Aktuality

Podcast RESTART: Jak zabránit jojo efektu a udržet si váhu?

Plavková sezóna je za námi, ale to neznamená, že zanevřeme na správnou životosprávu. Možná máte právě po všech letních grilovačkách a zmrzlinách nějaké to kilo nahoře. Jak se jich úspěšně zbavit? A jakých chyb se při hubnutí vyvarovat? Nejen o tom si povídala moderátorka Hanka Mašlíková se specialistou na výživu a doplňky stravy Lukášem Vránou v dalším díle podcastu Restart.

Diety a hubnutí obecně patří k nevyčerpatelným tématům, o kterých ale koluje řada mýtů a polopravd. Mnoho z nás se pouští do honby za úbytkem kil na vlastní pěst a netuší, jaká jsou rizika. Co naše zdraví poškozuje nejvíce a dá se vůbec v hromadě internetových rad vyznat? I na to se Hanka ptala svého hosta. A jaké jsou podle specialisty na výživu a školitele programu The 1:1 Diet nejčastější chyby, které v životosprávě děláme?

„Ze svého hlediska vidím dvě nejhorší chyby. Konzumace vysoce zpracovaných potravinářských produktů, které mají přidaný cukr, bílou mouku nebo jde o polotovary. Druhá chyba je deficit pohybu,“ vyjmenovává ze své praxe Lukáš Vrána.

Celý díl si můžete poslechnout zde.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.