Sumarizace kroků The 1:1 Diet

The 1:1 Diet lze zahájit v kterémkoli Kroku, a to na základě individuálního vyhodnocení s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu klienta. Obecně platí, že s každým vyšším Krokem se zvyšuje doporučený celkový denní energetický příjem i fyzická aktivita klienta.

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vám pomůže vypěstovat si zdravý vztah k pohybu a tím se dlouhodobě udržovat v dobré tělesné i duševní kondici.

Kroky v programu – kde začít?  

Kroky programu The 1:1 Diet byly sestaveny tak, aby zaručily pozvolný a zdravý přechod z režimu redukce váhy na zdravou vyváženou stravu. Současně jsou důležitým vodítkem pro klienty, kteří například ze zdravotních důvodů nemohou zahájit program Krokem 1. V takovém případě je postup opačný – program se zahájí vyšším stupněm s možností sestupu.

Podpora od poradců

Fyzické předpoklady, životní situace a zdravotní stav klienta mohou zásadně ovlivnit doporučení, do kterého Kroku programu The 1:1 Diet klienta zařadit. Váš poradce Cambridge Weight Plan vám na vstupní konzultaci navrhne Krok, který pro vás bude nejvhodnější, a v následujícím období vám vždy rád poradí. Budete pravidelně informováni nejen o svém postupu v The 1:1 Diet, ale také o tom, jak dlouho v každém Kroku setrváte.

Tipy pro váš úspěch

  • Rozdělte si stravu v průběhu celého dne.
  • Zeptejte se poradce na chutné, rychlé a zdravé recepty – nechte se inspirovat.
  • Systematická příprava je základem dlouhodobého úspěchu – plánujte si stravu a pohyb minimálně den předem.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.