Zuzana Vostárková

Výživová poradna Tábor
Výživová poradna Praha 5
Výživová poradna Tábor
Purkyňova 2961, Tábor 39002
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Praha 5
Seydlerova 3, Praha 5 15800
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Zuzana Vostárková

Výživová poradna Tábor Výživová poradna Praha 5

Poradkyní komplexního výživového programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se stala především díky úžasným, nejen vlastním, zkušenostem s tímto unikátním, velice propracovaným a efektivním programem. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že jsem objevila něco, co skutečně a jistě funguje. Abych Vám byla tím správným výživovým koučem a poradcem a tedy jsme společně dosáhli Vašeho vysněného cíle, své znalosti v oboru si aktivně doplňuji.  Navštěvuji konference, přednášky a školení týkající se témat zdravá výživa, redukce váhy, výživových trendů a zaměřuji se i na pohyb jako nedílnou součást běžného života.

Ve svých poradnách pracuji se špičkovými tělesnými analyzátory IN BODY 270. Na základě výsledků z IN BODY 270 a pravidelných konzultací lze přesně určit efektivnost nastavených změn a snadněji dosáhnout úspěchu.

MUDr. Jana Bucková

Mé zkušenosti s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

V posledních několika letech, v době pohybových potíží, jsem se dopracovala ke slušné nadváze. Jsem lékařka, silně si uvědomuji, jak mi nadváha na stav po operaci páteře a kyčle škodí. Ačkoliv pravidelně cvičím, chodím plavat, snažila jsem se redukovat, váhu se mi podstatným způsobem snížit nepodařilo.

Oslovila mne informace od mé známé, jak probíhá redukce pomocí programu The 1:1 Diet. Po Novém roce, když jsem přes Vánoce opět pár kil přibrala, jsem se rozhodla do toho jít. Po poradě s velice empatickou poradkyní Zuzanou Vostárkovou jsem se rozhodla po pomalejší způsob redukce. Stravování pomocí 3 produktů The 1:1 Diet denně, dále povolené dávky bílkovin, zeleniny, mléčných výrobků mi vyhovuje.

Rozhodně nepociťuji hlad. Kupodivu nemám chuť na čokoládu, kterou jsem dříve často tzv. doplňovala energii. Stravování mi nepřijde ani jednotvárné, protože kromě třech zmíněných produktů denně si ostatní jídla připravuji sama, upravuji si povoleným způsobem doporučenou zeleninu, ryby, drůbeží maso, používám různá koření.

Během několika týdnů s programem The 1:1 Diet se mi podařilo snížit váhu o 9 kg, dle body indexu se ztrácí hlavně tuk, pomaleji voda, neubývá svalů. Nejsem unavená, naopak se cítím ve zdaleka lepší kondici tělesné i psychické. Toto je velice motivující, abych se nadále se stravováním chovala ukázněně. Věřím, že se mi i díky empatické poradkyni s jejím odborným přístupem podaří dále ve snižování nadváhy pokračovat a váhu si dále udržet.

Simona Snížková

Jmenuji se Simona a je mi 45 let. Žiji v Táboře, kde vlastním a provozuji tetovací salon. Již 15 let se intenzivně věnuji sportu, konkrétněji jako instruktorka spinningu. Přesto, že vedu pravidelně 3x v týdnu lekce spinningu, nedařilo se mi zhubnout. Dobře jsem věděla, že redukovat váhu nejde pouze sportem.

Rozhodnout se pro program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan pro mě byla velká výzva. Zvládnu to nebo ne? Za pokus nic nedám.

Dnes jsem za toto rozhodnutí ráda, protože jsem na tom nikdy nebyla tak dobře jako teď. Myslím tím to, že se cítím velice dobře jak po stránce psychické a fyzické, ale hlavně krásný pocit lehkosti. Znatelné pokroky byly vidět už po prvním týdnu a na každé další kontrole a konzultaci u mé poradkyně Zuzany Vostárkové.

