Monika Burešová

Výživová poradna Praha 5
Výživová poradna Praha 5
Ostrovského 3/253, Praha 5 15000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Monika Burešová

Výživová poradna Praha 5

Jsem poradcem pro výživu a jako certifikovaný poradce pro program The 1:1 Diet působím od roku 2013. Výživa je mým koníčkem celý život. Posední 4 roky jsem se věnovala studiu oboru Klinické nutriční medicíny na České naturopatické škole, která se zabývá léčbou pomocí stravy, bylin a nutričních doplňků. Pro většinu z nás není ideální váha zadarmo a stojí hodně úsilí. Sama vím, jaké to je, potýkat se s nadváhou a také ten osvobozující pocit, když své chutě a svoji váhu dostaneme konečně pod kontrolu. Rozumím i pocitům, když se hubnutí nedaří. Pokud ale vytrváme ve svém rozhodnutí, je možné cíle dosáhnout bez ohledu na to, kolikrát se nám to v minulosti nepovedlo. Je důležité mít důvěru, dobře sestavený plán, vyváženou a kvalitní stravu a podporu. Cambridge Weight Plan je v tomto unikátní a já jsem tu pro Vás po celou dobu hubnutí i po něm. Díky zkušenostem ze svého studia a praxe vím, jak ideální váhu získat a především, jak si ji udržet. Těším se na Vás.

Elena Vítová

Milá Moniko,  

moc Vám děkuji za velkou podporu, které se mi dostávalo po celou dobu, co jsem k vám docházela na konzultace.

Na každé setkání s Vámi jsem se velmi těšila, schůzky byly pro mne velmi inspirativní. Váš osobní přístup ke klientovi je nadstandartní, dokážete pomoct a povzbudit! Velké překvapení pro mne bylo, že i strava, kterou nabízíte je velmi chutná. Tento způsob snižování váhy je super! 

Ještě jednou děkuji, Vaše spokojená klientka Elena

MUDr. Kristýna Hladníková, 31 let

S Monikou se mi podařilo bez větších obtíží zhubnout kila, která jsem si nashromáždila navíc, hlavně hektickým způsobem života a při mé práci nepravidelným a i nočním stravováním. A nepodařilo se mi je jen zhubnout, ale také si váhu udržet, což je to nejpodstatnější. Monika mi byla vlastně neustále k disposici osobně nebo na telefonu, takže kdykoliv jsem se bála zaváhání nebo jsem si myslela, že už to nezvládnu, danou situaci jsme si probraly a vždy našly vhodné řešení. Chodila jsem na pravidelné kontroly úbytku váhy, zda se mi daří hubnout tukovou hmotu a ne svaly, což je důležité. Velmi motivující pro mě bylo, že výsledky jsem pozorovala již po prvním týdnu mého stravovacího plánu. Vždy mi poradila, jak naložit s mým jídelníčkem i v náročnějších nočních službách tak, abych netrpěla hlady a měla dostatek energie. Pokud chcete získat lepší pocit sami ze sebe, trochu jiný pohled na svůj styl stravování a způsob života tak, abyste si vaši nově získanou postavu udrželi i dlouhodobě, pak Moniku a její pozitivní přístup mohu jen doporučit! 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.