Aktuality

4 nejčastější chyby ve snaze o změnu životního stylu

Změna každodenních návyků, včetně pohybu a stravování, se stala jedním z hlavních témat během pandemie. Zatímco mnoho lidí se s nabranými kily potýká doteď, někteří využili čas k tomu, aby se více soustředili sami na sebe a na svoje zdraví. Jak to udělat, abyste stejného výsledku dosáhli také?

Tito lidé změnili své stravovací návyky, zařadili do svého života nový druh pohybu a díky tomu jsou teď v nejlepší kondici za posledních mnoho let. Vyvarovali se totiž 4 nejčastějších chyb. Pojďte se s námi podívat na to, které to jsou.

     1. Nový rok, nový život?

Spoustu lidí čeká na zlom s nějakým významným datem. Typicky to bývá začátek nového roku, narozeniny, výročí, po porodu apod. Studie však ukazují, že radikální změny životního stylu s fixací na konkrétní datum nepřináší kýžené výsledky a brzy se vše vrátí do starých kolejí. Pokud cítíte, že potřebujete udělat ve svém životě nějakou změnu, nečekejte na datum, ale udělejte to hned. 


     2. Slepé následování rad na internetu

Internet je plný „osvědčených metod“ a „zaručených postupů“. Tělo každého z nás je však úplně jiné a tak i kombinace stravy a pohybu bude mít jiný výsledek u vás i u vaší kamarádky. Než se pustíte do radikálních změn ve stravování, vyhledejte pomoc výživového poradce. Můžete si tak ušetřit měsíce trápení s nevhodným jídelníčkem, u kterého budete nejprve zbytečně hladovět a pak skokově opět přibírat.


     3. „Zvládnu to sám“

Říct si o pomoc není slabost, ale odvážný čin. To, že se svěříte partnerovi, kamarádce, rodině a řeknete jim o svých cílech, zajistí, že na to nebudete sami. S podporou blízkých lidí ve svém okolí a za pomoci výživového poradce tu vždy bude někdo, kdo vám bude držet palce, kdo na vás bude dohlížet a kdo vás požene kupředu.


     4. Cíl bez plánu je jen přání

Vrhnout se do toho po hlavě je super začátek. Bez plánu to ale nepůjde. Mít plán znamená zůstat soustředěný a neztratit z dohledu svůj cíl. V programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan se přípravné fázi věnujeme maximálně pečlivě. Budete přesně vědět, jaké změny vás čekají a jak probíhají jednotlivá setkání s vaším poradcem. A kdybyste na své cestě náhodou klopýtli, díky plánu se budete umět vrátit zpátky. Váš poradce vám pomáhá udržet si pozitivní myšlení pro vaši zdravější budoucnost.

 

Věříme, že vám tyto 4 tipy pomohou získat chuť a odhodlání udělat první změnu ještě dnes. Není co ztratit, za první konzultaci totiž nic nedáte.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.