Výživová poradna Brandýs nad Labem, Lipová 1499/D (vchod z ulice Pražská)

Výživová poradna Brandýs nad Labem
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Brandýs nad Labem, Lipová 1499/D (vchod z ulice Pražská)

Výživová poradna Brandýs nad Labem

Martina Krajčová, 55 let

Roztomilý puclík se zdravým apetitem, u kterého všechny babičky a tetičky jásaly nad každým faldíčkem, tak to jsem byla já vděčný strávník s mlsným jazykem, opečovávaná a bohužel vykrmovaná na sádýlku. Kdo by se tedy mohl divit mému věčnému kolotoči, dieta, hubnutí, přibírání, dieta, hubnutí a přibírání… a když se přidá stres, starost o rodinu náročné povolání je jednoduše zaděláno na malér.

Dlouho jsem si naivně myslela, že vše zvládnu sama, jen s vyčtenými moudry, jenže kromě oplácané postavy se přidaly i zdravotní problémy a hlavně jsem se přestala líbit sama sobě a to je úplně nejvíc špatně! Naštěstí mám hodnou kamarádku, která již nemohl a poslouchat moje fňukání, nasměrovala mě na paní Janu … a začaly se dít zázraky!

Na první schůzce mi paní Jana perfektně vysvětlila podstatu programu The 1:1 Diet – Spolu kila dolů, rozebraly jsme příčiny mých dosavadních neúspěchů a návazně na to mi nastavila celý redukční plán i s ohledem na mé chuťové preference. Měla jsem obavy z hladu, přece jen jsem byla zvyklá si kdykoliv dopřát, ale kupodivu jsem byla od začátku s produkty spokojená. Jsou chuťově vyvážené, zasytí, uspokojí milovníky sladkého i slaného a mají i karamelky na malé mlsání. Obrovský podíl na úspěchu mají pravidelné schůzky v poradně s Janičkou Štanglerovou, pro mě jsou velkou motivací, podporují mojí disciplínu a usnadňují cestu za mou vysněnou postavou, takže za mne – zkuste tento program, radujte se z výsledků z Vaší snahy a hlavně vnímejte sama sebe s láskou a spokojeností.  Hodně úspěchů, držím palce!

Hana Valerová, 34 let

Jmenuji se Hana a jsem maminkou dvacetiměsíčního syna. Do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se zapojila díky svému manželovi, který dostal doporučení od kamaráda, který s tímto programem snížil váhu. Po porodu jsem se necítila ve své kůži a byla jsem hodně unavená. Často jsem tedy energii doháněla nějakou dobrotou a váha šla nahoru. Rozhodla jsem se tedy podstoupit nějakou změnu a program The 1:1 Diet byla skvělá příležitost.

Vyhledala jsem si tedy nejbližší poradkyní paní Janu Štanglerovou a domluvila si s ní první konzultaci. Již od prvního setkání mě podporovala, vše mi vysvětlila a vedla mě celou cestou mé změny. Obávala jsem se tak radikální změny jídelníčku a zda mi produkty budou chutnat a nebude mi chybět strava před změnou. Produkty jsou opravdu chuťově výborné a netrpěla jsem hladem ani potřebou vyhledávat jiné jídlo. Změny na své postavě jsem zpočátku nevnímala. Přeci jen jsem se viděla každý den v zrcadle. Motivací pro mne bylo, když si změny začalo všímat mé okolí. Najednou jsem měla více energie, nebyla jsem vyčerpaná z celodenního běhání za synem. Postupně jsem oblékla i oblečení, které jsem po porodu odložila s tím, že třeba někdy ho opět provětrám. Nyní je mi i toto oblečení velké. Z původní cílové váhy se mi podařilo zhubnout víc a dostat se na váhu, kterou jsem měla ještě na střední škole.

