Mgr. Kateřina Elznicová Sýkorová

Výživová poradna Olomouc
Výživová poradna Olomouc
Tovární 42a, Olomouc 77900
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Mgr. Kateřina Elznicová Sýkorová

Výživová poradna Olomouc

Michal Blümel, 41 let, -17 kg

-17 kg

Celý život jsem pracoval jako stavební mistr. V roce 2013 mi byla diagnostikována vzácná genetická  nemoc - svalová dystrofie. Díky diagnostikování této závažné nemoci jsem musel ze dne na den celý svůj dosavadní život přehodnotit. Bylo to pro naši rodinu velmi náročné období, které vyvrcholilo zjištěním, že i naše dcera, která má 9 let, trpí tímto závažným onemocněním. Již 13 let jsem šťastně ženatý a kromě dcery máme i syna, který je zdráv. 

Ačkoliv jsem se velmi snažil z důvodu mého onemocnění, udržovat se ve formě, trpěl jsem vyšší nadváhou. Nadváha je navíc při mém onemocnění velmi nežádoucí jev. Po několika neúspěšných pokusech o zhubnutí, jsem se přes naši rodinnou přítelkyni dostal k poradkyni The 1:1 Diet paní Mgr. Katce Elznicové. Návštěvu jsme absolvovali spolu s mojí manželkou a nevěděl jsem, co mám vlastně čekat. První návštěva byla ale velmi příjemná, poradkyně nám celý program krásně vysvětlila a dodala mi obrovskou naději, že shodím přebytečná kila a zároveň bude zachována má součastná svalová hmota. Přístroj, na kterém mi dělala vstupní diagnostiku, ukázal, že ve svalech jsem pod hranicí minima, což bohužel zcela koresponduje s mým onemocněním, kdežto tuků mám více, „než je zdrávo“.  

Už po dvou kontrolách došlo k úbytku tuku a k velkému překvapení i navýšení svalové hmoty. Za čtyři měsíce, které dietu držím, se stalo něco neuvěřitelného. Nejen, že jsem shodil 17 kilogramů, ale já jsem dokonce posílil svalovou hmotu o více než 3 kila. To je pro mě něco neskutečného, důvod k obrovské radosti, protože mi to zcela zásadně zvedá kvalitu mého života. Vnímám to jako zázrak a věřím, že toto by mi nezaručila žádná jiná dieta. Kontroly v poradně absolvuji vždy po 10-14 dnech, pokaždé se zvážím, projdeme výsledky a uděláme jídelní plán na následujících 14 dní. Paní Elznicová je jak mně, tak i mojí ženě, velkou oporou. Během držení programu jsem nikdy nepocítil, že bych se musel nějak omezovat. Jídla mi moc chutnají, a i když se někdy kamarádi podivují, že mi to stačí, tak ano, opravdu mi to stačí a zasytí. A když se diví, že si nedám pivo? Nedám, mě moje zdraví stojí za to vydržet. Poslední dobou jsem si oblíbil vanilkový koktejl, na kterém doslova ujíždím a tím pádem se na každé svoje jídlo vlastně moc těším. 

S jistotou mohu říci, že díky tomuto programu, má progrese nemoci bude pomalejší. Jsem neskutečně šťastný a hlavně velice motivovaný v boji s touto vzácnou nemocí. Díky The 1:1 diet jsem dosáhl naprosto nečekaných výsledků.

Kateřina Chromková, 24 let, -20 kg

-20 kg

Poprvé jsem se s nevyžádanými radami ohledně vzhledu mého těla setkala již v dětství. Absence vedení a tlak, který jsem z okolí cítila, vedl až k poruše příjmu potravy. Hladovění a záchvatovité přejídání bylo dlouho mým tématem. Tak jsem se dostala až na váhu 54 kg. Období covidu mi ještě víc narušilo psychiku a nakonec jsem skončila během dvou let na 82 kilech. 

