Bc. Markéta Witzenleiterová

Výživová poradna Písek
Výživová poradna Strakonice
Výživová poradna Písek
Alšovo náměstí 75/13, Písek 39701
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Strakonice
Bezděkovská 30, Strakonice 38601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Bc. Markéta Witzenleiterová

Výživová poradna Písek Výživová poradna Strakonice

S programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se setkala před 5 lety. Vážila jsem 119 kilogramů. Měla jsem náročnou práci a doma malého syna. Cítila jsem se vyčerpaně. O sportu nemohla být řeč. Podařilo se mi shodit 30 kilogramů. Únava zmizela, měla jsem hodně energie. Začala jsem sportovat. Dnes žiju zdravě. Zařadila jsem do svého režimu jógu, chodím cvičit fitness. Změnou životního stylu jsem nakazila i rodinu. Žijeme zdravě a je nám líp. Díky této životní zkušenosti pomáhám klientům v boji s kilogramy. Svou práci miluju a jak říkají klienti je to na mně vidět. S každým klientem přichází i jeho životní příběh, který může být z části příčinou Vašeho problému. Pojďme si o tom popovídat. Mým cílem je, aby jste se cítili u nás dobře a bezpečně.

Vzdělání a ocenění:

  • Structogram - profil klientů, sebepoznání
  • Certifikovaný poradce The 1:1 Diet
  • Hvězdný poradce roku 2017 pro The 1:1 Diet
  • Osvědčení o rekvalifikaci Poradce pro výživu

Veronika Kovář Žáková, 35 let

Tím, že jsem nikdy neměla postavu danou od pána Boha, vždycky jsem ráda jedla, postupem času pak vařila a pekla, jsem hubnutí a cestu k pro mě dokonalé postavě zkoušela několikrát. Samotný hubnoucí proces byl vždy úspěšný. Problém nastal po ukončení diety tzv. jo-jo efektem. Ten byl také vždy úspěšný – vrátil mi vše co jsem shodila plus pár kg navíc. 

Bývalý manžel mě doma nešetřil nadávkami na můj momentální vzhled. Často mi připomínal, jak se za mě jednou bude má dcera stydět, když vypadám tak jak vypadám. Takže s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan byl cíl jasný. Zhubnout přebytečná kila a dokázat sama sobě, že nejsem ta, za kterou jsem byla bývalým manželem často nevybíravým způsobem označována. Momentálně jsem v programu The 1:1 Diet podruhé. Nutno ale dodat, že po programu se mi před druhým těhotenstvím shozená kila konečně nevrátila zpět. 

Poprvé mi byla inspirací kamarádka, která program také držela. Nyní to byl můj současný manžel a dcera. Ale nutno dodat, že poprvé a teď i po druhé pro mě od začátku hnacím motorem byla a je, moje úžasná poradkyně „paní Markéta“.

Nejen, že jsem již podruhé sama sobě dokázala, že The 1:1 Diet funguje, ale jsem i velmi ráda, že jsem nedůvěřivcům, kteří byli k programu skeptičtí ukázala, že program The 1:1 Diet je prostě tutovka.  

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.