Klíč k úspěchu The 1:1 Diet

Mít menší velikost oblečení a lépe vypadat, to jsou na první pohled viditelné benefity programu The 1:1 Diet. Nejdůležitější změna se však odehrává na úrovni vaší mentální a fyzické kondice. Pomůžeme vám lépe a s rozmyslem jíst, pravidelně se hýbat a pečovat o sebe. Hlavním cílem je být zdravější a skvěle se cítit ve vlastním těle.

Produkty The 1:1 Diet

Naše jídla obsahují minimální množství sacharidů, které tělo okamžitě po strávení mění na energii. Přibližně po třech dnech (individuálně to může být dříve či později) se spotřebují zásoby svalového a jaterního glykogenu a na řadu přijde jiný zdroj energie – zásoby tuku.

Co se děje ve vašem těle, když dochází ke spalování tukových zásob?

  • Zmenší se pocit hladu.
  • Tělo je chráněno před ztrátou netukových tkání.
  • Začínáte se cítit skutečně dobře.

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství tuků. V jedné porci se nachází 33 % doporučené denní dávky (RI – Reference Daily Intake) vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Snížený pocit hladu vám usnadní překonat chuť na jídlo a brzy tak ztratíte nadbytečné kilogramy tuku. Navíc budete cítit, že máte vše pod kontrolou. Tyto přednosti a rychlý úbytek na váze vás budou motivovat, abyste pokračovali efektivním a zdravým způsobem za svou vysněnou postavou.

Produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsou registrovány jako obohacené (fortifikované) potraviny splňující přísné legislativní podmínky EU i ČR.

Osobní poradce a individuální plán

S jakýmkoliv dotazem se můžete obrátit na svého certifikovaného poradce. Pravidelný kontakt a společné kontroly spolehlivě vedou k dosažení vysněného cíle.

Jakmile program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan úspěšně dokončíte, poradce vám vysvětlí, jak si novou postavu udržet. Pravidelné návštěvy doporučujeme ještě ideálně rok poté.

První návštěva poradny by měla následovat přibližně měsíc po skončení programu. Zhodnotíte aktuální situaci a v případě nárůstu váhy můžete včas upravit svoji životosprávu na samém počátku. Poté stačí navštěvovat centrum každé dva až tři měsíce. Volba termínů je jen na vás.

Všichni držitelé certifikátu poradce Cambridge Weight Plan absolvovali školení o produktu a způsobu vedení klientů a dokážou skvěle poradit i na základě vlastní zkušenosti s The 1:1 Diet. Umí se vžít do vašich pocitů, pochopit vaše starosti a nabídnout vám podporu.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.