Pak jsem objevila The 1:1 Diet a s ní i naději. Nejen, že jsem začala hubnout rychle a zároveň zdravě. Moje poradkyně zároveň pečuje i o moje duševní zdraví a dává na mě pozor, abych nesklouzla ke starým návykům. Je jedno, jestli píšu, když je všední den nebo svátek. Vždycky je “na drátě”, aby mě v krizi podržela. A že těch opravdu kritických okamžiků pár bylo, právě bez toho přístupu skvělé poradkyně Kateřiny Elznicové bych to 100% nezvládla.

Nejvíc mě asi baví, že se na každé další jídlo těším a doteď mě neomrzelo. Už teď vím, že některé produkty se mnou už zůstanou a zapojí se do mého běžného, podietního, jídelníčku. Výšlap bez tyčinky si už neumím představit a seriály zásadně sleduji s balíčkem proteinových chipsů. Skvělým pomocníkem ve slabších chvilkách pro mě ale jsou hlavně hotovky, které jsem si naprosto zamilovala!
Z deprimujícího čísla 82 jsem za pomoci The 1:1 Diet programu udělala číslo 62! Ve dvacet kilo dole jsem na začátku ani nedoufala a jsem za to neskonale vděčná. Během pěti měsíců se z apatické a demotivované holky stala zase aktivní a spokojená Kateřina. Cítím se lehčí, zdravější a šťastnější. Teď můžu v klidu žít a pocitem, že kdybych náhodou zase sešla z cesty, moje skvělá poradkyně tu pro mě bude. A to je to nejvíc. 

Iva Pospíšilová, 55 let, -23 kg

-23 kg

Jmenuji se Iva a chci vám mým příběhem říct, jak jsem nadšena, že se konečně podívám na sebe do zrcadla a usmívám se.

Za tento úžasný výsledek chci poděkovat mé poradkyni, opoře a mentorce paní Kateřině Elznicové, protože opravdu „Spolu šla kila dolů“.

Tak jsem si klidně žila s mírnou nadváhou a pak přišel covid. Zavřený obchod, kde jsem pracovala. Stres a nedostatek aktivity způsobily, že moje mírná nadváha přešla do obezity. Ano, přibrala jsem 18 kilo!!! A začaly se prohlubovat mé zdravotní problémy. Vysoký cholesterol, po operaci páteře silné bolesti zad a v lednu mi dokonce našli cukrovku. Moje váha se blížila ke stovce. Zkoušela jsem sama zhubnout, ale nešlo mi to. Začala jsem hledat pomoc a chtěla tomu náhoda, že v kavárně moje stesky zaslechla servírka a dala mi vřelé doporučení na program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Našla jsem si jako poradkyni paní Kateřinu a musím říct, že jsem měla šťastnou ruku. Vše mi vysvětlila a vždy mě podržela. A pak to byl fofr. Shodila jsem úžasných 23 kilo a momentálně jsem ve stabilizační fázi. Moje cukrovka je pryč a vysadili mi léky i cholesterol mám v pořádku. Vyběhnu i schody a cítím se skvěle!!!

 

Lenka Coufalová, 38 let, -20 kg

-20 kg

Jmenuji se Lenka a je mi 38 let. Jsem aktivní sportovec a s váhou jsem nikdy neměla problém, jedla jsem všechno bez omezení. Vždy jsem od rodiny slýchávala: Leni, přiber, jsi moc hubená! No a já doufala v to, že budu pořád tak hubená. Ale když jsem otěhotněla, tak jsem samozřejmě přibrala nějakých 16kg, ale to je normální a neřešila jsem váhu a ani jsem se nestresovala dalším a dalším kilem navrch. Po porodu mého syna 2018 jsem svoji váhu (81 kg) pořád neřešila a doufala, že když se budu normálně hýbat, občas cvičit jsem byla předtím zvyklá, tak nabraná kila shodím. Jenže začali příkrmy a já po synovi často dojídala (přece ten zbytek nevyhodím, to by byla škoda, mamka po nás také vždy dojídala, to se tak dělá přece ...) a tehdy jsem si neuvědomila, jak mi to může s váhou zamávat. Někde v časopise jsem dokonce četla, že se po dětech nesmí dojídat, ale já to nebrala vážně. Rok po porodu se mě kila pořád držely, dva roky od porodu šla váha dokonce ještě víc nahoru a vážila jsem víc jak v den porodu. Snažila jsem se cvičit, ale váha tím nešla dolů. Začala jsem se na sebe dívat v zrcadle a na fotkách a ten pohled na sebe se mi vůbec nelíbil a styděla jsem se za sebe. I když už jsem přestala příkrmy dojídat a jedla jsem převážně domácí, vařenou stravu, tak kila šly pořád nahoru a vážila jsem už 85kg. Moje původní váha byla 65kg v době těhotenství a já nechápala, co je špatně. Syn měl dva roky a s manželem jsme začali toužit po druhém miminku. 

