Markéta Jakubková

Výživová poradna Bílina
Výživová poradna Bílina
Čapkova 843, Bílina 41801
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Markéta Jakubková

Výživová poradna Bílina

S váhou bojuji celý život. Jak čas plynul, práce mi začala stále více a více zasahovat do volného času, tj. nebylo tolik času se soustředit na to, co jím a kdy jím a stejně tak jsem musela ukončit pravidelný pohyb, protože jsem to prostě nestíhala. Když jsem se dostala na váhu 67 kg, opět jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde. Kolegyně z práce mě seznámila s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. A já jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem, jako jsem já, kteří s váhou bojují, protože je mi jasné, že to není jen o tom na 12 týdnů jíst produkty The 1:1 Diet, ale že je to práce s lidmi, které je potřeba navést na to, že pokud se opravdu rozhodnou změnit svoji váhu, musí změnit celé myšlení, uvědomovat si, co kdy, kolik a jak konzumují a hlavně, že je potřeba se k tomu alespoň trochu hýbat. Vše je spojené se vším a pokud se po ukončení redukčního programu vrátím k tomu, co bylo, mám kila zase nahoře. Je to pro mě určitě výzva a spolu to dokážeme!                                                         

Lucie Černá, 23 let

Jmenuji se Lucie Černá a momentálně jsem v programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan..
Problémy s váhou jsem měla prakticky vždy. Když se mi podařilo nějaké kilo shodit, vždy byla otázka času, kdy se vrátilo zpět i s něčím na víc.
Po ukončení studia na vysoké škole jsem si řekla "a dost". Jedna věc, že jsem se ve svém těle necítila dobře, ale druhotně jsem na sobě začínala pociťovat, že nestačím na běžné činnosti. Vyjít schody? Mírný kopec? Reálné, ale dech jsem popadala ještě dalších 10minut. 
Bylo mi jasné, že potřebuji pomoc odborníka. Vyhledala jsem poradce a společnými silami jsme se pustili do práce. Hned po pár týdnech byly znát první rozdíly. Velké oblečení, váha doslova letěla dolů a já se začala cítit čím dál tím lépe. Díky úžasné motivaci jak ze strany rodiny, přítele, tak ze strany mé úžasné poradkyně se nyní můžu pyšnit velkým váhovým úbytkem a zdaleka nekončím. 
Tento program mi změnil nejen životní styl, ale celkový pohled na sebe samu a všude ho doporučuji. Děkuji za možnost změny, protože to vážně stálo za to!

 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.