Program The 1:1 Diet mi pomohl dosáhnout nejen vysněné váhy, ale také pravidelnosti a vyváženosti ve stravování. Naučila jsem se více přemýšlet o tom co jím a nakupuji. Jsou dny, kdy občas zhřeším, ale dá se mlsat a jíst i zdravě a vyváženě. Chtěla bych poděkovat především za podporu mému manželovi a velké díky patří poradkyni paní Janě Štanglerové, která mi byla průvodcem a parťákem při mé cestě.

Andrea Kadlecová, 48 let

Můj příběh s The 1:1 Diet začal v podstatě před 4 lety, kdy jsem se ve svých tehdy 44 letech rozhodla změnit rapidně svůj životní styl, postavu a po dlouhé práci se svojí hlavou a uvědomění si, jaká jsem, kdo jsem atd ..(byla to těžká práce, to mi věřte) jsem se s odhodláním pustila do přerodu a ke svým 45. narozeninám jsem si darovala novou "Já".

ALE člověk míní a život mění a během času po nečekané smrti manžela, po šoku, ze ztráty milovaného člověka, těžkých stresech a vypětí jsem po čase začala sledovat, že chátrám, obaluji se tukem, váha letí nahoru a můj životní styl plný shonu (zůstala jsem ze dne na den na všechno, včetně hypotéky, dětí a VŠEHO KOLEM, úplně sama ve stylu "Tady máš holka a starej se!", má na mě celkově neblahý vliv.

Inu, necítila jsem se dobře psychicky, ani fyzicky, a tak jsem opět zapnula svoji záchrannou brzdu v hlavě a pustila se do etapy "Znovuzrození silné ženy". My holky dokážeme opravdu hodně, ale aby nám to vydrželo, musíme se cítit dobře, mít funkční, silné a zdravé tělo i mysl, svěží myšlenky, jiskru v oku a radost ze života. A mě k tomu opět a znovu pomohl program The 1:1 Diet. 

Pomalu, po krůčcích dosahuji plánovaného cíle a raduji se z každého malého úspěchu. A neúspěchy? Ty také jsou, ale z těch se nehroutím, beru si z nich poučení a v hlavě mám, že cíl je cesta. Mojí oporou v těchto "bojích" je moje skvělá poradkyně Jana Štanglerová, se kterou se moc nasmějeme i si popláčeme. Nepřemýšlejte, kdy budete lepší, hezčí, štíhlejší...všechny jsme dokonalé a je jen na nás, jak se ke své "dokonalosti postavíme". Žijeme teď a tady, jiný život nebude. Jsme tu pro lidi, kteří nás potřebují a milují a tak na sobě pracujme a radujme se z každého dne a z maličkostí, z úspěchů a proher (i ty nás posunují kupředu a mnohdy více, než úspěch). Mějme se rády, pracujme na sobě, buďme k sobě samým laskavé, přísné i tolerantní. A začněte hned, na nic nečekejte (...od pondělka, od nového roku, až bude hezky, až děti odrostou, až..až...).  Zítra může být všechno úplně jinak, nebo to nemusí být vůbec!

Marian Šťastný, 43 let

K The 1:1 Diet jsem se vlastně dostal, aniž bych se o to sám nějak zajímal. Kolegyně v práci s tím přišla, že vidí výsledky na svých synech a že do toho jde také. Oponoval jsem, že já nemůžu, že musím nejdřív vyjíst ledničku svých „nezdravých“ potravin, přeci to nevyhodím. Nedostatek pohybu také dost kilům nahrával, navíc katastrofálně nedostatečný pitný režim. A říkal si, že bych asi měl s tím něco dělat a slyšel jsem to i z okolí. 

Takže kolegyně se již do programu přihlásily a domluvili si schůzku. Nakonec mě přemluvily, ať jdu také a já na oko souhlasil. Vyslechnout si, kolik v sobě mám tuku, bylo trochu znepokojující. Tak jsem se pevně rozhodl do programu vstoupit se vším všudy. Nejhorší pro mne bylo naběhnout do pravidelných stravovacích návyků. Plánovat a připravovat si pravidelně jídlo, na každý den. Dodržet pitný režim je stále dost oříšek, ale člověk se pak alespoň dost naběhá na „vecko“. Výsledky ale předčily mé očekávání a dostavily se záhy. Opravdu jsem ale nevěřil, že nebudu mít při této kůře hlad, ale opravdu to nebylo vůbec tak strašné, jak jsem si představoval.

