Bc. Petra Jóbová

Výživová poradna Praha 4
Výživová poradna Praha 4
Michelská 12A, Praha 4 14000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Bc. Petra Jóbová

Výživová poradna Praha 4

Většinu svého života jsem se zajímala o zdravý životní styl a věnovala se tématům jako preventivní medicína, epigenetika, sport i hubnutí, ale nikdy bych nevěřila že se jednou stanu poradkyní pro 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. To, že jsem se nakonec rozhodla jí stát, bylo jedno z mých nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Díky osobní zkušenosti s programem jsem pochopila, že pestrý jídelníček není ta „jediná“ správná cesta k redukci váhy, jak jsem si po celá ta léta myslela. Mnoho lidí z mého okolí se mě ptalo, co bych jim poradila, a já jim radila. Slyšela jsem pak od nich jenom…“počítat kalorie, to se mi nechce“, „musím jíst i ovoce a zeleninu?“. Poslouchala jsem to i od své mámy, lékařky, která dlouho nevěřila, co produkty a podpora poradce dokážou. Nakonec jí to nedalo a sama program vyzkoušela a po 40 letech zhubla několik kilogramů viscerálního tuku. Chtěla bych proto celému týmu 1:1 Diet poděkovat, že mě vzali do svých řad a že společně můžeme plnit našim klientům jejich vytoužený sen! 

Klára Hájková, 38 let

Jmenuji se Klára Hájková, je mi 38 let a jsem maminkou úžasného syna. Během několika let jsem vyzkoušela spoustu diet, kdy se my podařilo schodit několik kilo, ale bohužel jsem u toho nikdy dlouho nevydržela a jojo efekt se dostavil během chvilky i s kili navíc. Když jsem otěhotněla, tak jsem přibrala.

Zlom přišel ve chvíli, kdy jsem vyšla pár schodů, a nahoře jsem se musela zastavit, protože jsem nemohla popadnout dech, motala se my hlava a měla jsem pocit, že dostanu infarkt. V ten moment jsem si řekla "a dost", musím s tím něco udělat. Nejenom kvůli sobě, ale hlavně kvůli synovi. Nemohla jsem dopustit, že by mohl přijít o mámu.

Našla jsem si nejbližší poradnu a domluvila si schůzku s Petrou Jóbovou. Na první schůzce mě velice mile přivítala, vše my vysvětlila a pak přišlo obávané vážení. Když jsem se dozvěděla výsledky hodnot, byla jsem zděšena. Domů jsem odcházela s tím, že to tentokrát nevzdám, srovnala jsem si to v hlavě a pustila se do toho. Každý týden váha ukazovala menší a menší hodnoty a já byla nadšená.

Moje sebevědomí vzrostlo a lidé z mého okolí mě nepoznavají. Říkají, jak my to moc sluší, že jenom kvetu a přítel mi začal říkat, že se konečně zase směju a jsem veselejší. Cítím, že mám plno energie a radost ze života. Můžu si zase bez problému hrát se svým synem, běhat s ním po hřišti a nemusím mít strach z toho, že se nemůžu pořádně nadechnout.

Petra Šikutová, 41 let

Můj příběh se začal psát v rámci mého 1. těhotenství se synem v letech 2010-2011. Připadala jsem si strašně, nemotorně, no zkrátka katastrofálně. Nohy mi otekly a špatně se mi dýchalo. Přičítala jsem to všechno těhotenství.  Po porodu jsem se vrátila brzy do pracovního procesu a vzhlem k mému zaměstnání jsem byla pořád na cestách v autě, na kongresech i v zahraničí a má strava přes den byla šílená: hlavně večer nebo když na to byla zrovna chvilka. Většinou to však končilo ve fastfoodu nebo na benzince bagetou nebo něčím sladkým, abych alespoň nějakou energii do sebe dostala. 

V roce 2018 jsem opět otěhotněla. Vzhledem k tomu, že syn byl skoro 5ti kilogramové miminko, sledovali mě v 2. těhotenství s dcerkou s podezřením na gestační diabetes. To se bohužel i potvrdilo - ranní cukr byl kolem 7. Omezili mi cukry, chodila jsem do diabetologicko-gynekologické poradny s tím, že šla kila dolů. Po porodu jsem zhubla pouze pár kilo, ale vlivem covidové doby a přítomností mého školáka doma jsem s dětmi začala jíst 5x denně a kila šla opět nahoru. 

Začala jsem se cítit stejně jak před 1. porodem. Mé rozhodnutí přišlo ve chvíli, kdy jsem se nemohla ve spánku nadechnout při otočení z pravého boku na levý. Uvědomila jsem si, že přebytečná kila musím shodit a to hned! Dodala jsem si odvahy a řekla manželovi o kontakt na The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Jeho kolega i kolegyně měli velmi pozitivní zkušenost právě s programem a jak říká i můj manžel „velmi viditelnou“ zkušenost. Oslovila jsem Bc. Petru Jóbovou, která mě velmi povzbuzuje a díky ní kila přebytečného tuku odchází z mého těla pryč. Teď už se těším i na každou společnou návštěvu, kdy vážením společně odhalíme váhový úbytek tuků. Je mi krásně, dobře se mi dýchá a přiznávám, že mě těší i lichotky rodiny, kamarádů, kamarádek, známých i kolegů či kolegyň v práci. Změna je opravdu viditelná!  V programu stále ještě pokračuji. Ráda bych se dostala na váhu před 1. porodem.

Závěrem mnohokrát děkuji Bc. Petře Jobové za její trpělivost se mnou, možnost každodenní konzultace i za její povzbuzování a motivaci.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.