Mgr. Martina Balatková

Výživová poradna Liberec
Výživová poradna Liberec
Jánská 864/4, Liberec 46007
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Mgr. Martina Balatková

Výživová poradna Liberec

Moje setkání s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan bylo v roce 2004, kdy jsme se po desetiletém pobytu v Japonsku natrvalo usadili v Čechách. Jsem sportovní člověk, sport jsem vystudovala a vždy mi byla blízká myšlenka „calokagathia“ tj. harmonie těla a duše. Tedy bylo pro mě hodně důležité, nejen vzdělání, ale i to, abych se ve svém těle cítila dobře. Japonskou stravu jsem si oblíbila a česká kuchyně mi najednou připadala velmi těžká a objemná, což jsem na sobě začala velmi rychle pociťovat. Úžasné věci se šíří rychle, takže jsem v poradně The 1:1 Diet vyzkoušela propracovaný výživový plán na míru. Byla jsem nadšena z jeho jednoduchosti i výsledků. Nic jsem neřešila sama, ale vždy jsem měla možnost konzultace, dotazů i podpory. Bylo to skvěle jednoduché. K plné spokojenosti ale patří i pohyb. V současné době vedu lekce spinningu v libereckém bazénu. Skloubením tohoto skvělého programu s pohybem a pochopení správného způsobu stravování a výživy se otevírá cesta za vaším zdravím i hezčí postavou. Vzdělávání v tomto oboru je pro mě prioritou, abych se vám mohla maximálně odborně věnovat. Rozhodnutí už je na vás.

 

Certifikáty,vzdělávací akce, kurzy

o   Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan, Praha 2019

o   Certifikát výživového poradce Nutri Academy Praha akreditovaný MŠMT, 2019

o   Certifikát o absolvování kurzu moderní výživy /Institut moderní výživy/, 2020

o   On-line webinář, Jak správně nakupovat a vybírat potraviny /Institut Moderní Výživy, Bc. Sandra Schmidová/, 2020

o   On-line webinář, Jak sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů / Institut Moderní Výživy, Bc. Sandra Schmidová/, 2021

 

Petra a Martin Špůrovi

Jmenuji se Petra a jednoho dne jsem zjistila, že začínám nenávidět sama sebe.

Ale od začátku. Celý život jsem sportovala a tvrdila, že postava je jen o tom, jaký má člověk výdej. Ve 30 letech se mi narodil syn, tři roky po něm dcera a šup váha nějak letěla nahoru. Myslela jsem si, že nejíme špatně, snažila jsem vařit z kvalitních surovin a naše konzumace zeleniny, mi také přišla dostatečná. V době Covidu a uzavírání všeho jsme chodili na procházky, ale i tak šla váha opět nahoru a já začala být nešťastná.

Při pocitu, že začínám nenávidět sama sebe, jsem musela něco udělat. Tím, že jsem vždy sportovala, mám ráda kontrolu výsledků a tak volba byla jasná, The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan s poradkyní paní Balatkovou. Hodně jsem se bála začátku, že nevydržím, že to bude složité a náročné. Opak byl pravdou, začátek proběhl skvěle a po prvních výsledcích se ke mně přidal i můj manžel. Takže jsme byli tým a tím se změnila strava celé rodiny. Začala jsem na stravu nahlížet jinak, přivedlo nás to k lepším návykům a až teď vidím, kolik všeho opravdu tělo potřebuje. Sport se do našeho života vrátil a to ještě ve větší míře, protože se nám lépe dýchá, lépe chodí a máme ze sebe celkově krásný pocit.

Jsme šťastnější a krásnější rodiče, partneři a celá rodina se tak nějak rozsvítila. Moc děkujeme programu a vedení paní Balatkové, která to s námi neměla vždy jednoduché. Byla a stále je velkou oporou v našich dalších krocích a moc se těším, až ji budeme dále navštěvovat a jen udržovat svá kila.