The 1:1 Diet nabízí velký výběr jídel, která mi chutnají, jsou velice snadná na přípravu, což jako pracovně vytížený člověk velmi oceňuji.

Těšila jsem se na každou kontrolu, protože jsem přesně dodržovala doporučení výživové poradkyně a věděla jsem, že budu zase z výsledků šťastná.

Přístup paní Zuzany Vostárkové je úplně parádní. Díky jejím radám a tipům jsem se naučila pravidelně a kvalitně stravovat a svou váhu si stále udržovat. Své lekce spinningu vedu s lehkostí a větší radostí. Moc ji tímto chci poděkovat a jen doporučuji. Je úžasná a baví mě to.

Petra W.

Po maratonu různých diet a zdravé výživy jsem se rozhodla zkusit program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Jsem neskutečně šťastná, že jsem do toho šla. Nikdy jsem nebyla tak odhodlaná, abych něco dotáhla do konce jako v tomto programu. Byly jsme dvě, a to byl hnací motor. Další věc, která mi neskutečně pomohla byla naše poradkyně, která dokáže odpovědět na všechny naše otázky a vyřešit všechny problémy. Začala jsem se mít víc ráda. Moje váha je teď stejná jako byla v 18 letech což je 20 let zpět. Nikdy mě nenapadlo, že se tohle ještě stane.

Petr Ryšavý, 48 let, -39 kg

-39 kg

Jmenuji se Petr, je mi 48 let, bydlím v malé vesničce poblíž jihočeského Tábora  a jsem o 39 kg lehčí. 
Tak vám to povyprávím od začátku. Byl jsem normální kluk a chlap, vysoký, poměrně štíhlý a jelikož jsem hodně hrál hokej, tak docela i svalnatý. Se svým vzhledem jsem byl v podstatě spokojený. Rozhodně jsem nikdy nemusel řešit svojí váhu, nebo se snad omezovat v jídle.
Před lety přišel úraz. Ošklivá zlomenina nohy. Dlouhá doba rekonvalescence, žádný pohyb. S hokejem jsem musel přestat. Jedl jsem stejně, někdy možná víc. To víte – šťastně ženatý chlap. Hromada svalů se pomalu ale jistě začala obalovat tukem. Bylo to pro mě docela nové. Tuk se hromadil víc a víc, přidaly se bolesti zad, kloubů, únava a špatné spaní. Dopacoval jsem se na 153 kg. Moje zaměstnání je fyzicky náročné a i tam jsem začal pociťovat nemilé změny. Zadýchával jsem se, domů jsem se vracel vyčerpaný víc než dřív. Aby toho nebylo málo byl mi diagnostikován Diabetes mellitus 2. typu a vysoký krevní tlak. Lékař opakovaně předepisoval velké množství léků a důrazně doporučoval zhubnout. A další šílené překvapení bylo, když jsem si na jednu oslavu chtěl obléct své svatební šaty a nevešel jsem se do nich. Začalo mě to štvát. Nejen kvůli sobě, ale