Média

Klientky programu The 1:1 Diet na obálce časopisu Dieta

 
Praha, 24. 10. 2022 – Od dnešního dne se na stáncích prodává listopadové vydání časopisu Dieta, které mění zažité nastavení – poprvé v historii existence časopisu se na obálce neobjeví žádná známá osobnost, ale hlavními hvězdami se stávají „obyčejné čtenářky“, které v duchu časopisu prošly proměnou.

Podařilo se jim nejen zhubnout, ale také změnit celý životní styl, a především si ho udržet. Proměna čtenářek probíhala celý rok a to pod odborným vedením výživových poradců programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Kdo jsou tyto čtenářky a nové hvězdy z obálky? 

Jde o Nicole Gusarenko, Taťánu Cikánkovou a Marii Jantošovou, které se před 10 měsíci přihlásily do výzvy s názvem Buď fit s Dietou pořádanou časopisem Dieta. Všechny tři spojovala touha po životní změně – především shodit nadbytečná kila, ale také udělat několik změn v životě. Jak to tak bývá, redukce váhy není pouze o snížení kalorického přísunu, ale také o novém nastavení mysli a především, naučit se zdravější životní styl udržet. Každá z nich měla k dispozici svého výživového poradce programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který jim nastavil jídleníček a aktivity na míru, a který byl neustále k dispozici. O Nicole s Táňou se staral školitel a výživový poradce programu Lukáš Vrána. Maruška byla v rukou výživové poradkyně Hanky Kinštové.  

Proč se redakce a vedení časopisu rozhodlo tyto čtenářky zvolit na obálku?

„Obálky a coverstory časopisu Dieta dlouodobě patří známým a inspirativním ženám. Nicole, Táňa a Maruška možná nejsou mediálně známé, aspoň prozatím, ale rozhodně jsou obrovsky inspirativní. Proto jsme se rozhodli věnovat jim obálku listopadového čísla a já věřím, že budou svým příběhem motivovat mnoho dalších lidí ke změně životního stylu a plnění snů. Holky, děkujeme! A děkujeme i za úžasnou spolupráci celému týmu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.“ Prozradila Marie Makovská, šéfredaktorka časopisu Dieta. 

V tomto čísle časopisu Dieta bude věnováno celých 12 stran cestě holek za jejich vysněnou postavou, jak jim šlo hubnutí s programem a jak byla důležitá role jejich výživového poradce. 

Jeji zkušenost s programem si můžete poslechnout i v následujícím videu.

 

Pokud chcete i vy podpořit redukci váhy jídelníčkem na míru, oslovte výživové poradce ve vašem okolí. A jestli si nejste jistí, zda potřebujete pomoc, můžete také využít naší BMI kalkulačku s detailními výsledky. 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.