Výživová poradna Česká Lípa, U Katovny 775/1

Výživová poradna Česká Lípa
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ano

Výživová poradna Česká Lípa, U Katovny 775/1

Výživová poradna Česká Lípa

Petr Machara, 35 let

V dnešní době jsme všichni usazováni do komfortní zóny, která konzumnímu systému maximálně vyhovuje. Bohužel. Člověk je tvor přirozeně líný a moderní doba mu umožnila být ještě línější než kdy v minulosti. Trávit svůj život v komfortní zóně je dnes velmi jednoduché. Proč by se tedy líný človíček chtěl z takového pohodlí vymanit?

Nadváha, obezita a s nimi související chronická onemocnění včetně nemocí pohybového aparátu bereme jako samozřejmost, která patří k modernímu způsobu života.

Popravdě se přiznám, že ani já nebyl výjimkou.

Každý ale může prozřít a najít si cestu, jak z tohoto začarovaného kruhu ven. Mně se to povedlo. Nejprve se muselo sejít několik faktorů. Pro mě to byl můj zdravotní stav a naléhání hned několika doktorů, měl jsem dost omezené pohybové možnosti, ale hlavní motivací pro mě byla moje dcera, pro kterou jsem chtěl být spíš dobrým otcem než hekajícím „dědou“. Se svými 130 kily živé váhy jsem si připadal spíš jako 80tiletý důchodce se všemi možnými neduhy. Pokud se dostanete do podobné fáze jako já a řeknete si dost, tak máte z půlky vyhráno. Důležité je najít odhodlání a hlavně motivaci něco se sebou dělat.

Pak začíná ten druhý boj a to je boj s informační tsunami, která se na vás začne valit. Všude na vás vyskakují všelijaké inzeráty na diety, rychlé hubnutí a chápu, že když jste to nikdy v minulosti neřešili, dost snadno se v tom ztratíte. Tady se můžete snadno spálit a celé snažení tak zruinovat tím, že skočíte na první inzerát, co na vás vyskočí.

Hubnout totiž sami bez doporučení lidí, kteří měli dobrou zkušenost, může dopadnout špatně. I já měl pár podobných zkušeností a vždy mě to jen odradilo v další snaze o hubnutí a pěkně mě to usadilo zpátky do komfortního křesílka ze sádla s novým argumentem: proč? hubnout nebudu!

Jestli chcete najít tu pravou cestu, musíte jít na to s odbornějším přístupem. Mě zachránilo to, že jsem oslovil Renatu Dufkovou, výživovou specialistku, které mě přijala takového, jaký jsem s veškerými šílenými návyky a začala se mnou pracovat. Pokud máte takové odhodlání jaké já a najdete člověka fundovaného, který vám dokáže poradit, stačí už poslední ingredience jak celou barieru nezdravého životního stylu prolomit. Tím je vůle a umět se zakousnout. Je mi jasné, že pokud jste se už několikrát spálili, tak téhle důležité hybné energie už ve vás moc není. Ale jedno musím přiznat, tohle opravdu neskutečně dobře funguje! Takže se zakousněte a poslouchejte rady člověka který vás povede. Důležité je být hlavně maximálně upřímný jak k poradci, tak i k sobě samému. Pokud nad tím vším začnete přemýšlet a dostanete se do mé finální fáze hubnutí, tak zjistíte že ta komfortní zóna ve které jste tak dlouho byli, je jen hrozně těsná bublina, která když praskne a vy z ní vylezete, tak zjistíte jak může být nejen jídlo, ale i pohyb a vše okolo pestrobarevné a pokaždé jiné. Najednou budete spokojenější a zároveň i příjemnější na své okolí. Hlavně si uvědomíte, že na začátku jste TO označovali za "Dietu" ale v podstatě je to váš nový životní styl. Benefity, které se vám najednou objeví, jsou k nezaplacení a nenecháte si je už sebrat žádným "mekáčem" apod. Takže pokud uvažujete, že využijete tento skvělý program The 1:1 Diet, tak za mě do toho hned naskočte a zakousněte se. Opravdu to za to stojí. Nepoznal jsem nic a ani nikdo jiný z mého okolí, co by bylo tak efektivní! Je to jen o vás a o vaší vůli propíchnout tu bublinu komfortní zóny a vymanit se z otroctví konzumní společnosti. Začněte konečně žít nejen pro sebe, ale i pro svoji rodinu bez výmluv.

Hana Bali Šoltésová, 30 let

Ahoj. Jmenuji se Hanka a je mi 30 let. 

Když mi bylo necelých 20, byla jsem pěkně kulatá! Tehdy jsem se seznámila s programem Cambridge Diet, dnes The 1:1 Diet. Do 20 jsem zvládla shodit 22 kg. Naučila jsem se jíst, hýbat a váhu si držet až do otěhotnění. Pak jsem nabyla dojmu, že se můžu cpát sladkým a nabrala až hrůza! Po porodu, jakmile mi to poradkyně dovolila, jsem okamžitě naskočila zpět do programu, abych se co nejdříve vrátila do formy a s tím spojené dobré nálady!