i kvůli manželce. Když jsme se brali vypadal jsem úplně jinak. Stále častěji jsem si říkal „ Musíš se sebou něco dělat! „A tak jsem se začal motat v začarovaném kruhu neúspěšných pokusů o zhubnutí, po kterých následovaly různorodé omluvy a výmluvy například : Nejde to, Ono to vlastně není tak hrozné, ale tak příště už to zvládnu a prokleté PONDĚLI, od kterého zase začnu. Naštěstí moje paní našla v časopisu článek o The 1:1 Diet (dříve program Camridge Weight Plan) a bylo rozhodnuto. Objednám se a zkusím to.
Domluvil jsem si schůzku s výživovou poradkyní The 1:1 Diet Zuzanou Vostárkovou a za pár dní už jsem seděl v poradně a vše jsem jí vyklopil. Ptala se mě na cíl. „Chci zhubnout do svatebních šatů, které jsem oblékl před deseti lety.“ „Dobrá, spolu to zvládneme, půjde to.“ znělo z úst poradkyně plné optimismu. Velmi mě to motivovalo. Držel jsem se všech pokynů a doporučení ohledně nového stravování a pitného režimu. Musím říct, že mě překvapilo velké množství jídla. Jídla The 1:1 Diet mi chutnala, nejvíc jsem si oblíbil polévky,( které nejradši snídám až doposud,) začal jsem si vařit a těšil se na výsledky. Na pravidelných kontrolách mi moje poradkyně vždy důkladně a srozumitelně vysvětlila, co se dělo a co bude dál. Na měření na přístroji InBody jsem se vždy těšil – tuk šel krásně dolů. Z kontrol jsem odcházel motivovaný, spokojený a s pochvalou. Postupně jsme začleňovali pohyb- zprvu krátké procházky s pejskem Edvardem, až po delší výšlapy.
Po šesti měsících jsem předstihl svůj cíl, šaty mi byly velké, ale rozhodl jsem se pokračovat dál. Cítil jsem se jako nový – vše šlo lépe, přestal jsem se zadýchávat, Edvard mi na procházkách přestává stačit, i v práci jsem v mnohem lepší kondici. Ale co je nejvíc- lékař mě chválí a dokonce mi výrazně zredukoval dávkování léků. Dnes je moje váha 114 kg. Držím si jí od května. Dobře spím, mám radost ze života, jsem prostě spokojený chlap, který už ví, že to jde! Byla to velká změna k lepšímu ve všech směrech. Díky programu CWP jsem se naučil a pochopil proč a jak se vhodně a současně i chutně stravovat, jaké kombinace potravin jsou pro mě vhodné a že jídlo nám má být prospěšné na místo toho, aby nás ničilo.
Díky skvělému programu The 1:1 Diet a své poradkyni Zuzaně Vostárkové, která mě profesionálně a citlivě dokázala provést celým programem a předčít svůj cíl.
Jen občas lituji, že jsem The 1:1 Diet nepoznal dříve. 

