Cviky a tréninky

Co cvičit, když se vám nechce do fitka? Vyzkoušejte tyto fitness programy, které vás budou bavit i doma

Prozradíme vám jeden z AHA momentů našich klientů. Nemusíte chodit do fitka, když chcete zhubnout a nemusíte ani cvičit hodinu každý den. Stačí vám 20 minut, podložka a hlavně chuť vytvořit si nový zdravý návyk. Pojďme společně vyzkoušet zábavné cvičení na doma!

„Dneska to nestihnu.“
„Už je moc pozdě.“
„Chce se mi spát.“
„Je mi nějak těžko.“
„Mám moc práce.“

Jestlipak jste se v nějaké výmluvě poznali? Všichni jsme občas unavení a taky máme hromadu práce, ale není třeba dělat z cvičení půldenní akci. Rozhýbat tělo a zlepšit si náladu zvládnete ráno ještě před snídaní, v pauze na oběd nebo večer místo seriálu. Udělejte pro sebe aspoň to minimum, které zvládnete, ale dělejte ho co možná nejčastěji.

„Máme dvě malé děti, takže zajít si do fitka znamená precizně naplánovat logisticky náročnou akci, do které musím zapojit celou rodinu. Vypozorovala jsem však, že obě děti jsou po ránu nejklidnější, takže rychle beru podložku, vybírám na televizi cvičení, na které mám zrovna náladu, a než se rozkoukají, už mám hotovo a jdu dělat snídani.“

 – Lucie, 32 let

Pokud vám vyhovuje cvičení ráno, je prima udělat si večer předem rešerši fitness programů v nabídce vaší chytré televize nebo na YouTube.

„Do fitka chodím rád a protože mám z pohybu dobrý pocit, tak většinou neřeším, jak se donutit cvičit. Ale s tím časem je to někdy bída. A tak když mám homeoffice, snažím se zacvičit si aspoň doma. Pomáhá mi to protáhnout tělo po dlouhém sezení u počítače, neupadnout do domácí letargie a hlavně ušetřit hromadu času cestováním do gymu a zpět.“

– Daniel, 40 let

Gymondo

Většina fitness programů má nějaké zaměření – posilovací, kardio, yoga, apod. Na Gymondo si však můžete vyzkoušet všechno od tance přes posilování s činkami až po klidnější lekce zaměřené na protahování. Díky snadnému filtrování podle typu lekce, časové náročnosti nebo oblíbeného lektora máte vybráno během pár vteřin. Videa jsou perfektně natočena a lektoři velmi příjemní. Gymondo doporučujeme, je to zábava.
Náš tip: V rámci předplatného, které vychází na cca tisíc korun na rok, získáte nejen bohatou databázi workoutů, ale také tipy na zdravé recepty.

Gymondo WOW | 10-Minute Fat-Burning Cardio Workout
 

POPSUGAR Fitness

Vsadíme boty, že na tomto YouTube kanálu si vyberete a načerpáte tolik endorfinů, že se budete usmívat až do další lekce. Cvičíte zpravidla se skupinkou tří lidí a stejně jako je tomu u Gymonda, jeden z týmu ukazuje lehčí varianty cviku. POPSUGAR Fitness cvičení je online zdarma.
Náš tip: Vyzkoušejte lekci se senzačním Raneirem Pollardem a dejte nám vědět, jak jste se bavili 🙂
Day 1: Assess Your Strength With This 30-Minute Workout | POPSUGAR FITNESS
 

FitnessBlender

Kardio kanál FitnessBlender je zaměřený na spalování, proto je většina videí v aerobním tempu. Nevýhodou je poměrně sterilní vizuální stránka. Výhodou jsou podrobné komentáře, které vám pomohou se správným provedením cviků. Díky tomu je cvičení vhodné i pro začátečníky.
Náš tip: Máte-li chytré hodiny, na tohle cvičení si zapněte aktivitu HIIT.
Fat Burning Cardio Workout - 37 Minute Fitness Blender Cardio Workout at Home
 

Blogilates

Není pochyb o tom, že vaše nadšení pro nějaký druh pohybu a chuť vytrvat ovlivňuje i osobnost lektora. Cassey, autorka kanálu Blogilates, by mohla motivaci vyučovat na akademické půdě. Na někoho je to možná moc, ale skoro 8 mil. odběratelů představuje slušnou fanouškovskou základnu. Vyzkoušejte třeba její novoroční výzvu a dejte nám vědět, jestli vás Casseyin entuziasmus dokázal strhnout.
Náš tip: Činky s sebou! A partnera taky. Cvičení je na doma spíše pro ženy, ale zapotí se i chlapi.
Sleek Body Sculptor ✨ Glow Up Sessions Day 1
 

 
Podpořte efekt cvičení správným jídelníčkem a vyzkoušejte The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. S osobním přístupem výživového poradce můžete dosáhnout doslova životní formy.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.