 

Veronika Vydrářová, 33 let

Jmenuji se Veronika a je mi 33let. Proč jsem se rozhodla se sebou něco udělat? Odpověď je jednoznačná – hlavně kvůli sobě, svému zdraví a také abych stačila svým dětem.

Jako pracující matka dvou menších dětí jsem zapomněla na čas pro sebe. Zastavil mě až můj nepříjemný pocit, když jsem těžko dopínala kalhoty a pohledu do výlohy obchodů se záměrně vyhýbala. Koupila jsem si tedy běhací boty, chytré hodinky a vyhlásila válku kilům. Byla jsem holka krev a mlíko, ale sportovní, takže jsem o výsledku nepochybovala. V září jsem dostala dolů kilo, ale z důvodu práce z domu a nemoci dětí jsem ho zdárně přibrala zpět… Bojovala jsem se sebou do listopadu a pak se rozhodla posunout dál. Nechám se zvážit na speciální váze, abych věděla, jak jsem na tom se svaly a s tuky a poradím se, co dál. Našla jsem paní Balatkovou, vždy usměvavou a milou, a tak jsme se nejdříve bavily co a jak. Když jsem slyšela svoje chyby ve stravování a pak viděla svoji analýzu těla, rozhodla jsem se zkusit program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Kontrola po týdnu, výsledky byly dobré, ale přicházela na mě krize. Padla hysterie, že to nedokážu. Psaly jsme si s paní Balatkovou, hodně mě podpořila a já si vše srovnala v hlavě. Ale hlavně pro mě našla způsob, který mi více vyhovoval. Prostě každý to máme jinak a toto je opravdu plán na míru.

Nastal čas adventu a já už měla nějaká kila dole a znovu jsem se rozběhala. Najednou to šlo líp. Pekla jsem cukroví snad pro půlku vsi, občas musíte ochutnat, ale váha šla stále tím správným směrem, wau. Chodila jsem na kontrolní vážení a přitom si fixovala správný jídelníček. Někdy si říkám, jestli zvládnu tu svou současnou novou Verču udržet, ale život je boj a bojovat se musí.  Začala jsem zase více sportovat a k běhu jsem přidala jednou týdně trampolínky.

Mám ze sebe radost, nejde mi o to, kolik vážím, ale jestli jsem dala ten „okrasný tukový prstenec“ dolů, a to se povedlo. Děkuji za podporu všem i manželovi a dětem, protože i oni zvládli změnit některé návyky k lepšímu.

Josef Pavlas, 36 let

 Když se jednou probudíte po třetí hodině ranní na zemi, protože se pod vámi prolomil rošt postele, třeba dojdete ke stejnému závěru jako já, že již je potřeba se svojí vahou něco dělat. K tomu Vám ještě kamarád lékař řekne, abyste do 5 let očekávali první infarkt... Prostě super stav. Jinak řečeno, víte že musíte. Přesto není dobré, z vlastní zkušenosti, na prvním sezení, dle pravdy odpovídat na otázku: „Proč jste tady?“ slovy „Protože mě kamarádka donutila jít k Vám.“:) Příliš to nevede k důvěře Vašeho poradce, že to zvládnete. Ale i to je možná jeden z dobrých příkladů toho, že The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan funguje. 

U mě to bylo hlavně o vnitřním monologu a výhře nad sebou samým. Líbí se mi myšlenka, že úspěch (prakticky v čemkoliv) je zvyk. Na první pohled to vypadá nesmyslně, jak by úspěch mohl být zvyk? Ale pokud si zvyknete denně trénovat na klavír, stanete se v tom úspěšní, pokud si zvyknete pravidelně cvičit, stanete se silnými a já si zvykl pravidelně a správně jíst a úspěšně shazuji „zátěž“. O tento zvyk nehodlám přijít :) 

Není to zadarmo a člověk musí být ochoten zaplatit cenu, ale tak je to se vším, co v životě za něco stojí. Na druhou stranu, super věc je, že člověk netrpí hladem (a to že já zrovna „drobek“ nejsem) a lze s The 1:1 Diet dobře fungovat v „normálním“ životě. Důkaz zde vidíte a nemusíte věřit pouze slibům. Přeji hodně štěstí všem, kdo se rozhodnou se sebou provést změnu k lepšímu.

