Adéla Fučíková

Výživová poradna Varnsdorf
Výživová poradna Varnsdorf
Karlova 2993, Varnsdorf 40747
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Adéla Fučíková

Výživová poradna Varnsdorf

Ke studiu výživového poradenství jsem se chystala už delší dobu. Výživa člověka mě zajímala nejen kvůli mě samotné, ale i kvůli dětem a rodině. Během obou těhotenství jsem přibrala bezmála 30 kilogramů. Nikdy před tím jsem nadváhou netrpěla a po prvním porodu jsem byla téměř ihned na své původní váze. Po druhém porodu mi ovšem nějaké to kilo nahoře zůstalo a já se necítila dobře. Byla jsem stále unavená, podrážděná, bez energie.  

O The 1:1 Diet jsem věděla už dlouho a tak jsem konečně sebrala odvahu a objednala se na první konzultaci. Byla jsem velice překvapena z výsledků měření a vážení. I přes to, že jsem si myslela, že mi zdravý životní styl není cizí, dopouštěla jsem se spousty chyb, o kterých jsem do té doby nevěděla. Jedla jsem nevhodné potraviny, které sice na první pohled jako zdravé vypadaly, ovšem úplně tomu tak nebylo. Díky výživové poradkyni a programu The 1:1 Diet včetně produktů jsem shodila nadbytečné množství tuku, především viscerálního. Začala jsem jíst opravdu zdravě a vyváženě a dávám si pozor na dostatečný pitný režim. Po své zkušenosti je mi jasné, že mnoho lidí bude mít podobný problém - chyby - vědomé i nevědomé. Proto jsem se rozhodla jít touto cestou. Budu pomáhat:)

Stala jsem se poradkyní programu The 1:1 Diet. Bude mi potěšením být vaším průvodcem při cestě za zdravějším a krásnějším já!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Získejte 1 týden programu The 1:1 Diet ZDARMA!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s VOP a nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.