Uběhl rok a naše snahy byly k ničemu. Já se cítila víc a víc bez energie, nechtělo se mi už pracovat, ani cvičit. Ztrácela jsem motivaci mít nějaké cíle a to jsem nebyla já, manžel mě nepoznával. A říkala jsem si, že za chvíli mi bude 40.let a mít miminko po tomto věku mít nechci. Jedna moje klientka se mi ozvala, že by chtěla pár lekcí pro svoje děti. Já se ji zmínila, že jsem dost přibrala a že už moc z toho důvodu nepracuji. Řekla mi, že by mi mohla pomoct. A mně to od té chvíle vrtalo hlavou. Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, nebylo proč a ani jsem nevěřila, že to funguje. V tom období jedna moje kámoška hubla s na míru udělaným jídelníčkem s fitness trenérkou a říkala mi, jak se jí v tom daří, že shodila jen změnou stravy 5 kg. Celkem jsem ji to záviděla (v dobrým smyslu slova) a říkala jsem si, že musím něco změnit, abych dala těch mých 20 kilo dolů. Doufala jsem totiž i v to, že tímto se mi podaří otěhotnět. Jenže princip diety kámošky s tak náročným jídelníčkem mě spíš odrazoval. A tak jsem byla zvědavá a přišla na konzultaci ke své známé Kačence, která mi nabídla pomoc s hubnutím. Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan se mi pozdával a přišel mi jednoduchý i na přípravu a já doufala, že to pro mne bude fungovat. Začala jsem tedy s programem v září 2020 v době, kdy začínal lockdown kvůli Covidu 19. Moje okolí, včetně mého muže, tomuto programu moc nevěřilo, odrazovali mě, ale já se nenechala, protože jsem byla rozhodnuta. Kila šla postupně dolů a já byla nadšená! Začala jsem nejen vidět na sobě změnu v zrcadle, ale také jsem cítila, že mám víc energie! Asi po dvou měsících jsem začala dokonce běhat a to jsem běh nesnášela! I rychlá chůze mě začala bavit. Po půl roce jsem shodila krásných 25 kilo! Byla jsem šťastná, že jsem to dokázala! Moje okolí mně na ulici nepoznávalo, jak jsem se změnila. Dokonce to přesvědčilo i mého skeptického muže, že to opravdu funguje, a program začal držet i on. Mimochodem asi po cca měsíci od toho, co jsem začala s The 1:1 Diet a chlubila rodině, se přidala ke mně moje maminka, která také nebyla se sebou spokojena a váha ji šla během pár let nahoru. Chodili jsme tedy na konzultace spolu a podporovali se a teď je se sebou spokojená a má energii za svým vnukem jezdit často a chodit s ním na procházky, které před tím nikdy neměla ráda.
Asi 14 dní od skončení programu jsem šla na konzultaci s mojí maminkou a říkala Kačce, že mám nějaké období nechutenství, že se mi nedaří naplnit kaloricky denní příjem a zvracím, že je něco špatně, byla jsem z toho nesvá. Pár dní na to jsem zjistila, že jsem těhotná! Moje přání se naplnilo a věřím, že The 1:1 Diet mi pomohl otěhotnět. A já si uvědomila, že to byla nejlepší věc, kterou jsem mohla pro sebe udělat. Můžu říct, že s The 1:1 Diet jsem si "koupila" zdraví a miminko zároveň. Co víc si přát? Říkává se, že zdraví se nedá koupit za peníze, ale když to vezmeme s nadsázkou v mém příběhu, tak ANO. 

