BcA. Martina Marková

Výživová poradna Zlín
Výživová poradna Uherské Hradiště
Výživová poradna Zlín
K Pasekám 2517, Zlín 76001
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Uherské Hradiště
Na Splávku 516, Uherské Hradiště 68601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

BcA. Martina Marková

Výživová poradna Zlín Výživová poradna Uherské Hradiště

S programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mám dlouholeté zkušenosti. Před lety jsem s jeho pomocí zhubla a program mě tak nadchl, že jsem se stala poradkyní. Proč jsem si vybrala právě program The 1:1 Diet? Protože je jednoduchý, ověřený a funguje. Jedná se o unikátní nutričně vyvážený program s dlouholetou celosvětovou tradicí. Již roky s klienty dáváme centimetry a kila dolů. Jednou jsem si říkala, že podle klientských karet spočítám, kolik kg mí klienti ztratili. To ještě nevím, ale úspěchů je moc, například úbytek 82 kg. Během let jsem otevřela centra ve Zlíně, ve Veselí na Moravou, v Uherském Hradišti, v Hustopečích a v Kyjově. Díky mé osobní zkušenosti vím, že propaguju něco, co skutečně funguje a jsem hrdá, že se mi naskytla příležitost pracovat pod záštitou značky jako je The 1:1 Diet. Těším se na všechny, kdo se rozhodli něco ve svém životě změnit i na ty co chtějí zredukovat pár kilo a cítit lépe.

Na závěr si dovoluji přiložit jeden citát: „Udělat první krok - to je to, co odlišuje vítěze od poražených.“

Vaše Martina

Jaroslav Zapletal, 54 let

Jmenuji se Jaroslav Zapletal a mám 54 let. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděl v roce 2017 od své přítelkyně, která se do programu tehdy přihlásila. Abych ji podpořil v jejím boji s kilogramy, přihlásil jsem se také. Absolvovali jsme měření a na základě výsledků jsme začali hubnout s poradkyní Martinou Markovou. Tím, že jsme na to byli dva, jsme se vzájemně podporovali v těžkých chvílích a radovali se z dosažených výsledků. Začal jsem se více zajímat o zdravý životní styl a začal sportovat – posilovna. Program jsme ukončili s poradkyní Jankou Gabryšovou. Poté došla doba covidová a mě čekala náročná operace nohy. Bohužel nedopadla tak, jak si lékaři plánovali a museli mi amputovat nohu v koleni. S mou psychikou to zamávalo. Ale jsem bojovník a pomocí rodiny jsem již za dva měsíce chodil na protéze. Také díky shozeným kilogramům mi to šlo lépe. Začal jsem se více zajímat o sport postižených. Dostal jsem se do oddílu AC WOZMENI ZLÍN. Za tento tým sportuji ve vrhu koulí, diskem a oštěpem. A pár medailí už jsem i vybojoval. Sport pro mě je vyčištění hlavy a setkání se skvělými lidmi, které bych jako zdravý nikdy nepotkal. Teď jsem si dal další cíl: tenis na vozíku. Tak uvidíme, jak se mi bude dařit.
Život s protézou je těžší, ale je to neustálé posunování cílů, které si dávám. Letos to byl výstup pro charitativní nadaci na Sněžku. A zvládl jsem to! Co bude příště uvidíme!
Důležité je, že dosaženou váhu si stále držím a díky pravidelnému sportu jsem si zpevnil postavu. Bohužel díky amputaci již nemůžu docházet na měření, ale i tak skvělé poradkyně rád navštívím!
Váš Jaroslav

Markéta Stodůlková, 33 let

Problémy s váhou jsem měla už od dětství. Špatné stravovací návyky, téměř žádný sport a obezita v rodině. Zkoušela jsem samozřejmě různé diety, ale jelikož výsledek byl vždy znát velmi pomalu, tak jsem to po nějaké době vzdala. 
Největší zlom přišel u prvního těhotenství, to jsem si říkala, že se musím opravdu držet a přibrat co nejméně. Jelikož máme 2 děti po 2 letech, tak se to na mně ale i tak podepsalo. Do toho nepravidelná strava, dojídání ,,na stojáka” co děti už nechtějí. Když jsem se viděla na fotkách s dětmi, tak jsem si říkala: proboha, to snad ani nejsem já. Rozhodnutí jít do programu The 1:1 Diet beru jako jedno z nejlepších. Už teď se cítím skvěle a to jsem teprve v půlce svého výsledku, kterého chci dosáhnout. Mou obrovskou oporou je můj manžel, který mě pořád chválí a podporuje. Další velkou oporou je i moje tchýně, která šla do programu se mnou a navzájem se motivujeme. Mít parťáka a tak blízkého je super, protože spolu trávíme hodně času. 
Měly jsme s tchýni i štěstí na skvělou poradkyni p. Markovou. Díky těm shozeným kilům mám daleko více energie, nejsem na konci dne už tak zničená, když se věnuji dětem. Už se nemůžu dočkat konečného výsledku.

Irena Stodůlková, 51 let

Jmenuji se Irena Stodůlková. Do programu The 1:1 Diet mě přivedla moje snacha Markétka. Vzájemně se podporujeme - ve dvou se to lépe táhne. Již mám dole 20 kilogramů a cítím se lépe. Obzvláště na kole se mi sportuje snáze. Vše, co si obléknu mi sluší. Manžel jezdí dálkové trasy s kamionem, a tak nebývá i delší dobu doma. Když se teď vrátil z cest, nemohl mě poznat. Říká, že mi to moc sluší. Díky tomuto programu mám více energie a mohu ho všem jen doporučit.

Martin Pospíšek, 38 let

Jmenuji se Martin Pospíšek. Loni v dubnu jsem se dostal s váhou nad metrák a cítil jsem velkou únavu. Můj zdravotní stav byl špatný. Po návštěvě lékaře jsem zjistil, že mám velmi vysoké hodnoty cukru. Byl jsem poslán k odborníkovi. Ten řekl, že tak rozhozený metabolismus ještě neviděl a dostal jsem hrst léků na každý den. Bylo mi řečeno, že musím navštívit výživového poradce a snížit váhu. Hned jsem si vyhledal výbornou poradkyni Martinu Markovou a začal s komplexním výživovým programem The 1:1 Diet. S programem jsem byl velmi spokojený. Nyní se cítím výborně. Nejsem unavený a pohyb mi nedělá problémy. Při návštěvě lékaře jsem dostal velkou pochvalu. 

Vladimír Jáša, 45 let

Jmenuji s VLADIMÍR JAŠA. Mým cílem bylo snížení váhy, jelikož jsem pociťoval velké problémy s klouby. Nedařilo se mi to ale u jiných diet získat. Na doporučení paní Markové jsem začal s programem The 1:1 Diet. Úspěch se díky pečlivosti p. Markové a mé pevné vůli dostavil. Mám úbytek téměř třicet kilogramů. Mám nyní výborné krevní testy a už mě nebolí nohy. Ráno schody beru po dvou a celý den mám dobrou náladu. Kdybych to nezažil na vlastní kůži, tak bych tomu nevěřil. To, že je mi lépe po všech stránkách na mně vidí celé okolí, ale hlavně to pociťuje má rodina a lidé v mojí firmě. 
Doporučuji všem! A všude pěji jen chválu!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.