týden programu The 1:1 Diet zdarma?

  1. Jako první se musíte od 1.4. – 30.4. 2024 zaregistrovat přes náš webový formulář do výzvy Huben zde. Formulář se na webu zobrazí 1.4. 2024, stávající klienti se do výzvy přihlašují přes klientské rozhraní Můj plán. (Poradce vám je k dispozici pro všechny dotazy). 
  2. Následně vás kontaktuje poradce a domluvíte si konzultaci. Během vstupní konzultace odborný poradce posoudí váš celkový zdravotní stav a zjistí všechny vaše důležité hodnoty. 
  3. Na základě vstupních údajů pro vás poradce vybere správný Krok programu, sdělí vám jídelníček na míru a doporučí vhodnou pohybovou aktivitu. Vyberete si produkty na následující 2 týdny. 
  4. Po 2 týdnech absolvujete kontrolní konzultaci (může být osobní, telefonická nebo online, konzultace může být i po týdnu, záleží na domluvě s poradcem), kde se svým poradcem zhodnotíte své úspěchy a zkušenosti. Svého poradce můžete samozřejmě s důvěrou kontaktovat s jakýmkoli dotazem kdykoliv během programu. 
  5. Na kontrolní konzultaci si vyberete určený počet produktů na 3. týden dle svého doporučeného jídelníčku v daném Kroku programu, a rovnou získáte 4. týden programu a produkty The 1:1 Diet ZDARMA.  

REGISTROVAT SE můžete do 30. dubna 2024!

Proč program The 1:1 Diet opravdu funguje?

PORADCE – bude vaším mentorem, rádcem a provede vás programem The 1:1 Diet. 

PLÁN je komplexní a sestavený na míru každému klientovi. 

PRODUKTY jsou velice chutné a nutričně vyvážené s rychlou a snadnou přípravou. Své plnohodnotné jídlo budete mít vždy při ruce. 

Jdete do toho? 

INSPIRACE

Náš klient Stanislav Čáp před a po proměně s programem The 1:1 Diet. 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.