Zuzana Vostárková

Výživová poradna Tábor
Výživová poradna Praha 5
Výživová poradna Praha 4
Výživová poradna Praha 1
Výživová poradna Tábor
Purkyňova 2961, Tábor 39002
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Praha 5
Bucharova 265/12, Office Park N. Butovice, C, Praha 5 15800
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Praha 4
Parkview Spaces, Pujmanové 1753/10, Praha 4 14000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Praha 1
Albatros Spaces, Na Perštýně 343, Praha 1 11000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Zuzana Vostárková

Výživová poradna Tábor Výživová poradna Praha 5 Výživová poradna Praha 4 Výživová poradna Praha 1

Poradkyní komplexního výživového programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se stala především díky úžasným, nejen vlastním, zkušenostem s tímto unikátním, velice propracovaným a efektivním programem. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že jsem objevila něco, co skutečně a jistě funguje. Abych Vám byla tím správným výživovým koučem a poradcem a tedy jsme společně dosáhli Vašeho vysněného cíle, své znalosti v oboru si aktivně doplňuji.  Navštěvuji konference, přednášky a školení týkající se témat zdravá výživa, redukce váhy, výživových trendů a zaměřuji se i na pohyb jako nedílnou součást běžného života.

Ve svých poradnách pracuji se špičkovými tělesnými analyzátory IN BODY 270. Na základě výsledků z IN BODY 270 a pravidelných konzultací lze přesně určit efektivnost nastavených změn a snadněji dosáhnout úspěchu.

Lenka Vondrovicová, 27 let

Již od dětství jsem bojovala se svojí váhou. I když jsem s rodinou a přáteli neustále sportovala a něco podnikala, také jsem se moc ráda najedla. Jak šel čas, začala mě moje postava trápit, a tak jsme začali doma zkoušet nové moderní - zdravější recepty. Změny v postavě se však stále nedostavovaly. Když se splnilo mé přání a dostala jsem se na vysněnou vysokou školu, změnily se s tím i mé stravovací návyky. Začala jsem jíst nepravidelně, moje tělo na tuto změnu začalo reagovat a ukládalo si na horší časy. Prostě všechno špatně.

Šest let školy uběhlo jako nic a stala se ze mě inženýrka. Nastoupila jsem do zaměstnání a začala bydlet s přítelem. Po roce v pracovním procesu s pravidelnou životosprávou jsem byla stále nespokojena - nedařilo se mi dát všechna přebytečná kila dolů. Navíc se našli tací, kteří mi nevěřili a předhazovali mi frázi: „Ty nikdy nezhubneš. Ty budeš vždycky ta silná holka.“

I přes to jsem se na podzim 2022 naštvala sama na sebe, dodala si odvahy a napsala na stránky www.spolukiladolu.cz, kde jsem si vybrala paní Zuzku. Právě její profesionální a zároveň lidský přístup mě nastartoval do nové životní etapy. Našla jsem si své oblíbené produkty, po kterých jsem se nejen cítila dobře, ale také mi chutnaly. Byla jsem na sebe jako pes a dodržovala veškerá Zuzčina doporučení. Díky tomu váha ubývala a to byl můj hlavní hnací motor. A co se stalo? Čeká mě změna celého šatníku, na což se neskutečně těším. Prý jsem jako sluníčko a nabitá energií. Získala jsem zdravé sebevědomí. Prostě se cítím skvěle a mám se konečně ráda.

Milena Dvořáková, 65 let

Můžu říct, že jsem se celý život trápila se svou váhou. Vyzkoušela jsem snad všechny diety a čaje a sporty a dala na všechny rady, jak zhubnout. Výsledek? Nahoru dolů. Poctivě jsem četla časopisy a hledala dietní recepty, ale nikdy to nedopadlo. Pohybu jsem měla vždycky dost, děti, vnoučata, zahrada, procházky a chovám Francouzské buldočky. Ale ani zvýšený pohyb nikdy nepomohl. Vztek, bezmoc, pocity selhání - to vše se podepisovalo pochopitelně i na mé psychice. Byla jsem prostě nespokojená. 

