Výživová poradna Brandýs nad Labem, Lipová 1499/D (vchod z ulice Pražská)

Výživová poradna Brandýs nad Labem
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Nákup produktů přes e-shop:
Ano

Nákup produktů v poradně:
Ano

Platba kartou: Ne

Výživová poradna Brandýs nad Labem, Lipová 1499/D (vchod z ulice Pražská)

Výživová poradna Brandýs nad Labem

Veronika Jílková, 37 let

S myšlenkou, že se přihlásím do programu The 1:1 Diet jsem si pohrávala už dlouho, ale zásadní rozhodnutí padlo, když manžel přišel s tím, že si v létě uděláme dovolenou naším cabriem po Toskánsku. V ten moment jsem řekla že do Toskánska pojede jiná Verča (ne ta věčně unavená, naštvaná a sebevědomím na bodu 0). Když jsem brouzdala po internetu narazila jsem na stránky spolukiladolu.cz. Kde jsem si zadala výživového poradce v okolí svého bydliště a vyskočila na mě poradkyně Jana Štanglerová (které po mém manželovi a mojí rodině patří nespočet díků). Když mě oslovila a pozvala na schůzku už nešlo couvnout (tedy šlo, je to na každým, jak se rozhodne) a jsem za to neskutečně ráda, že jsem se rozhodla pro změnu. Konečně jsem na druhé straně stolu měla člověka, který věděl, čím si lidi s nadváhou procházejí a mluvil z vlastní zkušenosti. Paní Štanglerová, mě naučila dokonce mít ráda váhu, což pro mě bylo nepředstavitelná obava asi stejně jako pro někoho návštěva zubaře. S každou návštěvou jsem viděla neskutečný výsledek a těšila se na návštěvu další. Po 7 měsících se velikost šatníku se zmenšila na velikost M což jsem naposledy měla na základní škole. Je tedy pro mě ještě stále těžké si to v hlavě srovnat, že už v obchodech s oblečením nemusím sahat po velkých velikostech. A když vyrážím s mojí maminkou na nákupy tak to ona mě vždy přinese to menší oblečení se slovy: ,,Prosím tě do toho se vejdeš jak prd’’. A vážně jo. To že mi stouplo sebevědomí, únava na dobro skončila a úsměvů mám na rozdávání o tom ani nemluvím. Naučila jsem se jíst pořádně a pravidelně, což mému tělu naprosto vyhovuje a naučila jsem se díky programu i pít, což byl u mě největší kámen úrazu. Produkty The 1:1 Diet neustále při sobě ať v autě tyčinky anebo tetrapacky, které mě zachraňují na cestách.

 V závěru chci říct, že moje velké dík patří mému manželovi, který mě celou dobu neskutečně podporuje a plní mi všechna přání, která mám. Teď třeba jedno přání prožívám a užívám si ho pod Toskánským sluncem společně s ním.

Miroslav Vladyka, 47 let

S programem The 1:1 Diet jsem se seznámil náhodou. Byl jsem s manželkou a přáteli na plese zdravotních sester v Praze na Žofíně. Kde jsem vyhrál jednu z hlavních cen a to byl dárkový koš s produkty The 1:1 Diet a konzultaci zdarma. Spojil jsem se tedy s poradkyní paní Štanglerovou. Ta mi udělala kompletní rozbor mého těla a doporučila mi, jak produkty užívat, zhubnout a naučit se správně stravovat.

Po pár týdnech jsem na sobě začal vidět výsledky a i mé okolí si všimlo změn. Když jsem ztrácel motivace tak mě paní Štangelrová vždy dodala potřebnou motivaci a občas i odpustila mé malé zaváhání při dodržování nastavených pravidel. Program mohu doporučit, ale nejdůležitější je pro mě, že jsem se naučil správně stravovat a dodržovat pitný režim. Věřím, že se mi i do budoucna podaří váhu a nastavené nové stravovací návyky dodržet.

