Výživová poradna Jindřichův Hradec, Růžová 41/II

Výživová poradna Jindřichův Hradec
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Jindřichův Hradec, Růžová 41/II

Výživová poradna Jindřichův Hradec

Marie Jantošová, 37 let

Jmenuju se Marie Jantošová, je mi 37 let, měřím 171 cm.. Kila navíc mě trápí celý život. Během života jsem vyzkoušela všechny možné diety. Když se mi podařilo něco málo zhubnout, tak vždy nastal JoJo efekt. 

Před 4 lety, při stavbě vysněného domečku, jsem během roku přibrala a po sedmiletém vztahu přišel rozchod. Můj koníček a skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu, kterým je motorka, musel jít stranou, protože jsem nedopla kombinézu. 

O Vánocích 2021 jsem ležela 14 dnů úplně sama s Covidem v pronajatém bytě a tehdy jsem si řekla DOST!

Po všech předchozích neúspěšných pokusech zhubnout, jsem si přiznala, že sama to nezvládnu a hledala jsem pomoc na internetu. V té době jsem narazila na projekt „Buď fit s Dietou“, kde The 1:1 Diet je generálním partnerem. Na poslední chvíli jsem poslala přihlášku. Usmálo se na mě štěstí a jsem jednou ze tří účastnic tohoto skvělého projektu, který ještě probíhá.  První týden programu byl náročný. Byla jsem unavená víc, než obvykle a ta neskutečná bolest hlavy… Ale potom se dostavil příval energie a najednou nic nebyl problém. Kila ubývala neskutečně rychle a sport se stal nedílnou součástí mého života.

Pod vedením výživové poradkyně Hanky Kinštové mám během krátké doby kila dole. Už teď se cítím skvěle, ale ještě mám kus cesty před sebou. Jediné, co mě mrzí je, že jsem se na Vás neobrátila tak o 15 let dřív…

Děkuju.

Jana Remarová, 31 let

Velmi mě potěšilo, když jsem dostala nabídku podělit se s vámi o svůj příběh. Pokaždé, když jsem tyhle články četla nenapadlo by mě, že budu jednou jejich součástí. Protože koho by napadlo že sliby typu s námi zhubnete spousty kilo a za tak krátkou dobu jsou opravdu pravdivé, že?

A přesto se i já dnes mohu pochlubit ubytkem váhy. Je pravdou, že spokojená jsem tehdy nebyla už delší dobu, ale výmluv bylo stále dost. Omluvy na samu sebe typu vždyť jsem těhotná, po porodu, opět těhotná a zase po porodu, začnu za týden, po Vánocích anebo až půjdu do práce bylo stále dost. Nemůžu říct, že bych nezkoušela krátkodobé a drastické diety které fungovali opravdu pouze krátkou dobu a vždy se dostavil jojo efekt a já po chvíli vypadala ještě hůř než předtím.

A jak se dalo čekat přišla chvíle kdy už jsem se na sebe nemohla ani podívat a samotná jsem si už nevěděla rady. V tu dobu mi pomohla maminka. Doporučila mi The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan program a profesionální pomoc jejich poradců. Magdalena Kinštová mi každý den pomáhala to nevzdat, byla tu pro mě kdykoliv jsem potřebovala, neváhala a vždy mi pomohla vypořádat se s danou situací a za to jsem ji velmi vděčná. Vidět svoje tělo, jak se mění a je každým dnem pro mě krásnějším mě motivovalo jít stále za větším cílem. A dnes?

Moje tělo je moje odměna. Nyní jsem sama se sebou spokojená. Pohled do zrcadla mě těší, vrátila se mi chuť do života, do pohybu což oceňují především mé děti. A užívám si maličkostí, které jsem si kvůli váze dlouho odpírala.

Závěrem bych jen chtěla říct pro ty, kteří váhají nebo hledají účinnou pomoc chyťte tuhle šanci oběma rukama a běžte do toho, stojí za to! I po delší době mi váhá zůstává stejná a já se tak mohu každý den vzbudit s pocitem, že ta snaha za to STÁLA!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Hana Kinštová Výživová poradna Jindřichův Hradec Výživová poradna Tábor Výživová poradna České Budějovice

Ve dvou se to lépe táhne. Ráda vám pomůžu znovu najít lásku k sobě samému a osvojit si zdravý životní styl.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Magdalena Kinštová Výživová poradna Jindřichův Hradec Výživová poradna Tábor Výživová poradna České Budějovice

Hubnutí a změna životního stylu je vždy dřina, ale stojí za to!  Ráda budu vaší podporou, motivací a podělím se o své znalosti a tipy.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.