Olga Havle, 38 let

Jsem 38letá maminka. V těhotenství jsem nabrala. Před porodem jsem byla maximálně spokojená. Když byl syn Matyášek na světě, kojila jsem a kila šla sama dolů bez nějakých diet a omezování. Po skončení kojení mi zbývala 2 kila do původní váhy. Ale pak jsem začala nečekaně postupně přibírat a ručička váhy se zastavila hrozném čísle. V té chvíli jsem to už nemohla přehlížet. Sport mi nebyl nikdy cizí, tak jsem se začala více hýbat – běhat, posilovat. Upravila jsem i jídelníček a dostala jsem se s váhou níž. Přidala jsem ještě více pohybu – začala jsem hrát volejbal, ale na váze to bohužel nebylo znát. Veškeré mé snažení bylo k ničemu. A až později jsem se dozvěděla, že špatný jídelníček nepřesportuji.

Ale to už jsem na doporučení mé již štíhlé kamarádky seděla v poradně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Naše první setkání probíhalo z mé strany v duchu nervozity a obav. Budu mít vůli, dokážu to? Dozvěděla jsem se ale, jak budeme postupovat, co jíst a proč a kdy se budeme vídat, abychom hodnotily výsledky. A ty jsem viděla již při první kontrole! Zařadila jsem ještě chůzi, přidala výlety s našim malým a doplnila pitný režim.

Cítila jsem se dobře, bez únavy a hlavně bez pocitu hladu. Jako zdravotní sestřička jsem hodně vytížená, vzhledem i k pravidelnému odpolednímu testování. Stravovací plán na míru tedy skvěle fungoval. A výsledek? Nový šatník a užívám si pochval ze všech stran.

Závěrem: „Když jsem to zvládla já, zvládnete to také. Nejste v tom sami. Hubnutí není pokaždé procházka růžovou zahradou, někdy to pokazíte, ale důležité je naučit se, že tím hubnutí nekončí. Možná se v mém příběhu najdete, možná vás pobaví, ale určitě vám dodá odvahu se do toho pustit.“

Hodně štěstí…

Zuzana Glaserová, 35 let

Vzpomínám na začátek. Brzy to bude rok, co do mého života vstoupila The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.  

V roce 2017 jsem si totiž svou šikovností zlomila žebra a čas jsem trávila 3 měsíce doma. Takže jídlo – spánek a naopak. Po 3 měsících, kdy jsem se vrátila do normálního života jsem zjistila, že mám o dost kilo více než jsem měla. Dlouho jsem nad tím nepřemýšlela, protože jsme se přes Gennet snažili o druhého potomka, což znamená hormony a další kila nahoru. Jenže bohužel bezúspěšně.  Ale všemu navzdory, život šel dál. Když mě viděla kamarádka, tak do mě začala hučet, že bych se sebou měla něco dělat. A všichni kolem se začínali sázet, že nevydržím ani 14 dní. A to bylo, jako když do mě píchne. Když nic, tak toto mám ve svých rukou! Vlastně jsem jim chtěla zpočátku vytřít zrak! Kamarádka mi doporučila paní Balatkovou, která mi byla při mé nelehké cestě velkou oporou. A musím přiznat, že to se mnou neměla asi vůbec jednoduché. Ale zvládla to a já také! Nebylo to za pár týdnů ani za měsíc. Ušla jsem kus cesty.

The 1:1 Diet mě naučila pravidelné stravě a hlavně pitnému režimu. Přivedla mě k zájmu o to, co vlastně kdy jím, jak vybírat a kombinovat jídla. A proto, kdo váhá a bojí se, tak můžu jen říct. Stojí to za to! Ještě jednou paní Balatková, díky…. 