Až konečně!

Moje známá mi řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a své výživové poradkyni Zuzaně Vostárkové. Hned bylo rozhodnuto. Domluvila jsem si se Zuzkou konzultaci v její poradně v Táboře. Zuzka mi na první konzultaci všechno vysvětlila, udělala diagnostiku na InBody, zjistila mi hladinu útrobního tuku, prostě podrobné složení mého těla. Konečně jsem začala chápat, co se v mém těle děje, proč a kdy a co jíst. Bavilo mě to, byla jsem spokojená, váha šla dolů, špek se zmenšoval a na každé kontrole jsem se dovídala spoustu nových a užitečných informací. Zuzka mi byla a stále je velikou oporou, vím, že když potřebuji, můžu jí zavolat. A také vím, že sama bych to zase nezvládla. A protože už jsem moudrá žena, nechci plýtvat časem ani penězi. Zkrátka dnes už sázím na jistotu.

Cítím se skvěle, mám radost ze života, už nefuním a rozhodně jsem se přestala stydět v plavkách. Jídla The 1:1 Diet mi chutnají, je to praktické a rychlé. K Zuzce jezdím pořád na kontroly, přesto, že si svou váhu držím už víc jak rok.

Bára Kučerová, 44 let

Nedávno mi do e-mailové schránky přistála krásná reference, která mi vehnala slzy do očí a opět ukázala, že moje práce má smysl. Minulý rok jsem otevřela novou poradnu v Nových Butovicích v Praze. Báru jsem převzala po své kolegyni Viky, která mi místo přenechala. Vždy se navazuje nový vztah a buduje důvěra. Bára se vydala na svoji cestu k lepšímu životnímu stylu a postavě před 5 měsíci. Společnými silami jsme se dostaly na vatouženou váhu a Bára konečně funguje lépe, naučila se jíst zdravě a pravidelně. A to díky komplexnímu programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. 

A co mi Bára napsala? Mrkněte!

Celý život jsem bojovala s váhou a kily na víc. Jenže za posledních 15 let jsem přibrala skoro 20 kg a nejvíc z toho za poslední rok. Trápila mě ostruha. I přesto jsem se snažila mít hodně pohybu, denně jsem chodila se svými psy na dlouhé procházky, ale tělo na to nereagovalo a váha stále stoupala. Na jaře jsem změnila práci a začala jezdit do Prahy, kde jsem se viděla ve výlohách a to, co jsem v nich viděla, se mi vůbec nelíbilo. Vybavila se mi reklama v televizi na The 1:1 Diet / SPOLU KILA DOLŮ, a tak jsem vyhledala poradenské centrum v Nových Butovicích na Praze 5.

Se Zuzkou jsme si hned padly do oka, celou dobu mě nesmírně podporovala a motivovala. Je důležité, mít takovou oporu. Nejvíc mě bavil jednoduše nastavený jídelní plán a potraviny The 1:1 Diet mi vážně chutnaly, velmi jsem ocenila i rychlost a jednoduchost přípravy. Zbýval mi čas na sebe a vše co mám ráda. A právě i tato spokojenost přispěla k úbytku váhy. Pravidelné kontroly se Zuzkou byly motivující, protože jsem každý týden viděla reálný úbytek tuku. Zuzce jsem se mohla se vším svěřit, na začátku mě třeba trápil pocit hladu, a tak jsme společně upravily jídelníček. Změna byla veliká, nejen na váze, ale také jsem získala větší sebevědomí. Už jsem se nemusela stydět za to, jak vypadám. Konečně jsem si začala kupovat vytouženou velikost S a začala se cítit mnohem líp. I psychika hraje na cestě obrovskou roli.

Teď mám postavu, na kterou jsem pyšná, jím pravidelně a lépe a dodržuji všechna doporučení, které mi Zuzka dala. Stále chodím na kontroly, kupuji si kaše, protože mi chutnají k snídani. Když nestíhám, sáhnu po polévce a v kabelce mi nesmí chybět tyčinky, protože mě občas chytne chuť na něco sladkého.

