Hana Benešová

Výživová poradna Brno-město
Výživová poradna Žďár nad Sázavou
Výživová poradna Brno-město
Spáčilova 27, Brno-město 61800
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Žďár nad Sázavou
Studentská 7, Žďár nad Sázavou 59101
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Hana Benešová

Výživová poradna Brno-město Výživová poradna Žďár nad Sázavou

Dobrý den, jmenuji se Hana Benešová, osobně jsem se s účinky programu a produktů The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan setkala už na jaře roku 2000, kdy jsme řešily nadváhu mé tehdy 50-ti leté mámy. Vlastní certifikát poradce The 1:1 Diet jsem získala v roce 2003 po osobní zkušenosti s redukcí a změnou životního stylu pomocí programu The 1:1 Diet a řádném zaškolení. S produkty The 1:1 Diet pracuji velmi ráda, těší mne testování každé nové chutě, kterou nám výrobce průběžně nabízí a velmi ráda nahrazuji jedno či dvě jídla denně, pokud váha zlobí. 

 

Lucie Lukavcová, 37 let

Jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou dětí. Vždycky jsem říkala, že do žádné diety nepůjdu. Ale zde se potvrdilo pravidlo: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY. Po druhém porodu a při kojení šli kila dolů a já se jednoduše přežírala. Jakmile jsem přestala kojit, váha šla nahoru, i když jsem chodila 2x týdně cvičit. Postupně jsem vyměňovala oblečení za větší, začala se zadýchávat, přestala jsem stačit svým dětem. Na začátku jsem se snažila sama. Ale jakmile jsem se ocitla na nějaké oslavě, párty, grilovačce, tak vše neplatilo a já byla zase ve starých kolejích. Začala jsem přemýšlet o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, ale prvně jsem pořád měla výmluvy: „bude oslava, jedeme na dovolenou atd.“. Pak zase pochyby: „zvládnu to? bude mi to chutnat?“. Dopadlo to tak, že jsem se už sama sobě hnusila v zrcadle. Oblečení vel.48 jsem kupovala s odporem. A tak jsem řekla DOST. Poslední kapkou bylo, když jsem stoupla na váhu. Hned jsem sedla k internetu, na doporučení kamarádky napsala o schůzku poradkyni Hance Benešové a za dva dny jsem už byla na schůzce. Začátky byly hodně těžké. Vše jsem ale postupně zvládla, také díky poradkyni Hance, která mě při každé návštěvě motivovala kupředu. Samozřejmě největší motivací pro mě byl úbytek váhy a centimetrů. Přestala jsem se zadýchávat, na cvičení jsem zvládla větší zátěž, oblékla jsem staré oblečení. Poděkovat samozřejmě musím manželovi za jeho podporu i tu finanční! Úžasné bylo a je, když vás všichni chválí, jak vám to sluší. Všem tento program doporučuji.

Po 3 letech...

Nyní po prázdninách mě čeká nástup zpět do zaměstnání po rodičovské dovolené. 

S programem The 1:1 Diet na konci července budu „žít“ už tři roky. Nyní si dva roky už váhu udržuji. Ale protože člověk nemá nikdy DOST, tak jsem si řekla, že dám dolů ještě pro svůj dobrý pocit pár kilo. Ale vzhledem k tomu, že mám ráda dobré jídlo a pití, tak sem tam zhřeším, jak v tom jídle, tak i se sklenkou dobrého vína s přáteli.  

Ale díky tomu, že jsem pořád v programu a docházím za skvělou poradkyní Hankou Benešovou si váhu držím. Některá jídla – hlavně kaši na snídani jsem si zamilovala tak, že s ní asi jen tak nepřestanu, i když už kila dolů chtít dát nebudu. Jsem z programu pořád nadšená a ráda za skvělé výsledky. To vidí i mé okolí a pořád mi skládají poklony, jak mi to sluší a obdivují mojí vytrvalost. 

Podzimní AKCE 3+1 týden ZDARMA!