Radka Stratilová, 52 let

Jmenuji se Radka a je mi 52 let. Na začátku března jsem mluvila se svou letitou kamarádkou, jak se mi špatně obouvají boty, těžko (přes bok) vstávám z postele, nic mě nebaví a když si zkouším čím dál tím větší oblečení XL, tak mě to kazí náladu.

Lenka se zatvářila tajemně a já udělala nejlepší rozhodnutí, které mi změnilo život. Kontaktovala jsem výživovou poradkyni The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan paní Balatkovou. Hned druhý den jsme domluvily schůzku. Měla jsem obavu, že nebudu mít vůli, protože hrozně ráda vařím a také jím. Systém mi ale připadal promyšlený, a tak jsem se naplno pustila do změny.

Začátky byly těžké, ale ne nezvladatelné. Doma mi drželi pěsti, ale nedoufali, že bych dosáhla kýženého výsledku. S kamarádkou jsme začaly chodit na 10 km procházky v rychlejším tempu, a to mě hodně bavilo. Dnes mám 3 kamarádky, které střídám a nachodím zhruba 150 km měsíčně a zároveň si s nimi popovídám. 

Po měsíci dodržování nastavených pravidel šla váha hezky dolů a mé okolí si toho začalo všímat. Byla jsem na sebe pyšná, a přitom stačilo dodržovat stravovací plán. Pokaždé jsem se dozvěděla nové zásady při výběru i přípravě jídel. Bavilo mě připravovat nové a nové kombinace. Dávala jsem si záležet, aby vše, co jím hezky vypadalo. Byla jsem pak překvapená, že mi stačí daleko menší porce než dříve, ale o to pestřejší a lákavější. Ráda bych připravila kuchařku jednoduchých jídel jako inspiraci.

Dnes jsem přesvědčená, že sama bych to určitě nezvládla. Ale já jsem nikdy nebyla sama. Pevně doufám, že jsem pochopila, že je důležité přemýšlet, jak bude vypadat jídelníček následující den, hlídat si pitný režim i pohyb. A pak mate vyhráno!

Klára Soukupová, 32 let

Moje velká nová životní etapa začala v lednu, kdy jsem se vypravila k lékaři s problémy se zažíváním. Výsledkem bylo, že po zdravotní stránce jsem v pořádku, ale po psychické velmi vyčerpaná. Mám tři malé děti, kterým se snažím věnovat na 100 %, rodina, dům, zahrada a já jela na maximum. Neuměla jsem si udělat čas jen pro sebe a až pan doktor mi otevřel oči.

Rozhodla jsem se vytáhnout své zaprášené hůlky a začala chodit. Více bych se svými kily ani nezvládla. Ty mě tížily nejen fyzicky. Další rozhodnutí na sebe nenechalo dlouho čekat, kdy jsem si řekla, že změním svůj jídelníček a našla si na webových stránkách The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Ihned jsem kontaktovala výživovou poradkyni Martinku Balatkovou. Vše jsme spolu rozebraly a odstartovaly změnu. Začátky byly pro mě neskutečně těžké, ale věděla jsem, že na to nejsem sama. Když jsem si třeba první dny odkládala na hromádku jídlo, které jsem běžně dojídala po dětech, byla jsem večer překvapená, kolik toho bylo. Byly jsme s Marťou stále v kontaktu a já postupovala dál. Už po 14 dnech na kontrole byly vidět výsledky mého snažení. Měla jsem chuť pokračovat a vše jsem si najednou lépe zorganizovala. Snažila jsem se pravidelně chodit a moje kamarádka mi přestávala stačit. Těšila jsem se ven za každého počasí. Pak jsem jednoho dne odhodila hůlky a světe div se! Já jsem vyběhla a běželo se mi docela dobře, i když jsem to musela střídat s chůzí. Zakoupila jsem si sportovní oblečení a byla si jistá, že to má smysl. Lidé kolem mě si začali všímat, že běhám a přidávali se ke mně, takže jsem vlastně rozhýbala i své okolí. Váha nešla jen dolů, ale i stála a já jsem vždy nebyla jen vzorná. Znovu jsem si vždy připomněla, proč to všechno dělám a vždy tu byla moje rodina, ale i Marťa na telefonu s radou nebo povzbuzením.

