Jana Trojanová

Výživová poradna Brno-Královo Pole
Výživová poradna Brno-Královo Pole
Palackého třída 47, Brno-Královo Pole 60200
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Jana Trojanová

Výživová poradna Brno-Královo Pole

Vždy jsem ráda pracovala a komunikovala s lidmi. Se svojí postavou a váhou jsem byla spokojená. K The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dostala díky svojí mámě, se kterou jsme váhu řešily. Postupně jsem zjišťovala různé informace, absolvovala jsem program The 1:1 Diet, protože jsem se chtěla věnovat práci s lidmi i nadále a pomoci jim s hubnutím. Svůj postoj k řešení váhy jsem v tom velmi pozměnila. Začalo mi záležet na tom, co jím, kdy jím a jaké živiny dostávám do těla. Složení jídelníčku, potravin jako takových a vše kolem toho změnilo můj postoj nejen na postavu, ale celkově na to, jak se k našemu tělu chováme, vrací nám zpět. To, že program The 1:1 Diet může pomoci mnoha lidem v tom se cítit lépe je pro mne velice zásadní a v poradenství je velmi individuální v potřebách právě pro konkrétní klienty. Lidský a empatický přístup je to, na čem si ve spolupráci s klienty opravdu zakládám. Neustále se vzdělávám v oblasti výživy. Jako certifikovaná poradkyně The 1:1 Diet pracuji od začátku roku 2016.

Hana Eskisan, 40 let, -33 kg

-33 kg

Můj příběh začal už v dětství. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, ale díky vyrůstání v 80' letech jsem měla dost pohybu, a tudíž jsem nebyla ani vyloženě tlustá. Toto se změnilo v dospělosti. Moje láska k jídlu a ke sladkému mě dostala na váhu kolem 100 kg. Potkala jsem může, který měl rád pořádné ženské, a tak jsem potřebu hubnout neměla. Moje váha se vyšplhala až na 120 kg. Ne že bych se nikdy hubnout nesnažila, to ano, ale nikdy s nijak velkým úspěchem. Snažili jsme se o miminko, a tak hubnutí bylo nezbytné. Opět váha 100 kg. Miminko se nepovedlo, a tak po 12. letech přišel rozvod.
Váha 114 kg. V červnu 2019 jsem se rozhodla, že je potřeba to změnit, a tak jsem opět začala hubnout. Asi za měsíc jsem se bavila s kamarádkou, která v té době byla na programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, aby zhubla do svatebních šatů. Byla nadšená, mluvila o tom tak dychtivě a nadšeně, že jsem si ještě ten den zavolala k poradkyní a domluvila termín. Jenže se mi to rozleželo. Čekal mě 2 týdny tábor, kde jsem vařila a týden all inclusive dovolené v Turecku. Termín jsem zrušila. Po návratu z dovolené jsem měla zdravotní problémy a ze všech stran slyšela "měla byste zhubnout". Takže jsem zvedla telefon a domluvila si další termín u poradkyně - cca v půlce září. Tentokrát jsem ho nezrušila.
Na první konzultaci jsme se domluvily, že začnu krokem 3, vzhledem k lékům, které jsem brala to bylo nezbytné. Moje váha 110 kg. Výživový plán jsem dodržovala a váha šla dolů. Asi ne tak rychle jako u ostatních, co začínají krokem 1, ale mě to nevadilo. Dokonce jsem občas zhřešila, ale důležité pro mě bylo, nebýt ve stresu, prostě být v pohodě. Do Vánoc jsem měla dole necelých 20 kg. Přešla jsem na krok 4 a i přes vánoční "střídmé hodování" jsem pokračovala dál. Už to šlo zase pomaleji, ale vydržela jsem. Plán jsem ukončila na přelomu května a června 2020. Váha 77 kg. Byla a stále jsem nadšená. Místo velikosti 50-52 teď oblékám 38-40. Cítím se krásně a sexy, dle okolí vypadám mladší. 4 měsíce po ukončení mi váha litá mezi 79-81kg - v pohodě.
Spoustu žen se ptá, jestli tato "dieta" má jo-jo efekt. Jistě, že ne. Protože dle mého názoru jo-jo efekt není vlastnosti diety ale člověka. Jestliže se po zhubnutí vrátím ke starému způsobu života, vrátí se i mé tělo ke starému vzhledu. Pokud jsou sklony ke kilům navíc je to o celoživotním boji. To bylo to, co mě vždy děsilo, ale určitě se to dá zvládnout, je třeba prostě změnit svůj životní styl a nebrat to jako boj. Nebýt mé poradkyně Jany Trojanové nikdy bych to nezvládla. Podporovala mě a byla shovívavá k mým občasným hříškům. Děkuji jí a celému programu.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.