Výživová poradna Brno-město, Moravské náměstí 3

Výživová poradna Brno-město
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody 770

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Brno-město, Moravské náměstí 3

Výživová poradna Brno-město

Michaela Vonešová, 33 let

Jmenuji se Michaela Vonešová a je mi 33 let.

Léta jsem byla spokojená ve vztahu i v práci, a proto jsem ani neřešila postupné přibývání na váze. Nosila jsem volné šaty a halenky a tak bylo to vlastně vše v pořádku. Manžel nic neříkal, ale já si začala kila navíc uvědomovat i proto, že už mě omezovala i při vycházkách s mými milovanými psy.

Pak jsem se setkala s kamarádkou, která díky The 1:1Diet zhubla. Vždycky jsem ji považovala za hubenou, ale když mi ukázala fotky před a po, byl to úžasný rozdíl. Začala jsem o programu přemýšlet. Rozhodnutí padlo po Vánocích, když jsem viděla společné fotky s manželem. Následně jsme stoupla na váhu a bylo jasno! 

Spolu s paní doktorkou Semrádovou jsem začala pracovat na tom, abych se cítila ve svém těle spokojena. Již po měsíci jsem viděla rozdíl nejen já, ale i široké okolí. Díky podpoře manžela a paní doktorky se teď cítím skvěle. Jsem nabitá energii, pořád vymýšlím co dělat. Denně chodím na vycházky s manželem a zase „běhám s chrty“ – a přitom nejsem unavená. Už si nemusím jít odpoledne lehnout, jsem dobře naladěná - prostě v pohodě. Ten pocit, když si kupuji velikost M nebo S je úžasný a za výměnu šatníku to stálo. Jsem velice ráda, že jsem do toho šla. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. A teď jsem i já sama motivací pro kamarádku, která hubne s The 1:1 Diet.

Veronika Brabencová, 33 let

Jmenuji se Veronika Brabencová, mám 33 let a 158 cm. Celý život bojuji s nadváhou a v pubertě jsem skončila s anorexií na mnoho let na psychiatrii. Poté, co jsem překonala své vnitřní démony, začala jsem si užívat života a kila šla pomalu nahoru. S manželem jsme se snažili o miminko, a protože to nešlo, rozhodli jsme se pro umělé oplodnění. Po několika pokusech se povedlo. Byla jsem těhotná a miminko rostlo! A maminka s ním! Zřejmě kvůli nadváze jsem byla dlouho před porodem hospitalizována s preeklampsií.

Začátkem roku 2022 jsme se rozhodli, že by bylo skvělé mít druhé dítě opět přes IVF. Bohužel jsem potratila. Vyčítala jsem si, že to bylo kvůli nadváze. Naštěstí mám v manželovi oporu a když viděl jak se trápím, sehnal kontakt na doktorku Semrádovou. Po počátečních obavách jsem si domluvila na konzultaci a byla tak mile překvapena pozitivní náladou a lidským přístupem paní doktorky, že jsem zahájila program The 1:1 diet. 

Bylo skvělé, jak šla zpočátku kila rychle dolů. Vždy jsem sportovala, ale při běhu i plavání jsem se začala cítit podstatně lépe. I okolí si všimlo mé změny - jak vnější tak vnitřní. Po 3 měsících přišla krize. Naštěstí jsme s podporou doktorky Semrádové odhalily příčiny a povedlo se ji překonat. Už věřím, že vysněné váhy dosáhnu! Život se mi otočil k lepšímu – z velké části zásluhou doktorky Semrádové, které jsem za to vděčná. A kdo ví, třeba se mi díky zhubnutí povede otěhotnět přirozeně....

Petra Duchoňová, 32 let

Jmenuji se Petra Duchoňová. Je mi 32 let a od porodu syna (což je už 13 let!) stale bojuji s velkou nadváhou.