Nakonec se mi podařilo nejen dát kila dolů, ale hlavně jsem získala i nový pohled na svět. Nemusím být ve všem perfektní. Jsem teď mnohem spokojenější a snažím se zdravě a vyváženě stravovat nejen já, ale naučila jsem to celou rodinu. Když mi nějaké kilo zase přibude, tak zpozorním, protože vím, že rozhodně se už nechci nikdy cítit jako před rokem.

Vilém Tham, 74 let

Během svého života jsem nikdy nepotřeboval žádnou dietu. Moje profese učitele tělesné výchovy a profesionálního trenéra je na toto téma logickou odpovědí. Díky sportu, genetice a mému individuálnímu metabolismu jsem nikdy neměl problém se svojí váhou, až do pokročilého věku. Zlom nastal po operaci kyčelního kloubu a to i přes kvalitní a dlouhodobou rehabilitaci a mou osobní snahu, se mi nedařilo pro větší nedostatek pohybu překonat tento problém. Moje snaha o hubnutí se míjela účinkem. Zavazování tkaniček začínalo být s velkým nadechnutím.

Zcela náhodou mne moje sestra seznámila s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, s kterým měla velký úspěch. V tomto úspěchu pokračoval i její manžel, a tak mě to též zlákalo. Řekl jsem si - jdu do toho! Podařilo se mi pro tento program získat i svou přítelkyni - (vřele doporučuji, neboť vzájemná motivace a podpora je základem úspěchu). Na internetu jsme si našli poradkyni, kterou je paní Balatková a domluvili si první návštěvu, kde nám vysvětlila princip a zásady programu The 1:1 Diet, včetně pohybových aktivit. Odcházeli jsme obtěžkáni produkty se stravou na 1 týden a motivací k programu.

Po týdenní návštěvě došlo na vážení a k naší velké spokojenosti, kila šla dolů. Při dalších návštěvách spokojenost a osobní pocit narůstal, včetně zlepšení všech měřených parametrů. Po 5 týdnech, kdy jsme znovu objevili propojenost zdravé výživy, a jsme doufám, na dobré cestě, jak se již nepřejídat a včetně pohybu se zbavovat nadváhy.

Paní Balatková je úžasná, výrazně nám pomáhala v naší motivaci, svým příkladným přístupem nám dokázala, že pokračujeme v této cestě i po skončení programu. Doporučuji všem, kdo v dnešním pohodlném a uspěchaném životě se chtějí zamyslet sami nad sebou a seřadit si všechny zásady zdravého života, aby tak učinili.

Helena Smolová, 67 let

Dobrý den paní Balatková,

konečně jsem našla čas abych Vám poděkovala za podporu při mém přání, shodit, které jsem nebyla schopná sama odbourat. Musím přiznat, že jsem měla docela strach, jak to vše zvládnu při zaměstnání a vaření manželovi. Ale díky vašim produktům, které mi mimochodem i chutnaly jsem si pomalu zvykala. Potěšení bylo při vážení, kdy byl vidět patrný úbytek i v tucích a motivovalo mne to dál.  Nyní jsem se po dvou a půl měsících naučila stravovat lehčeji a mám ze sebe díky vám radost, když jsem okolím chválená :-D. Snažím se váhu držet a musím říct, že je to vše opravdu v hlavě. Nyní je mi moc fajn, proto Vám chci za vše moc poděkovat. Ráda jsem vás poznala a budu se těšit na návštěvu při nějaké lehké pohotovostní objednávce.