Jeden z mnoha příběhů, který mě chytnul u srdce. Tak do toho pojďte taky, buďte jako Bára.

MUDr. Jana Bucková

Mé zkušenosti s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

V posledních několika letech, v době pohybových potíží, jsem se dopracovala ke slušné nadváze. Jsem lékařka, silně si uvědomuji, jak mi nadváha na stav po operaci páteře a kyčle škodí. Ačkoliv pravidelně cvičím, chodím plavat, snažila jsem se redukovat, váhu se mi podstatným způsobem snížit nepodařilo.

Oslovila mne informace od mé známé, jak probíhá redukce pomocí programu The 1:1 Diet. Po Novém roce, když jsem přes Vánoce opět pár kil přibrala, jsem se rozhodla do toho jít. Po poradě s velice empatickou poradkyní Zuzanou Vostárkovou jsem se rozhodla po pomalejší způsob redukce. Stravování pomocí 3 produktů The 1:1 Diet denně, dále povolené dávky bílkovin, zeleniny, mléčných výrobků mi vyhovuje.

Rozhodně nepociťuji hlad. Kupodivu nemám chuť na čokoládu, kterou jsem dříve často tzv. doplňovala energii. Stravování mi nepřijde ani jednotvárné, protože kromě třech zmíněných produktů denně si ostatní jídla připravuji sama, upravuji si povoleným způsobem doporučenou zeleninu, ryby, drůbeží maso, používám různá koření.

Během několika týdnů s programem The 1:1 Diet se mi podařilo snížit váhu, dle body indexu se ztrácí hlavně tuk, pomaleji voda, neubývá svalů. Nejsem unavená, naopak se cítím ve zdaleka lepší kondici tělesné i psychické. Toto je velice motivující, abych se nadále se stravováním chovala ukázněně. Věřím, že se mi i díky empatické poradkyni s jejím odborným přístupem podaří dále ve snižování nadváhy pokračovat a váhu si dále udržet.

Petr Ryšavý, 48 let

Jmenuji se Petr, je mi 48 let, bydlím v malé vesničce poblíž jihočeského Tábora.