Krásně se nakupuje oblečení, když je z čeho vybírat, musel jsem dvakrát obměnit šatník. Nyní jsou mi trochu větší i oblečení ze zastrčeného koutu skříně, co jsem nosíval kdysi dříve. A krásně si užívám reakce okolí, hezky se ty pochvaly poslouchají, dodají Vám sebevědomí, neobyčejně to posiluje psychiku.

Další, pravděpodobně náročnější postup bude, aby toto bylo nějakým způsobem udržitelné, ale už vím jak na to. Takže neváhejte ani chvíli, pokud chcete něco změnit, mohu jen doporučit. Nikdy není pozdě. Závěrem bych chtěl poděkovat výše zmíněným kolegyním a hlavně naší vstřícné poradkyni Janě Štanglerové.

Miloslav Král, 40 let

Jmenuji se Miloslav, je mi 40 let. Letos v lednu jsem došel ke rozhodnutí, že musím se svojí váhou již něco dělat. The 1:1 Diet program byl jasná volba. Domluvil jsem si schůzku s poradkyní Janou Štanglerovou, která mi vše podrobně vysvětlila a já začal. Na produkty The 1:1 Diet jsem si zvykl velmi rychle. Byl jsem až překvapen, jak dobře chutnají a ani jsem neměl hlad. Cítím se skvěle, okolí mě hodně chválí. Dokonce někteří známí, mě ani nemohou poznat, takže jsem rád, že jsem se odhodlal a šel do toho s programem The 1:1 Diet 😀. Velice děkuji za podporu a ochotu poradkyni Janě Štanglerové. Doporučuji všem. „Na nic nečekejte a jděte do toho!“

Pavel Komeda, 30 let

Jmenuji se Pavel,

Je mi 30 let od dítěte jsem byl při těle váhu jsem nikdy neřešil. Proto má váha rostla. Při této váze jsem se zadýchával byl unavený bolely mě nohy a to byl impuls k tomu něco s tím udělat, jenže odvahu jít do posilovny jsem nebyl schopný někde v sobě sebrat. Jednoho dne přišel bratr s tím, že nastoupil do výživového programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale když jsem viděl jeho proměnu po týdnu začalo mi to vrtat hlavou a další týden už jsem byl s ním u výživové poradkyně Jany Štanglerové. Ještě než jsem nastoupil do programu, tak jsem se bál že budu mít hlad, protože na jídle jsem se nikdy nešidil. Přesto jsem se kousnul a šel jsem do programu na 100% a výsledky se ukázaly už po prvním týdnu.

Když jsem viděl proměnu mého těla byl jsem šťastný, že jsem se odhodlal. Díky The 1:1 Diet se cítím perfektně a nebál bych se říct že i mladší. Dokonce jsem si nyní mohl nakoupit oblečení ve velikosti M, což mě velice potěšilo. Každému, kdo má problém se svojí váhou bych tento program jen doporučil. Přesto, že je člověk v programu, tak nemá vůbec hlad a to byl pro mě největší šok. Díky programu jsem změnil své stravovací návyky a rozšířil svůj jídelníček, který doteď byl velice strohý.

Program The 1:1 Diet mužů jen doporučit. Tak jako výživou poradkyni paní Janu Štanglerovou, která mi byla nápomocná v celém procesu hubnutí.