Kristýna Pavlíková, 20 let, -9 kg

-9 kg

Jmenuji se Kristýna Pavlíková mám 20 let a jsem studentka ale zároveň i pracuji jako servírka. Vždy mě tato práce s lidmi bavila, ale už jako dítě jsem věděla, že policejní uniforma je můj cíl a zároveň velký sen. Když jsem objevila The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan bylo to přesně 6.června 2020 kdy mi bylo 19 a přihlásila jsem se do programu k mé poradkyni Kateřině Elznicové Sýkorové která mě tehdy vedla od samého začátku až do dnes.

Bohužel tehdy jsem měla cíl hubnout do plavek a byl to takový spíš pokus, jestli opravdu program funguje a dokážu něco málo zhubnout. Jenže váha opravdu po krátké době šla dolů o 3,5kg jen z tuku, a to mě nakoplo. Začínala jsem s 69kg a po pár týdnech jsem byla na 60kg potom přišla dovolená a já už se do programu nevrátila a vše jsem si pokazila. Přešel rok a ocitla jsem se na váze 72kg a bylo mi opravdu ze sebe zle kam jsem to nechala dojít, když jsem se cítila tak dobře, sebevědomě, a hlavně v kondici. Přišlo maturitní období, kdy jsem potřebovala udělat zkoušky a následně jít pracovat, ale byl tu problém. Zkusit to u policie, když vím že nemám kondici na fyzické testy? Nebo zahodit sen a pracovat kde nebudu šťastná? Zkoušela jsem trénovat, ale pokroky byli nulové, běh nebo kliky pro mě byli náročné. Věděla jsem že bez The 1:1 Diet a mojí poradkyně, tak rychle nezhubnu, abych mohla jít hned po škole k policii.

Takže přesně 2.června 2021 jsem opět kontaktovala mou skvělou paní poradkyni, která mě dokázala namotivovat a podporovat na 100% kdykoliv kdy jsem jen potřebovala. Můj problém jsem sdělila paní poradkyni a od začátku jsem věděla že tentokrát už to pro mě není jen hubnutí do plavek ale krok do další etapy života, které se jen tak nevzdám. 

Dagmar Bednařová, 42 let, -45 kg

-45 kg

Dobrý den, jmenuji se Dagmar Bednářová a je mi 42 roků. V mém životě mě obezita provázela celý život. Když člověk dospívá, moc to neřeší, v rané dospělosti se život zrychluje a tak správné stravování jde opět bokem. Roky plynou a vzhledem ke svému „hendikepu, Vám plnohodnotný život doslova proplouvá mezi prsty. Najednou je zde doba, kterou nikdo z nás nečekal. Doba koronavirová, doba strachu ze zítřků, doba samoty v lockdownu, období přejídání, a hlavně zvýšené období strachu nejen o sebe, ale hlavně o své blízké. Uvědomujete si, že vaše váha stoupá a je doslova extrémní.  (Mě se ve svých 42 letech zastavila na 121 kg). Ze všech médií je slyšet, jak obézní lidé zasažení tímto virem dopadají špatně, ne-li fatálně. Stojíte na křižovatce, která je pro Vaši budoucnost rozhodující. Jsem maminkou dvou úžasných malých dětí a muže kterého miluji, ale který je o mnoho let starší než-li já a spadá do rizikové skupiny z hlediska jeho věku a já riziková z hlediska (morbidní) obezity. S věkem člověk nic neudělá, ale já si uvědomila, jak moc moc moc tady pro děti, manžela chci být a já s tím udělat přeci něco můžu a musím!

Protože se jako člověk znám, věděla jsem že potřebuji v boji s mou nemocí-obezitou nejen pomocnou ruku, ale i pravidelný dohled a lidské pochopení. O „rodině“ The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem již slyšela v minulosti a vždy s kladnou odezvou. A tak jsem se spojila v mém okolí s nejbližší poradkyní, která mě i přes mé obavy, vede k vysněnému cíli. Její lidský a osobní přístup mě žene každé naše setkání o krůček dál a o přebytečná kila žene níž, učí mě mít se ráda a hlavně se pravidelně a správně stravovat a já jí za to nepřestanu být nikdy dost vděčná!  

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek.

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.