Hana Benešová

Výživová poradna Brno-město
Výživová poradna Žďár nad Sázavou
Výživová poradna Brno-město
Spáčilova 27, Brno-město 61800
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Žďár nad Sázavou
Studentská 7, Žďár nad Sázavou 59101
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Hana Benešová

Výživová poradna Brno-město Výživová poradna Žďár nad Sázavou

Dobrý den, jmenuji se Hana Benešová, osobně jsem se s účinky programu a produktů The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan setkala už na jaře roku 2000, kdy jsme řešily nadváhu mé tehdy 50-ti leté mámy. Vlastní certifikát poradce The 1:1 Diet jsem získala v roce 2003 po osobní zkušenosti s redukcí a změnou životního stylu pomocí programu The 1:1 Diet a řádném zaškolení. S produkty The 1:1 Diet pracuji velmi ráda, těší mne testování každé nové chutě, kterou nám výrobce průběžně nabízí a velmi ráda nahrazuji jedno či dvě jídla denně, pokud váha zlobí. 

 

Lenka Fišerová, 47 let

Můj boj proti přebytečným kilům začal zhruba v lednu roku 2022. Vždy jsem byla velmi aktivní člověk. Ráda jsem jezdila na kole, podnikala horské túry, ale postupně mi moje váha tyto činnosti nedovolovala nebo jsem z nich byla celkově úplně zničená. Uzavřela jsem se dost do sebe a téměř vůbec jsem nechodila do společnosti.

Oslovila jsem poradkyni Hanu Benešovou, která mi byla po celou dobu velkou oporou a pomohla mi dostat se zpátky do formy. Problém byl taky v tom, že pracuji jako zdravotní sestra na Emergency a mám nepravidelný režim, pracuji ve 12 hodinových směnách, i v noci. Takže jsme s Hankou musely upravovat i stravu podle mých směn.

Opravdový zlom přišel v létě roku 2022, kdy jsem byla společně s mojí kolegyní na dovolené u moře. Kolegyně se ke mně přidala a to byl ten nejlepší počin, protože ve dvou se to lépe táhne. Vzájemně jsme se podporovaly, probíraly jídlo, pohyb a začalo se nám dařit. Pokud člověk v programu nešidí, tak jsou výsledky vidět i poměrně rychle, což člověku dodává energii, jít touto cestou dál. Je potřeba si přenastavit uvažování, oprostit se ve stravování od zlozvyků a jíst úplně jinak, což člověk musí dodržovat i bez poradce, když už se stravuje sám.

Můžu dělat jakýkoliv sport, plavu, cvičím jógu, chodím do posilovny, jezdím na kole, chodím do lesa. Zkrátka žiju aktivním životem. Nemusím se za sebe stydět a začala jsem chodit do společnosti. Hlavně se cítím opravdu dobře, nic mě nebolí a jsem plná energie. Takový bonus je v tom, že okolí reaguje na změnu pozitivně a dokonce se mi občas stane, že mě lidé nepoznají.

Lucie Lukavcová, 37 let

Jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou dětí. Vždycky jsem říkala, že do žádné diety nepůjdu. Ale zde se potvrdilo pravidlo: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY. Po druhém porodu a při kojení šli kila dolů a já se jednoduše přežírala. Jakmile jsem přestala kojit, váha šla nahoru, i když jsem chodila 2x týdně cvičit. Postupně jsem vyměňovala oblečení za větší, začala se zadýchávat, přestala jsem stačit svým dětem. Na začátku jsem se snažila sama. Ale jakmile jsem se ocitla na nějaké oslavě, párty, grilovačce, tak vše neplatilo a já byla zase ve starých kolejích. Začala jsem přemýšlet o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, ale prvně jsem pořád měla výmluvy: „bude oslava, jedeme na dovolenou atd.“. Pak zase pochyby: „zvládnu to? bude mi to chutnat?“. Dopadlo to tak, že jsem se už sama sobě hnusila v zrcadle. Oblečení vel.48 jsem kupovala s odporem. A tak jsem řekla DOST. Poslední kapkou bylo, když jsem stoupla na váhu. Hned jsem sedla k internetu, na doporučení kamarádky napsala o schůzku poradkyni Hance Benešové a za dva dny jsem už byla na schůzce. Začátky byly hodně těžké. Vše jsem ale postupně zvládla, také díky poradkyni Hance, která mě při každé návštěvě motivovala kupředu. Samozřejmě největší motivací pro mě byl úbytek váhy a centimetrů. Přestala jsem se zadýchávat, na cvičení jsem zvládla větší zátěž, oblékla jsem staré oblečení. Poděkovat samozřejmě musím manželovi za jeho podporu i tu finanční! Úžasné bylo a je, když vás všichni chválí, jak vám to sluší. Všem tento program doporučuji.

Po 3 letech...

Nyní po prázdninách mě čeká nástup zpět do zaměstnání po rodičovské dovolené. 

S programem The 1:1 Diet na konci července budu „žít“ už tři roky. Nyní si dva roky už váhu udržuji. Ale protože člověk nemá nikdy DOST, tak jsem si řekla, že dám dolů ještě pro svůj dobrý pocit pár kilo. Ale vzhledem k tomu, že mám ráda dobré jídlo a pití, tak sem tam zhřeším, jak v tom jídle, tak i se sklenkou dobrého vína s přáteli.  

Ale díky tomu, že jsem pořád v programu a docházím za skvělou poradkyní Hankou Benešovou si váhu držím. Některá jídla – hlavně kaši na snídani jsem si zamilovala tak, že s ní asi jen tak nepřestanu, i když už kila dolů chtít dát nebudu. Jsem z programu pořád nadšená a ráda za skvělé výsledky. To vidí i mé okolí a pořád mi skládají poklony, jak mi to sluší a obdivují mojí vytrvalost. 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.