Kristýna Kotásková, 30 let

Můj příběh začal v roce 2015, kdy jsme se s manželem rozhodli koupit a opravit baráček. Měla jsem dvě malé děti 2,5 roku a 5 měsíců. Tou dobu šlo stranou veškeré cvičení, ale i zdravá strava. Začalo období dojídaní po dětech občas nějaká ta čokoláda a večer sklenička vína a k tomu samozřejmě nějaké ty pochutiny. Přibrala jsem a tak jsem zkoušela různé diety, které mi dlouho nevydržely a měly pokaždé jojo efekt. V roce 2021 mě kamarádka pozvala na svatbu jako svědka, a to byla poslední tečka. Nebyly mi žádné šaty. Brouzdala jsem po internetu, kde jsem narazila na program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, tak jsem si našla ve svém okolí poradnu. Paní Jana byla velmi ochotná vše mi vysvětlila a velmi mě motivovala, tak jsem si řekla:,, Když ne teď, tak nikdy”. Po pár týdnech si mé okolí začalo všímat změny a já měla radost. V programu jsem několik měsíců. Jsem spokojená s přístupem a i když občas škobrtnu a zahřeším, tak moje poradkyně mě podrží a vrátím se zpět k té cestě ke splněnému cíli.

Jaroslava Riantová, 42 let

První fáze redukce váhy, jen úpravou jídelníčku byla úspěšná, ale výsledky rozhodně nebyly takové, jak bych si představovala.
Pak mi kamarádka řekla o The 1:1 Diet programu a měla jsem jasno, že do toho jdu. Začaly jsme spolu a vzájemně se podporovaly. Konečně redukční program, který opravdu funguje. Cítím se skvěle. Je super mít zase váhu jako před dvaceti lety, cítit se lehce a v obchodě si kupovat hezké oblečení.
No a nakonec se mnou začal hubnout i manžel.

Marie Fričová, 38 let

V covidovém období šla kila nahoru sama a už s tím chtělo něco udělat. Napsala jsem kamarádce, která krásně zhubla o název redukčního programu který držela. Přidala mě do skupiny na Facebooku, a tak jsem poznala paní Štanglerovou, které jsem se společně s kamarádkou svěřila do péče. Vše mi podrobně vysvětlila a proběhla vstupní prohlídka. Postupně jsem ochutnala všechna jídla a poté si vybírala produkty, které mi zachutnaly. Šlo to poměrně snadno a rychle. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, a to byl velký hnací motor. Postupně jsem přidala cvičení a žádný jojo efekt se nekonal. Nyní přecházím plně na běžnou stravu dle jídelníčku, který mi paní Štanglerová přichystala na míru. Celá The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan byla skvělá volba. Jídla mi chutnala, výběr byl dostačující a úžasná podpora kamarádky.

Veliké poděkování patří paní Štanglerové, která mě postupně provedla všemi fázemi programu. Starala se o mě, podporovala mě a vždy mi vyšla vstříc. Nikdy jsem se necítila tak dobře a plná energie jako nyní.

Zuzana Postlerová, 60 let

Bude mi 60 …. jsem česká zdravotní sestra …. manželka...matka. V mládí a dětství zralá na ozdravovnu pro neduživé děti. Život po dětech se točil kolem dětí plotny …služby v nemocnici …pohyb byl, ne že ne ……Občas uvědomění se, přestat kouřit, začít zdravě žít. Sport byl samozřejmostí mého života ... Pomalu a jistě kila stoupala, ale tak tajemně. Nebylo nic vidět...

Léta ubíhala stravování při pacientech absolutně nepravidelné. Když byl čas šlo se jíst. Odpolední nákupy s prázdným žaludkem, ve znamení VŠECHNO KOUPÍM a potom si to sním... Večerní gastronomický koutek pro rodinu, znamenal vždy nějaké kalorie navíc. Přišla 50sátka, změna, děti z hnízda, jen manžel začal více intenzivněji vyžadovat krmit. V práci stále nepravidelný stravovací režim, přiřadila se chuť na sladké a v mysli stále... musím zhubnout ….

V životě se dějí vždy překvapivá setkání a jedno z nich bylo s kamarádkou, která se v 60 letech rozhodla změnit svou postavu… její změna byla neuvěřitelná. Tak a přišel můj okamžik …a DOST!  Bude mi 60 a nechci být kulatá s bolavým žaludkem... Nevěřila bych, jak tento program ovlivnil celou moji osobu. I přes některá příkoří, že nevím o nepřítomnosti chleba v chlebníku másla v lednici, jsem velmi šťastná se svým rozhodnutím. Kila jdou dolů. Energie stoupá... a cítím se dobře a doufám, že mi to vydrží i přes 60sátku.

