Renáta Dufková

Výživová poradna Rumburk
Výživová poradna Česká Lípa
Výživová poradna Rumburk
Palackého 4, Rumburk 40801
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Česká Lípa
U Katovny 775/1, Česká Lípa 47001
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Renáta Dufková

Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Česká Lípa

Proč jsem tady? Protože mě to baví. Baví mě sledovat, jak se mění Vaše životy k lepšímu. Psal se rok 2006, když jsem od kamarádky dostala brožurku „The Cambridge Diet“. Četla jsem ji stále dokola a už jsem ji znala téměř nazpaměť, když jsem se konečně objednala na konzultaci do Prahy. 

Od první chvíle jsem věděla, že TO JE ONO. Zhubla jsem si svých 10kg a rovnou se přihlásila jako zájemce o poradenskou činnost. Netrvalo dlouho a stala jsem se poradkyní.  No jo, jenže co teď s klienty, kteří dosáhli své vytoužené váhy? Musíme tu váhu nějak udržet… Začala jsem studovat výživové poradenství, absolvovala jsem akreditované kurzy, workshopy, školení, přednášky, psychologický kurz kognitivně behaviorální terapie… To vše proto, abych Vás dokázala vést lépe, než jsem mohla na začátku své cesty. 

Dnes nesměle tvrdím, že pokud máte chuť a vezmete u mě v poradně za kliku, tak to spolu zvládneme. Dovedu Vás k takové váze, která pro Vás bude přijatelná a udržitelná. Budete vědět co a proč jíst, kdy a jak jíst, jak se mít lépe. Budete respektovat, že je to něco za něco a budete vnímat, že máte svůj život ve svých rukách. Přesto Vás nebudu trápit hlady. Vždy se pokusíme najít takový způsob, který Vám bude vyhovovat. 

Dnes máme koncept The 1:1 Diet variabilnější a pestřejší, který učí klienty novému životnímu stylu a to nejen co se stravy týká, ale také pohybu, psychiky, pitného režimu a wellness. Můžu být Vaším poradcem na cestě k Vašemu novému JÁ! 

Romana Doležalová, 51 let

Dobrý den, jmenuji se Romana Doležalová, je mi 50 let a bydlím na severu Čech v pohraničním městě jménem Varnsdorf. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala cca v roce 2012, kdy jsem se pokoušela hubnout po přibrání díky tomu, že mi přestala fungovat štítná žláza. Tehdy jsem díky programu a skvělé poradkyni paní Renatě Valčíkové nyní Dufkové shodila. Váhu si stále udržuji od roku 2012. Díky The 1:1 Diet vím, jak se svým tělem pracovat, vím, že musí být větší výdej než příjem. Tento program mě naučil vyváženě jíst, dodržovat pitný režim a hlavně vnímat sama sebe. Každý rok si dávám The 1:1 Diet jako detox a nastartování nové sezóny. Díky vnoučkovi chodím na dlouhé procházky a snažím se hýbat. The 1:1 Diet mi dodala sebevědomí a všem vřele doporučuji.

Alexandra Doležalová, 25 let

Dobrý den, jmenuji se Alexandra Doležalová, je mi 25 let a bydlím na severu Čech v malém městě jménem Varnsdorf. V současné době jsem na mateřské dovolené, mám syna Peťu, kterému je 21 měsíců. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala díky mojí mamince zhruba před 8 lety, měla úžasné výsledky a tak i já program vyzkoušela.. Byla jsem nadšená! V lednu roku 2019 jsem otěhotněla a v těhotenství přibrala a proto jsem se opět rozhodla s The 1:1 Diet hubnout.

S mojí úžasnou poradkyní Renčou Dufkovou jsem k hubnutí s The 1:1 Diet přidala i pravidelné cvičení. Kombinace produktů a cvičení mi pomohlo nejenom shodit přibraná kila z těhotenství, ale hubnu dál a nyní mám nižší váhu než před těhotenstvím. The 1:1 Diet mě naučila správným stravovacím návykům a pravidelnému pitnému režimu a hlavně mi rozhodně vrátila sebevědomí, chuť do života a cítit se skvěle.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.