Na mateřské to šlo krásně. Měla jsem čas na dceru i na sebe a užívala si dobrý pocit bez nutnosti cokoliv zajídat. Problém s časem nastal při návratu do pracovního procesu. Času se mi najednou nedostávalo, přestala jsem cvičit, řešit jídlo a váha mi nepozorovaně utekla kamsi, kde jsem opravdu nechtěla být. Chvíli mi trvalo, než mi to došlo, než jsem si uvědomila, kde jsem, jak vypadám a že takhle to nechci. 

Můj třetí redukční režim se odehrál letos na jaře. Opět jsem se vrátila na svou váhu a opět je mi dobře. Přestože jsem za posledních 10 let 2x přibrala, soutěžím v kategorii DRŽÁK ROKU. Za posledních 10 let jsem totiž víc než 80% času držela a to se mi zdá skvělé. Navíc jsem důkazem toho, že občasný výkyv se dá velmi dobře řešit s pomocí programu a že dlouhodobá spolupráce klient - poradce je nekonečně důležitá!

Mimochodem po naťuknutí mé poradkyně jsem se letos z více důvodů stala sama poradkyní a bude to pro mě velkou motivací už ze své cesty nesejít.

Blanka Veselá, 47 let

Jmenuji se Blanka Veselá, je mi 47 let, jsem mamina na plny úvazek, neboť máme postiženého syna.

K programu The 1:1 Diet jsem se dostala úplně náhodou, a to tak, že jsem doprovázela kamarádku na její první návštěvu k Renče. Mě samotnou vlastně hubnout předtím moc nenapadlo, byla jsem skeptická. Po všech svých neúspěšných předchozích zkušenostech s různými dietami jsem byla „nevěřící Tomáš“. Přesto jsem se do toho pustila. 

Začala jsem krokem 3 a u něj jsem zůstala po celou dobu hubnutí. Jaké pro mě bylo překvapení, když šla opravdu kila dolu :-) Hurá, sláva ono to vážně funguje! Začala jsem i cvičit. Nechala jsem se přesvědčit a vyzkoušela TRX. Vyměnila auto za své nohy. Kam to bylo možné jsem začala chodit pěšky. Cítím se v novém těle mnohem líp a vždy mě potěší, když si někdo všimne a obdaruje mě pochvalou :-)

Nebylo vždy snadné odolat různým nástrahám v podobě dobrot, které jsem měla tolik ráda. Největší potíž mi dělalo vypít tolik tekutin, a omezit kávu s mlékem, vyřadit čokoládu. Když ale vidíte výsledky, tak se takových dobrot člověk vzdá snáz.

Letos jsem si užila krásnou dovolenou v Egyptě, dokonce v dvojdílných plavkách, jupiii. To se mi roky nestalo! V programu pokračuji, ještě mám v plánu pár kilíček dát pryč. Jsem ráda za to, že mě kamarádka přivedla k Renče a Renče děkuji za její rady, pomoc a trpělivost, protože ne vždy jsem byla vzorně poslušná. Cítím se tak skvěle, že bych to přála každému, kdo váhá.

Romana Doležalová, 51 let

Dobrý den, jmenuji se Romana Doležalová, je mi 50 let a bydlím na severu Čech v pohraničním městě jménem Varnsdorf. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala cca v roce 2012, kdy jsem se pokoušela hubnout po přibrání díky tomu, že mi přestala fungovat štítná žláza. Tehdy jsem díky programu a skvělé poradkyni paní Renatě Valčíkové nyní Dufkové shodila. Váhu si stále udržuji od roku 2012. Díky The 1:1 Diet vím, jak se svým tělem pracovat, vím, že musí být větší výdej než příjem. Tento program mě naučil vyváženě jíst, dodržovat pitný režim a hlavně vnímat sama sebe. Každý rok si dávám The 1:1 Diet jako detox a nastartování nové sezóny. Díky vnoučkovi chodím na dlouhé procházky a snažím se hýbat. The 1:1 Diet mi dodala sebevědomí a všem vřele doporučuji.

Alexandra Doležalová, 25 let

Dobrý den, jmenuji se Alexandra Doležalová, je mi 25 let a bydlím na severu Čech v malém městě jménem Varnsdorf. V současné době jsem na mateřské dovolené, mám syna Peťu, kterému je 21 měsíců. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala díky mojí mamince zhruba před 8 lety, měla úžasné výsledky a tak i já program vyzkoušela.. Byla jsem nadšená! V lednu roku 2019 jsem otěhotněla a v těhotenství přibrala a proto jsem se opět rozhodla s The 1:1 Diet hubnout.

S mojí úžasnou poradkyní Renčou Dufkovou jsem k hubnutí s The 1:1 Diet přidala i pravidelné cvičení. Kombinace produktů a cvičení mi pomohlo nejenom shodit přibraná kila z těhotenství, ale hubnu dál a nyní mám nižší váhu než před těhotenstvím. The 1:1 Diet mě naučila správným stravovacím návykům a pravidelnému pitnému režimu a hlavně mi rozhodně vrátila sebevědomí, chuť do života a cítit se skvěle.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Renáta Dufková Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Česká Lípa

Dovedu Vás k takové váze, která pro Vás bude přijatelná a udržitelná. Budete vědět co a proč jíst, kdy a jak jíst, jak se mít lépe. Můžu bý Vaším poradcem na cestě k Vašemu novému JÁ!

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.