Lenka Ryšavá, 44 let, -55 kg

-55 kg

Dlouho jsem přemýšlela, jaký nadpis by byl nejvýstižnější pro můj příběh.
Zda bych ho měla nazvat ZNOVU V SEDLE, NOVÝ ŽIVOT, nebo by ho lépe vystihoval nadpis NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ V ŽIVOTĚ.
Jmenuji se Lenka a je mi 44 let. Bydlím blízko jihočeského Tábora. Celé dětství i mládí jsem byla v podstatě baculka, ostatně jako celá naše rodina. Hodně jsem sportovala a v deseti letech jsem začala jezdit na koních. Ve čtrnácti letech jsem to dotáhla až na závodní ježdění.
Moje váha se tedy částečně udržovala v nějakých mezích i díky spotu. Ale jak říkám, nikdy jsem žádná štíhlice nebyla. Při mé výšce 176 cm má váha ani v „nejštíhlejším období“ nikdy neklesla pod 90 kg.
Jak šel čas, váha stoupala. Přišlo úmrtí v rodině a váha skočila nahoru rapidně.
Moje sebevědomí se začalo dostávat pod bod mrazu. Jakožto chovatelka koní jsem si byla dobře vědoma, že na koních už jezdit nemohu. Stačilo, že jsem svou váhu musela tahat sama. Klouby, páteř, záda, kolena, vše mě bolelo. Tak co chudák kůň nosit na hřbetě 133 kg!
Své vášně jsem se tedy musela vzdát.
            Pestrost mého šatníku hrála všemi odstíny černé, ale našly se v něm i troufalejší modely v tmavě modrých a tmavě šedivých tónech. Moc mě to trápilo. Také jsem chtěla hezké, barevné a slušivé oblečení.
Čím dál častěji jsem si uvědomovala svou nespokojenost. Návštěvy u lékaře se vždy točily kolem strohých sdělení: „Musíte zhubnout, jinak se Vaše potíže budou zhoršovat!“. To bylo vše. Jak mi neporadil. Jen: „Musíte zhubnou!“. 
To přece vím sama nejlíp!
Po svatbě (to jsem konečně alespoň na ten jeden den oblékla krásné bílé šaty) se kila dále motala kolem 133 kg. Mnohokrát jsem se sama pokoušela o snížení váhy, bohužel bez jakéhokoliv úspěchu.
Často jsem bývala unavená, bez energie a celá bolavá.
Koncem října se mi dostal do ruky časopis s článkem o paní, která zhubla pomocí The 1:1 Diet (dříve Cambridge Weight Plan). Našla jsem si poradenské centrum The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan v Táboře a domluvila si konzultaci s výživovou poradkyní Zuzanou Vostárkovou.
Velmi brzy poté jsem dorazila do poradny The 1:1 Diet na svou první konzultaci. Během té mi výživová poradkyně Zuzana Vostárková provedla tělesnou analýzu na přístroji InBody, vyptala se mě na potřebné informace a vysvětlila mi, co mě čeká.
A tak začala cesta k novému a úžasnému životu.
Dodržovala jsem doporučený pitný režim, jídelníček a učila se pravidelně jíst. Kombinace běžných potravin s produkty The 1:1 Diet mě bavila. Co týče produktů CWP, překvapila mě široká nabídka a pestrost, snadná příprava a skvělá chuť. Ano, byly i chvilky, kdy přišla chuť na něco úplně nevhodného, ale věděla jsem, že se musím zapřít, a že kdyby něco, mám v zádech parťáka Zuzanu Vostárkovou. Na pravidelných kontrolách, na které jsem se velmi těšila, mi moje poradkyně podrobně vysvětlovala výsledky a analýzy InBody, abych věděla, co a proč se v mém těle děje. Velký význam pro mě mělo nejen kontrolní měření, ale především přátelský a velmi motivační přístup mé poradkyně. Z každé konzultace jsem odcházela spokojenější a spokojenější.
Tak šel týden za týdnem, tuk valil pryč a já se cítila lehčí a lehčí. Brzy si začalo všímat změn i mé okolí, což bylo opět velmi motivační. Dál jsem se držela profesionálních rad a doporučení a přišel konec dubna a já jsem byla v úplně novém těle. Víc jak 55 kg pryč!
Moje váha nyní 78 kg. Kamarádka a kolegyně mi opakuje, že jsem jak vyměněná, „pořád se směješ“, máš tolik elánu „ Záda, tak o těch nevím. Celkově se po zdravotní stránce cítím mnohem lépe. Lékař říká: „Vám to sluší“, „Vy jste hodně zhubla“. Chodím v červených šatech, s radostí si nakupuji barevné a o tolik menší oblečení. Sebevědomí stouplo, kozačky, sukně, barvy – to vše je konečně i pro mě. Všechno mě baví mnohem víc a co je úžasné – jsem zpátky v sedle. Už zase můžu jezdit na koni, protože 78 kg kůň na hřbetě hravě unese. 
Byla bych ráda, kdyby můj příběh byl poselstvím pro Vás všechny, kteří se trápí stejně jako jsem se trápila já. Kdyby Vám pomohl a dodal odvahu požádat o pomoc.
Svojí novou váhu si držím téměř třičtvrtě roku a hodlám jí udržet už napořád. Ke své poradkyni docházím na kontroly a pro své oblíbené kaše, bez kterých si nedovedu představit dobrou snídani. Díky za to, že program The 1:1 Diet existuje a díky mé parťačce a poradkyni Zuzaně Vostárkové a díky za den, kdy jsem se o programu The 1:1 Diet dočetla.

Akce 3 + 1 týden zdarma

Vážení klienti, akce 3+1 týden ZDARMA bude probíhat v období od 1.10 do 31.10. 2022.

Akce 3 + 1 týden zdarma

Vážení klienti, akce 3+1 týden ZDARMA bude probíhat v období od 20.9 do 20.10. 2022.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.