Výživová poradna České Budějovice, Senovážné náměstí 232

Výživová poradna České Budějovice
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ano

Výživová poradna České Budějovice, Senovážné náměstí 232

Výživová poradna České Budějovice

Marie Kotilová, 63 let

V září 2022 mě donutila má snacha, abych se obrátila na paní Kordíkovou v Třeboni a začala se sebou něco dělat. Sama jsem se zhrozila, když jsem na váze viděla tak vysoké číslo. Možná to byl okamžik, kdy jsem se rozhodla, že dokážu zhubnout. A byla jsem nadšená, když jsem viděla a cítila, že se mé tělo mění. Nemohla jsem se pohybovat bez francouzských holí a artróza trápila má kolena. Byla jsem úplně závislá na své rodině, protože jsem nohy měla tak oteklé, že jsem nemohla řídit auto. Doma jsem se pohybovala díky pojízdnému křeslu.

Nyní téměř rok po tom, kdy jsem s hubnutím začala, už chodím bez holí, nohy jsou štíhlé a mohu sama řídit auto a postarat se o nákupy. Mám radost i z reakce okolí a z toho, že jsem konečně mohla odložit neforemné oblečení.

Jsem vděčná paní Kordíkové zejména za psychickou podporu a empatii, protože bez toho bych neměla sílu a energii dojít až k dnešní váze.

Jitka Stojdlová, 38 let

Milé dámy, ráda bych se s Vámi podělila o svoji skvělou zkušenost s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zhubla jsem podle plánu, ale úbytek v centimetrech byl úžasný.... Jídla jsou velice chutná a úžasně rychle se připravují. Také bych chtěla zmínit, že The 1:1 Diet není jen pro ženy. Tento program jsem podle názvu Spolu kila dolů, absolvovala se svým bratrem, který doposud zhubl neuvěřitelných kilogramů a pořád pokračuje. A ten úbytek centimetrů je fascinující. No a zato všechno moc děkuji The 1:1 Diet a hlavně skvělé poradkyni Laďce Kordíkové z Českých Budějovic.

Opravdu to funguje! 

Jana M.

Přes osm let jsem v domácnosti z důvodu péče o syna. Za tu dobu se má váha v důsledku zajídání starostí a veškerých emocí hodně zvedla. Sama jsem si toho byla vědoma, ale časem se přidalo i okolí, které mi dávalo najevo, že jsem přibrala a já čím dál častěji poslouchala narážky na mou postavu. I přestože jsem byla sportovně aktivní, snažila se upravit jídelníček, vždy jsem spadla zpátky do svých návyků a neschopnost zhubnout přičítala věku. Úplnou náhodou jsem narazila na člověka, který už měl úspěšnou zkušenost s komplexním programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a já to uchopila jako poslední možnost. S vědomím, že musím mít nad sebou správný dozor, podporu, radu, pochopení...

S poradkyní, paní Kordíkovou jsme vytvořily plán, který odpovídal mým finančním i časovým možnostem. Našly a odstraňovaly chyby mého stravování a váha šla k mému překvapení pravidelně dolů. Díky množství produktů a rychlé přípravě, kdy si na jídle i pochutnáte, bylo snadné si vybrat a najít variantu i na cesty. Zhubla jsem a časem si mé fyzické změny začalo všímat i okolí a místo kritiky přišla chvála.

I když občas ujedu a dopřeji si nějaký ten prohřešek, hned se pak vracím k novým návykům. Chci si váhu udržet a nejlépe ještě o něco snížit.

Tímto děkuji paní Kordíkové za skvělou spolupráci, slova chvály a povzbuzení. Byla jste mi motivací Vás nezklamat ...

Jana

Paní Jana je důkazem toho, že pokud se člověk rozhodne zhubnout, zvládne i těžké životní podmínky - stará se o syna 24 hodin denně. Obě jsme si hubnutí užívaly, a naopak je paní Jana inspirací pro mne, protože její vnitřní síla je ohromná.

Laďka Kordíková

Jitka Štojdlová

Díky programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem šťastná. Už po 2 týdnech byly patrny první úbytky váhy a to pro mě byl rozhodující moment. Vidíte, že opravdu něco funguje! V mém případě proběhly první dny bez pocitu hladu či únavy, naopak jsem se cítila lehčeji a živěji. S ubývajícími kily se mi vrátila chuť do sportování, a výsledky tak byly ještě výraznější. Strašně velká podpora přicházela od poradkyně The 1:1 Diet Ing. Ladislavě Kordíkové, která s vámi sdílela radost z dosažených výsledků, a tím vás motivovala k dalším. Samozřejmě se dobře poslouchá chvála z vašeho blízkého okolí na vaši postavu, hlavně od těch nejbližších☺. Tento program bych doporučila všem ženám, které nejsou spokojeny se svou postavou, a chtějí s tím něco udělat. Zatím jsem přišla na jednu chybičku, a to je, že si musíte komplet vyměnit šatník  …☺ 

B. M., 67 let

Ve svém věku (67 let) jsem nerezignovala na to, jak vypadám, a vzhledem ke zdravotnímu omezení ve směru intenzivnějších fyzických aktivit, jsem vyhledala informace o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a rozhodla se, že to zkusím.
S poradkyní jsem probrala svůj zdravotní stav, stravovací návyky, a začala. Ráno a odpoledne vždy jeden produkt The 1:1 Diet, ranní svačina – mléčný – většinou nízkotučný jogurt, oběd a večeře – bílkovina - většinou maso a zelenina. První dva týdny byly opravdu krušné, měla jsem i problém vypít doporučené množství tekutin. Pak se vše srovnalo, tělo se přizpůsobilo a váha, ale především vnitřní tuk šel pomalu, ale jistě dolů. Zvykla jsem si žít bez uzenin, bílého pečiva. Nyní obleču velikosti jako před třiceti lety.
Nadále se snažím jíst zdravě, menší porce, bez smažených potravin, uzenin, naopak více zeleniny, luštěnin a ryb. Prostě se cítím skvěle.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Ing. Ladislava Kordíková Výživová poradna České Budějovice Výživová poradna Třeboň

Být osobní výživový poradce je naplňující práce, protože jsem se svými klientkami a klienty mnohokrát prožila a prožívám radost z toho, jakou proměnou procházejí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.