Tak vám to povyprávím od začátku. Byl jsem normální kluk a chlap, vysoký, poměrně štíhlý a jelikož jsem hodně hrál hokej, tak docela i svalnatý. Se svým vzhledem jsem byl v podstatě spokojený. Rozhodně jsem nikdy nemusel řešit svojí váhu, nebo se snad omezovat v jídle.
Před lety přišel úraz. Ošklivá zlomenina nohy. Dlouhá doba rekonvalescence, žádný pohyb. S hokejem jsem musel přestat. Jedl jsem stejně, někdy možná víc. To víte – šťastně ženatý chlap. Hromada svalů se pomalu ale jistě začala obalovat tukem. Bylo to pro mě docela nové. Tuk se hromadil víc a víc, přidaly se bolesti zad, kloubů, únava a špatné spaní. Dopacoval jsem se na šílenou váhu. Moje zaměstnání je fyzicky náročné a i tam jsem začal pociťovat nemilé změny. Zadýchával jsem se, domů jsem se vracel vyčerpaný víc než dřív. Aby toho nebylo málo byl mi diagnostikován Diabetes mellitus 2. typu a vysoký krevní tlak. Lékař opakovaně předepisoval velké množství léků a důrazně doporučoval zhubnout. A další šílené překvapení bylo, když jsem si na jednu oslavu chtěl obléct své svatební šaty a nevešel jsem se do nich. Začalo mě to štvát. Nejen kvůli sobě, ale i kvůli manželce. Když jsme se brali vypadal jsem úplně jinak. Stále častěji jsem si říkal „ Musíš se sebou něco dělat! „A tak jsem se začal motat v začarovaném kruhu neúspěšných pokusů o zhubnutí, po kterých následovaly různorodé omluvy a výmluvy například : Nejde to, Ono to vlastně není tak hrozné, ale tak příště už to zvládnu a prokleté PONDĚLI, od kterého zase začnu. Naštěstí moje paní našla v časopisu článek o programuThe 1:1 Diet (dříve program Camridge Weight Plan) a bylo rozhodnuto. Objednám se a zkusím to.
Domluvil jsem si schůzku s výživovou poradkyní The 1:1 Diet Zuzanou Vostárkovou a za pár dní už jsem seděl v poradně a vše jsem jí vyklopil. Ptala se mě na cíl. „Chci zhubnout do svatebních šatů, které jsem oblékl před deseti lety.“ „Dobrá, spolu to zvládneme, půjde to.“ znělo z úst poradkyně plné optimismu. Velmi mě to motivovalo. Držel jsem se všech pokynů a doporučení ohledně nového stravování a pitného režimu. Musím říct, že mě překvapilo velké množství jídla. Jídla The 1:1 Diet mi chutnala, nejvíc jsem si oblíbil polévky,( které nejradši snídám až doposud,) začal jsem si vařit a těšil se na výsledky. Na pravidelných kontrolách mi moje poradkyně vždy důkladně a srozumitelně vysvětlila, co se dělo a co bude dál. Na měření na přístroji InBody jsem se vždy těšil – tuk šel krásně dolů. Z kontrol jsem odcházel motivovaný, spokojený a s pochvalou. Postupně jsme začleňovali pohyb- zprvu krátké procházky s pejskem Edvardem, až po delší výšlapy.
Po šesti měsících jsem předstihl svůj cíl, šaty mi byly velké, ale rozhodl jsem se pokračovat dál. Cítil jsem se jako nový – vše šlo lépe, přestal jsem se zadýchávat, Edvard mi na procházkách přestává stačit, i v práci jsem v mnohem lepší kondici. Ale co je nejvíc- lékař mě chválí. Dnes má váha není překážkou. Držím si jí od května. Dobře spím, mám radost ze života, jsem prostě spokojený chlap, který už ví, že to jde! Byla to velká změna k lepšímu ve všech směrech. Díky programu The 1:1 Diet jsem se naučil a pochopil proč a jak se vhodně a současně i chutně stravovat, jaké kombinace potravin jsou pro mě vhodné a že jídlo nám má být prospěšné na místo toho, aby nás ničilo.
Díky skvělému programu The 1:1 Diet a své poradkyni Zuzaně Vostárkové, která mě profesionálně a citlivě dokázala provést celým programem a předčít svůj cíl.
Jen občas lituji, že jsem The 1:1 Diet nepoznal dříve. 

Lenka Ryšavá, 44 let

Dlouho jsem přemýšlela, jaký nadpis by byl nejvýstižnější pro můj příběh.
Zda bych ho měla nazvat ZNOVU V SEDLE, NOVÝ ŽIVOT, nebo by ho lépe vystihoval nadpis NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ V ŽIVOTĚ.
Jmenuji se Lenka a je mi 44 let. Bydlím blízko jihočeského Tábora. Celé dětství i mládí jsem byla v podstatě baculka, ostatně jako celá naše rodina. Hodně jsem sportovala a v deseti letech jsem začala jezdit na koních. Ve čtrnácti letech jsem to dotáhla až na závodní ježdění.
Moje váha se tedy částečně udržovala v nějakých mezích i díky spotu. Ale jak říkám, nikdy jsem žádná štíhlice nebyla. Jak šel čas, váha stoupala. Přišlo úmrtí v rodině a váha skočila nahoru rapidně.
Moje sebevědomí se začalo dostávat pod bod mrazu. Jakožto chovatelka koní jsem si byla dobře vědoma, že na koních už jezdit nemohu. Stačilo, že jsem svou váhu musela tahat sama. Klouby, páteř, záda, kolena, vše mě bolelo. Tak co chudák kůň nosit na hřbetě takovou váhu.Své vášně jsem se tedy musela vzdát.