Po spoustě různých diet, co jsem zkoušela, následoval vždy neúspěch, zklamání a další kila nahoru. Byla jsem pořád protivná, bez nálady a útěchu jsem hledala zase v jídle. Ještě, že mám tak tolerantního manžela. Pak jsme ale otevřeli půjčovnu bagrů a já jsem potřebovala spoustu energie i pro rozvoj našeho podnikání. Shodou náhod jsem právě tehdy potkala starou známou, kterou jsem vůbec nemohla poznat. Prozradila mi, že za to může The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan program a tak mi to vychválila, že jsem si vyhledala stránky. 

Obrátila jsem se na úžasnou paní doktorku Soňu Semrádovou. Ta mi vše vysvětlila, udělala mi analýzu těla na přístroji InBody. Takové číslo jsem už nikdy na váze vidět nechtěla, takže jsem se okamžitě rozhodla do toho jít. Bála jsem se jen, jak to budu zvládat s produkty – ale byly překvapivě chutné! Navíc jejich příprava nedala žádnou práci, což pro mě bylo při mém vytížení moc důležité. Díky tomu jsem se naučila i jíst pravidelně a dnes už si to jinak ani nedovedu představit. První týden byl samozřejmě náročný, ale když jsem došla po čtrnácti dnech na konzultaci a zjistila, jak šla kila dolů, byla jsem úplně bez sebe.

Teď jsem plná energie a připadám si mladší nejmíň o 10 let! Všichni kolem mě obdivují, že jsem to dokázala a já všem jen doporučuji The 1:1 Diet program, který to umožnil.

Je to cesta k novému zdravému životnímu stylu, kterou je radost projít. Jsem šťastná a moc děkuji paní doktorko Semrádová.

Vendula Valentová, 43 let

No, bylo to jednoduché, ale až v ten moment, kdy jsem začala, a tím myslím, že jsem opravdu začala. Těch ZAČÁTKŮ totiž bylo v minulosti několik a tak, jak začaly, také brzy skončily. Jediné, co jsem dělala vždycky, bylo pravidelné cvičení, ale samo o sobě to nijak nepomáhalo. Tou poslední kapkou, kdy pohár přetekl a já si řekla: TAK S TÍM MUSÍM NĚCO UDĚLAT, byla fotografie na dovolené v dubnu 2019. Dcera mé kamarádky mě vyfotila na mole u moře, fotku nasdílela na sociální síti a já po shlédnutí té fotky doslova oněměla. Proč mi nikdo neřekl, že vypadám jak slon?

Po návratu z dovolené jsem si vyhledala jako možné řešení The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a vybrala si paní doktorku Semrádovou. Proběhla schůzka, po vstupní konzultaci jsem odešla s „nákupem“ produktů doporučených jídel. Šla jsem do toho naplno! Ano, první tři, čtyři dny to byl šok. Ale po týdnu jsem se cítila fajn, po dvou týdnech jsem natáhla přes zadek kalhoty, které předtím zůstaly na „půl žerdi“ a to bylo nakopnutí.

Pak první kontrola po dvou týdnech u paní doktorky a zjištění, že to jde. Následující každá návštěva byla doslova nalitím sil do žil. Vidět úbytky na váze při měření na InBody, vidět to na těle, sledovat reakce okolí, obléknout kalhoty, které sjedou ke kolenům přes zapnutý zip... … prostě skvělé. Takže, takhle to pak bylo jednoduché. Chtělo to se zdravě naštvat a jít do toho.

Když dnes potkávám známé a žasnou nad tou změnou, tak ze sebe mám radost. Je to můj osobní úspěch a jsem za něj na sebe pyšná.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
MUDr. Soňa Semrádová Výživová poradna Brno-město Výživová poradna Tišnov Výživová poradna Brno Výživová poradna Velké Meziříčí Výživová poradna Blansko

Mým zájmem je vaše spokojenost s výsledky i jejich dlouhodobé udržování. Nabízím individuální přístup opírající se o mnohaleté zkušenosti s redukcí váhy a znalosti medicíny a psychologie.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.