Kateřina Vašínová, 46 let

Jako dítě jsem hrála s klukama fotbal, chodila jsem na atletiku, učitelé mě stále hlásili na nějaké závody. Pohyb byl samozřejmostí. I později jsem chodila na fotbal do tělocvičny či do klece, na squash, na floorball s kolegy. Když jsem se moc nehýbala, vždy mi kila šla nahoru. Zažila jsem si i trápení s bývalým partnerem ohledně váhy. Asi nikdo nechce slyšet, že partnera už nevzrušuje. A když se zpětně podívám, nebyla moje váha tak strašná. Ale jak se říká, vše se děje tak jak má - našla jsem partnera, který mě miluje takovou jaká jsem. Dvě děti, sedavé zaměstnání, kila nahoru, a pohyb byl najednou nějaký nesnadný. Čtyřicítka za mnou, přišla únava, spadlá klenba, ostruha na patě, bolest kyčle, nespokojenost sama se sebou.... Při dětech jsem začala šít. Kousky, které jsem si ušila na sebe, se mi nikdy nelíbily. Nosila jsem velká trička, džíny. Bylo mi jedno co si ten den vezmu. Celkově jsem se sebou nebyla úplně spokojená. A tak když přišlo téma svatba, představa, že bych šla tak jak jsem, se mi příčila. Potřebovala jsem rychle něco udělat. Jsem ráda, že v našem městě se objevila má milá poradkyně Jana Štanglerová. Díky programu a mému tátovi, který mě podpořil, se mi podařilo zhubnout do šatů. Koupila jsem si šněrovací, aby mi určitě byly. Nicméně doufala jsem, že mi budou lépe, až zhubnu. Ve svůj svatební den jsem si připadala jako princezna. Nikdy na něj nezapomenu. Přišla jsem k oltáři a můj nynější manžel byl dojatý. Navíc až budou děti třeba vnoučatům ukazovat babičku na fotkách, budu s úsměvem vzpomínat:) Na svatební cestu jsem si ušila sukni, v letadle jsem měla v sedačce spoustu místa, a u moře jsem chodila všude v plavkách naprosto v pohodě. S věkem člověk dělat nic nemůže, ale aspoň se může cítit lépe díky kilům, která nenosí:).

Lucie Němcová, 45 let

V podstatě celý život bojuji s nějakými kily navíc. Když jsem v roce 2022 dosáhla váhy jakou jsem měla před porodem, řekla jsem si, že s tím už opravdu musím něco udělat. Padl mi do oka článek o hubnutí v časopise Dieta a tak jsem se přihlásila do projektu Buď fit s Dietou. Byla jsem pozvaná na casting, ale mezi tři ženy, které budou hubnout pod dohledem časopisu, jsem nebyla vybraná. Samozřejmě mě to mrzelo už i z důvodu toho, že jako majitel bezlepkové diety jsem chtěla dokázat a také ukázat ostatním, že i s tímto to půjde a zhubnu. Řekla jsem si tedy, že když to nevyšlo s časopisem, zkusím to sama. Našla jsem si úžasnou poradkyni v Neratovicích, paní Janu Štanglerovou a začala jsem k ní docházet. Pro mě jako celiaka to nebylo jednoduché, protože ne všechny výrobky jsou bez lepku, měla jsem jen omezený výběr produktů. I přes to jsem si nějaké produkty oblíbila a s kombinací mnou připravovaného jídla vše nakonec zvládla. Zhubla jsem a cítím se skvěle. Shozená kila už nikdy nechci zpátky, tak doufám, že udržím nynější váhu.  

Překvapilo mě, jak kila celkem bez problémů ubývala, cítila jsem se týden od týdne lépe a když si toho začalo všímat i okolí, byl to skvělý pocit. Nejlepší ale pocit byl, když mi děti řekly „mamko ty jsi normálně hubená“.

Komplexní výživový program mi také ukázal, jak bezvadné je pravidelně se hýbat, nepřejídat se, chodit spát s dobrým pocitem, že nejsem zase přejedená a bez strachu o kolik přes noc přiberu. Program mi také dal do dalšího života člověka, o kterém myslím, že můžu říct, že se za ten rok stal mojí kamarádkou a tím je moje poradkyně Janička