Aktuality

Vaše motivace pro rok 2022

Můžeme na naší cestě klopýtnout klidně stokrát, důležité však je se pokaždé znovu zvednout a jít dál. Správná motivace je to úplně nejdůležitější, a to ve všem, pro co se rozhodneme. Ať už je to změna v práci, v partnerském vztahu nebo změna ve vztahu sám k sobě. Protože jak lze porazit někoho, kdo se nikdy nevzdává?

Co vyplývá z průzkumu po dalším roce s pandemií?

Nejvíce ze všeho chtějí lidé v novém roce více cvičit a zhubnout. Z výsledků však vyplývá, že mají lidé i jiné priority, např. získat duševní pohodu (37 %) nebo lépe nakládat s financemi (36 %). Není pochyb, že souvislost s životem v období pandemie je zcela evidentní. 

Jak jsme na tom s váhou v Česku? 

Lidí s nadváhou a obezitou v Česku přibývá. Nyní u nás žije 66 % dospělých s vyšší než normální hmotností. Před sedmi lety jich bylo 55 %. Ovšem na druhé straně jsou tady tisíce z vás, kteří se rozhodli zúčastnit se programu The 1:1 Diet a změnit svůj životní styl k lepšímu. 

Nejčastější cíle pro rok 2022

  1. Více cvičit.
  2. Redukovat váhu.
  3. Věnovat se své duševní pohodě.
  4. Více šetřit.
  5. Trávit více času s přáteli a rodinou.

„Mám pochopení pro lidi, kteří během uplynulých dvou let výrazně přibrali. Poslední roky nebyly vůbec jednoduché a chtělo to hodně odhodlání a disciplíny vytvořit a udržet si nějaký režim. Je však velmi povzbudivé setkávat se s lidmi, kteří tolik chtějí zapracovat na svém zdraví, a to včetně nastavení vnitřní pohody,“ říká náš výživový poradce Lukáš Vrána po své účasti v pořadu Tlouštíci

Které návyky vám pomohou začít rok zdravě a s pozitivním myšlením?

  • Pokuste se si na každý den naplánovat jídlo a konkrétní čas, kdy ho jíte. To vám pomůže vyhnout se příležitostným svačinkám typu čokoláda od Mikuláše nebo donut z pekárny na cestě do práce. Se správným stravováním vám pomůžou i  poradci The 1:1 Diet
  • Omezte sladké nápoje. Dejte přednost vodě, čaji nebo našim příchutím do vody The 1:1 Diet
  • Vybírejte si potraviny s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, které vás zasytí na delší dobu. Touha po sladkém totiž není nic jiného než volání těla po bílkovinách. Než rychle sáhnout po sušence, zkuste si dát nejdříve např. bílý jogurt.

Inspirujte se příběhy ostatních

Když to zvládli oni, proč ne vy? Prohlédněte si úžasné proměny našich spokojených klientů - zde

Získejte parťáka

S jedinečným přístupem výživových poradců v programu The 1:1 Diet získáte jídelníček na míru vašemu životnímu tempu a také spolehlivého parťáka, který po celou dobu bude stát při vás. Protože všechno jde mnohem lépe, když v tom nejste sami.

Jak funguje podpora poradce? 

 

 

 

 

 

 

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.