Aktuality

Kuchařka The 1:1 Diet

Kuchařka The 1:1 Diet je inspirací jak pro klienty v programu, tak i pro ty, kteří zastávají zdravý životní styl a chutné jídlo. Kuchařku zpracoval výživový specialista a školitel Ing. Lukáš Vrána. Najdete zde recepty přímo pro Kroky 1-3 programu The 1:1 Diet, ale také mnoho tipů, které vám pomůžou nejen s výběrem surovin, ale rovněž i s výběrem vhodného nádobí. Vybere si opravdu každý, i ti, kteří v programu The 1:1 Diet nejsou. 

Lukáš Vrána o kuchařce

Jak jsou sestaveny recepty?
 

Osobně jsem sestavil nutričně hodnotná jídla, která nejen, že výborně chutnají, ale také dodají tělu potřebné živiny a vitaminy. Recepty jsem zvolil tak, aby jejich příprava zabrala co nejméně času. Vybrat si jídlo, které splní naše aktuální požadavky na obsah energie a živin, uspokojí chutě, vyhoví našim stravovacím návykům nebo omezením a které navíc zrovna budete mít čas připravit, nebývá vždy snadné. Proto jsem se rozhodl sestavit seznam receptů, které si může jednoduše a rychle připravit každý z nás.

Kromě receptů v kuchařce najdete zajímavá fakta o jídle a také se dozvíte, proč je důležité volit kvalitní vstupní suroviny. Věnovat chvíli času prostudování složení a původu zboží znamená investovat do svého zdraví.

Kuchařku můžete zakoupit zde.

Ukázka receptu

Brokolicové placky

SUROVINY

 • 1 brokolice (500­g)
 • 40 ­g parmezánu
 • 100 ­g vepřové šunky
 • 4 vajíčka
 • muškátový květ
 • čerstvě mletý černý pepř
 • špetka soli 

POSTUP

 1. Brokolici očistíme, zbavíme dřevnatých částí, důkladně propláchneme teplou vodou a rozdělenou na růžičky uvaříme v osolené vodě do poloměkka. Kupovanou kolem 8 minut ve vodě (nebo 12 minut v páře), brokolici čerstvě sklizenou z vlastní zahrádky vaříme přibližně poloviční čas.
 2. Zatímco se brokolice vaří, nakrájíme šunku na kostičky a parmezán nastrouháme najemno.
 3. Brokolici slijeme, nakrájíme na malé kousky, které smícháme se šunkou, sýrem a žloutky. Dochutíme pepřem a muškátovým květem.
 4. Z bílků vyšleháme sníh a opatrně jej vmícháme do směsi.
 5. Na plech rozložíme pečicí papír a tvoříme na něm placičky. Pečeme v troubě při teplotě 180 – 200 °C dozlatova. Doba pečení by neměla překročit 20 minut, aby se placičky nevysušily a zůstaly vláčné.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.