Pestrost mého šatníku hrála všemi odstíny černé, ale našly se v něm i troufalejší modely v tmavě modrých a tmavě šedivých tónech. Moc mě to trápilo. Také jsem chtěla hezké, barevné a slušivé oblečení.
Čím dál častěji jsem si uvědomovala svou nespokojenost. Návštěvy u lékaře se vždy točily kolem strohých sdělení: „Musíte zhubnout, jinak se Vaše potíže budou zhoršovat!“. To bylo vše. Jak mi neporadil. Jen: „Musíte zhubnou!“. To přece vím sama nejlíp!
Mnohokrát jsem se sama pokoušela o snížení váhy, bohužel bez jakéhokoliv úspěchu.Často jsem bývala unavená, bez energie a celá bolavá. Koncem října se mi dostal do ruky časopis s článkem o paní, která zhubla pomocí programu The 1:1 Diet (dříve Cambridge Weight Plan). Našla jsem si poradenské centrum The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan v Táboře a domluvila si konzultaci s výživovou poradkyní Zuzanou Vostárkovou.
Velmi brzy poté jsem dorazila do poradny The 1:1 Diet na svou první konzultaci. Během té mi výživová poradkyně Zuzana Vostárková provedla tělesnou analýzu na přístroji InBody, vyptala se mě na potřebné informace a vysvětlila mi, co mě čeká.
A tak začala cesta k novému a úžasnému životu.
Dodržovala jsem doporučený pitný režim, jídelníček a učila se pravidelně jíst. Kombinace běžných potravin s produkty The 1:1 Diet mě bavila. Co týče produktů The 1:1 Diet, překvapila mě široká nabídka a pestrost, snadná příprava a skvělá chuť. Ano, byly i chvilky, kdy přišla chuť na něco úplně nevhodného, ale věděla jsem, že se musím zapřít, a že kdyby něco, mám v zádech parťáka Zuzanu Vostárkovou. Na pravidelných kontrolách, na které jsem se velmi těšila, mi moje poradkyně podrobně vysvětlovala výsledky a analýzy InBody, abych věděla, co a proč se v mém těle děje. Velký význam pro mě mělo nejen kontrolní měření, ale především přátelský a velmi motivační přístup mé poradkyně. Z každé konzultace jsem odcházela spokojenější a spokojenější.
Tak šel týden za týdnem, tuk valil pryč a já se cítila lehčí a lehčí. Brzy si začalo všímat změn i mé okolí, což bylo opět velmi motivační. Dál jsem se držela profesionálních rad a doporučení a přišel konec dubna a já jsem byla v úplně novém těle. 
Kamarádka a kolegyně mi opakuje, že jsem jak vyměněná, „pořád se směješ“, máš tolik elánu „ Záda, tak o těch nevím. Celkově se po zdravotní stránce cítím mnohem lépe. Lékař říká: „Vám to sluší“, „Vy jste hodně zhubla“. Chodím v červených šatech, s radostí si nakupuji barevné a o tolik menší oblečení. Sebevědomí stouplo, kozačky, sukně, barvy – to vše je konečně i pro mě. Všechno mě baví mnohem víc a co je úžasné – jsem zpátky v sedle. Už zase můžu jezdit na koni, protože mě kůň na hřbetě hravě unese. 
Byla bych ráda, kdyby můj příběh byl poselstvím pro Vás všechny, kteří se trápí stejně jako jsem se trápila já. Kdyby Vám pomohl a dodal odvahu požádat o pomoc.
Svojí novou váhu si držím téměř třičtvrtě roku a hodlám jí udržet už napořád. Ke své poradkyni docházím na kontroly a pro své oblíbené kaše, bez kterých si nedovedu představit dobrou snídani. Díky za to, že program The 1:1 Diet existuje a díky mé parťačce a poradkyni Zuzaně Vostárkové a díky za den, kdy jsem se o programu The 1:1 Diet dočetla.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.