Radka Lážková, 47 let

Dlouho jsem váhala, zda příběh napsat, není to tak docela mé já, ale ráda bych tímto poděkovala mé kamarádce a poradkyni Janě Štanglerové, která mi moc pomohla ve splnění mého přání vrátit se do kondice a ráda bych tímto podpořila i ostatní.
Dříve jsem sportovala a byla aktivní. Kila jsem nabrala postupně v těhotenství, životním stylem, sedavým zaměstnáním i stravou. S rodinou jsem šťastná a žijeme aktivní a zajímavý život, nárůst kg jsem si dlouho nepřipouštěla. Ze svých 57 kg jsem se propracovala až na 82 kg! To už se se sportem kloubilo hůř. Náhoda tomu chtěla, že zrovna v době, kdy mě situace trápila, tj. rodině jsem nestačila na kole, při výšlapech na horách, pociťovala to u mého milovaného lyžování a sama sobě se nelíbila, jsem se po dlouhé době potkala s Janou, která byla jak chodící reklama na to, jak se znovu dostat do kondice, vypadat hezky a sebevědomě.

Právě jsem se začínala o hubnutí snažit, ráda jsem tedy přijala nabídku, že zkusím program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Přiznávám, že začátky byly těžké, ale rychle jsem si zvykla. Pomohla podpora partnera a dětí, kteří byli skvělí a pomohli mi společně sportovat, například i domácím „virtuálním“ výstupem na Everest, to pomohlo rozhýbat i naše děti na on-line výuce. Dokázala jsem si, že mám pevnou vůli a cítím se fajn. Nyní dělám vše, aby mi váha vydržela. Přeji všem ostatním zdraví, pevnou vůli a splnění tajných snů.

Kristýna Barešová, 23 let

Už od dětství jsem měla problémy s nadváhou. Celý život jsem střídala „normální“ stravu s dietami, ale u ničeho jsem dlouho nevydržela. V pubertě jsem měla období, kdy jsem nejedla a měla jsem problém sama se sebou. Dostala jsem do sebe maximálně jeden rohlík denně, někdy ani to ne. Před rodiči jsem vždy alespoň jednu porci jídla snědla, aby neměli podezření, že je něco špatně. Ale dokázala jsem si to jakýmsi způsobem hlídat, abych nespadla do nějakého extrému. Potom přišla první láska a ta mě „uzdravila“. 

Nakonec mi váha v mých 23. letech vystoupala. Zrcadlu jsem se obloukem vyhýbala a nad váhou tiše plakala. Při první návštěvě mi má poradkyně Paní Štanglerová vše vysvětlila a poradila. Velice rychle jsem si na stravu zvykla. Už po týdnu jsem na sobě viděla výsledky. Byl to pro mě neuvěřitelně hřejivý pocit. Naučila jsem se dostatečně pít. Kila šla dolů a mé okolí si začalo všímat a chválit. I když jsem do toho šla jen kvůli sobě a své psychice, chvála mě opravdu motivovala.

Díky komplexnímu programu The 1:1 diet by Cambridge Weight Plan a paní Janě Štanglerové jsem si splnila sen a konečně za celý svůj život jsem si mohla dovolit upnuté šaty. Po 6 letech jsem mohla vytáhnout i své oblíbené kousky ze šatníku, které jsem si poctivě schovávala. 

Určitě program The 1:1 Diet doporučuji všem, kteří nejsou spokojeni, protože mé sebevědomí se určitě vrátilo a už se neschovávám pod oblečení.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Štanglerová Výživová poradna Neratovice Výživová poradna Mělník Výživová poradna Brandýs nad Labem Výživová poradna Praha 9 - Vysočany

Ráda Vám pomohu projít všemi kroky při Vaší cestě k vysněné váze i změně životního stylu. Předám mé vlastní zkušenosti s programem The 1:1 Diet a budu Vám oporou.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.