Po roce

Milá paní Balatková, tak se jen tak hlásím a chtěla bych Vám poděkovat,za celý rok opatrování mého těla a dodávání energie a síly. No a  udržovat si v mém věku postavu. Máme výročí jednoho roku a váhu si s malými odchylkami zatím držím. Hurá. Doufám,že to zvládnu i nadále i když v této době musím říct ,že to jde přes  psychiku dost těžko. Takže moc a moc díky a budu se těšit na další spolupráci a podporu.

Vaše Helena Smolová

Miroslav Lochman, 70 let

Jmenuji se Mirek a jsem senior 65+.

Dlouho jsem odolával, svěřit se se svým příběhem do diskuze. Většina diskutujících je ve věku, kdy jsem nevěděl, co je to obezita. V mém mládí nebyla lákadla typu TV a PC, takže volný čas jsem trávil sportem, příp. aktivním pohybem v přírodě. Odstrašujícím případem pro mne byl u mužů “pivní mozol”. S rostoucím věkem přibývaly starosti, ubýval pohyb a postupně se ze mne stával “ tučňák”. Když se na osobní váze objevily dvě devítky před desetinnou čárkou, konečně informace došla až do mozku!!! Potom začalo období různých diet s krátkým účinkem a s jo-jo efektem. Složitá příprava jídel nebo ohavná chuť byly důvodem k ukončení všech diet.

Když manželka přišla se zaručeně účinným programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který jí doporučila známá, rozhodl jsem se ho absolvovat.

Hned první návštěva u lektorky paní Balatkové mne nadchla. Velmi příjemné a milé vystupování, vyčerpávající informace - jo, do toho jdu. Moje nadšení pokračovalo, když jsem se začal stravovat podle doporučeného programu The 1:1 Diet. Mohu konstatovat, že jsem využil celý sortiment nabízených produktů a nebylo mezi nimi jediné jídlo, na kterém bych si nepochutnal. Rychlá a jednoduchá příprava, skvělá chuť. No a nadšení pokračovalo i při sledování tělesných hodnot. Vstup do programu The 1:1 Diet 27,3% těl. tuku, ukončení 15,4% těl.tuku. 

Nyní po dalších cca 4 měsících hodnoty stejné, strava normální zdravá, tělesná aktivita zvýšená. Začal jsem zase běhat jako v mládí, příp. rychlejší vycházky.

Pocitově se cítím min. o 15 roků mladší a vůbec mi nevadí, že mám asi na vesnici pověst bláznivého dědka, co v 70 běhá po okolí.

Takže to jde i ve vyšším věku a v každém případě to stálo za to.

 

Romana Linková, 32 let

Jmenuji se Romana Linková a je mi 32 let. Mám dvě malé děti a jsem v jednom kole. Můj příběh s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan se začal psát letos na konci května. Viděla jsem fotky z našeho společného grilování a já se zhrozila. Vím, že po dětech mi pár kilo zůstalo, pohyb jen kolem synů a jídlo uklidňuje… Ale toto bylo moc! Mohla jsem klidně suplovat toho čuníka na grilovačce!
Druhý den jsem hned napsala kamarádce, která prošla programem The 1:1 Diet a celá se změnila. Krásně zhubla a váhu si stále drží. Odepsala mi, ať do toho jdu, že nebudu litovat. Zaregistrovala jsem se tedy a za necelých 30 minut už mi zazvonil telefon. V něm zněl příjemný hlas Martiny Balatkové a hned jsme si sjednaly první schůzku. Musím říci, že mě poradkyně nejen vše vysvětlila, ale velice mě motivovala a v prvních těžkých dnech mě vždy pomohla a podpořila. A pak to začalo jít dobře. Vše jsem dodržovala a výsledky se začaly pomalu dostavovat. Jediný, kdo asi stále nevěřil, byla moje maminka. Najednou jsem jedla jinak, než byla zvyklá. Vzala jsem ji tedy sebou na pravidelné vážení, aby se mohla sama na vše zeptat. Martina Balatková se nám věnovala oběma a mamka odcházela spokojená i přesvědčená, že také vyzkouší.
A najednou mě vše začalo bavit – připravovat si jídlo i se začít znovu hýbat – tedy cvičit a hrát squash, který jsem vždy milovala. Zjistila jsem, že vše lze skloubit, protože je jasně daný řád a já jsem tím nastartovala změnu. Jsem neskutečně ráda, že jsem se pro program The 1:1 Diet rozhodla.  Rodina a skvělá poradkyně mi fandily, podporovaly mě a za to jsem jim moc vděčná.
Co říci těm, kdo váhají? Mohu jen potvrdit slova mé kamarádky. „Jděte do toho a opravdu nebudete litovat!“

Jana Pabišková, 31 let

Jmenuji se Jana, je mi 31 let. V roce 2018 jsem otěhotněla a těhotenství si opravdu užila, nijak rapidně jsem netloustla. Zlom přišel v posledním trimestru, kdy šla váha strmě nahoru, najednou jsem se bála, že pokořím stovku… 
Po dobu kojení jsem nedržela diety, ale snažila jsem se cvičit, za rok šlo dolů jediné kilo.
Když už syn odmítal kojení, váha šla opět o jedno kilo dolů. Byla jsem nešťastná, protivná a sama se sebou nespokojená. A najednou mi přítel zavolal, že mám ve zprávě vizitku na Martinu Balatkovou, mamky kamarádku, ať jí zavolám, že na to čeká. Vizitka poradce The 1:1 Diet by Cambridge weight Plan se kterou má jeho rodina skvělé zkušenosti. Už prý nemohl poslouchat moje kecy, že jsem tlustá…
Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, byla jsem skeptická, ale Martině jsem zavolala. Už v telefonu podle hlasu sympatická a ochotná. Domluvily jsme si schůzku hned na druhý den a já se šla upsat „ďáblu“.
Do programu jsem šla po hlavě, vše jsem dodržovala do puntíku. Martina mě velmi podporovala po celou dobu programu. Zajímala se, jak se cítím, jak to zvládám a dávala mi tipy, jak přečkat krize, které mě na začátku sužovaly.
S The 1:1 Diet, Martininou podporou a přítelovou trpělivostí a finanční záštitou jsem se dostala zpět na svoji předtěhotenskou váhu, z konfekční velikosti 42-44 jsem se vrátila zpět k velikosti 36-38, ale váha jde zatím pořád pomaličku dolů.
Doufám, že po dalším těhotenství to bude „brnkačka“, když už vím, jak na to. The 1:1 Diet mi dala řád a disciplínu v jídle, ale i správný směr.

Barbora Čvančarová, 19 let

Jmenuji se Barbora a je mi 19 let. Od malička sportuji a závodně jsem hrála badminton. Pak však přišla střední škola, kterou jsem upřednostnila, sekla se sportem a přestala se hýbat. V tu chvíli šla kila nahoru a já přestala být spokojená, tak jsem se rozhodla pro změnu. Konkrétně program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem zvolila z důvodu pozitivních ohlasů, jak mých rodičů, tak i žen v mém okolí.

Hned na začátku jsem shodila a to mě hodně namotivovalo. Začala jsem chodit cvičit, jezdit na kole a s bratrem často podnikala různé sportovní aktivity (squash, floorball, badminton).

Když jsem na kontrole u paní Balatkové viděla, jak jde váha dolu, hnalo mě to vpřed. Začátky byly těžké, protože jsem neměla nastavené žádné jídelní návyky a pořádně ani nevěděla, jak často bych se měla stravovat a hlavně čím.

Paní Balataková mě naučila, jak správně jíst, tak, aby si z toho tělo vzalo to, co potřebuje, a naopak se vyhýbat tomu, co mi nic nedá. Celou cestu mě vedla dál a ukázala mi jak na to. Zajímala se po celou dobu o to, jak se mi daří, podporovala mě a poradila s čímkoliv jsem potřebovala.

Po absolvování programu The 1:1 Diet už vím, co si volit za stravu a hlavně, že pohyb je důležitý.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.